ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
30/12/2011 22:25:09
Lista klubów
Lp. Klub Adres Opiekun
  Polski Związek Biegu na Orientację 00-679 Warszawa
Wilcza 38a
Tel/fax.: (022) 629-50-04
www.orienteering.org.pl/
Prezes: Tadeusz Patejko
  Dolnośląski Związek Biegu na Orientację 50-529 Wrocław
Borowska 1-3
Tel.: (071) 3675061,
fax: (071) 3671840
Prezes: Kalikst Sobczyński
Sekretarz: Remigiusz Widziewicz
  WKS Śląsk
Wrocław
53-434 Wrocław
Oporowska 62
(071) 3612211
www.bno.pl
Kalikst Sobczyński
  WKS Oleśniczanka
Oleśnica
56-408 Oleśnica
Wileńska 14
Tel/ fax (071) 3143267
Zdzisław Hildebrandt
  UKS Świętoszów
Świętoszów
59-726 Świętoszów
Szkolna 10
(075) 73-55-143
http://artemis.wroclaw.pl/swietoszow.php
Bogdan i Marzena Rycerscy
  UKS SP 6
Oleśnica
56-400 Oleśnica
Kleeberga 4
Zdzisław Hildebrandt
  UKS Siódemka SP 7 Oleśnica 56-400 Oleśnica
Słowackiego 4
Zdzisław Hildebrandt
  MKS Paulinum Jelenia Góra 58-500 Jelenia Góra
ul. Wojska Polskiego 15
tel/fax.: (075) 7526077
http://republika.pl/paulinum/
Damian Dutkiewicz
  MKS MOS
Wrocław
51-616 Wrocław
ul. Parkowa 18-26
Joanna Sobczyńska
  UKS SP 93
Wrocław
50-238 Wocław
ul. Niemcewicza 29
Joanna Sobczyńska
  SKS Burza
Wrocław
50-004 Wrocław
Kołłątaja 31/33
www
Grzegorz Zwoliński
e-mail: plan@plan.pl
  KS Artemis
Wrocław
54-129 Wrocław
ul. Drzewieckiego 45/2
http://artemis.wroclaw.pl
Michał Włodarczyk
e-mail: ozam@wp.pl
  UKS SP 82
Wrocław
53-206 Wrocław
Blacharska 13
Zofia Albrecht - Namysł
  UKS SP 107
Wrocław
50-318 Wrocław
Bolesława Prusa 64/74
(071) 322-58-72
Sławomir Solka
  UKS SP Miłoszyce
Jelcz Laskowice
55-221 Jelcz Laskowice
Techników 8
Dyr. szkoły Aleksander Mitka
Tel.: 318-30-78
  UKS Błysk SP 19 Wrocław 54-134 Wrocław
Koszykarska 2/4
Fax 3536926, tel.3537738
Anna Dębska
  UKS Iskra SP 26 Wrocław ul. Maślicka 37 Anna Dębska
  UKS Sokoły SP 83
Wrocław
51-160 Wrocław
Boya-Żeleńskiego 32
(071)3251226
Wojciech Piróg
  UKS “Energetyk”
Dychów
66-626 Dychów
(068) 383-11-22
Jerzy Ostojski
  UKS Lewin Kłodzki Zdrojowa 16/22/3
57-350 Kudowa Zdrój
(074) 86-62-323
Katarzyna Drąg
  UKS Tukan Iwiny Gimnazjum Publiczne
59-721 Iwiny
(076) 81-89-570
Dariusz Pachnik
  Hufiec Świdnica
58-100 Świdnica
Lelewela 18
Z-ca Komendanta Radosław Werner
e-mail: zhp_swid@zeto.swidnica.pl
Wszelkie braki, zmiany lub niezgodności proszę zgłaszać do Róży Spiliszewskiej.

Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
21.06. 3e Zielonego Wrocławia, Lasek Osobowiski, bno
24-25.06. Poland Cup MTBO, Polanica Zdrój, rjno
5-9.07. Wawel Cup, Klucze, bno
25-27.07. The World Games i O-Games, Wrocław-Trzebnica, bno
29-31.07. Limanowa Cup, Limanowa, bno
4-6.08. Advanta Cup, Czechy, bno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2017 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis