Nieoficjalny Regionalny Terminarz Zawodów 2006 - Dolny Śląsk, Lubuskie
Ranga | Data | Impreza | Miejsce | Organizator | Uwagi |
A-RTZ | 25.03 | Otwarcie sezonu - woj. lubuskie Puchar Dowódcy Brygady - runda I |
Skwierzyna | KS Modrzew Skwierzyna | lubuskie regulamin |
B-RTZ | 1.04 | Zawody Primaarpilisowe | Wrocław | MKS MOS Wrocław | wyniki zdjęcia |
A-RTZ | 2.04 | OMW w RJnO - 1 etap | Wrocław - Park Grabiszyński | KS Artemis Wrocław | MTBO wyniki |
A-RTZ | 8.04 | Mistrzostwa UKS Dolnego Śląska - klasyk Puchar Iwin |
Iwiny | UKS Tukan Iwiny | wyniki zdjęcia |
A-RTZ | 9.04 | I runda Grand Prix Lubuskiego | Świętoszów | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | lubuskie wyniki |
- | 12.04 | WIMS, Gimnazjada, Licealiada - półfinał dolnośląski | Wrocław | DZBnO | . |
B-RTZ | 22.04 | OMW w BnO - 1 etap | Wrocław - Park Grabiszyński | MKS MOS Wrocław | wyniki |
A-RTZ | 22.04 | Puchar Skwierzyny w długodystansowym bno - woj. lubuskie | Skwierzyna | KS Modrzew Skwierzyna | lubuskie |
A-RTZ | 23.04 | Puchar Karkonoszy | Jelenia Góra | MKS Paulinum Jelenia Góra | wyniki |
A-RTZ | 7.05 | OMW w RJnO - 2 etap | Wrocław - Lasek Osobowicki | KS Artemis Wrocław | MTBO wyniki |
A-RTZ | 6-7.05 | II Runda Grand Prix Lubuskiego | Pełczyce | UKS Sprint Pełczyce | lubuskie regulamin pdf |
- | 11.05 | WIMS, Gimnazjada, Licealiada - finał dolnośląski | Wrocław | DZBnO | . |
A-RTZ | 13-14.05 | Eliminacje do OOM (woj.: dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie) + III Runda Grand Prix Lubuskiego | Wędrzyn | UKS Dowbor Międzyrzecz Lubuski ZBnO |
lubuskie zdjęcia |
B-RTZ | 20.05 | OMW w BnO - 2 etap | Wrocław - Morskie Oko | MKS MOS Wrocław | regulamin |
A-RTZ | 27.05 | Mistrzostwa Dolnego Śląska - sprint Puchar Ślęży |
Krzyżowice | DZBnO | wyniki Zdjęcia z Pucharu Ślęży |
A-RTZ | 28.05 | Mistrzostwa Dolnego Śląska - klasyk Puchar Ślęży |
Tąpadła | DZBnO | wyniki Zdjęcia z Pucharu Ślęży |
A-RTZ | 3.06 | IV Runda Grand Prix Lubuskiego | Skwierzyna | KS Modrzew Skwierzyna | lubuskie |
A-RTZ | 3-4.06 | Akademickie Mistrzostwa Polski i Echa Twardogóry | Twardogóra | UKS Echo Twardogóra | wyniki 1 etapu AMP i Echa Twardogóry międzyczasy 1 etapu Echa wyniki 2 etapu AMP międzyczasy 2 etapu AMP i Echa wyniki zbiorcze Echa(za oba dni) |
CTZ | 10-11.06 | Ogólnopolski Turniej UKS-ów w RJnO | Wrocław | MKS Paulinum Jelenia Góra | MTBO wyniki |
CTZ | 16-18.06 | Puchar Najmłodszych | Milicz | DZBnO | wyniki 1 etap międzyczasy z 1 etap wyniki 2 etap międzyczasy 2 etap sztafety drużynowo galeria 1galeria 2 |
B-RTZ | 24.06 | OMW w BnO - 3 etap | Wrocław - Pergola | MKS MOS Wrocław | regulamin |
A-RTZ | 24.06 | II Indywidualne Mistrzostwa Woj. lubuskiego w Sprincie III Indywidualne Mistrzostwa woj. lubuskiego w średniodystansowym BnO |
Dychów | KS Energetyk Dychów | lubuskie |
CTZ | 5-9.07 | Grand Prix Polonia | Lądek Zdrój | UKS Echo Twardogóra | www zdjęcia sędziów |
B-RTZ | 2.09- | Puchar Dowódcy Brygady - II runda - woj. lubuskie | Skwierzyna | KS Modrzew Skwierzyna | lubuskie |
A-RTZ | 10.09 | OMW w RJnO - etap 3 i zakończenie | Wrocław - Wrocław-Leśnica | KS Artemis Wrocław | MTBO zbiorcze OMW RJnO, plik xls |
B-RTZ | 16.09 | OMW w BnO - 4 etap | Wrocław - Park Południowy | MKS MOS Wrocław | regulamin |
CTZ | 16-17.09 | CTZ: Ogólnopolski Turniej UKS-ów - woj. lubuskie A-RTZ: V Runda Grand Prix Lubuskiego A-RTZ: VI Indywidualne Ogólnopolskie Mistrzostwa Energetyków "Integracyjne zawody z Niemcami" |
Krosno Odrzańskie | UKS Energetyk Dychów | lubuskie |
A-RTZ | 30.09 | Puchar Dyrektora MOS | Wrocław - Park Szczytnicki | MKS MOS Wrocław | . |
A-RTZ | 1.10 | Puchar Paulinum | Jelenia Góra | MKS Paulinum Jelenia Góra | . |
A-RTZ | 7-8.10 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (woj.: dolnośląskie, lubuskie) + VI Runda Grand Prix Lubuskiego - woj. lubuskie | Międzyrzecz | UKS Dowbor Międzyrzecz | lubuskie |
B-RTZ | 14.10 | OMW w BnO - 5 etap | Wrocław - Park Zachodni | MKS MOS Wrocław | regulamin |
A-RTZ | 14.10 | VI Indywidualne Mistrzostwa Woj. Lubuskiego w Klasycznym BnO Puchar Dowódcy Brygady - III runda |
Skwierzyna | KS Modrzew Skwierzyna | lubuskie |
A-RTZ | 15.10 | Mistrzostwa UKS-ów Dolnego Śląska - średni dystans lub sztafety Puchar Śląska |
Laskowice k/ Milicza | WKS Śląsk Wrocław | . |
A-RTZ | 21.10 | VII Indywidualne Mistrzostwa Skwierzyny - woj. lubuskie | Skwierzyna | KS Modrzew Skwierzyna | lubuskie |
Organizatorzy Imprez Regionalnych:
DZBnO
kontakt: ul. Borowska 1-3, 50-529 Wrocław, fax (071) 367-18-40, www.dzbno.pl
KS Artemis Wrocław
kontakt: Anna Włodarczyk, ul. Drzewieckiego 45/2, 54-129 Wrocław, e-mail, tel. 0607/099-092, http://artemis.wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław
kontakt: Kalikst Sobczyński, ul. Oporowska 62, 53-434 Wrocław, e-mail, tel. 0601/57-47-70, http://bno.pl
MOS Wrocław
kontakt: Joanna Sobczyńska, MOS, ul. Parkowa 18-26, Wrocław, tel./fax: (071) 345-90-40, 0608/326-093
MKS Paulinum Jelenia Góra
kontakt: ul. Okrzei 13, 58-500 Jelenia Góra, e-mail , tel./fax:(075) 752-60-77, http://republika.pl/paulinum/
WKS Oleśniczanka
kontakt: Zdzisław Hildebrandt, ul. Wileńska 14, 56-408 Oleśnica, tel./fax.:(071) 31-43-267