ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:44
Wyniki V etapu Otwartych Mistrzostw Wrocławia
Trzebnica - 24 wrzesień 2000
K-10 N
1 Hanna Wiśniewska UKS SP 107 19,20
2 Daria Robaczewska UKS Miłoszyce 24,24
3 Magdalena Kędzia UKS Błysk SP 19 24,59
4 Weronika Iwaszczyszyn UKS SP 107 28,52
5 Aleksandra Janik UKS Miłoszyce 30,52
6 Ewa Libner UKS SP 107 34,25
7 Monika Szprengel UKS Miłoszyce 44,42
8 Katarzyna Wrzesińska UKS Orły SP 78 45,42
9 Katarzyna Lipnicka UKS SP 107 61,23

K-12
1 Katarzyna Namysł SP 82 18,09
2 Karolina Jania MKS MOS Wrocław 22,05
3 Agnieszka Bedorf MKS MOS Wrocław 22,10
4 Małgorzata Żarska MKS MOS Wrocław 24,22
5 Lucyna Drewniowska MKS MOS Wrocław 29,31
6 Agnieszka Wrzesińska UKS Orły SP 78 46,16
7 Aleksandra Kędzierska UKS Miłoszyce 76,06
8 Ada Górska UKS Miłoszyce 81,03

K-14
1 Agnieszka Tyczkowska WKS Śląsk 31,00
2 Natalia Karasek WKS Śląsk 31,49
3 Joanna Terlecka MKS MOS Wrocław 35,19
4 Marta Traum WKS Śląsk 35,34
5 Małgorzata Maciejczyk MKS MOS Wrocław 36,35
6 Katarzyna Jaśniewska MKS MOS Wrocław 42,53
7 Alicja Janowska MKS MOS Wrocław 43,13
8 Ewelina Dyjok UKS Orły SP 78 47,22
9 Alicja Wojtala MKS MOS Wrocław 56,21
10 Aleksandra Gorazdowska UKS Miłoszyce 59,00
11 Monika Janik UKS Miłoszyce 74,16

K-18
1 Agata Karwatka WKS Śląsk 32,40
2 Anna Banakiewicz WKS Śląsk 36,11
3 Joanna Gawlikowska WKS Olesniczanka 42,18

K-21
1 Joanna Sobczyńska WKS Śląsk 47,35

K-35
1 Joanna Grzegorczyk KS Burza 72,10
2 Teresa Gorajska WKS Śląsk 78,21
3 Barbara Traum WKS Śląsk 80,05
  Zofia Namysł KS Burza NKL

M-10 N
1 Aleksander Tybiński UKS Błysk SP 19 14,11
2 Michał Jarmużek UKS Błysk SP 19 15,21
3 Paweł Walkowiak UKS Orły SP 78 15,43
4 Bartosz Rokosz UKS Miłoszyce 16,50
5 Wojtek Jakubowski UKS Miłoszyce 18,44
6 Kacper Mroczek UKS Błysk SP 19 19,45
7 Tomasz Kutnik UKS Orły SP 78 21,09
8 Michał Janowski MKS MOS Wrocław 21,21
9 Tomasz Matej UKS Błysk SP 19 23,54
10 Tom Gielezy UKS Orły SP 78 25,12
11 Paweł Pepłowski SP 82 26,36
12 Piotr Wyrzykowski UKS Miłoszyce 26,50
13 Jakub Mroczek UKS Błysk SP 19 28,29
14 Łukasz Kalus UKS Błysk SP 19 29,54
15 Joachim Iwaszczyszyn UKS SP 107 30,04
16 Aleksander Solnica SP 82 32,39
17 Przemysław Tyczyński UKS Miłoszyce 33,25
18 Piotr Hetman UKS Błysk SP 19 37,56

M-12
1 Grzegorz Zimny UKS Miłoszyce 17,09
2 Grzegorz Bińczak WKS Olesniczanka 19,00
3 Michał Tybiński UKS Błysk SP 19 22,28
4 Maciej Wieczorek WKS Olesniczanka 23,12
5 Marcin Żuraw MKS MOS Wrocław 23,51
6 Wojtek Świątek UKS Orły SP 78 33,12
7 Bartosz Czaja MKS MOS Wrocław 34,22
8 Michał Chamkała UKS SP 107 41,59
9 Radosław Gałuszko UKS SP 107 45,00
10 Arkadiusz Ołdakowski SP 82 45,08
11 Maciej Skowroński SP 82 48,05
12 Jakub Kłosowski   49,21
13 Wojciech Wręczycki SP 82 57,09

M-14
1 Piotr Gawor MKS MOS Wrocław 29,31
2 Tomasz Pancerowicz UKS SP 107 29,35
3 Mateusz Jarmużek UKS Błysk SP 19 39,57
4 Bartłomiej Mroczek UKS Błysk SP 19 41,50
5 Wojciech Galasiński MKS MOS Wrocław 41,55
6 Dariusz Teresiński WKS Olesniczanka 43,49
7 Wojciech Szubert UKS Błysk SP 19 51,58
8 Miłosz Nowacki UKS Błysk SP 19 86,34
9 Paweł Krawczyk UKS Błysk SP 19 76,44
  Marek Śliwiński UKS Błysk SP 19 NKL

M-18
1 Wojciech Libner UKS SP 107 46,08
2 Przemysław Pietkiewicz KS Burza 59,19
 

M-21
1 Kalikst Sobczyński WKS Śląsk 36,24
2 Marcin Jasnowski WKS Śląsk 43,02
3 Marcin Sławiński UKS Orły SP 78 47,24
4 Sebastian Piller UKS Orły SP 78 49,02
5 Marcin Szczygieł MKS MOS Wrocław 67,07

M-35
1 Andrzej Skonieczny MKS Paulinum J. G. 43,22
2 Romuald Guga WKS Śląsk 56,55
3 Tadeusz Grabarczyk WKS Śląsk 62,02
4 Lesław Iwaszczyszyn UKS SP 107 65,31
  Adam Ratajczak UKS SP 107 NKL
  Robert Podsiadły UKS Orły SP 78 NKL

M-50
1 Kazimierz Dura WKS Śląsk 36,20
2 Stanisław Namysł indywidualnie 42,24
3 Edward Jędryszczak indywidualnie 43,03
4 Michał Włodarczyk UKS Orły SP 78 44,21
5 Waldemar Pietkiewicz KS Burza 49,11

Rowerowa
1 Eduard Kustou UKS Orły SP 78 64,08
2 Grzegorz Grabiec indywidualnie 99,05
3 Marcin Żytecki indywidualnie 103,30
4 Bartosz Mosiejowski indywidualnie 113,54
5 Marek Bryling indywidualnie 120,06

Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis