ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:48
MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

Wrocław, Niemcewicza 2

III Primaaprilisowe Mistrzostwa Szkół i UKS

Woj. Dolnośląskiego w Biegu Na Orientację

WYNIKI KOŃCOWE

 

31 Marca 2001 – Wrocław – Morskie Oko

 

 

  • ORGANIZATOR:

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy we Wrocławiu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Wrocław - Północ

 

  • OBSŁUGA SĘDZIOWSKA:

Kierownik Zawodów: Eugeniusz SZYSZKA; Sędzia Główny: Joanna SOBCZYŃSKA; Kierownik Biura: Jolanta HOJKA; sędziowie biura: Tadeusz GRABARCZYK, Anna WŁODARCZYK, Anna WEBER, Agata KARWATKA, Anna BANAKIEWICZ; Kierownik Startu: Janusz GŁÓD; sędziowie startu: Natalia KARASEK, Tomasz PANCEROWICZ; Kierownik Mety: Kalikst SOBCZYŃSKI; sędziowie mety: Michał WEBER, Piotr GAWOR, Adam DRATWA; Budowa Tras: Marcin SZCZYGIEŁ; sędziowie tras: Marek OŁPIŃSKI, Włodzimierz GÓRECKI.

 

 

  • UCZESTNICTWO:

W zawodach uczestniczyło 220 zawodników ( 113 kobiet i 107 mężczyzn )

 

 

  • PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

1.

UKS SP – 107

71 pkt

2.

UKS Iskra SP-26

62 pkt

3.

UKS Błysk SP-19

56 pkt

4.

SP – 20

35 pkt

5.

UKS SP – 93

28 pkt

6.

Gimnazjum – 32

20 pkt

7.

Gimnazjum – 27

18 pkt

8.

SP – 76

15 pkt

9.

UKS Orły SP – 78

14 pkt

10.

SP – 65

12 pkt

11.

UKS Świętoszów

12 pkt

12.

SP – 50

3 pkt

13.

ZHP Świdnica

2 pkt

 

  • WYNIKI INDYWIDUALNE:

 

M - 10

długość trasy 1 100 m - 9 punktów kontrolnych

 

13,20

Adrian Ćwieczkowski

UKS Iskra SP – 26

12 pkt

 

13,22

Damian Gawronkiewicz

UKS SP – 107

10 pkt

 

13,50

Tomasz Pulsakowski

SP – 76

8 pkt

 

14,51

Mateusz Stefanowicz

SP – 20

7 pkt

 

15,29

Jan Kowalczyk

UKS SP – 107

6 pkt

 

15,37

Paweł Sikora

UKS Iskra SP – 26

5 pkt

 

15,44

Michał Rusin

SP – 20

4 pkt

 

16,04

Jakub Rodzik

SP – 76

3 pkt

 

17,06

Andrzej Wyczałkowski

UKS SP – 107

2 pkt

 

17,24

Łukasz Dębski

UKS SP – 107

1 pkt

 

17,35

Filip Bieleszuk

SP – 20

 

 

18,15

Michał Ziemer

UKS SP – 107

 

 

18,53

Joachim Iwaszczyszyn

UKS SP – 107

 

 

18,55

Marcin Gola

UKS SP – 107

 

 

20,50

Radosław Załęcki

SP – 76

 

 

21,11

Konrad Michalski

UKS SP – 107

 

 

21,26

Aleksander Kolisko

UKS SP – 107

 

 

21,32

Damian Witkowski

SP – 76

 

 

21,39

Tomasz Nowicki

UKS SP – 107

 

 

23,50

Adam Warpas

UKS SP – 107

 

 

24,30

Dominik Bilewicz

UKS SP – 107

 

 

25,56

Ariel Lisak

UKS SP – 107

 

 

26,08

Alek Rokita

UKS SP – 107

 

 

29,45

Marcin Tyczyński

UKS SP – 107

 

 

33,07

Damian Sztal

UKS SP – 107

 

 

33,58

Marcin Bartosik

UKS SP – 107

 

 

34,16

Łukasz Gardzas

UKS SP – 107

 

 

46,55

Dominik Woźniak

UKS SP – 107

 

 

48,19

Marcin Leksowski

SP – 20

 

 

49,49

Rafał Młot

UKS SP – 107

 

 

65,03

Maksym Gogol

SP – 20

 

 

NKL

Kornel Wiśniewski

UKS SP – 107

 

 

M - 12

długość trasy 1 400 m - 11 punktów kontrolnych

 

17,53

Krzysztof Kegel

UKS Iskra SP – 26

12 pkt

 

19,02

Aleksander Tybiński

UKS Błysk SP – 19

10 pkt

 

20,50

Damian Parasiewicz

UKS Świętoszów

8 pkt

 

21,39

Kacper Mroczek

UKS Błysk SP – 19

7 pkt

 

22,29

Paweł Chmiel

UKS SP – 93

6 pkt

 

22,39

Bartosz Czaja

UKS SP – 93

5 pkt

 

22,57

Tomasz Kutnik

UKS Orły SP – 78

4 pkt

 

24,51

Marek Myśliwiec

UKS SP – 107

3 pkt

 

25,07

Eliasz Onycz

UKS SP – 107

2 pkt

 

25,40

Michał Muskała

UKS SP – 107

1 pkt

 

26,54

Max Machocki

UKS SP – 107

 

 

27,26

Radosław Gałuszka

UKS SP – 107

 

 

28,05

Wojciech Popczyk

UKS SP – 107

 

 

28,17

Daniel Jakubczyk

UKS SP – 93

 

 

28,28

Błażej Olszowy

UKS Iskra SP – 26

 

 

29,56

Paweł Walkowiak

UKS Orły SP – 78

 

 

30,15

Radek Popczyk

UKS SP – 93

 

 

32,32

Krzysztof Sajewicz

UKS SP – 93

 

 

32,35

Sławomir Szostak

UKS SP – 107

 

 

37,03

Jarosław Pigan

UKS SP – 107

 

 

37,53

Jakub Solski

UKS SP – 107

 

 

40,19

Artur Matynia

UKS SP – 107

 

 

46,04

Stefan Chromiński

UKS Iskra SP – 26

 

 

60,09

Piotr Podgórski

UKS SP – 107

 

 

61,03

Bartek Marciniak

UKS Świętoszów

 

 

NKL

Ireneusz Bączek

UKS Świętoszów

brak 3 PK

 

NKL

Bartosz Derbisz

UKS SP – 107

brak 4 PK

 

NKL

Marcin Luziński

SP – 20

brak 11 PK

 

NKL

Piotr Kremski

UKS SP – 107

brak 3,4 PK

 

NKL

Piotr Żołowicz

SP – 20

brak 3,4 PK

 

NKL

Radosław Zazulak

UKS Błysk SP – 19

brak 3,4 PK

 

NKL

Paweł Konkiel

UKS Świętoszów

brak 3,4 PK

 

NKL

Sebastian Żelazko

UKS SP – 107

brak 3,4 PK

 

NKL

Arkadiusz Kowalski

UKS SP – 107

brak 4,6 PK

 

NKL

Michał Śliwiński

UKS Iskra SP – 26

brak 4,6 PK

 

NKL

Marcin Młot

UKS SP – 107

brak 4,6 PK

 

NKL

Tomasz Zięba

SP – 20

brak 3,6 PK

 

NKL

Rafał Żelezny

UKS SP – 93

brak 3,11 PK

 

NKL

Grzegorz Cyron

SP – 20

brak 3,4,5 PK

 

NKL

Tomasz Bigaj

SP – 20

brak 3,4,6 PK

 

NKL

Adrian Wierzbicki

SP – 20

brak 3,4,6 PK

 

NKL

Jakub Roznerski

SP – 20

brak 6,7,8 PK

 

NKL

Sebastian Dewernda

UKS SP – 93

brak 6-11 PK

 

M – 14

długość trasy 1 900 m - 10 punktów kontrolnych

 

15,17

Wojciech Galasiński

Gimnazjum 32

12 pkt

 

15,46

Mateusz Jarmużek

UKS Błysk SP – 19

10 pkt

 

16,09

Piotr Rożek

Gimnazjum 32

8 pkt

 

19,21

Miłosz Nowacki

UKS Błysk SP – 19

7 pkt

 

19,44

Marcin Żuraw

UKS SP – 93

6 pkt

 

20,06

Maciej Podgórski

UKS SP – 107

5 pkt

 

20,22

Tomasz Iwaszczyszyn

UKS SP – 107

4 pkt

 

20,27

Cezary Iwański

UKS Błysk SP – 19

3 pkt

 

20,50

Bartek Mroczek

UKS Błysk SP – 19

2 pkt

 

26,18

Arkadiusz Trzpil

ZHP Świdnica

1 pkt

 

26,32

Michał Tybiński

UKS Błysk SP – 19

 

 

27,29

Paweł Krawczyk

UKS Błysk SP – 19

 

 

28,51

Maciej Kamiński

UKS Orły SP – 78

 

 

28,55

Michał Hamkało

UKS SP – 107

 

 

33,21

Radek Wiszowaty

ZHP Świdnica

 

 

34,58

Marcin Kaczorowski

ZHP Świdnica

 

 

35,51

Damian Skrobacz

UKS SP – 107

 

 

NKL

Paweł Stachowski

UKS SP - 107

Brak 12 PK

 

M – 16/18

długość trasy 3 000 m - 12 punktów kontrolnych

 

16,22

Wojciech Libner

UKS SP – 107

 

 

16,38

Krzysztof Zborowski

UKS SP – 107

 

 

20,43

Sławomir Wiszowaty

ZHP Świdnica

 

 

M – 20/21

długość trasy 3 000 m - 16 punktów kontrolnych

 

15,48

Sebastian Piller

KS Artemis

 

 

17,48

Marcin Sławiński

KS Artemis

 

 

17,48

Marcin Jasnowski

WKS ŚLĄSK

 

 

24,08

Artur Synowacki

KS Artemis

 

 

31,16

Krzysztof Wrzesiński

KS Artemis

 

 

M – 35

długość trasy 3 000 m - 16 punktów kontrolnych

 

19,58

Sylwester Wiśniewski

UKS SP – 107

 

 

20,00

Andrzej Jasnowski

WKS ŚLĄSK

 

 

20,38

Lesław Iwaszczyszyn

UKS SP – 107

 

 

22,17

Andrzej Góralski

ZHP Świdnica

 

 

23,17

Adam Ratajczak

UKS SP – 107

 

 

24,29

Robert Podsiadły

KS Artemis

 

 

 

K - 10

długość trasy 1 100 m - 9 punktów kontrolnych

 

12,44

Joanna Połońska

UKS Iskra SP- 26

12 pkt

 

13,01

Ola Wolikowska

UKS Błysk SP – 19

10 pkt

 

13,36

Weronika Sierpina

UKS Iskra SP- 26

8 pkt

 

14,28

Katarzyna Sokół

UKS SP – 107

7 pkt

 

14,35

Ola Zych

UKS Iskra SP- 26

6 pkt

 

14,41

Kasia Kłyż

UKS Iskra SP- 26

5 pkt

 

14,56

Ala Tuła

SP – 76

4 pkt

 

15,13

Joanna Kurowska

UKS SP – 107

3 pkt

 

15,18

Magda Baranowska

UKS Iskra SP- 26

2 pkt

 

15,51

Kamila Barecka

UKS SP – 107

1 pkt

 

16,13

Maja Olszowy

UKS Iskra SP- 26

 

 

16,14

Sylwia Dąbkowska

UKS SP – 107

 

 

16,27

Weronika Iwaszczyszyn

UKS SP – 107

 

 

16,47

Zofia Tuła

SP – 76

 

 

17,20

Monika Dudzic

UKS SP – 107

 

 

17,22

Kasia Turalska

SP – 76

 

 

17,24

Beata Przybyszewska

SP – 76

 

 

17,27

Kasia Nowak

UKS SP – 107

 

 

18,05

Agnieszka Myśliwiec

UKS SP – 107

 

 

19,57

Asia Woś

UKS SP – 107

 

 

20,10

Monika Graf

UKS SP – 107

 

 

20,21

Daria Iwanowska

SP – 20

 

 

20,32

Mela Wiśniewska

SP – 65

 

 

21,10

Kasia Niedzielska

UKS Iskra SP – 26

 

 

21,42

Dominika Stachurska

UKS SP – 107

 

 

22,09

Wioletta Nowakowska

UKS SP – 107

 

 

22,10

Karolina Sudoł

UKS SP – 107

 

 

22,43

Kamila Przewoźnik

SP – 20

 

 

24,32

Oliwia Sypniewska

SP – 20

 

 

25,31

Ala Przybyszewska

SP – 76

 

 

26,15

Beata Kurek

UKS SP – 107

 

 

26,16

Kasia Sobczyk

SP – 76

 

 

26,38

Magda Szczepaniak

UKS SP – 107

 

 

27,45

Karolina Przewoźnik

SP – 20

 

 

31,10

Maja Kempa

UKS Błysk SP – 19

 

 

34,17

Roksana Gołpyś

UKS SP – 107

 

 

34,39

Klaudia Malinowska

UKS SP – 107

 

 

36,02

Patrycja Dąbrowska

UKS SP – 107

 

 

47,13

Sandra Łabowicz

SP – 76

 

 

NKL

Joanna Zygmunt

UKS SP – 107

 

 

K - 12

długość trasy 1 300 m - 11 punktów kontrolnych

 

16,36

Hanna Wiśniewska

SP – 65

12 pkt

 

18,52

Kamila Bilska

UKS SP – 107

10 pkt

 

20,28

Sylwia Klimas

UKS SP – 107

8 pkt

 

20,38

Paulina Libera

UKS SP – 107

7 pkt

 

20,58

Jadzia Łapicka

UKS SP – 93

6 pkt

 

22,09

Ania Jabłońska

UKS SP – 93

5 pkt

 

23,00

Jeanette Długosz

UKS Świętoszów

4 pkt

 

23,22

Katarzyna Wrzesińska

UKS Orły SP – 78

3 pkt

 

24,53

Agnieszka Wrzesińska

UKS Orły SP – 78

2 pkt

 

25,26

Izabela Lisowska

UKS SP – 107

1 pkt

 

25,36

Ewa Pniewska

SP – 42

 

 

26,07

Anna Otręba

UKS SP – 107

 

 

26,14

Małgorzata Krasińska

UKS Iskra SP - 26

 

 

27,03

Natalia Durczok

UKS SP – 93

 

 

27,24

Magda Szczerbowicz

SP – 65

 

 

28,07

Kasia Cora

ZHP Świdnica

 

 

28,19

Gabriela Godlewska

SP – 42

 

 

29,03

Anna Jaworska

SP – 42

 

 

30,14

Agnieszka Woźnica

UKS SP – 93

 

 

30,28

Marta Słowińska

UKS SP – 107

 

 

30,36

Małgorzata Krul

SP – 42

 

 

35,45

Marta Vesely

SP – 42

 

 

38,47

Magda Kocoń

UKS SP – 93

 

 

39,20

Malwina Leśnik

UKS Iskra SP – 26

 

 

40,40

Natalia Rozsypska

SP – 65

 

 

41,15

Magda Bals

UKS SP – 93

 

 

43,45

Ania Kazarian

UKS SP – 93

 

 

47,47

Kamila Jurek

SP – 42

 

 

48,48

Anna Nowak

UKS Świętoszów

 

 

NKL

Oliwia Łokietek

SP - 20

brak 1 PK

 

NKL

Ania Mysłowska

SP - 42

brak 1 PK

 

NKL

Liliana Szylwian

SP - 20

brak 1 PK

 

NKL

Iga Bancerz

UKS Świętoszów

brak 2 PK

 

NKL

Klaudia Janyszka

UKS SP - 93

brak 4 PK

 

NKL

Berenika Wielowiejska

UKS SP – 107

brak 4 PK

 

NKL

Martyna Maślanka

UKS SP - 107

brak 4 PK

 

NKL

Marlena Krzyżanowska

UKS SP - 107

brak 4 PK

 

NKL

Ola Kapuśniak

SP - 50

brak 4 PK

 

NKL

Agnieszka Klinak

SP - 20

brak 11 PK

 

NKL

Marzena Jeż

SP – 20

brak 2,3 PK

 

NKL

Magda Artysiewicz

SP - 42

brak 4,5 PK

 

NKL

Iwona Kuryłek

UKS SP – 107

brak 4,5 PK

 

NKL

Joanna Świniarska

SP - 42

brak 2,4 PK

K - 14

długość trasy 1 900 m - 11 punktów kontrolnych

 

16,36

Małgorzata Żarska

SP – 20

12 pkt

 

17,06

Karolina Jania

SP – 20

10 pkt

 

17,38

Katarzyna Jaśniewska

Gimnazjum 27

8 pkt

 

19,01

Magda Letka

UKS Błysk SP – 19

7 pkt

 

20,41

Ala Wojtala

Gimnazjum 27

6 pkt

 

21,34

Ewelina Dyjok

UKS Orły SP – 78

5 pkt

 

21,43

Ala Janowska

Gimnazjum 27

4 pkt

 

22,39

Ola Markiel

SP – 50

3 pkt

 

23,11

Lucyna Drewniowska

SP – 20

2 pkt

 

24,28

Anna Góralska

ZHP Świdnica

1 pkt

 

32,27

Katarzyna Chudy

SP – 42

 

 

37,18

Ilona Drelikowska

UKS Orły SP – 78

 

 

37,19

Joanna Podgórna

UKS Orły SP – 78

 

 

61,43

Kasia Nowicka

Gimnazjum 11

 

 

73,42

Agata Długosz

Gimnazjum 11

 

 

NKL

Małgorzata Maciejczyk

Gimnazjum 8

brak 11 PK

 

NKL

Marta Robaszyńska

SP - 20

brak 2,5 PK

 

K – 16/18

długość trasy 2 800 m - 11 punktów kontrolnych

 

23,08

Joanna Terlecka

KS Artemis

 

 

25,18

Magda Bożek

III LO

 

 

30,11

Teresa Dubel

ZHP Świdnica

 

 

32,25

Anna Hęciak

KS Artemis

 

 

37,35

Dorota Jurdziak

Gimnazjum 11

 

 

40,06

Aneta Wulczek

KS Artemis

 

 

43,35

Ewelina Kwit

ZHP Świdnica

 

 

53,07

Justyna Piątek

Gimnazjum 11

 

 

 

 

K – 20/21

długość trasy 3 000 m - 16 punktów kontrolnych

 

27,48

Anna Dębska

UKS Błysk SP - 19

 

 

39,00

Tatiana Audycka

KS Artemis

 

 

48,44

Iwona Kamińska

KS Artemis

 

 

K – 35

długość trasy 3 000 m - 16 punktów kontrolnych

 

31,40

Joanna Grzegorczyk

KS Burza

 

 

39,49

Anna Iwaszczyszyn

UKS SP - 107

 


Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis