ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:02:00

WROCŁAW – PARK SZCZYTNICKI – 22 WRZEŚNIA 2001

VI PUCHAR DYREKTORA MOS

W BIEGU NA ORIENTACJĘ

  • ORGANIZATOR:

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy we Wrocławiu

  • OBSŁUGA SĘDZIOWSKA:

Kierownik Zawodów: Eugeniusz SZYSZKA; Sędzia Główny: Joanna SOBCZYŃSKA; Kierownik Biura: Teresa GORAJSKA; sędziowie biura: Jolanta HOJKA, Agata KARWATKA, Anna Weber; Kierownik Startu: Krzysztof Wrzesiński; sędziowie startu: Małgorzata Wrzesińska, Anna Dębska, Anna Kraj; Kierownik Mety: Romuald Wysocki; sędziowie mety: Wojciech Dwojak, Wojciech Kowalski, Maciej Krawczyk, Adam Dratwa; Budowa Tras: Marcin Szczygieł; sędziowie tras: Marek Ołpiński, Włodzimierz Górecki, Michał Weber.

  • UCZESTNICTWO:

W zawodach uczestniczyło 211 zawodników (127 kobiet i 84 mężczyzn) z 23 szkół i klubów sportowych

  • PUNKTACJA DRUŻYNOWA:
  1. UKS Iskra SP – 26 80 pkt 8. Gimnazjum – 8 12 pkt
  2. UKS Błysk SP – 19 64 pkt 9. UKS Orły SP – 78 10 pkt
  3. UKS SP – 107 43 pkt 9. SP – 20 10 pkt
  4. UKS SP – 93 41 pkt 11. Gimnazjum Kłodzko 8 pkt
  5. SP – 3 29 pkt 12. SP – 90 5 pkt
  6. Gimnazjum – 27 25 pkt 13. SP – 99 3 pkt
  7. SP – 82 14 pkt 13. Gimnazjum – 32 3 pkt

Oraz bez punktów: SP – 50, SP – 63, GM – 15, X LO, XII LO, Zespół Placówek Oświatowych Nr 1, KS Artemis, KS Paulinum oraz WKS Śląsk.

MĘŻCZYŹNI

 

M - 10

długość trasy 1 500 m - 7 punktów kontrolnych

 

8,34

Bartek Pyclik

UKS Iskra SP – 26

12 pkt

 

8,48

Adam Grzeszczak

SP – 3

10 pkt

 

10,39

Łukasz Rzeczkowski

SP – 20

8 pkt

 

10,53

Damian Rudnik

SP – 3

7 pkt

 

12,13

Jakub Czaja

UKS SP – 93

6 pkt

 

12,43

Adam Łobejko

SP – 3

5 pkt

 

15,36

Zbyszek Sygulski

UKS Iskra SP – 26

4 pkt

 

18,39

Tomek Bobiński

SP – 99

3 pkt

 

18,45

Maksym Gogol

SP – 20

2 pkt

 

20,15

Michał Zieliński

SP – 3

1 pkt

 

25,48

Konrad Porodowski

SP – 20

 
 

30,37

Michał Rusin

SP – 20

 
 

31,05

Damian Gawronkiewicz

UKS SP – 107

 
 

31,48

Mateusz Srefanowicz

SP – 20

 
 

36,12

Piotr Szatkowski

UKS Iskra SP – 26

 
 

36,20

Piotr Dzik

SP – 3

 
 

38,38

Rafał Szczodrowski

SP – 20

 
 

47,04

Paweł Wałek

SP – 99

 

PK

15,19

Marcin Wernecki

UKS Iskra SP – 26

 

PK

18,50

Jacek Sikorski

UKS Iskra SP – 26

 

PK

44,37

Marcin Burek

UKS Iskra SP – 26

 

 

M - 12

długość trasy 2 000 m - 10 punktów kontrolnych

 

13,34

Aleksander Tybiński

UKS Błysk SP – 19

12 pkt

 

14,03

Paweł Walkowiak

UKS Orły SP – 78

10 pkt

 

14,35

Bartosz Czaja

UKS SP – 93

8 pkt

 

14,40

Jarek Pigan

UKS SP – 107

7 pkt

 

16,43

Paweł Murowicki

UKS SP – 107

6 pkt

 

19,13

Kacper Mroczek

UKS Błysk SP – 19

5 pkt

 

21,48

Kuba Skotnicki

UKS Błysk SP – 19

4 pkt

 

21,54

Radosław Zazulak

UKS Błysk SP – 19

3 pkt

 

22,24

Piotr Hetman

UKS Błysk SP – 19

2 pkt

 

22,27

Michał Jarmużek

UKS Błysk SP – 19

1 pkt

 

24,02

Artur Luziński

SP – 20

 
 

24,39

Marcin Luziński

SP – 20

 
 

25,46

Łukasz Wieloch

SP – 3

 
 

27,44

Marek Fehr

SP – 20

 
 

28,22

Dawid Małecki

UKS SP – 93

 
 

28,49

Adrian Ćwieczkowski

UKS Iskra SP – 26

 
 

30,49

Łukasz Olejniczak

SP – 3

 
 

32,40

Marcin Sikorski

SP – 99

 
 

35,44

Adam Puzanowski

SP – 20

 
 

36,20

Konrad Kot

UKS SP – 93

 
 

37,33

Krzysztof Surawski

UKS SP – 93

 
 

38,41

Grzegorz Sygulski

UKS Iskra SP – 26

 
 

39,36

Andrzej Kramczyński

SP – 3

 
 

40,16

Rafał Zieliński

SP – 63

 
 

40,43

Damian Mazurek

SP – 99

 
 

43,43

Bartosz Malak

UKS SP – 93

 
 

44,04

Łukasz Kowalczyk

UKS SP – 93

 
 

45,42

Jakub Rojek

SP – 3

 
 

47,26

Bartosz Sumisławski

SP – 63

 
 

49,20

Artur Tomkowski

UKS Iskra SP – 26

 
 

52,55

Artur Mróz

UKS Iskra SP – 26

 
 

54,56

Wojtek Michalik

UKS SP – 93

 
 

55,44

Krzysztof Kucharski

SP – 3

 
 

64,54

Marcin Szyngiera

UKS SP – 93

 
 

67,22

Kamil Podejma

UKS SP – 107

 
 

73,10

Sławomir Szostak

UKS SP – 107

 
 

NKL

Łukasz Lenarowicz

SP – 20

brak 5 PK

 

NKL

Krystian Cichosz

SP – 20

brak 5 PK

 

NKL

Paweł Sikora

UKS Iskra SP – 26

brak 6 PK

 

NKL

Andrzej Kolasiński

SP – 99

brak 8 PK

 

NKL

Marek Myśliwiec

UKS SP – 107

brak 8 PK

 

M – 14

długość trasy 2 400 m - 12 punktów kontrolnych

11,39

Mateusz Jarmużek

UKS Błysk SP – 19

12 pkt

14,57

Bartłomiej Mroczek

UKS Błysk SP – 19

10 pkt

16,15

Michał Tybiński

UKS Błysk SP – 19

8 pkt

20,45

Cezary Iwański

UKS Błysk SP – 19

7 pkt

22,09

Dawid Stąpór

UKS Iskra SP – 26

6 pkt

22,32

Michał Śliwiński

UKS Iskra SP – 26

5 pkt

24,43

Błażej Olszowy

UKS Iskra SP – 26

4 pkt

25,43

Krystian Cierpica

UKS Iskra SP – 26

3 pkt

29,13

Rafał Jankowski

Gimnazjum Kłodzko

2 pkt

30,01

Krzysztof Kegel

UKS Iskra SP – 26

1 pkt

31,39

Stefan Chromiński

UKS Iskra SP – 26

100,44

Robert Śledź

Gimnazjum Kłodzko

 

M – 16/18

długość trasy 2 500 m - 15 punktów kontrolnych

 

9,16

Tomasz Pancerowicz

Gimnazjum 15

 
 

10,51

Piotr Gawor

Gimnazjum 15

 
 

21,47

Przemysław Poloczek

indywidualnie

 

PK

8,02

Michał Weber

X LO

 

 

M –21

długość trasy 2 900 m - 18 punktów kontrolnych

 

9,40

Piotr Cych

indywidualnie

 
 

11,16

Andrzej Bartoszuk

KS Artemis

 
 

11,42

Damian Dutkiewicz

KS Paulinum

 
 

16,42

Sylwester Wiśniewski

UKS SP – 107

 

19,40

Robert Podsiadły

KS Artemis

 

24,08

Marek Poloczek

indywidualnie

 

 

OPEN

długość trasy 2 500 m - 15 punktów kontrolnych

 

37,26

Anna Hęciak

KS Artemis

 

 

 

KOBIETY

 

K - 10

długość trasy 1 500 m - 7 punktów kontrolnych

 

7,59

Magdalena Bałacińska

UKS Iskra SP – 26

12 pkt

 

8,44

Monika Szczecińska

UKS SP – 93

10 pkt

 

9,36

Justyna Zdanowicz

UKS Iskra SP – 26

8 pkt

 

10,19

Barbara Maciorowska

SP – 82

7 pkt

 

10,54

Monika Dunajczan

UKS Iskra SP – 26

6 pkt

 

11,41

Kamila Cierpica

UKS Iskra SP – 26

5 pkt

 

12,48

Agnieszka Żychlińska

SP – 3

4 pkt

 

14,09

Paula Winiarek

UKS SP – 107

3 pkt

 

14,28

Maja Olszowy

UKS Iskra SP – 26

2 pkt

 

14,59

Barbara Karkocha

UKS Iskra SP – 26

1 pkt

 

15,27

Milena Wosiak

SP – 3

 
 

15,40

Karolina Przewoźnik

SP – 20

 
 

16,34

Ania Lech

SP – 99

 
 

19,58

Kasia Pająk

SP – 20

 
 

21,31

Paulina Śliwińska

UKS Iskra SP – 26

 
 

22,12

Aleksandra Tymiak

UKS SP – 107

 
 

22,42

Kamila Przewoźnik

SP – 20

 
 

23,42

Katarzyna Walas

SP – 20

 
 

25,04

Oliwia Sypniewska

SP – 20

 
 

27,09

Monika Dudzic

UKS SP – 107

 
 

28,14

Weronika Cych

indywidualnie

 
 

28,51

Karolina Zieleniecka

SP – 3

 
 

29,28

Anna Bednarek

UKS Iskra SP – 26

 
 

30,17

Ewa Wierzchowska

SP – 20

 
 

30,57

Wiktoria Kasznia

SP – 20

 
 

31,14

Katarzyna Studniarczyk

SP – 99

 
 

35,30

Anna Zieleniecka

SP – 3

 
 

35,46

Blanka Błach

SP – 3

 
 

37,20

Aleksandra Bamberska

UKS Iskra SP – 26

 
 

45,17

Ola Kulczyk

UKS Iskra SP – 26

 
 

53,21

Małgorzata Kordus

UKS Iskra SP – 26

 
 

78,05

Magdalena Bronowicka

SP - 20

 

 

 

K - 12

długość trasy 1 800 m - 10 punktów kontrolnych

 

13,28

Hanna Wiśniewska

UKS SP – 107

12 pkt

 

17,09

Natalia Podbielska

UKS SP – 107

10 pkt

 

19,11

Justyna Kolber

UKS SP – 93

8 pkt

 

19,46

Katarzyna Namysł

SP – 82

7 pkt

 

21,01

Natalia Durczok

UKS SP – 93

6 pkt

 

21,10

Agnieszka Wrzesińska

SP – 90

5 pkt

 

22,01

Joanna Baraniecka

UKS SP – 107

4 pkt

 

22,05

Joanna Bilska

UKS SP – 93

3 pkt

 

22,55

Anna Trochimczuk

SP – 3

2 pkt

 

23,53

Sylwia Czajka

UKS SP – 107

1 pkt

 

24,59

Katarzyna Miś

SP – 3

 
 

25,21

Marta Denkiewicz

UKS SP – 93

 
 

27,20

Adrianna Nicińska

UKS SP – 107

 
 

28,09

Weronika Sierpina

UKS Iskra SP – 26

 
 

30,50

Magda Baranowska

UKS Iskra SP – 26

 
 

31,10

Sandra Zagwojska

UKS SP – 93

 
 

31,30

Joanna Makowczyńska

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

33,02

Basia Engler

UKS SP – 93

 
 

33,36

Oliwia Spisak

SP – 3

 
 

33,45

Karolina Fąfara

SP – 99

 
 

34,12

Sylwia Szczecińska

UKS SP – 93

 
 

34,22

Patrycja Swobodianok

UKS SP – 93

 
 

34,59

Anna Zdziarska

UKS SP – 93

 
 

35,43

Katarzyna Skrzypek

UKS SP – 107

 
 

35,51

Joanna Stężały

UKS SP – 93

 
 

36,25

Małgorzata Krul

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

37,42

Katarzyna Domańska

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

37,50

Agnieszka Klimuk

SP – 20

 
 

37,52

Katarzyna Niedzielska

UKS Iskra SP – 26

 
 

37,53

Katarzyna Kłyż

UKS Iskra SP – 26

 
 

37,55

Alicja Jankowska

UKS SP – 93

 
 

38,16

Katarzyna Lipnicka

UKS SP – 107

 
 

38,20

Angelika Pigan

UKS SP – 107

 
 

39,34

Karolina Śliwińska

UKS SP – 93

 
 

39,57

Katarzyna Piechota

SP – 90

 
 

40,59

Iwona Szuszkiewicz

SP – 3

 
 

42,19

Edyta Barniak

UKS SP – 107

 
 

42,34

Anna Osłowska

SP – 3

 
 

43,07

Sabina Pych

UKS SP – 93

 
 

43,26

Anita Podbielska

UKS SP – 107

 
 

44,07

Ewa Pniewska

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

44,09

Katarzyna Wrzesińska

SP – 90

 
 

45,03

Sandra Kochańska

SP – 20

 
 

45,46

Joanna Świniarska

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

46,06

Dagmara Kudła

UKS SP – 93

 
 

46,29

Urszula Kawicka

UKS SP – 93

 
 

46,30

Dagmara Katańska

SP – 20

 
 

46,39

Izabela Flacha

UKS SP – 107

 
 

47,11

Anna Buszta

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

47,31

Eliza Gładysz

SP – 3

 
 

48,26

Kamila Jurek

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

49,14

Katarzyna Ciesielska

SP – 20

 
 

49,55

Magda Kocoń

UKS SP – 93

 
 

50,01

Agata Kozłowska

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

50,56

Magda Bals

UKS SP – 93

 
 

53,35

Kaja Sadowska

SP – 3

 
 

53,54

Małgorzata Bonter

UKS SP – 93

 
 

55,26

Sandra Gali

SP – 3

 
 

56,02

Jagoda Walczak

SP – 99

 
 

56,46

Karolina Kuzia

SP – 99

 
 

57,28

Silwana Ablass

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

58,14

Marta Mariańska

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

64,17

Paulina Ostach

Zespół Placówek Ośw. Nr 1

 

65,38

Sylwia Skrzypczak

SP – 99

 

PK

30,05

Teresa Korzeniowska

SP – 3

 

PK

30,06

Elżbieta Wesołowska

SP – 3

 
 

NKL

Ewelina Kucharska

SP – 3

brak 5 PK

 

NKL

Aleksandra Kapuśniak

SP – 50

brak 7 PK

 

NKL

Kamila Bobryk

SP – 3

brak 4,9 PK

 

NKL

Magda Ośmiałowska

UKS SP – 93

brak 3-8 PK

 

K - 14

długość trasy 2 200 m - 11 punktów kontrolnych

 

9,30

Małgorzata Maciejczyk

Gimnazjum 8

12 pkt

 

10,46

Alicja Janowska

Gimnazjum 27

10 pkt

 

10,55

Katarzyna Jaśniewska

Gimnazjum 27

8 pkt

 

11,52

Alicja Wojtala

Gimnazjum 27

7 pkt

 

17,16

Małgorzata Żarska

Gimnazjum Kłodzko

6 pkt

 

18,46

Małgorzata Krasińska

UKS Iskra SP – 26

5 pkt

 

18,49

Malwina Leśnik

UKS Iskra SP – 26

4 pkt

 

20,54

Aleksandra Markiel

Gimnazjum 32

3 pkt

 

23,33

Małgorzata Gakis

UKS Iskra SP – 26

2 pkt

 

28,31

Alicja Górka

UKS SP – 107

1 pkt

 

33,18

Mariola Kmiecik

UKS Iskra SP – 26

 
 

34,36

Anna Karwatka

Gimnazjum 15

 
 

41,50

Aneta Walaszczyk

UKS Błysk SP – 19

 
 

47,32

Magdalena Jastrzębska

UKS Iskra SP – 26

 
 

NKL

Danuta Prywieczerska

UKS Iskra SP – 26

brak 4,6 PK

 

K – 16/18

długość trasy 2 500 m - 15 punktów kontrolnych

 

10,15

Klaudia Baranowicz

KS Paulinum

 
 

10,37

Natalia Karasek

Śląsk

 
 

11,16

Joanna Wiśniewska

KS Paulinum

 
 

12,40

Marta Traum

Śląsk

 
 

13,26

Agnieszka Tyczkowska

Śląsk

 
 

13,49

Agnieszka Kucharska

XII LO

 
 

15,20

Joanna Terlecka

KS Artemis

 
 

21,23

Marta Kulpa

KS Paulinum

 

 

K – 21

długość trasy 2 900 m - 18 punktów kontrolnych

 

21,46

Iwona Kamińska

KS Artemis

 

 

Sędzia Główny

Joanna SOBCZYŃSKA


Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis