OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA
W ROWEROWEJ JEŹDZIE NA ORIENTACJĘ 2005
WYNIKI ZBIORCZE PO TRZECH ETAPACH:
1 etap - 17.04. Park Grabiszyński
2 etap - 12.06. Park Szczytnicki
3 etap - 11.09. Lasek Osobowicki
Kategoria K-14 ur. 1991 i młodsi
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | GAWOR Katarzyna | ind. | 22,31 | 100 | 29,29 | 100 | 200 | ||
2 | Anna Iszczyłowicz | UKS SP-107 Wrocław | 18,49 | 90 | 68,18 | 90 | 180 | ||
3 | Joanna Zygmunt | UKS SP-107 Wrocław | 14,43 | 100 | 100 | ||||
4 | DOBRUCKA Jagoda | ind. | 51,26 | 90 | 90 | ||||
5 | Ola Puchta | UKS SP-85 Wrocław | 22,2 | 85 | 85 |
Kategoria: M-14 ur. 1991 i młodsi
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | SŁOWIK Marcin | Gimn. nr 13 | 18,47 | 100 | 13,18 | 100 | 28,29 | 100 | 200 |
2 | Mateusz Sernecki | UKS SP-107 Wrocław | 20,39 | 85 | 34,2 | 90 | 175 | ||
3 | Michał Baura | UKS SP-107 Wrocław | 17,47 | 90 | 37,16 | 85 | 175 | ||
4 | CZAPLIŃSKI Łukasz | ind. | 31,36 | 90 | 21,48 | 81 | NKL | 0 | 171 |
5 | Błażej Możanowicz | UKS SP-107 Wrocław | 21,38 | 82 | 44,31 | 82 | 164 | ||
6 | SZYMAŃSKI Kamil | ind. | 32,47 | 85 | 85 | ||||
7 | KACZMARSKI Krzysztof | KS Burza Wrocław | 35,29 | 82 | 82 | ||||
8 | ZIELIŃSKI Łukasz | TASAK | 48,52 | 81 | 81 | ||||
9 | KACZMARSKI Jakub | KS Burza Wrocław | 39,24 | 81 | 81 | ||||
10 | BRZOZOWSKI Bartosz | ind. | 65,47 | 80 | 80 | ||||
11 | Bernard Baura | UKS SP-107 Wrocław | 28,16 | 80 | 80 | ||||
12 | PEISERT Dorian | ind. | 43,31 | 80 | 80 | ||||
13 | Jakub Szymczak | UKS SP-85 Wrocław | 38,48 | 79 | 79 | ||||
14 | DOBRUCKI Jan | ind. | 52,44 | 79 | 79 | ||||
15 | Marcin Zygmunt | UKS SP-107 Wrocław | 54,54 | 78 | 78 | ||||
16 | RYCERSKI Kamil | UKS Gwiazdeczki Św | 57,41 | 78 | 78 | ||||
-- | SZYMCZAK Jakub | UKS SP-107 Wrocław | NKL | 0 | 0 |
Kategoria: K-18 ur. 1990-1987
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | SOBCZYK Basia | ind. | 49,32 | 100 | 100 |
Kategoria: M-18 ur. 1990-1987
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | Paweł Krawczyk | KS Artemis Wrocław | 21,38 | 100 | 22,53 | 100 | 200 | ||
2 | SOMLA Tomasz | ind. | 59,36 | 85 | 31,29 | 90 | 42,13 | 81 | 175 |
3 | MAZURKIEWICZ Mariusz | ind. | 92,58 | 81 | 36,02 | 85 | 38,14 | 85 | 170 |
4 | ŚWIĘCH Przemysław | ind. | 63,36 | 82 | 39,19 | 82 | 164 | ||
5 | WORONIECKI Wojciech | ind. | 35,1 | 100 | 100 | ||||
6 | KURTYS Łukasz | Tasak | 35,23 | 90 | 90 | ||||
7 | WIDAŃSKI Michał | ind. | 40,2 | 90 | 90 | ||||
-- | MAZUR Konrad | Tasak | NKL | 0 | 0 | ||||
-- | JĘCH Paweł | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | NKL | 0 | 0 |
Kategoria: K-19 ur. 1986-1966
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | Magda Dura | Pogoń Siedlce | 17,5 | 100 | 31,09 | 100 | 200 | ||
2 | MIZERA Agnieszka | ind. | 45 | 100 | 27,01 | 85 | 39,23 | 90 | 190 |
3 | KACZMARSKA Dorota | KS Burza Wrocław | 54,39 | 90 | 55,59 | 85 | 175 | ||
4 | Anna Włodarczyk | KS Artemis Wrocław | 22,52 | 90 | 90 | ||||
5 | Joanna Terlecka | KS Artemis Wrocław | 29,28 | 82 | 82 | ||||
6 | Izabela Gawron | KS Burza Wrocław | 65,3 | 81 | 81 | ||||
7 | Karolina Gaj | KS Burza Wrocław | 74,3 | 80 | 80 | ||||
PK | SPILISZEWSKA Róża | KS Artemis Wrocław | 54,05 | 0 | 31,56 | 0 | 0 |
Kategoria: M-19 ur. 1986-1966
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | Radosław Bala | Pogoń Siedlce | 17,45 | 100 | 27,18 | 100 | 200 | ||
2 | MIROWSKI Dominik | AZS AWF Wrocław | 43,39 | 90 | 43,29 | 81 | 171 | ||
3 | CHOROMAŃSKI Marek | KS Artemis Wrocław | 39,11 | 100 | 100 | ||||
4 | KRASULAK Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 29,07 | 90 | 90 | ||||
5 | Janusz Skowroński | ind. Oleśnica | 23,21 | 90 | 90 | ||||
6 | KRAWCZYK Paweł | KS Artemis Wrocław | 31,34 | 85 | 85 | ||||
7 | Marcin Słowik | SP-91 Wrocław | 30,13 | 85 | 85 | ||||
8 | FIRLEJ Sławomir | KS Artemis Wrocław | 41,08 | 82 | 82 | ||||
9 | SERNECKI Mateusz | UKS SP-107 Wrocław | 57,26 | 80 | 80 |
Kategoria: K-40 ur. 1965 i starsi
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | GAJOS Edyta | KS Burza Wrocław | 32,49 | 100 | 43,07 | 100 | 46,26 | 100 | 200 |
2 | LIBNER Aleksandra | KS Burza Wrocław | 59,1 | 90 | 44,57 | 90 | 78,36 | 82 | 180 |
3 | Danuta Iszczyłowicz | KS Burza Wrocław | 50,37 | 85 | 57,24 | 90 | 175 | ||
4 | GRZEGORCZYK Joanna | KS Burza Wrocław | 60,38 | 85 | 85 |
Kategoria: M-40 ur. 1965 i starsi
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | Andrzej Skonieczny | Paulinum Jelenia G. | 16,14 | 100 | 33,07 | 100 | 200 | ||
2 | WIŚNIEWSKI Sylwester | KS Burza Wrocław | 30,48 | 100 | 26,57 | 82 | 42,35 | 82 | 182 |
3 | Grzegorz Możanowicz | KS Burza Wrocław | 21,36 | 90 | 37,04 | 90 | 180 | ||
4 | SOMLA Ryszard | ind. | 37,24 | 90 | 43,24 | 77 | 167 | ||
5 | ROZBICKI Czesław | KS Artemis Wrocław | NKL | 0 | 26,36 | 85 | 53,13 | 81 | 166 |
6 | HERMAN Janusz | KS Burza Wrocław | 41,11 | 82 | 32,46 | 80 | 162 | ||
7 | Sławomir Solka | KS Burza Wrocław | 29,33 | 81 | 65,04 | 80 | 161 | ||
8 | CZAPLIŃSKI Krzysztof | ind. | 44,06 | 81 | 33,3 | 79 | 160 | ||
9 | GAWOR Kazimierz | ind. | 50,18 | 80 | 74,23 | 78 | 158 | ||
10 | LIBNER Tadeusz | KS Burza Wrocław | 53,53 | 79 | 42,16 | 78 | 95,42 | 77 | 157 |
11 | DURA Kazimierz | WKS Śląsk Wrocław | 39,36 | 85 | 85 | ||||
12 | GORAJSKI Andrzej | WKS Śląsk Wrocław | 40,43 | 85 | 85 | ||||
13 | SERNECKI Waldemar | KS Burza Wrocław | 74,21 | 79 | 79 | ||||
14 | BOERNER Krzysztof | KS Burza Wrocław | 110,07 | 78 | 78 | ||||
15 | NOWIŃSKI Tadeusz | ind. | 136,16 | 76 | 76 |
Kategoria: Open-R - dziecko do lat 12 z dorosłym opiekunem
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | SŁOWIK Monika | ind. | 28,48 | 100 | 17,46 | 90 | 30,58 | 100 | 200 |
2 | MACIUK Michał i Marek | ind. | 37,34 | 90 | 31,3 | 90 | 180 | ||
3 | Aleksandra Pestka | KS Artemis Wrocław | 17,36 | 100 | 100 | ||||
PK | BOERNER Ewa | ind. | 110,07 | 0 | 0 |