ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:46

XIV Puchar Ślęży

Książnica 16.06.2001

Protokół zawodów

Organizator:

KS Artemis

Dolnośląski Związek Biegu na Orientację


Kierownik zawodów: Iwona Kamińska
Sędzia główny: Krzysztof Matziol S-3
Budowniczy tras: Piotr Spiliszewski BT-3
Sędzia kontroler tras: Michał Włodarczyk BT-1




Kierownik startu: Krzysztof Wrzesiński S-3
Sędziowie startu: Ewelina Dyjok
Maciej Kamiński
Robert Podsiadły




Kierownik mety: Róża Miklis S-3
Sędziowie mety: Mirek Dmuchowski
Zdzisław Dudek S-2
Janusz Głód S-2
Arkadiusz Przybylski




Kierownik biura obliczeniowego Waldemar Walkowiak S-3

Sędziowie biura obliczeniowego

Anna Choromańska
Joanna Godlewska
Anna Miklis
Anna Włodarczyk S-1




Sędziowie pomocniczy Anna Hęcia
Paulina Jęch

WYNIKI

BIEGACZE

K,M.-10N SP Książnica 2610/1755 m, 80 mp., 6 pk

1

Ogrodnik Konrad

20,53

2

Donosewicz Sylwia

24,48

3

Bojak Ania

24,59

4

Malesza Wioletta

33,46

5

Owsiński Łukasz

92,27

K-10N 2610/1755 m, 80 mp., 6 pk

1

Zych Ola

Iskra

15,38

2

Baranowska Magda

Iskra

18,26

3

Olszowy Maja

Iskra

20,25

4

Kłyż Kasia

Iskra

21,23

5

Kłyż Ola

Iskra

22,38

6

Niedzielska Kasia

Iskra

25,54

7

Cych Weronika


34,02

8

Badeń Kaja

ind.

35,09

K-12 2280 m, 80 mp., 7 pk

1

Namysł Katarzyna

MOS

21,39

2

Wrzesińska Aga

MOS

24,51

3

Radoms ka Małgorzata

SP 82

28,14

4

Krasińska Małgorzata

Iskra

30,22

5

Leśnik Malwina

Iskra

31,18

6

Wrzesińska Kasia

MOS

34,30

K-14 2670 m, 90 mp., 8pk

1

Maciejczyk Małgorzata

MOS

40,24

2

Żarska Małgorzata

MOS

41,25

3

Drewniowska Lucyna

MOS

47,49

4

Letka Magdalena

Błysk

52,38

5

Walaszczyk Aneta

Błysk

69,06

6

Batog Magda

Oleśniczanka

121,27

K-18 3405 m, 120 mp., 10 pk

1

Kraj Anna

Śląsk

40,52

2

Baranowicz Klaudia

Paulinum

48,56

3

Karwatka Agata

Śląsk

49,11

4

Koślacz Julia

Śląsk

50,48

5

Banakiewicz Anna

Śląsk

53,01

6

Traum Marta

Śląsk

53,30

7

Kulpa Marta

Paulinum

72,40

8

Terlecka Asia

Artemis

99,43


Gawlikowska Asia

Oleśniczanka

nkl


Karasek Natalia

Śląsk

nkl

K-21 3990 m, 120 mp, 10 pk

1

Dura Magda

Śląsk

52,08

2

Dębska Anna

Błysk

105,27

3

Bzdeń Katarzyna

ind.

107,18

K-35 3480 m, 125 mp., 10 pk

1

Traum Barbara

Śląsk

90,21


Namysł Zofia

SP 82

nkl

M-10N 2610/1755 m, 80 mp., 6 pk

1

Mróz Artur

Iskra

13,19

2

Ćwieczkowski Adrian

Iskra

13,58

3

Hetman Piotr

Błysk

14,54

4

Pyclik Darek

Iskra

28,54

5

Sikora Paweł

Iskra

33,20

6

Tomkowski Artur

Iskra

41,15

M-12 2415 m, 90 mp., 7 pk

1

Małaniak Dariusz

Oleśniczanka

26,22

2

Olszowy Błażej

Iskra

28,16

3

Nosal Paweł

Paulinum

28,32

4

Walkowiak Paweł

MOS

30,24

5

Jarmużek Michał

Błysk

31,51

6

Tybiński Aleksander

Błysk

41,51

7

Śliwiński Michał

Iskra

45,45

8

Stąpór Dawid

Iskra

58,56

M-14 2805 m, 105 mp., 8 pk

1

Galasiński Wojtek

Śląsk

21,28

2

Jarmużek Mateusz

Błysk

23,42

3

Nowak Michał

Paulinum

26,50

4

Kulpa Piotr

Paulinum

36,03

5

Wieczorek Maciej

Oleśniczanka

40,55

6

Kulpa Wojciech

Paulinum

53,57

7

Iwański Cezary

Błysk

55,23

8

Mroczek Bartek

Błysk

58,54

9

Zawodnik Łukasz

Oleśniczanka

58,58

10

Bednarczyk Kamil

Paulinum

60,17

11

Chojnacki Sławomir

Oleśniczanka

76,45


Tybiński Michał

Błysk

nkl

M-18 3525 m, 130 mp., 10 pk

1

Krawczyk Maciej

Śląsk

27,54

2

Walkowicz Michał

Śląsk

38,31

3

Szymański Hubert

ZSZMech. Świdnica

45,42

4

Pancerowicz Tomasz

Śląsk

45,44

5

Weber Michał

Śląsk

46,02

6

Gawor Piotr

Śląsk

46,09

7

Łosiński Krzysztof

Paulinum

49,38

8

Banakiewicz Adam

Śląsk

52,34

9

Dratwa Adam

Śląsk

55,30

10

Sokół Mirosław

Paulinum

55,44

11

Łosiński Piotr

Paulinum

61,50

12

Konieczko Maciej

Paulinum

75,10

13

Pietkiewicz Przemek

Burza

94,14

14

Ogrodnik Łukasz

ZSZ Świebod zice

147,11

15

Rodak Krzysztof

ZSZ Świebodzice

147,44


Poloczek Przemek

ind.

nkl

M-21 4515 m, 175 mp., 12 pk

1

Dwojak Wojtek

Śląsk

31,46

2

Paciejewski Piotr

Paulinum

36,04

3

Teresiński Jarek

Oleśniczanka

38,31

4

Sobczyński Kajo

Śląsk

41,34

5

Bartkowiak Tomasz

Śląsk

44,16

6

Tomaszewski Grzegorz

Oleśniczanka

57,05

7

Sławiński Marcin

Artemis

67,45

8

Szadkowski Piotr

ind.

104,34

M-35 3630 m, 135 mp., 12 pk

1

Ratajczak Adam

SP 107

76,55

2

Wiśniewski Sylwester

SP 107

105,39


Wojnar Mariusz

ind.

nkl

M-40/45 3615 m, 135 mp., 10 pk

1

Guga Romuald

Śląsk

36,21

2

Zwoliński Grzegorz

Burza

41,27

3

Pietrusiński Marek

Paulinum

44,15

4

Tomaszewski Bogusław

Oleśniczanka

54,32

5

Mularski Tomasz

Paulinum

58,22

6

Wiechnik Waldemar

WKS Jelenia Góra

61,40

7

Kasperski Roman

ind.

81,31

8

Jasnowski Andrzej

Śląsk

88,51


Podsiadły Robert

Artemis

nkl

M-50 3375 m, 130 mp., 10 pk

1

Bartkowiak Edward

WKS Jelenia Góra

46,46

2

Jedryszczak Edward


56,06

3

Gliński Henryk

Paulinum

63,57

4

Jagielski Jan

Paulinum

67,25

5

Dura Kazimierz

Śląsk

77,03

6

Pietkiewicz Waldemar

Burza

80,48

7

Bogulak Adam

WKS Jelenia Góra

125,51

Open 2670 m, 90 mp.,8 pk

1

Ożarski Romuald

Paulinum

74,16

2

Poloczek Marek

ind.

93,26

ROWERZYŚCI

MR>16 5100 m., 235 mp., 10 pk

1

Wiśniewski Sylwester

SP 107

59,44

2

Młodzianko Piotr

ZS nr 9 - XVIII LO

100,22

3

Łyjak Błażej

ind.

104,25


Charusta Andrzej

ind.

nkl


Sporządził
Krzysztof Matziol

Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis