Nieoficjalny Regionalny Terminarz Zawodów 2017 - Dolny Śląsk
Imprezy regionalne i z Centralnego Kalendarza Imprez

stan na 02.02.2017

Ranga Data Impreza Miejsce Organizator Uwagi
styczeń
- 18.01. Wrocław Night O-fight - etap 3 Wrocław - Park Grabiszyński WKS Śląsk Wrocław nocne bno
www
luty
- 4-5.02. Zimowe Zawody na Orientację Kuraszków k. Obornik Śl. KS Artemis Wrocław rajd bno: marszobieg, trial-o, mno
www
- 8.02. Wrocław Night O-fight - etap 4 Wrocław - ? WKS Śląsk Wrocław nocne bno
www
- 25.02. I Zimowy Rajd Liczyrzepy Biały Kościół k. Strzelina KS Artemis Wrocław rajd bno
www
marzec
- ?.03. X Fraszka - rajd ? KS Artemis Wrocław rajd bno
www
- 15.03. Wrocław Night O-fight - etap 5 Wrocław - Park Pilczycki WKS Śląsk Wrocław nocne bno
www
RTZ 31.03.-2.04. Zawody Towarzyszące Central European Youth Oriennteering Cup 2017:
sprint, średni, klasyk
Sobótka WKS Śląsk Wrocław bno
www
kwiecień
- 22.04 OMW w bno - 1 etap Wrocław - Las Rędziński DZOS www.omw.wroc.pl
- 23.04 OMW w RJnO - 1 etap Wrocław - Las Rędziński KS Artemis Wrocław RJnO
www
A-RTZ 29.04-1.05. Tajemnice Dolnego Śląska (sprint, średni, klasyk
Polsko-Czeska Liga Euroregionalna
Świeradów, Nove Mesto, Rozdroże Izerskie UKS Orientpark Iwiny www
maj
A-RTZ 14.05. Mistrzostwa Dolnego Śląska w RJnO Świerzów k. Obornik Śl. KS Artemis Wrocław www
RJnO
- 20-21.05. I Wiosenny Rajd Liczyrzepy Skokowa KS Artemis Wrocław rajd bno
www
- 24.05 Cała Polska biega z mapą Wrocław, Bolesławiec DZOS www
A-RTZ 27.05 XXII Puchar Paulinum - średni, sprint
Mistrzostwa Dolnego Śląska w sprincie
ok. Jeleniej Góry MKS Paulinum Jelenia Góra www
A-RTZ 28.05. XIII Międzywojewódzkie zawody w biegu na orientację "Echa Twardogóry"
Mistrzostwa Dolnego Śląska w klasyku
ok. Twardogóry MKLS Echo Twardogóra www
czerwiec
- 10.06 OMW w bno - 2 etap Wrocław - Park Wschodni DZOS www
- 11.06 OMW w RJnO - 2 etap Siechnice KS Artemis Wrocław RJnO
wwww
- 14.06 (środa) XI 10 Artemisu
- scorelauf bno
bieg długodystansowy na 10 km
- bieg towarzyszący na 3,3 km
Wrocław - Lasek Osobowicki KS Artemis www
bieg 10 km
Międzynarodowe, CTZ 24-25.06 Poland Cup 2017 (World Master Series, Mistrzostwa Polski w sprincie, Klubowe Mistrzostwa Polski na dystansie średnim i klasycznym) Polanica-Zdrój KS Artemis RJnO
wakacje
- 25-27.07 The World Games /O-Games - klasyk, średni, sprint Białe Błota, Wrocław, Trzebnica DZOS www o-games
wrzesień
- 16.09 OMW w bno - 3 etap Wrocław - Park Grabiszyński DZOS www.omw.wroc.pl
- 23-24.09 Mistrzostwa Wrocławia w Orientacji Precyzyjnej Wrocław KS Artemis Wrocław www
O-Trial
październik
A-RTZ 1-2.10 Dolnośląski Festiwal BnO - sprint, średni Legnica, Bolesławiec UKS Orientpark Iwiny www
CTZ 7-8.10 Mistrzostwa Polski - nocne, średni Piechowice MKS Paulinum Jelenia Góra www
- 14.10 OMW w BnO - 4 etap Wrocław - Park Złotnicki DZOS www
- 16.10 OMW w RJnO - 3 etap Wrocław-Las Mokrzański KS Artemis Wrocław RJnO
www
listopad
grudzień
- ?.12. Mini Nocna Masakra 2014 niespodzianka Marcin Drewniak i KS Artemis rajd dla każdego
www

Organizatorzy Imprez Regionalnych:

DZBnO
kontakt: ul. Borowska 1-3, 50-529 Wrocław, fax (071) 367-18-40

KS Artemis Wrocław
kontakt: Piotr Spiliszewski, ul. Ślężna 88/38, Wrocław, e-mail, http://artemis.wroclaw.pl

WKS Śląsk Wrocław
kontakt: Kalikst Sobczyński, ul. Oporowska 62, 53-434 Wrocław, e-mail, tel. 0601/57-47-70, http://bno.pl

MOS Wrocław
kontakt: Joanna Sobczyńska, MOS, ul. Niemcewicza 2, Wrocław, tel./fax: (071) 322 76 48, 0608/326-093

MKS Paulinum Jelenia Góra
kontakt: ul. Okrzei 13, 58-500 Jelenia Góra, e-mail, tel./fax:(075) 752-60-77, http://www.mkspaulinum.jelenia-gora.pl/

MKLS "Echo" Twardogóra
kontakt: ul. 1 Maja 2, Twardogóra, www.echotwardogora.pl