ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:44
Wyniki IV etapu Otwartych Mistrzostw Wrocławia
Jelcz Miłoszyce - 10 wrzesień 2000
K-10 N
1 Hanna Wiśniewska UKS SP 107 16,19
2 Magdalena Gabrych UKS Miłoszyce 19,26
3 Alicja Kandrak UKS Miłoszyce 21,16
4 Katarzyna Wrzesińska UKS Orły SP 78 23,55
5 Weronika Iwaszczyszyn UKS SP 107 30,37
6 Ewa Libner UKS SP 107 33,48
pk Agnieszka Wrzesińska UKS Orły SP 78 23,14
pk Barbara Górecka KS Burza Wrocław 53,32

K-12
1 Lucyna Drewniowska MKS MOS Wrocław 23,03
2 Małgorzata Żarska MKS MOS Wrocław 23,22
3 Marta Janowska MKS MOS Wrocław 39,01
4 Joanna Kołtaniak SP 82 81,33
5 Marlena Smektała SP 82 84,03
pk Zofia Namysł SP 82 76,31

K-14
1 Natalia Karasek WKS Śląsk 19,29
2 Marta Traum WKS Śląsk 20,22
3 Agnieszka Tyczkowska WKS Śląsk 23,04
4 Joanna Terlecka MKS MOS Wrocław 29,20
5 Małgorzata Maciejczyk MKS MOS Wrocław 30,53
6 Aleksandra Gorazdowska UKS Miłoszyce 31,39
7 Nina Gazdowicz UKS Błysk SP 19 36,14
8 Ilona Drelikowska UKS Orły SP 78 53,42
  Ewelina Dyjok UKS Orły SP 78 NKL

K-18
1 Anna Banakiewicz WKS Śląsk 37,30
2 Joanna Gawlikowska WKS Olesniczanka 47,20

K-21
1 Anna Włodarczyk UKS Orły SP 78 46,11
2 Anna Dębska UKS Błysk SP 19 57,10
3 Iwona Kamińska UKS Orły SP 78 73,46

K-35
1 Barbara Traum WKS Śląsk 56,40

M-10 N
1 Aleksander Tybiński UKS Błysk SP 19 13,42
2 Bartosz Rokosz UKS Miłoszyce 14,38
3 Michał Jarmużek UKS Błysk SP 19 15,50
4 Wojtek Jakubowski UKS Miłoszyce 16,34
5 Piotr Wyrzykowski UKS Miłoszyce 18,01
6 Damian Żyła UKS Miłoszyce 18,47
7 Piotr Hetman UKS Błysk SP 19 19,42
8 Paweł Walkowiak UKS Orły SP 78 20,12
9 Przemysław Chmieluk UKS Miłoszyce 20,21
10 Paweł Pepłowski SP 82 21,45
11 Mateusz Sawicki UKS Miłoszyce 24,39
12 Adrian Żyła UKS Miłoszyce 25,04
13 Joachim Iwaszczyszyn UKS SP 107 27,09
14 Aleksander Solnica SP 82 34,48

M-12
1 Grzegorz Zimny UKS Miłoszyce 17,19
2 Maciej Wieczorek WKS Olesniczanka 19,23
3 Tomasz Iwaszczyszyn UKS SP 107 23,42
4 Sławomir Chojnacki WKS Olesniczanka 25,21
5 Grzegorz Bińczak WKS Olesniczanka 26,28
6 Michał Tybiński UKS Błysk SP 19 27,20
7 Marcin Żuraw MKS MOS Wrocław 28,23
8 Rafał Omelko MKS MOS Wrocław 36,28
9 Dawid Wójcik SP 82 53,38
10 Adam Teodorczuk SP 82 65,38
11 Wojciech Wręczycki SP 82 58,37
12 Arkadiusz Ołdakowski SP 82 89,03

M-14
1 Tomasz Pancerowicz UKS SP 107 30,05
2 Miłosz Nowacki UKS Błysk SP 19 30,58
3 Mateusz Jarmużek UKS Błysk SP 19 32,07
4 Łukasz Matkowski WKS Olesniczanka 36,55
5 Daniel Raczkowski UKS Miłoszyce 37,56
6 Tomasz Trośnik UKS Miłoszyce 43,01
7 Jakub Filipczuk UKS Błysk SP 19 43,59
8 Piotr Gawor MKS MOS Wrocław 47,11
9 Bartłomiej Mroczek UKS Błysk SP 19 50,30
10 Paweł Krawczyk UKS Błysk SP 19 51,27
11 Cezary Iwański UKS Błysk SP 19 78,41
12 Wojciech Szubert UKS Błysk SP 19 80,43
13 Mirosław Pawłowski UKS Miłoszyce 92,40
14 Maciej Kamiński UKS Orły SP 78 98,47

M-18
1 Michał Weber WKS Śląsk 33,53
2 Michał Walkowicz WKS Śląsk 36,25
3 Przemysław Lorek WKS Śląsk 38,17
4 Wojciech Libner UKS SP 107 40,31
5 Przemysław Pietkiewicz KS Burza 56,32

M-21
1 Kalikst Sobczyński WKS Śląsk 38,39
2 Marcin Sławiński UKS Orły SP 78 42,33
3 Marcin Szczygieł MKS MOS Wrocław 50,31
4 Andrzej Bartoszuk Indywidualnie 55,17
  Krzysztof Wrzesiński UKS Orły SP 78 NKL

M-35
1 Adam Ratajczak UKS SP 107 33,06
2 Lesław Iwaszczyszyn UKS SP 107 42,35
3 Krzysztof Matziol KS Burza 79,15
4 Robert Podsiadły UKS Orły SP 78 81,27

M-50
1 Kazimierz Dura WKS Śląsk 30,23
2 Michał Włodarczyk UKS Orły SP 78 39,31
3 Waldemar Pietkiewicz KS Burza 41,23
4 Edward Jędryszczak indywidualnie 41,37

OPEN
1 Eduard Kustou UKS Orły SP 78 18,04

Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis