Lista startowa wg kategorii                                                2015-10-23 21:18:38
                                     XXI Puchar Paulinum
===Studio Wydawnicze PLAN============================================Orienteering Organiser===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K-10N       2.1km   70m 0k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1   50 Sonia Szeliga,07                  UKS Tukan Iwiny      D23       2015002   1.00      
  2   99 Vakant                                                                     3.00      
  3   49 Honorata Kowalczyk,06,3321        UKS Tukan Iwiny      D23       2025013   5.00      
  4  100 Vakant                                                                     7.00      
  5   48 Marcelina Zawada,07,3322          UKS Tukan Iwiny      D23       2025016   9.00      
  6   51 Julia Halewicz,07                 UKS Tukan Iwiny      D23       2025001  11.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K-12        2.4km   70m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   53 Magda Marszałek,02                UKS Tukan Iwiny      D23                26.00      
  2   18 Lea Martanova                     Slavia Liberec orien SLA       2043610  28.00      
  3   52 Wiktoria Kowalczyk,04             UKS Tukan Iwiny      D23       2025014  30.00      
  4  108 Vakant                                                                    32.00      
  5   54 Karolina Zawada,05,3323           UKS Tukan Iwiny      D23       2015015  34.00      
  6  109 Vakant                                                                    36.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K-14        2.7km   80m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   56 Sylwia Kolasa,01,3075             UKS Tukan Iwiny      D23       2025017  10.00      
  2  106 Vakant                                                                    12.00      
  3   19 Elin Martanova                    Slavia Liberec orien SLA       2043603  14.00      
  4  105 Vakant                                                                    16.00      
  5   55 Klaudia Nicka,01,2800             UKS Tukan Iwiny      D23       1396728  18.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K-16/18     3.4km  135m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   57 Katarzyna Świca,00,2796           UKS Tukan Iwiny      D23       2016469  25.00      
  2   79 Gabriela Piwko,00,2823            MKS Paulinum Jelenia D93       2076142  27.00      
  3   63 Katarzyna Ciesiółka,1827          WKS Śląsk Wrocław    D95111    9201008  29.00      
  4   80 Dominika Wyleżał,97,3346          MKS Paulinum Jelenia D93        412287  31.00      
  5   93 Agnieszka Cych,99,2099            WKS Śląsk Wrocław    D95112    1399031  33.00      
  6   94 Vakant                                                                    35.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K-21        4.5km  175m 0k  Ranking:0.0000 * 0.90
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   47 Małgorzata Szeliga,93,1177        UKS Tukan Iwiny      D23       1394898  22.00      
  2  113 Vakant                                                                    24.00      
  3   86 Agnieszka Kalata                  MKS Paulinum Jelenia D93                26.00      
  4  112 Vakant                                                                    28.00      
  5   85 Joanna Jankowska,96,1278          MKS Paulinum Jelenia D93                30.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K-35        3.1km  120m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1    6 Romana Zabořilová                 OB Jenišovice        JEN7457      7775   1.00      
  2   89 Vakant                                                                     3.00      
  3   29 Katarzyna Filipczak,79            ind. dolnośląskie    D00                 5.00      
  4   20 Daniela Martanova                 Slavia Liberec orien SLA          8126   7.00      
  5   90 Vakant                                                                     9.00      
  6   22 Róża Spiliszewska,73,2146         KS Artemis Wrocław   D92025     412206  11.00      
 
Lista startowa wg kategorii: K-60        2.7km   80m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   11 Ivana Karmazínová                 Slavia Liberec orien SLA         51216  20.00      
  2  107 Vakant                                                                    22.00      
  3   12 Jaroslava Pachnerová              Slavia Liberec orien SLA       2059769  24.00      
 
Lista startowa wg kategorii: KM10R       2.1km   70m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   26 Magdalena Cisek,2005              ind. Jelenia Góra    JG                 13.00      
  2   59 Antoni Pachnik,10                 UKS Tukan Iwiny      D23                15.00      
  3   27 Amelia Nowak,2006                 ind. Jelenia Góra    JG                 17.00      
  4   82 Zapora Robert                     MKS Paulinum Jelenia D93                19.00      
  5    8 Andrzej Dudziak,10                ind. dolnośląskie    D00                21.00      
  6   66 Wiktoria Dutkiewicz               MKS Paulinum Jelenia D93       7211190  23.00      
  7   30 Helena Przetacznik,2011           ind. dolnośląskie    D00                25.00      
  8  101 Vakant                                                                    27.00      
  9  102 Vakant                                                                    29.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M-10N       2.1km   70m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   34 Michał Gabryelski                 MLKS Echo Twardogóra D45        219518  31.00      
  2   60                                   UKS Tukan Iwiny      D23                33.00      
  3   33 Jan Piech                         MLKS Echo Twardogóra D45         54211  35.00      
  4   61                                   UKS Tukan Iwiny      D23                37.00      
  5   84 Bartosz Filipczak-Dudziak,06      ind. dolnośląskie    D00                39.00      
  6   31 Łukasz Jelewski                   MLKS Echo Twardogóra D45         54115  41.00      
  7   41 Gracjan Dwojak                    UKS Tukan Iwiny      D23       2025009  43.00      
  8   67 Tomasz Staszak                    MKS Paulinum Jelenia D93        338248  45.00      
  9   32 Karol Jelewski                    MLKS Echo Twardogóra D45         54082  47.00      
 10   40 Jędrzej Pachnik,06,3073           UKS Tukan Iwiny      D23       1396725  49.00      
 11  103 Vakant                                                                    51.00      
 12  104 Vakant                                                                    53.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M-12        2.4km   70m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   68 Jakub Zaleski,03,3103             MKS Paulinum Jelenia D93        253493  38.00      
  2   37 Maksymilian Cych                  MLKS Echo Twardogóra D45         54072  40.00      
  3   69 Jakub Jończy,03,3104              MKS Paulinum Jelenia D93                42.00      
  4   38 Mateusz Gierus                    MLKS Echo Twardogóra D45        219537  44.00      
  5   43 Mikołaj Gapiński                  UKS Tukan Iwiny      D23                46.00      
  6   35 Mateusz Paluszek                  MLKS Echo Twardogóra D45        305990  48.00      
  7   42 Stanisław Pachnik,03,2802         UKS Tukan Iwiny      D23       1396724  50.00      
  8   36 Mikołaj Cych                      MLKS Echo Twardogóra D45         54005  52.00      
  9  110 Vakant                                                                    54.00      
 10  111 Vakant                                                                    56.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M-14        3.1km  120m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   73 Wojciech Kruk,01,2819             MKS Paulinum Jelenia D93       1411018  28.00      
  2   44 Grzegorz Słoma                    UKS Tukan Iwiny      D23                30.00      
  3   74 Bartek Zaleski                    MKS Paulinum Jelenia D93                32.00      
  4   71 Tytus Baraniecki,02,3077          MKS Paulinum Jelenia D93                34.00      
  5   72 Tomasz Burzykowski,01,3079        MKS Paulinum Jelenia D93         54025  36.00      
  6   70 Miłosz Andrzejewski,01,3327       MKS Paulinum Jelenia D93                38.00      
  7   95 Vakant                                                                    40.00      
  8   96 Vakant                                                                    42.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M-16/18     4.5km  175m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   76 Grzegorz Żukiewicz,00,2983        MKS Paulinum Jelenia D93       2053633  37.00      
  2   78 Bruno Pawłowicz,00,2605           MKS Paulinum Jelenia D93       1411017  39.00      
  3   83 Wiktor Staszak,98,3093            MKS Paulinum Jelenia D93         54094  41.00      
  4   77 Tristian Zamulski,00,2816         MKS Paulinum Jelenia D93       2076144  43.00      
  5   75 Kacper Lach,00,2821               MKS Paulinum Jelenia D93                45.00      
  6  114 Vakant                                                                    47.00      
  7  115 Vakant                                                                    49.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M-21        6.2km  250m 0k  Ranking:0.0000 * 0.90
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1    7 Tomáš Kobr                        TU Liberec           VLI8901   1969696   0.00      
  2   45 Mateusz Madej,91,705              UKS Tukan Iwiny      D23       1396723   2.00      
  3   15 Radosław Horodniczy               ind. Wrocław         WRO                 4.00      
  4   21 Jiri Martan                       Slavia Liberec orien SLA          8129   6.00      
  5   14 Rafał Skuza                       ind. Wrocław         WRO                 8.00      
  6   39 Piotr Cych                        MLKS Echo Twardogóra D45       1010100  10.00      
  7   13 Adam Gonczarek                    ind. Wrocław         WRO                12.00      
  8    1 Michal Choráček                   Slavia Liberec orien SLA        500290  14.00      
  9    9 Adam Domański                     ind. Wrocław         WRO                16.00      
 10   46 Wojciech Pachnik91,704            UKS Tukan Iwiny      D23        504407  18.00      
 11   64 Radosław Ludzkowski,82            Gepard Murowana Gośl GEP                20.00      
 12   62 Sebastian Ciesiółka,1112          WKS Śląsk Wrocław    D95119    9751124  22.00      
 13   87 Vakant                                                                    24.00      
 14   88 Vakant                                                                    26.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M-35        4.8km  190m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1    3 Marek Kuryj,3252                  JW 4658 Balice       JWB       9101303  38.00      
  2   81 Zapora Robert                     MKS Paulinum Jelenia D93                40.00      
  3   28 Jacek Nastałek                    CSWliChem. Wrocław   CSW                42.00      
  4   65 Adam Fido,77                      Mrzeżyno             MRZ                44.00      
  5   25 Daniel Cisek,75                   ind. Jelenia Góra    JG                 46.00      
  6    2 Marcin Kutkiewicz                 JW 4658 Balice       JWB       2086638  48.00      
  7   23 Piotr Spiliszewski,74,2145        KS Artemis Wrocław   D92026             50.00      
  8  116 Vakant                                                                    52.00      
  9  117 Vakant                                                                    54.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M-45        4.8km  190m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1    5 Roman Koucky                      VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301   2035738   0.00      
  2   98 Vakant                                                                     2.00      
  3   58 Dariusz Pachnik,69,706            UKS Tukan Iwiny      D23        504408   4.00      
  4   97 Vakant                                                                     6.00      
  5    4 Mirosław Jerlecki                 JW 4658 Balice       JWB       2086641   8.00      
 
Lista startowa wg kategorii: M-55        3.4km  135m 0k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1   17 Waldemar Pietkiewicz,01084        ind. dolnośląskie    D00       2023855  13.00      
  2   91 Vakant                                                                    15.00      
  3   16 Edward Bartkowiak,00925           WKS Grunwald Poznań  P69972     412412  17.00      
  4   92 Vakant                                                                    19.00      
  5   24 Marek Pietrusiński,1323           KS Artemis Wrocław   D92024    2035173  21.00      
  6   10 Petr Karmazín                     Slavia Liberec orien SLA        361986  23.00