ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:49

I PUCHAR TRZEBNICY

21-04-2001 Trzebnica

pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnicy

WYNIKI

KS Artemis Wrocław

ZAPO - Hala Sportowa Trzebnica

Dolnośląski Związek Biegu na Orientację

 

 

 

Zespół organizatorów:

Kierownik Zawodów

Anna Włodarczyk

Z-ca kierownika zawodów

Janusz Pancerz

Sekretariat

Joanna Sobczyńska

Sędzia Główny

Krzysztof Wrzesiński S-3

Z-ca Sędziego Głównego

Waldemar Walkowiak S-3

Budowniczy Tras

Piotr Spiliszewski BT-III

Sędzia Kontroler Tras

Michał Włodarczyk BT-I

Kierownik Startu

Róża Miklis S-3

Sędziowie Startu Wanda Matziol S-4
Agnieszka Ziemlańska
Marcin Sławiński

Kierownik Mety

Iwona Kamińska S-3

Sędziowie Mety

Romuald Wysocki S-4
Daniel Krasulak
Maciej Krawczyk
Wojciech Kowalski

Kierownik Biura Obl.

Wojciech Piróg S-3

Sędziowie Biura Obl.

Janusz Głód S-2
Joanna Sobczyńska S-4
Małgorzata Wrzesińska S-4
Anna Miklis

Sędziowie pomocniczy

Paulina Jęch, Maciej Kamiński

W zawodach udział wzięło: 229 zawodników i zawodniczek, w tym: 106 kobiet i 123 mężczyzn. Protestów i wypadków nie było.

 

 

Słodycze dla zawodników ufundowały Zakłady Przemysłu Cukierniczego "MIŚ" z Obornik Śląskich.

 

 

 

 

K - 10 N

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Magdalena Baranowska

UKS Iskra SP 26

 

 

12,58

2

Weronika Sierpina

UKS Iskra SP 26

 

 

13,51

3

Aleksandra Wolikowska

UKS Błysk SP 19

 

 

15,36

4

Katarzyna Niedzielska

UKS Iskra SP 26

 

 

21,10

5

Małgorzata Baranowska

UKS Iskra SP 26

 

 

22,08

6

Nikola Długosz

UKS Świętoszów

1992

 

22,36

7

Weronika Iwaszczyszyn

UKS SP 107

1992

 

22,54

8

Justyna Kurowska

UKS SP 107

1991

 

24,07

9

Magdalena Winiarek

UKS SP 107

1991

 

24,08

10

Kamila Barecka

UKS SP 107

 

 

24,58

11

Aleksandra Zych

UKS Iskra SP 26

 

 

26,11

12

Beata Wojtysiak

UKS Świętoszów

1992

 

29,03

13

Paulina Winiarek

UKS SP 107

1991

 

29,21

14

Weronika Cych

 

1996

 

29,27

15

Aleksandra Bęben

UKS Iskra SP 26

 

 

29,28

16

Martyna Kwiatkowska

UKS SP 107

 

 

33,14

17

Monika Dudzic

UKS SP 107

1991

 

40,55

18

Katarzyna Kłyż

UKS Iskra SP 26

 

 

44,11

19

Jagoda Antoszewska

UKS Iskra SP 26

 

 

46,11

20

Agnieszka Myśliwiec

UKS SP 107

1991

 

54,03

21

Katarzyna Sokół

UKS SP 107

1991

 

55,16

22

Monika Sobczyk

UKS Świętoszów

1992

 

55,50

23

Monika Graf

UKS SP 107

1991

 

56,55

24

Joanna Zygmunt

UKS SP 107

1993

 

64,31

Pk

Beata Kłyż

UKS Iskra SP 26

 

 

20,30

pk

Bogumiła Ćwieczkowska

UKS Iskra SP 26

 

 

21,38

 

K - 12

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Iwona Pietrzak

Azymut Mochy

1990

 

22,43

2

Agnieszka Wrzesińska

MOS Wrocław

1989

 

25,15

3

Katarzyna Namysł

MOS Wrocław

1989

9103

27,21

4

Katja Potrzeba

LOK Leszno

1990

 

28,56

5

Paulina Libera

UKS SP 107

1989

 

29,55

6

Ewa Libner

UKS SP 107

1989

 

31,17

7

Aleksandra Libner

UKS SP 107

 

 

31,57

8

Anna Szafrańska

Kusy Wschowa

1990

 

31,58

9

Monika Kowalczyk

UKS SP 107

1989

 

33,29

10

Marlena Marciniak

Olesniczanka

1989

 

36,44

11

Katarzyna Lipnicka

UKS SP 107

1989

 

37,55

12

Sylwia Klimas

UKS SP 107

1989

 

39,25

13

Adrianna Nicińska

UKS SP 107

 

 

46,09

14

Jeanette Długosz

UKS Świętoszów

1990

 

47,03

15

Maria Pałba

UKS SP 107

 

 

48,56

16

Małgorzata Krasińska

UKS Iskra SP 26

 

 

51,47

17

Paulina Borczyk

UKS SP 107

1989

 

51,52

18

Dominika Borys

UKS SP 107

1989

 

55,28

19

Natalia Pracoń

UKS SP 107

 

 

55,31

20

Malwina Leśnik

UKS Iskra SP 26

 

 

56,02

21

Marta Słowińska

UKS SP 107

1989

 

60,50

22

Katarzyna Wrzesińska

MOS Wrocław

1990

 

61,28

23

Anna Otremba

UKS SP 107

1989

 

63,49

24

Marta Główczyńska

MKS Paulinum

1990

 

77,07

25

Iga Bancerz

UKS Świętoszów

1989

 

87,31

26

Katarzyna Choma

UKS SP 107

1989

 

NKL

 

K - 14

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Małgorzata Maciejczyk

MOS Wrocław

1987

9106

22,13

2

Katarzyna Jasniewska

MOS Wrocław

1987

9113

24,49

3

Lucyna Drewniowska

MOS Wrocław

1988

9102

25,25

4

Karolina Jania

MOS Wrocław

1988

9108

27,12

5

Ewelina Dyjok

MOS Wrocław

1987

 

27,53

6

Patrycja Schiller

Azymut Mochy

1987

 

31,42

7

Małgorzata Żarska

MOS Wrocław

1988

9105

33,02

8

Katarzyna Cygan

MOS Wrocław

1987

9104

35,44

9

Magdalena Letka

UKS Błysk SP 19

 

 

35,46

10

Alicja Janowska

MOS Wrocław

1987

9124

40,07

11

Ilona Drelikowska

UKS Orły SP 78

1987

 

43,18

12

Anna Nowakowska

UKS Świętoszów

1988

 

50,03

13

Agata Chodorowska

UKS SP 107

 

 

56,12

14

Joanna Podwórna

UKS Orły SP 78

1987

 

57,58

15

Ewelina Wojda

LKO Leszno

1987

 

64,41

16

Jolanta Bilińska

LKO Leszno

1987

 

70,17

17

Karolina Safaryn

UKS SP 107

1988

 

89,32

 

Anna Pięta

LKO Leszno

1987

 

NKL

 

Ewa Biernat

LKO Leszno

1987

 

NKL

 

Sandra Cuper

UKS SP 107

 

 

NKL

 

Aleksandra Królikowska

UKS SP 107

1988

 

NKL

 

Joanna Bierła

UKS SP 107

1988

 

NKL

 

Zuzanna Morawska

UKS SP 107

 

 

NKL

 

Natalia Mirecka

Azymut Mochy

 

 

NKL

 

K - 16

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Joanna Wiśniewska

MKS Paulinum

1985

9308

28,56

2

Natalia Karasek

WKS Śląsk

1986

9521

31,04

3

Agata Karwatka

WKS Śląsk

1985

9526

31,40

4

Anna Banakiewicz

WKS Śląsk

1985

9528

33,55

5

MartaTraum

WKS Śląsk

1986

9522

35,42

6

Agnieszka Tyczkowska

WKS Śląsk

1986

9523

36,57

7

Jagoda Wolniak

Azymut Mochy

1985

 

41,47

8

Katarzyna Kaczmarek

LKO Leszno

1985

 

42,31

9

Paulina Pietrzak

Azymut Mochy

1986

 

61,40

10

Anna Hęciak

KS Artemis

1985

 

63,54

11

Anna Misiak

LKO Leszno

1986

 

67,46

12

Aneta Wulczek

KS Artemis

1985

 

68,04

13

Zofia Wunsz

LKO Leszno

1986

 

75,41

 

Paulina Kołodziej

LKO Leszno

1986

 

NKL

 

Natalia Kubiak

LOK Leszno

1986

 

NKL

 

K - 18

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Julia Koślacz

WKS Śląsk

1984

9517

29,18

2

Anna Kraj

WKS Śląsk

1984

9515

31,52

3

Marta Kulpa

MKS Paulinum

1984

9357

34,39

4

Joanna Gawlikowska

Olesniczanka

1984

7824

37,14

5

Klaudia Baranowicz

MKS Paulinum

1984

9305

39,38

 

K - 21

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Anna Dębska

UKS Błysk SP 19

1970

 

53,18

2

Barbara Traum

WKS Śląsk

 

9512

76,21

 

 

 

M - 10 N

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Adrian Ćwieczkowski

UKS Iskra SP 26

 

 

11,32

2

Artur Mróz

UKS Iskra SP 26

 

 

16,56

3

Piotr Hetman

UKS Błysk SP 19

 

 

17,56

4

Igor Bancerz

UKS Świętoszów

1991

 

19,53

5

Paweł Sikora

UKS Iskra SP 26

 

 

21,35

6

Artur Tomkowski

UKS Iskra SP 26

 

 

21,36

7

Marcin Parasiewicz

UKS Świętoszów

1993

 

22,04

8

Łukasz Dębski

UKS SP 107

1992

 

22,15

9

Aleksander Kolisko

UKS SP 107

1992

 

24,04

10

Piotr Stelmarczyk

UKS Iskra SP 26

 

 

34,48

11

Krystian Zięba

UKS SP 107

 

 

35,48

12

Jan Kowalczyk

UKS SP 107

1991

 

39,46

13

Maciej Kurzyński

UKS SP 107

 

 

39,47

14

Tomasz Nowicki

UKS SP 107

1992

 

49,22

15

Piotr Wytrykus

UKS SP 107

 

 

51,46

16

Konrad Michalski

UKS SP 107

1991

 

55,53

pk

Krystian Cierpica

UKS Iskra SP 26

 

 

19,44

 

M - 12

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Marcin Luziński

MOS Wrocław

1990

 

21,15

2

Paweł Walkowiak

MOS Wrocław

1990

 

21,29

 

Darek Małaniak

Olesniczanka

1989

 

21,29

4

Michał Jarmużek

UKS Błysk SP 19

 

 

22,24

5

Jakub Skotnicki

UKS Błysk SP 19

 

 

22,56

6

Miłosz Szcześniewski

Kusy Wschowa

1989

 

25,04

7

Tomasz Adamczak

Kusy Wschowa

1990

 

26,17

8

Aleksander Tybiński

UKS Błysk SP 19

 

 

30,16

9

Radosław Zazulak

UKS Błysk SP 19

 

 

31,47

10

Piotr Neuman

UKS Iskra SP 26

 

 

32,42

11

Michał Karolczyk

Kusy Wschowa

1990

 

32,54

12

Stefan Chromiński

UKS Iskra SP 26

 

 

35,07

13

Krzysztof Kegel

UKS Iskra SP 26

 

 

38,34

14

Marcin Jeda

UKS Świętoszów

1990

 

40,42

15

Jarosław Pigan

UKS SP 107

1989

 

41,02

16

Denis Potrzeba

LKO Leszno

 

 

42,30

17

Bartek Marciniak

UKS Świętoszów

1990

 

44,12

18

Ireneusz Bączek

UKS Świętoszów

1990

 

45,10

19

Damian Parasiewicz

UKS Świętoszów

1989

 

46,23

20

Michał Śliwiński

UKS Iskra SP 26

 

 

52,47

21

Kamil Podejma

UKS SP 107

 

 

53,28

22

Adam Sibilski

UKS SP 107

 

 

56,24

23

Marcin Długosz

Kusy Wschowa

1989

 

58,42

24

Paweł Konkiel

UKS Świętoszów

1989

 

64,38

25

Krzysztof Sosnowski

UKS SP 107

 

 

75,00

pk

Łukasz Zawodnik

Olesniczanka

1988

 

32,15

pk

Przemysław Nieckarz

Oleśniczanka

1988

 

43,02

 

M - 14

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Wojciech Galasiński

MOS Wrocław

1988

9112

23,50

2

Piotr Kulpa

MKS Paulinum

1988

9352

24,44

3

Dariusz Teresiński

Olesniczanka

1987

7808

25,27

4

Maciej Wieczorek

Olesniczanka

1988

7806

25,49

5

Piotr Rozek

MOS Wrocław

1987

9117

26,43

6

Marcin Żuraw

MOS Wrocław

1988

9119

28,42

7

Łukasz Makuła

 

 

 

29,40

8

Bartłomiej Mroczek

UKS Błysk SP 19

 

 

29,52

9

Michał Nowak

 

 

 

31,32

10

Wojciech Szubert

UKS Błysk SP 19

 

 

31,45

11

Mateusz Jarmużek

UKS Błysk SP 19

 

 

33,25

12

Tomasz Iwaszczyszyn

KS Burza

1988

9005

33,27

13

Grzegorz Bińczak

Olesniczanka

1988

 

35,41

14

Wojciech Kulpa

MKS Paulinum

 

 

35,44

15

Miłosz Nowacki

UKS Błysk SP 19

 

 

36,23

16

Przemysław Supronowicz

Kusy Wschowa

1987

 

37,13

17

Cezary Iwański

UKS Błysk SP 19

 

 

41,38

18

Paweł Krawczyk

UKS Błysk SP 19

 

 

48,40

19

Jakub Pilipczuk

UKS Błysk SP 19

 

 

51,25

20

Maciej Jagodzik

 

1987

 

51,48

21

Kacper Marciniak

UKS Świętoszów

1988

 

89,43

22

Adrian Hajdanowicz

UKS SP 107

1988

 

96,37

 

M - 16

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Michał Weber

WKS Śląsk

1985

9518

30,52

2

Tomasz Pancerowicz

WKS Śląsk

1986

 

30,58

3

Adam Dratwa

WKS Śląsk

1986

 

32,19

4

Mirosław Sokół

MKS Paulinum

1985

9321

34,55

5

Piotr Gawor

WKS Śląsk

1986

 

35,08

6

Maciej Konieczko

MKS Paulinum

1985

9311

36,45

7

Przemysław Pietkiewicz

KS Burza

1985

9008

52,21

 

Rafał Przybylak

LKO Leszno

1986

 

NKL

 

M - 18

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Adam Banakiewicz

WKS Śląsk

1984

9572

27,02

2

Michał Walkowicz

WKS Śląsk

1984

9571

28,01

3

Tomasz Małaniak

Olesniczanka

1984

7830

29,33

4

Piotr Łosiński

MKS Paulinum

1983

9313

30,30

5

Marcin Olejniczak

Olesniczanka

 

 

32,27

 

M - 20/21

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Kalikst Sobczyński

WKS Śląsk

1971

9549

31,14

2

Tomasz Kaczmarek

Olesniczanka

1982

7805

31,51

3

Piotr Syc

Olesniczanka

1982

7810

31,52

4

Sebastian Piller

KS Artemis

1979

 

33,38

5

Grzegorz Gronostaj

WKS Śląsk

1974

9531

33,44

6

Damian Dutkiewicz

MKS Paulinum

1977

9304

36,40

7

Wiesław Prozorowski

UKS Kicin

 

 

40,25

8

Andrzej Bartoszuk

Ind.

1970

 

41,42

9

Wojciech Libner

UKS SP 107

1982

 

43,40

10

Grzegorz Tomaszewski

Oleśniczanka

 

 

44,53

11

Cezary Bazak

UKS Świętoszów

1966

 

45,22

12

Marek Poliński

Ind.

1977

 

45,30

13

Krzysztof Zborowski

UKS SP 107

1982

 

48,00

14

Artur Synoracki

KS Artemis

1975

 

58,08

 

M - 35

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Marek Plich

MKS Paulinum

1964

9315

31,16

2

Sylwester Wisniewski

UKS SP 107

1964

 

34,42

3

Adam Ratajczak

UKS SP 107

1964

 

35,41

4

Andrzej Rudnicki

ind

1961

 

56,30

 

M - 40

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Andrzej Skonieczny

MKS Paulinum

1957

9339

33,00

2

Tomasz Mularski

MKS Paulinum

 

9360

42,05

3

Robert Podsiadły

KS Artemis

1959

9205

63,20

 

M - 45

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Romuald Guga

WKS Śląsk

1955

9553

27,52

2

Grzegorz Zwoliński

KS Burza

 

 

31,20

3

Bogusław Tomaszewski

Oleśniczanka

1952

7811

32,47

4

Marek Pietrusiński

MKS Paulinum

1956

9317

34,33

5

Andrzej Jasnowski

WKS Śląsk

1953

9543

37,09

6

Tadeusz Grabarczyk

WKS Śląsk

 

 

37,45

7

Jacenty Łapanowski

UWKS WAT

 

 

39,39

8

Waldemar Pietkiewicz

KS Burza

 

9009

43,23

 

M - 50

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Zdzisław Dudek

Oleśniczanka

1947

7822

25,26

2

Kazimierz Dura

WKS Sląsk

1939

9530

28,43

3

Henryk Gliński

MKS Paulinum

1950

9318

29,18

4

Jan Jagielski

MKS Paulinum

1946

9340

31,48

5

Edward Jędryszczak

Ind.

 

 

36,15

 

OPEN

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Tomasz Surowiec

ind

1980

 

33,17

 

Rowerowa - seniorzy (MRS)

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Sylwester Wiśniewski

UKS SP 107

1964

 

18,58

 

Rowerowa - juniorki (KRJ)

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Agata Chodorowska

UKS SP 107

 

 

42,17

 

Aleksandra Królikowska

UKS SP 107

 

 

NKL

 

Rowerowa - juniorzy (MRJ)

lp

Imie i nazwisko

Klub

Rok ur

nr PZBnO

Czas

1

Karol Nowak

UKS SP 107

 

 

31,17

2

Tomasz Iwaszczyszyn

UKS SP 107

1988

9005

35,50

 

I miejsce i Puchar Dyrektora ZAPO
w kategorii Gimnazjów zdobyło
Powiatowe Gimnazjum Sportowo - Językowe

 

 


Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis