ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:37

Dolnoślązacy na Mistrzostwach Polski w Biegu na Orientację

Rumia 2001

14.IX.2001 – krótki dystans

K-18

Miejsce

Czas

Nazwisko i imię

Klub

2.

27.13

KRAJ Anna

Śląsk Wrocław

5.

27.39

KOŚLACZ Julia

Śląsk Wrocław

8.

29.56

WIŚNIEWSKA Joanna

Paulinum Jelenia Góra

17.

41.43

KULPA Marta

Paulinum Jelenia Góra

23.

49.41

BARANOWICZ Klaudia

Paulinum Jelenia Góra

 

NKL

DĘBSKA Anna

Śląsk Wrocław

K-21

4.

30.30

KOZŁOWSKA Ewa

Śląsk Wrocław

5.

32.23

MATUSZKIEWICZ Aneta

Śląsk Wrocław

6.

35.01

DURA Magdalena

Śląsk Wrocław

M-18

5.

27.26

KRAWCZYK Maciej

Śląsk Wrocław

13.

31.38

BANAKIEWICZ Adam

Śląsk Wrocław

20.

35.30

WALKOWICZ Michał

Śląsk Wrocław

21.

35.57

MAŁANIAK Tomasz

Oleśniczanka

M-20

1.

26.09

DWOJAK Wojciech

Śląsk Wrocław

M-21

1.

26.23

KRAFCZYK Rafał

Śląsk Wrocław

18.

37.57

CYCH Piotr

Indywidualnie

21.

39.49

DUTKIEWICZ Damian

Paulinum Jelenia Góra

--------------------------------------------------------------------------------

15.IX.2001 - klasyk

K-18

2.

59.27

KOŚLACZ Julia

Śląsk Wrocław

6.

68.21

WIŚNIEWSKA Joanna

Paulinum Jelenia Góra

7.

72.57

DĘBSKA Anna

Śląsk Wrocław

8.

73.18

KRAJ Anna

Śląsk Wrocław

12.

77.16

BARANOWICZ Klaudia

Paulinum Jelenia Góra

19.

93.04

KULPA Marta

Paulinum Jelenia Góra

K-21

2.

67.03

KOZŁOWSKA Ewa

Śląsk Wrocław

3.

70.35

MATUSZKIEWICZ Aneta

Śląsk Wrocław

8.

85.52

DURA Magdalena

Śląsk Wrocław

M-18

2.

59.24

KRAWCZYK Maciej

Śląsk Wrocław

14.

73.37

WALKOWICZ Michał

Śląsk Wrocław

22.

91.28

BANAKIEWICZ Adam

Śląsk Wrocław

--

NKL

MAŁANIAK Tomasz

Oleśniczanka

M-20

1.

68.38

DWOJAK Wojciech

Śląsk Wrocław

M-21

1.

86.49

KRAFCZYK Rafał

Śląsk Wrocław

----------------------------------------------------------------------------------------------------


16.IX.2001 - Sztafetowe Mistrzostwa Polski

Kategoria K
2.  139.02	Śląsk Wrocław
	1. DURA Magdalena            	 51.07	 51.07 	(3)
	2. MATUSZKIEWICZ Aneta    43.54	 95.01 	(1)
	3. KOZŁOWSKA Ewa             	 44.01	139.02 	(2)
 
Kategoria KJ
1.  138.56	Śląsk Wrocław
	1. KRAJ Anna                 	 43.28	 43.28 	(1)
	2. DĘBSKA Anna               	 49.56	 93.24 	(1)
	3. KOŚLACZ Julia             	 45.32	138.56 	(1)
 
3.  166.09	Paulinum Jelenia Góra
	1. BARANOWICZ Klaudia        	 55.13	 55.13 	(4)
	2. KULPA Marta               	 60.15	115.28 	(4)
	3. WIŚNIEWSKA Joanna         50.41	166.09 	(3)
 
 Kategoria M
--. NKL	Śląsk Wrocław
	1. DWOJAK Wojciech           	 55.10	 55.10 	(3)
	2. WALKOWICZ Michał          	   NKL	   NKL 	(--)
	3. KRAFCZYK Rafał            	   ABS	   ABS 	(--)

 Kategoria MJ
2.  166.17	Śląsk Wrocław
	1. BANAKIEWICZ Adam          56.52	 56.52 	(2)
	2. KRAWCZYK Maciej           	 54.01	110.53 	(1)
	3. WEBER Michał              	 55.24	166.17 	(2)
 

--------------------------------------------------------------------------------

Wyniki zestawiła Róża na podstawie dostępnych na stronie:

http://www.orienteering.pl

--------------------------------------------------------------------------------


Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis