ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:48

Nieoficjalne Wyniki Indywidualne

MISTRZOSTWA UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

III RUNDA OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA

JELCZ MIŁOSZYCE 2.06.2001 r.


Dziękuję Panu Grzegorzowi Zwolińskiemu za udostępnienie wyników bezpośrednio po zawodach.


K-10N

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

KŁYŻ

Katarzyna

 

Iskra SP 26

 

K-10N

15.03

2

SOKÓŁ

Katarzyna

91

UKS SP 107

 

K-10N

15.38

3

NIEDZIELSKA

Katarzyna

 

Iskra SP 26

 

K-10N

17.17

4

POŁOŃSKA

Joanna

 

Iskra SP 26

 

K-10N

17.38

5

TYMIAK

Aleksandra

91

UKS SP 107

 

K-10N

18.38

6

ZYGMUNT

Joanna

93

UKS SP 107

 

K-10N

18.40

7

BARECKA

Kamila

91

UKS SP 107

 

K-10N

18.59

8

SIERPINA

Weronika

 

Iskra SP 26

 

K-10N

20.43

9

IWASZCZYSZYN

Weronika

92

UKS SP 107

 

K-10N

22.25

10

ŁOZIENKO

Anna

91

UKS Miłoszyce

 

K-10N

22.56

11

DUDZIC

Monika

91

UKS SP 107

 

K-10N

26.24

12

KUROWSKA

Justyna

91

UKS SP 107

 

K-10N

32.16

13

BARANOWSKA

Magda

 

Iskra SP 26

 

K-10N

35.37

14

KONRATOWICZ

Aleksandra

91

UKS SP 107

 

K-10N

36.02

15

SUCHY

Marta

92

UKS SP 107

 

K-10N

44.27

K-12

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

ŁUKJANIONOK

Patrycja

89

UKS Boguszów Gorce

 

K-12

29.40

2

KRASIŃSKA

Małgosia

 

Iskra SP 26

 

K-12

35.21

3

KRZANOWSKA

Marlena

90

UKS SP 107

 

K-12

37.39

4

BEJNAROWICZ

Barbara

89

UKS Boguszów Gorce

 

K-12

40.10

5

PIGAN

Angelika

89

UKS SP 107

 

K-12

42.17

6

WRZESIŃSKA

Agnieszka

89

MOS Wrocław

 

K-12

43.37

7

GAKIS

Małgosia

 

Iskra SP 26

 

K-12

46.18

8

MOCZKO

Weronika

90

UKS Boguszów Gorce

 

K-12

49.32

9

LIBERA

Paulina

89

UKS SP 107

 

K-12

51.27

10

GABRYCH

Magdalena

89

UKS Miłoszyce

 

K-12

55.08

11

RYBICKA

Sara

90

UKS Miłoszyce

 

K-12

62.07

12

ROGACZEWSKA

Daria

89

UKS Miłoszyce

 

K-12

64.06

13

BARANIECKA

Joanna

89

UKS SP 107

 

K-12

69.54

14

WRZESIŃSKA

Katarzyna

90

MOS Wrocław

 

K-12

75.28

 

WIŚNIEWSKA

Hanna

90

UKS SP 107

 

K-12

NKL

 

PODBIELSKA

Natalia

89

UKS SP 107

 

K-12

NKL

K-14

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

MACIEJCZYK

Małgorzata

87

MOS Wrocław

 

K-14

23.22

2

LETKA

Magda

 

UKS Błysk SP 19

 

K-14

29.57

3

ŻARSKA

Małgorzata

88

MOS Wrocław

 

K-14

32.18

4

DREWNIOWSKA

Lucyna

88

MOS Wrocław

 

K-14

34.26

5

JANIA

Karolina

88

MOS Wrocław

 

K-14

35.41

6

TRAWKA

Dorota

87

UKS Boguszów Gorce

 

K-14

36.29

7

DYJOK

Ewelina

87

MOS Wrocław

 

K-14

40.32

8

JAŚNIEWSKA

Katarzyna

87

MOS Wrocław

 

K-14

40.47

9

WĄSALA

Patrycja

88

UKS SP 107

 

K-14

47.07

10

SIECZKA

Paulina

88

UKS SP 107

 

K-14

54.43

11

GERMATA

Kamila

87

UKS Boguszów Gorce

 

K-14

69.59

12

WOJNAR

Ewa

 

Indywidualnie

 

K-14

77.29

 

CHODOROWSKA

Agata

88

UKS SP 107

 

K-14

 

 

DRELIKOWSKA

Ilona

87

MOS Wrocław

 

K-14

NKL

K-18

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

KRAJ

Anna

84

Śląsk Wrocław

9515

K-18

23.29

2

BANAKIEWICZ

Anna

85

Śląsk Wrocław

9528

K-18

25.29

3

KOŚLACZ

Julia

84

Śląsk Wrocław

9517

K-18

29.33

4

KARWATKA

Agata

85

Śląsk Wrocław

9526

K-18

30.08

5

TYCZKOWSKA

Agnieszka

86

Śląsk Wrocław

9523

K-18

31.37

6

KARASEK

Natalia

86

Śląsk Wrocław

9521

K-18

31.45

7

TRAUM

Marta

86

Śląsk Wrocław

9522

K-18

33.38

8

GAWLIKOWSKA

Joanna

84

Oleśniczanka

 

K-18

36.45

9

TERLECKA

Joanna

86

KS ARTEMIS

 

K-18

42.40

10

WOJNAR

Monika

 

Indywidualnie

 

K-18

57.49

11

GORAZDOWSKA

Aleksandra

85

UKS Miłoszyce

 

K-18

62.29

12

HĘCIAK

Anna

85

KS ARTEMIS

 

K-18

70.58

K-21

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

WŁODARCZYK

Anna

75

KS ARTEMIS

 

K-21

41.36

2

DĘBSKA

Anna

 

UKS Błysk SP 19

 

K-21

56.10

K-35

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

TRAUM

Barbara

55

Śląsk Wrocław

9512

K-35

32.26

2

WIŚNIEWSKA

Beata

 

UKS SP 107

 

K-35

66.07

 

TARNOWSKA

Aleksandra

 

UKS SP 107

 

K-35

NKL

 

SAFARUN

Dorota

 

UKS SP 107

 

K-35

NKL

M-10N

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

MRÓZ

Artur

 

Iskra SP 26

 

M-10N

12.37

2

OLBERT

Rafał

93

UKS SP 107

 

M-10N

17.38

3

PARASIEWICZ

Marcin

 

UKS Świętoszów

 

M-10N

18.37

4

SYGULSKI

Grzegorz

 

Iskra SP 26

 

M-10N

24.12

5

ŹWIECZKOWSKI

Adrian

 

Iskra SP 26

 

M-10N

25.18

6

TOMKOWSKI

Artur

 

Iskra SP 26

 

M-10N

28.08

7

SIKORA

Paweł

 

Iskra SP 26

 

M-10N

41.36

8

GAWEŁ

Łukasz

91

UKS SP 107

 

M-10N

44.13

9

ZIEMER

Michał

88

UKS SP 107

 

M-10N

45.23

M-12

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

WALKOWIAK

Paweł

90

MOS Wrocław

 

M-12

20.46

2

STĄPÓR

Dawid

 

Iskra SP 26

 

M-12

22.51

3

CZAJA

Bartosz

90

MOS Wrocław

 

M-12

26.51

4

KEGEL

Krzysztof

 

Iskra SP 26

 

M-12

28.49

5

LUZIŃSKI

Marcin

89

MOS Wrocław

 

M-12

29.30

6

ŚLIWIŃSKI

Michał

 

Iskra SP 26

 

M-12

32.46

7

KURNYTA

Michał

89

UKS Boguszów Gorce

 

M-12

36.38

8

MROCZEK

Kacper

90

UKS Błysk SP 19

 

M-12

38.38

9

OLSZOWY

Błażej

 

Iskra SP 26

 

M-12

38.45

10

LEHEŃKI

Michał

90

UKS Miłoszyce

 

M-12

39.22

11

SAWICKI

Mateusz

90

UKS Miłoszyce

 

M-12

40.52

12

KARASIEWICZ

Damian

 

UKS Świętoszów

 

M-12

60.43

13

PIGAN

Jarosław

89

UKS SP 107

 

M-12

66.23

14

WYRZYKOWSKI

Piotr

89

UKS Miłoszyce

 

M-12

74.23

 

WOJTANOWICZ

Mateusz

89

UKS SP 107

 

M-12

NKL

 

JARMUŻEK

Michał

90

UKS Błysk SP 19

 

M-12

NKL

 

RAUBO

Konrad

 

UKS Świętoszów

 

M-12

NKL

 

MOROWICKI

Paweł

90

UKS SP 107

 

M-12

NKL

 

PODEJMA

Kamil

89

UKS SP 107

 

M-12

NKL

M-14

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

TERESIŃSKI

Dariusz

87

Oleśniczanka

 

M-14

29.29

2

LUDWICZAK

Przemysław

88

UKS Boguszów Gorce

 

M-14

35.33

3

JARMUŻEK

Mateusz

 

UKS Błysk SP 19

 

M-14

36.37

4

CHOJNACKI

Sławomir

88

Oleśniczanka

 

M-14

37.30

5

MROCZEK

Bartek

 

UKS Błysk SP 19

 

M-14

38.14

6

ŻURAW

Marcin

88

MOS Wrocław

 

M-14

40.04

7

WIECZOREK

Maciej

88

Oleśniczanka

 

M-14

40.10

8

IWASZCZYSZYN

Tomasz

88

UKS SP 107

 

M-14

46.09

9

NOWACKI

Miłosz

 

UKS Błysk SP 19

 

M-14

46.35

10

WACHNOWICZ

Krzysztof

87

UKS Boguszów Gorce

 

M-14

47.21

11

SOBAŃ

Paweł

87

UKS Boguszów Gorce

 

M-14

48.45

12

BIŃCZAK

Grzegorz

88

Oleśniczanka

 

M-14

50.39

13

ZAWODNIK

Łukasz

88

Oleśniczanka

 

M-14

53.56

14

KRAWCZYK

Paweł

 

UKS Błysk SP 19

 

M-14

57.29

 

KURNYTA

Łukasz

87

UKS Boguszów Gorce

 

M-14

NKL

 

ZIMNY

Grzegorz

88

UKS Miłoszyce

 

M-14

NKL

 

KRUSZEWSKI

Paweł

88

UKS SP 107

 

M-14

 

 

MARCINIAK

Kacper

 

UKS Świętoszów

 

M-14

 

 

MIKOŁAJCZAK

Dawid

 

UKS Świętoszów

 

M-14

 

 

ŻELIŃSKI

Mateusz

 

UKS Świętoszów

 

M-14

 

 

RZEŁNICZAK

Michał

88

UKS SP 107

 

M-14

 

 

NOWAK

Karol

88

UKS SP 107

 

M-14

 

M-18

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

KRAWCZYK

Maciej

83

Śląsk Wrocław

9534

M-18

37.13

2

WALKOWICZ

Michał

84

Śląsk Wrocław

9571

M-18

42.09

3

PANCEROWICZ

Tomasz

86

Śląsk Wrocław

9563

M-18

44.29

4

WEBER

Michał

86

Śląsk Wrocław

 

M-18

47.04

5

BANAKIEWICZ

Adam

84

Śląsk Wrocław

9572

M-18

53.39

6

GAWOR

Piotr

86

Śląsk Wrocław

 

M-18

68.42

7

OLCZAK

Piotr

86

UKS Boguszów Gorce

 

M-18

68.50

M-21

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

SOBCZYŃSKI

Kalikst

71

Śląsk Wrocław

9549

M-21

40.11

2

PILLER

Sebastian

79

KS ARTEMIS

 

M-21

46.18

3

JASNOWSKI

Marcin

 

Indywidualnie

 

M-21

48.12

4

SŁAWIŃSKI

Marcin

70

KS ARTEMIS

 

M-21

53.30

5

POLIŃSKI

Marek

77

Indywidualnie

 

M-21

59.48

6

WRZESIŃSKI

Krzysztof

68

KS ARTEMIS

 

M-21

63.24

M-35

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

PIETRUSIŃSKI

Marek

 

MKS Paulinum

 

M-35

39.12

2

JASNOWSKI

Andrzej

53

Śląsk Wrocław

9543

M-35

40.26

3

MULARSKI

Tomasz

 

MKS Paulinum

 

M-35

48.37

4

WIŚNIEWSKI

Sylwester

 

UKS SP 107

 

M-35

53.57

5

RATAJCZAK

Adam

 

UKS SP 107

 

M-35

64.41

6

ŻYŁA

Emilian

 

UKS Świętoszów

 

M-35

76.28

7

PODSIADŁY

Robert

59

KS ARTEMIS

 

M-35

78.51

8

WOJNAR

Mariusz

 

Indywidualnie

 

M-35

101.18

M-50

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

DURA

Kazimierz

39

Śląsk Wrocław

9530

M-50

36.04

2

WŁODARCZYK

Michał

49

KS ARTEMIS

 

M-50

38.32

3

MAZUREK

Jerzy

48

UKS Boguszów Gorce

 

M-50

41.46

4

PIETKIEWICZ

Waldemar

43

KS Burza

 

M-50

41.49

5

JĘDRYSZCZAK

Edward

 

Indywidualnie

 

M-50

42.46

6

GLIŃSKI

Henryk

 

MKS Paulinum

 

M-50

43.02

OPEN

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

WALKOWIAK

Waldemar

 

KS ARTEMIS

 

OP

20.10

2

POLOCZEK

Marek

55

Indywidualnie

 

OP

30.45

3

POLOCZEK

Przemysław

83

Indywidualnie

 

OP

35.41

ROWEROWA

miejsce

Nazwisko

Imię

rok urodzenia

Klub

numer PZBnO

kategoria

czas

1

WIŚNIEWSKI

Sylwester

 

UKS SP 107

 

R

30.39

2

NOWAK

Karol

88

UKS SP 107

 

R

51.07

3

RZEŁNICZAK

Michał

88

UKS SP 107

 

R

53.55

4

CHODOROWSKA

Agata

88

UKS SP 107

 

R

64.17

5

GRABIEC

Grzegorz

72

Indywidualnie

 

R

66.19

 

MŁODZIANKO

Piotr

83

Indywidualnie

 

R

NKL


Ostatnia aktualizacja 04-06-2001
Przez Robert Podsiadły

Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
12.05. XXVI Puchar Paulinum, Jelenia Góra, bno
16.05. 1e Zielony Wrocław, Bartoszowice, bno
18-20.05. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint, klasyk i sztafety, Lublin, bno
19.05. II wiosenny Rajd Liczyrzepy, Kotlina Kłodzka, rajd bno
20.05. 1e OMW RJnO, Las Smoczy, RJnO
23.05. Cała Polska biega z mapą, bno
25.05. Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w RJnO, Gliwice, RJnO
26-27.05. XIV Echa Twardogóry, Sosnówka, bno
30.05.2 XII 10 Artemisu, Lasek Osobowicki, 10 km
16.06. 2e OMW BnO, Park Leśnicki, bno
16-17.06. Głuchołazy Cup, Głuchołazy, bno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis