ELIMINACJE SZTAFETOWE OOM
Końcowe wyniki zawodów: KJM 4.0- 4.0km 16-16k
1 95 ¦l±sk Wrocław 118.10
Wrzesińska Agnieszka 9510 35.23/4
Wrzesińska Katarzyna 9513 36.34/1 71.57/1
Wi¶niewska Hanna 9514 46.13/1 118.10/1
2 47 Azymek Zdzieszowice 123.10
Kot Oliwia 4761 32.12/1
Polewska Joanna 4746 41.50/2 74.02/2
Fr±czkiewicz Angelika 4760 49.08/2 123.10/2
3 35 Arkady Raszków 139.56
Dudzińska Paulina 3505 32.56/2
Nieboj Marta 3530 53.44/4 86.40/4
Dudzińska Barbara 3504 53.16/4 139.56/3
4 58 Azymut Mochy 149.21
Pietrzak Iwona 5854 38.57/5
Mindak Dobrawa 5858 47.31/3 86.28/3
Zdanowicz Justyna 5886 62.53/6 149.21/4
5 58 Azymut Mochy 189.31
Dworak Aleksandra 5859 57.19/6
Utrata Klaudia 5855 72.33/5 129.52/5
Przybyła Daria 5856 59.39/5 189.31/5
6 40 LKO Leszno 198.50
Biała Natalia 4024 35.08/3
Ratuszna Marcelina 4026 94.45/6 129.53/6
Morawska Aleksandra 4025 68.57/7 198.50/6
PK 91 MOS Wrocław PK 146.18
Szubka Barbara 9115 34.55/9
Ratajczak Patrycja 9107 51.46/8 86.41/8
Lisztwan Kamila 9110 59.37/9 146.18/8
PK 69 Grunwald Poznan PK 189.33
Kobusińska Adrianna 6966 75.02/8
Czaińska Adrianna 6960 54.44/7 129.46/7
Hoffmann Barbara 6965 59.47/8 189.33/7
-- 40 LKO Leszno PKNKL
Piórek Luiza 4042 NKL
Jancewicz Sandra 4038 NKL NKL
Szolc Agnieszka NKL NKL
-- 39 Achilles Leszno PKNKL
Górska Karolina 3901 NKL
Patelka Agnieszka 3902 NKL NKL
Więckowiak Natalia 4031 NKL NKL
-- 40 LKO Leszno PKNKL
Papierz Beata 4039 137.28/10
¦liwińska Angelika 4032 56.16/9 193.44/9
Łuczak Magdalena 4034 NKL NKL
-- 40 LKO Leszno PKNKL
Klimkowska Hanna 4037 NKL
Czapska Marta 4035 105.21/10 NKL
Nowak Dorota 4033 NKL NKL
-- 06 Orlik Pawłowice PKNKL
Kiere¶ Milena 137.27/11
Nowak Katarzyna 57.58/11 195.25/10
Lempach Paulina 4040 NKL NKL
-- 93 Paulinum J.Góra NKL
Sobińska Magdalena 9381 75.06/7
Główczyńska Marta 9383 NKL NKL
Homan Monika 9382 51.00/3 NKL
Końcowe wyniki zawodów: MJM 5.0- 5.0km 17-17k
1 47 Azymek Zdzieszowice 94.35
Raca Mateusz 4759 38.05/4
Paj±k Dariusz 4754 30.42/1 68.47/3
Jasiński Maciej 4753 25.48/1 94.35/1
2 58 Azymut Mochy 94.43
Galla Franciszek 5850 30.26/1
Szwajkowski Piotr 5852 38.04/5 68.30/1
Pawlak Bartosz 5851 26.13/2 94.43/2
3 47 Azymek Zdzieszowice 100.55
Baran Konrad 4763 30.28/2
Piotrowski Krzysztof 4752 38.17/6 68.45/2
Szwancarz Grzegorz 4758 32.10/5 100.55/3
4 93 Paulinum J.Góra 101.35
Matyja Rafał 9385 38.09/5
Szafrański Kamil 9388 31.56/2 70.05/4
Konieczny Paweł 9387 31.30/4 101.35/4
5 95 ¦l±sk Wrocław 104.12
Czaja Bartosz 9544 36.06/3
Walkowiak Paweł 9542 35.55/4 72.01/5
Jaros Mariusz 9541 32.11/6 104.12/5
6 69 Grunwald Poznań 111.48
Wlazik Tomasz 6958 49.21/7
Wlazik Krzysztof 6959 33.16/3 82.37/6
Stefański Dawid 6924 29.11/3 111.48/6
7 93 Paulinum J.Góra 149.23
Mostek Łukasz 9386 45.57/6
Dzioba Kuba 9346 58.18/7 104.15/7
Kalata Michał 9371 45.08/7 149.23/7
PK 06 Orlik Pawłowice 205.44
Moryl Ariel 95.07/9
Nawrocik Jakub 55.11/8 150.18/8
Grycz Witold 55.26/9 205.44/8
-- 06 Orlik Pawłowice PKNKL
Bulowski Remigiusz 95.05/8
Nalepka Krzysztof NKL NKL
Nowak Szymon 55.28/8 NKL
-- 40 LKO Leszno PKNKL
Barański Artur 4028 NKL
Misiorny Radosław 4027 NKL NKL
Schulmann Szymon 6964 NKL NKL
-- 93 Paulinum J.Góra PKNKL
Orzeszko Robert 9392 NKL
Zieliński Krystian NKL NKL
Wyszyński Oskar 9343 NKL NKL