ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:31

III WROCŁAWSKIE ZAWODY NA ORIENTACJĘ

"POZNAJ STARÓWKĘ WROCŁAWIA"
Wrocław - Stare Miasto 26.05.2001

W zawodach wystartowało 46 zespołów, które pokonały trasę i zostały
sklasyfikowane.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.

Justyna Watras
Piotr Olawiński
Jakub Hetmańczuk

45 pkt

SP - 73

1.

Stefania Tybińska
Aleksander Tybiński
Michał Jarmużek

45 pkt

SP - 19

3.

Sebastian Piller
Maciej Bryndza
Artur Synoradzki

44 pkt

 

3.

Sylwia Czajka
Adrianna Nicińska
Marysia Pałka
Joanna Grzegorczyk

44 pkt

SP - 107

5.

Damian Parasiewicz
Marcin Parasiewicz
Konrad Raubo

43 pkt

SP Świętoszów

5.

Katarzyna Chudy
Katarzyna Domańska

43 pkt

SP - 42

5.

Anna Skibniewska
Michał Czapla
Tomasz Goździewicz

43 pkt

Gimnazjum 4

8.

Paweł Przygodzki
Małgorzata Gakis
Małgorzata Gakis

42 pkt

 

8.

Mariusz Wojnar
Monika Wojnar
Marzena Wojnar

42 pkt

X LO

10.

Ewelina Dyjok
Anna Hęciak
Joanna Terlecka

41 pkt

Artemis

10.

Bartek Sumisławski
Marcin Mosur
Maciej Mosur

41 pkt

SP - 63

10.

Aldona Chylewska
Aleksandra Kondratowicz

41 pkt

 

10.

Ola GesingIga Bancerz
Żaneta Długosz

41 pkt

SP Świętoszów

10.

Karolina Jania
Anna Michaliszyn

41 pkt

SP - 20

10.

Adam Garazdowski
Dominik Wnęk
Adrian Strzemiński

41 pkt

SP - 42

10.

Sylwester Wiśniewski
Hanna Wiśniewska
Jakub Wojtaś

41 pkt

 

17.

Małgorzata Krul
Kamila Jurek
Ewa Pniewska

40 pkt

SP - 42

17.

Anna Włodarczyk
Ala Kunc
Ilona Drelikowska

40 pkt

Artemis

17.

Joanna Połońska
Janusz Połoński

40 pkt

SP - 26

17.

Bartek Czaja
Marcin Luziński
Paweł Walkowiak

40 pkt

MOS

21.

Agnieszka Łuczak
Katarzyna Wojtkowska
Patrycja Tylecka

39 pkt

Gimnazjum 15

21.

Monika Piątkowska
Katarzyna Sosenko

39 pkt

Gimnazjum 27

21.

Ewa Szczęch
Ola Dębicka
Klaudia Pałgan
Anna Jakubowska

39 pkt

Gimnazjum 4

21.

Marta Zduńczyk
Karolina Tumiłowicz
Ewelina Trojnar

39 pkt

Gimnazjum 4

21.

Dagna Wysocka
Natalia Tomana
Jerzy Wysocki

39 pkt

SP - 107

21.

Ala Janowska
Ala Wojtala

39 pkt

Gimnazjum 27

21.

Małgorzata Żarska
Lucyna Drewniowska
Katarzyna Namysł

39 pkt

MOS

21.

Kuba Chodorowicz
Mateusz Wysłucha

39 pkt

XII LO

29.

Łukasz Dębski

Ewa Dębska

38 pkt

SP - 107

29.

Aleksandra Gawot

Anna Zięty
Anna Miś

38 pkt

SP - 3

29.

Michał Chorążewski
Kamil Baś

38 pkt

SP - 107

29.

Aleksandra Zimmer
Teresa Domaszewska
Aneta Bednarska

38 pkt

SP - 3

29.

Jakub Skotnicki
Joland Skotnicki

38 pkt

SP - 19

34.

Paulina Tomalak
Katarzyna Pajewska

37 pkt

SP - 104

34.

Grzegorz Tyrakowski
Sylwek Matulewicz

37 pkt

SP - 107

34.

Katarzyna Spychaj
Adrian Feszczuk

37 pkt

SP - 107

34.

Aleksandra Wolikowska
Patryk Wolikowski
Tadeusz Wolikowski

37 pkt

SP - 19

38.

Michalina Rola
Paweł Orlicz
Mateusz Doroch
Grażyna Bankowicz

36 pkt

SP - 84

38.

Andrzej Kantyka
Michał Brzeźniak
Konrad Mikosz

36 pkt

SP - 83

40.

Jacek Majda

35 pkt

SP - 63

40.

Barbara Kozłowska
Michał Kondrat
Kamil Radwan

35 pkt

SP - 42

40.

Justyna Stachyra
Paulina Ostach

35 pkt

SP - 42

43.

Agata Halusiak
Joanna Bęben
Zuzanna Mandziou

34 pkt

SP - 3

44.

Agata Chodorowska
Patrycja Wąsala
Paulina Sieczka

33 pkt

SP - 107

45.

Paweł Raczyński
Marcin Raczyński
Marcin Furga

32 pkt

SP - 107/60

46.

Paulina Winiarek
Kamila Tyszkiewicz

28 pkt

SP - 107/60


Kierownik Zawodów: Eugeniusz SZYSZKA

Sędzia Główny: Joanna SOBCZYŃSKA


Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis