ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:41
OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W BnO
Wyniki po wszystkich rozegranych etapach
I Etap     Osobowice II Etap Osobowice III Etap Miłoszyce IV Etap    Maślice V Etap      Szczodre RAZEM
miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty
K-10N                            
miejsce Nazwisko Imię rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 KŁYŻ Aleksandra   Iskra SP 26 K-10N 15 71 1 100     1 100 1 100 300
2 WINIAREK Paulina   UKS SP 107 K-10N 11 75 4 82     5 81 2 90 253
3 DUDZIC Monika 91 UKS SP 107 K-10N 5 81 2 90 7 79     8 78 250
4 ZYGMUNT Joanna 93 UKS SP 107 K-10N 10 76 6 80 3 85 21 65 6 80 245
5 BARANOWSKA Małgorzata   Iskra SP 26 K-10N 14 72 5 81         4 82 235
6 IWASZCZYSZYN Weronika 92 UKS SP 107 K-10N 8 78     5 81 22 64 12 74 233
7 OLSZOWY Maja   Iskra SP 26 K-10N 4 82 8 78     19 67 13 73 233
8 KASPROWICZ Karolina   SP-107     9 77     6 80 23 63 220
9 BARECKA Kamila 91 UKS SP 107 K-10N 6 80     4 82         162
10 JĘDRZEJCZAK Kasia   Oleśnica SP 6     3 85     13 73     158
11 WENDERA Sylwia   UKS Maurycy     11 75         10 76 151
12 NAWROCKA Karolina   UKS Maurycy     10 76         15 71 147
13 NAWROCKA Iza   UKS Maurycy     13 73         16 70 143
14 PILARCZYK Agata   SP-107             25 61 5 81 106
15 SOKÓŁ Katarzyna 91 UKS SP 107 K-10N         1 100         100
16 SKOWRONEK Katarzyna   Oleśnica SP 6 K-10N 1 100                 100
17 SZCZECIŃSKA Monika   SP-93             2 90     90
18 WOLIKOWSKA Aleksandra   UKS "Błysk" K-10N 2 90                 90
19 TYMIAK Aleksandra 91 SP 107 K-10N         2 90         90
20 CIESZKOWSKA Karolina   Oleśnica SP 6             3 85     85
21 WITKA Patrycja   Oleśnica SP 6 K-10N 3 85                 85
22 KACZMAREK Kasia   Iskra SP 26                 3 85 85
23 SIERPINA Ewa   Iskra SP 26             4 82     82
24 ŁOZIENKO Anna 91 UKS Miłoszyce K-10N         6 80         80
25 MULLER Marta   Oleśnica SP 6 K-10N 7 79                 79
26 KAPELA Daria   Oleśnica SP 6             7 79     79
27 OSTROŻNY Paulina   Iskra SP 26                 7 79 79
28 GAWLIKOWSKA Beata   Oleśnica SP 6             8 78     78
29 KUROWSKA Justyna 91 SP 107 K-10N         8 78         78
30 GRAF Monika   SP 107 K-10N 9 77                 77
31 GRAF Kasia   Oleśnica SP 7             9 77     77
32 KONRATOWICZ Aleksandra 91 SP 107 K-10N         9 77         77
33 KŁYŻ Natalia   Iskra SP 26                 9 77 77
34 KRAJEWSKA Gosia   Oleśnica SP 7             10 76     76
35 SUCHY Marta 92 SP 107 K-10N         10 76         76
36 SOJKA Kasia   Oleśnica SP 6             11 75     75
37 PUCHATA Joanna   UKS Maurycy                 11 75 75
38 SKIBIŃSKA Ala   Oleśnica SP 7 K-10N 12 74                 74
39 GUŚKIEWICZ Ewa   Oleśnica SP 6             12 74     74
40 CYCH Weronika   Indywidualnie     12 74             74
41 WALCZAK Paulina   Iskra SP 26 K-10N 13 73                 73
42 SZYMAŃSKA Anna   Oleśnica SP 7             13 73     73
43 SPRUCH Gosia   Oleśnica SP 7             14 72     72
44 PUCHATA Aleksandra   UKS Maurycy                 14 72 72
45 WICIAK Dorota   Oleśnica SP 7             15 71     71
46 SZYMCZAK Katarzyna   Oleśnica SP 6 K-10N 16 70                 70
47 KORZENIOWSKA Marta   Oleśnica SP 7             16 70     70
48 MYŚLIWIEC Agnieszka   SP 107 K-10N 17 69                 69
49 KASPRYSZYN Patrycja   Oleśnica SP 6             17 69     69
50 MELONEK Dominika   Iskra SP 26                 17 69 69
51 WOŚ Joanna   SP 107 K-10N 18 68                 68
52 JUST Alicja   Oleśnica SP 7             18 68     68
53 BŁASZKIEWICZ Agata   Iskra SP 26                 18 68 68
54 WINIAREK Magda   SP 107 K-10N 19 67                 67
55 KALINOWSKA Justyna   Iskra SP 26                 19 67 67
56 KEMPA Maja   UKS "Błysk" K-10N 20 66                 66
57 R... Adrianna   SP-107                 20 66     66
58 NOWAK Katarzyna   SP 107 K-10N 21 65                 65
59 DĄDROWSKA Ewelina   SP-107             23 63     63
60 DĄDROWSKA Sylwia   SP-107             24 62     62
61 DERKACZ Emila   Oleśnica SP 6             25 61     61
62 KĘDZIOR Ewa   SP-63                 27 59     59
  BAŁACIŃSKA Magda   Iskra SP 26      - PK      - PK  - PK  
  BAMBERSKA Ola   Iskra SP 26              - PK  - PK  
  BANIEWICZ Magda   SP-82  - PK                  
  BARANOWSKA Magda   Iskra SP 26 K-10N  - PK  - PK  - PK      - PK  
  BEDNAREK Anna   Iskra SP 26              - PK      
  CIERPICA Kamila   Iskra SP 26                  - PK  - PK  
  ĆWIECZKOWSKA Bogumiła   Iskra SP 26      - PK                  
  DUNAJCZAN Monika   Iskra SP 26                  - PK      
  GAKIS Małgorzata   Iskra SP 26      - PK                  
  JANKOWIAK Natalia   SP-82      - PK                  
  KARKOCHA Basia   Iskra SP 26          - PK          - PK  
  KŁYŻ Katarzyna   Iskra SP 26   K-10N  - PK  - PK  - PK  - PK  - PK  
  KORDUS Gosia   Iskra SP 26                  - PK      
  KUBIAK Marta   Oleśnica  - PK                  
  KULCZYK Ola   Iskra SP 26              - PK      
  MALINOWSKA Maja   SP-82  - PK                  
  MARCINIAK Marlena   Oleśnica  - PK                  
  MARKIEWICZ Ada   SP-82  - PK                  
  NIEDZIELSKA Katarzyna   Iskra SP 26 K-10N  - PK  - PK  - PK      - PK  
  POŁOŃSKA Joanna   Iskra SP 26 K-10N  - PK  - PK          - PK  
  SIERPINA Weronika   Iskra SP 26 K-10N  - PK  - PK  - PK  - PK  - PK  
  SZWAGIEL Małgorzata   SP-82  - PK                  
  ŚNIEG Asia   Iskra SP 26              - PK      
  ZDANOWICZ Justyna   Iskra SP 26      - PK      - PK  - PK  
  ZYCH Aleksandra   Iskra SP 26   K-10N  - PK  - PK      - PK  - PK  
K-12
miejsce Nazwisko Imię rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 NAMYSŁ Kasia   MOS Wrocław     1 100     2 90 1 100 290
2 WIŚNIEWSKA Hanna 90 UKS SP 107 K-12 1 100 2 90  - NKL     2 90 280
3 KRASIŃSKA Małgosia   Iskra SP 26 K-12 3 85 3 85 2 90 1 100 4 82 275
4 WRZESIŃSKA Agnieszka 89 MOS Wrocław K-12 2 90 4 82 6 80  - NKL 3 85 257
5 ŁUKJANIONOK Patrycja 89 UKS Boguszów Gorce K-12 5 81     1 100 12 74     255
6 WRZESIŃSKA Katarzyna 90 MOS Wrocław K-12 13 73 5 81 14 72 3 85 8 78 239
7 LIBERA Paulina 89 UKS SP 107 K-12 8 78 6 80 9 77 7 79 7 79 238
8 BEJNAROWICZ Barbara 89 UKS Boguszów Gorce K-12 7 79     4 82 11 75     236
9 GAKIS Małgosia   Iskra SP 26 K-12     16 70 7 79 8 78 9 77 234
10 BARANIECKA Joanna 89 UKS SP 107 K-12     8 78 13 73 15 71 5 81 232
11 MOCZKO Weronika 90 UKS Boguszów Gorce K-12 10 76     8 78 15 71     225
12 LIBNER Ewa   SP-107     13 73     20 66 6 80 219
13 PIGAN Angelika 89 UKS SP 107 K-12         5 81 23 63 15 71 215
14 LEŚNIK Malwina   Iskra SP 26     18 68     14 72 12 74 214
15 PODBIELSKA Natalia 89 UKS SP 107 K-12     9 77  - NKL     10 76 153
16 BILSKA Kamila   UKS SP 107 K-12 4 82         22 64     146
17 PRACOŃ Natalia   SP-107     15 71     17 69     140
18 MARCINIAK Marzena   Oleśnica SP 6     14 72     21 65     137
19 LANGNER Magda   Iskra SP 26             24 62 16 70 132
20 KRZANOWSKA Marlena 90 UKS SP 107 K-12         3 85         85
21 KAWICKA Ula   SP-93             4 82     82
22 KMIECIK Mariola   Iskra SP 26             5 81     81
23 KARBOWSKA Agata   UKS Boguszów Gorce K-12 6 80                 80
24 PĘCHERSKA Karolina   SP-93             6 80     80
25 JASTRZĘBSKA Magda   Iskra SP-26     7 79             79
26 KURYŁEK Iwona   UKS SP 107 K-12 9 77                 77
27 FLACHA Iza   SP-107             9 77     77
28 GABRYCH Magdalena 89 UKS Miłoszyce K-12         10 76         76
29 DURCZOK Natalia   SP-93             10 76     76
30 KAPELA Daria   Oleśnica SP 7     10 76             76
31 LIPNICKA Katarzyna   UKS SP 107 K-12 11 75                 75
32 RYBICKA Sara 90 UKS Miłoszyce K-12         11 75         75
33 SZCZEGODZIŃSKA Marta   Oleśnica SP 7     11 75             75
34 SOBCZYK Anna   SP Łagiewniki                 11 75 75
35 KĘDZIA Magda   UKS Błysk SP 19 K-12 12 74                 74
36 ROGACZEWSKA Daria 89 UKS Miłoszyce K-12         12 74         74
37 RELIGA Kasia   Oleśnica SP 7     12 74             74
38 KAŁUŻNA Paulina   SP-93             13 73     73
39 ŁOWCZY Katarzyna   Iskra SP 26                 13 73 73
40 SZCZERBA Ewelina   SP Szczodre                 14 72 72
41 NICIŃSKA Adrianna   SP-107             16 70     70
42 BŁASZAK Kasia   SP-93             17 69     69
43 KRAJEWSKA Kasia   Oleśnica SP 6     17 69             69
44 BROŻYNA Iwona   SP Szczodre                 17 69 69
45 ZDANOWICZ Marta   Iskra SP 26                 18 68 68
46 BURNIAK Edyta   SP-107                 19 67     67
47 MULARCZYK Olga   Oleśnica SP 6     19 67             67
48 CIPORA Angelika   SP Szczodre                 19 67 67
49 KRAJEWSKA Gosia   Oleśnica SP 6     20 66             66
50 HOFFMAN Weronika   SP Szczodre                 20 66 66
51 BOCZKOWSKA Anna   Oleśnica SP 7     21 65             65
52 DROZDEK Monika   SP Szczodre                 21 65 65
53 WĄTOR Anna   SP Łagiewniki                 22 64 64
54 SZCZERBA Edyta   SP Szczodre                 23 63 63
55 SZCZECIŃSKA Sylwia   SP-93             25 61     61
56 STĘŻAŁY Asia   SP-93             26 60     60
57 ENGLER Basia   SP-93             27 59     59
58 KUDŁA Dagmara   SP-93             28 58     58
59 ZDZIARSKA Ania   SP-93             29 57     57
60 BORYS Dominika     K-12  - NKL                  
61 DENKIEWICZ Marta   SP-93              - NKL      
62 DŁUGOSZ Jeannette   UKS Świętoszów                  - NKL  
63 PYCH Sabina   SP-93              - NKL      
64 SKRZYPEK Kasia   SP-107              - NKL  - NKL  
65 SWOBODIANOK Patrycja   SP-93              - NKL      
66 WOŹNICA Agnieszka   SP-93              - NKL      
67 ZIELIŃSKA Agata   SP-93              - NKL      
                       
K-14  
miejsce Nazwisko Imię rok urodzenia Klub                      
1 MACIEJCZYK Małgorzata 87 MOS Wrocław K-14     1 100 1 100 1 100 2 90 300
2 ŻARSKA Małgorzata 88 MOS Wrocław K-14     4 82 3 85 2 90 1 100 275
3 DREWNIOWSKA Lucyna 88 MOS Wrocław K-14     2 90 4 82 5 81  - NKL 253
4 JANOWSKA Ala   MOS Wrocław K-14 7 79 3 85     3 85 5 81 251
5 TRAWKA Dorota 87 UKS Boguszów Gorce K-14 2 90     6 80 7 79     249
6 WOJTALA Ala   MOS Wrocław K-14 6 80 5 81     4 82 3 85 248
7 WALASZCZYK Aneta   UKS Błysk SP 19 K-14 4 82 6 80         7 79 241
8 BATOG Magda   Oleśnica SP 6     7 79     6 80 4 82 241
9 GERMATA Kamila 87 UKS Boguszów Gorce K-14         11 75 8 78     153
10 GAZDOWICZ Nina   UKS Błysk SP 19 K-14 1 100                 100
11 LETKA Magda   UKS Błysk SP 19 K-14         2 90         90
12 KRAC Dagmara     K-14 3 85                 85
13 JANIA Karolina 88 MOS Wrocław K-14         5 81         81
14 KARGOL Izabela   UKS Boguszów Gorce K-14 5 81                 81
15 PIĄTKOWSKA Monika   MOS Wrocław              - NKL 6 80 80
16 DYJOK Ewelina 87 MOS Wrocław K-14         7 79         79
17 JAŚNIEWSKA Katarzyna 87 MOS Wrocław K-14         8 78  - NKL     78
18 KRÓLIKOWSKA Aleksandra   UKS SP 107 K-14 8 78                 78
19 SAFARYN Karolina   UKS SP 107 K-14 9 77                 77
20 WĄSALA Patrycja 88 UKS SP 107 K-14         9 77         77
21 CHODOROWSKA Agnieszka   UKS SP 107 K-14 10 76      - NKL         76
22 SIECZKA Paulina 88 UKS SP 107 K-14         10 76         76
23 WOJNAR Ewa   Indywidualnie K-14         12 74         74
  DRELIKOWSKA Ilona   MOS Wrocław          - NKL          
  KRAJEWSKA Katarzyna   Oleśnica              - NKL      
  PODURGIEL Justyna   Oleśnica  - NKL                  
  SKARSKA Aleksandra   ZHP Długołeka                  - NKL  
  SKOWROŃSKA Domika   Oleśnica              - NKL      
  SKOWROŃSKA Justyna   Oleśnica              - NKL      
  WAWRUSZCZAK Kamila   ZHP Długołeka                  - NKL  
                     
K-18
miejsce Nazwisko Imię rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 BANAKIEWICZ Anna 85 Śląsk Wrocław 9528 K-18 1 100     2 90 1 100 7 79 290
2 TRAUM Marta 86 Śląsk Wrocław 9522 K-18     1 100 7 79     4 82 261
3 KOŚLACZ Julia 84 Śląsk Wrocław 9517 K-18     4 82 3 85     2 90 257
4 GAWLIKOWSKA Joanna 84 Oleśniczanka K-18     3 85 8 78 2 90 6 80 255
5 TYCZKOWSKA Agnieszka 86 Śląsk Wrocław 9523 K-18         5 81 3 85 8 78 244
6 TERLECKA Joanna 86 KS ARTEMIS K-18 4 82     9 77 4 82 9 77 241
7 HĘCIAK Anna 85 KS ARTEMIS K-18 5 81 5 81 12 74         236
8 KRAJ Anna 84 Śląsk Wrocław 9515 K-18         1 100     1 100 200
9 KARWATKA Agata 85 Śląsk Wrocław 9526 K-18 2 90     4 82         172
10 KARASEK Natalia 86 Śląsk Wrocław 9521 K-18     2 90 6 80         170
11 ALOT Bogumiła   UKS Boguszów Gorce K-18 3 85                 85
12 WIŚNIEWSKA Joanna   Paulinum Jelenia G.                 3 85 85
13 NOGA Katarzyna   XII LO K-18 6 80                 80
14 JAWORSKA Karolina   XII LO K-18 7 79                 79
15 WOJNAR Monika   Indywidualnie K-18         10 76         76
16 JAŚNIKOWSKA Joanna   Gim. Łagiewniki                 10 76 76
17 MARCZAK Katarzyna   Gim. Łagiewniki                 11 75 75
18 GORAZDOWSKA Aleksandra 85 UKS Miłoszyce K-18         11 75         75
  BIŃKOWSKA Agnieszka   XII LO  - NKL                  
  DĘBSKA Anna   Śląsk Wrocław                  - NKL  
  JASIC Ewelina   XII LO  - NKL                  
  KORCZYŃSKA Ewa   XII LO  - NKL                  
  LEWSZYK Anna   XII LO  - NKL                  
  MALANOWSKA Dagmara   XII LO  - NKL                  
  MISZTAL Joanna   II LO  - NKL                  
  STASIEŃKO Ewa   XII LO  - NKL                  
  ZDONEK Magdalena   XII LO  - NKL                  
                     
K-21
miejsce Nazwisko Imię rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 DĘBSKA Anna   UKS Błysk SP 19 K-21 3 85 2 90 2 90     1 100 280
2 WŁODARCZYK Anna 75 KS ARTEMIS K-21     1 100 1 100         200
3 MIKLIS Róża   KS ARTEMIS 2 90         1 100     190
4 SOBCZYŃSKA Joanna   Śląsk Wrocław 1 100                 100
5 KAMIŃSKA Iwona   KS ARTEMIS     3 85             85
6 AUDYCKA Tatiana   KS ARTEMIS     4 82                 82
K-35
miejsce Nazwisko Imię rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 TRAUM Barbara 55 Śląsk Wrocław 9512 K-35     1 100 1 100 1 100 1 100 300
2 ALBRECHT-NAMYSŁ Zofia   Indywidualnie  - PK 3 85         2 90 175
3 TARNOWSKA Aleksandra   UKS SP 107 K-35 1 100      - NKL         100
4 WIŚNIEWSKA Beata   UKS SP 107 K-35         2 90         90
5 IWASZCZYSZYN Anna   UKS SP 107 2 90                 90
6 GRZEGORCZYK Joanna   Burza Wrocław     2 90      - NKL     90
7 GAJOS Edyta   Burza Wrocław     4 82             82
8 LIBNER Aleksandra   UKS SP 107     5 81      - NKL  - NKL 81
  SAFARYN Dorota   UKS SP 107 K-35          - NKL          
                     

Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis