OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA 2009

w Biegu na Orientację

Wyniki zbiorcze

Kategoria: K-10 - 1999 i młodsze (trasa zn.)

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1.

 Cych Agnieszka

 MLKS Echo Twardogóra

 100

 

 

 100

 100

 300

 2.

 Ciesółka Katarzyna

 MKS MOS Wrocław

 90

 100

 

 85

 82

 357

 3.

 Kunat Izabela

 SP 36 Wrocław

 85

 90

 100

 

 81

 356

 4.

 Czyszewicz Stella

 SP 36 Wrocław

 

 

 81

 90

 90

 261

 5.

 Hołubicka Iga

 SP 36 Wrocław

 82

 76

 85

 

 85

 252

 6.

 Nowakowska Zofia

 SP 3 Wrocław

 80

 79

 90

 62

 66

 249

 7.

 Wojakowska Julia

 SP 3 Wrocław

 77

 81

 

 80

 80

 241

 8.

 Drużyłowska Irena

 SP 36 Wrocław

 78

 

 82

 81

 59

 241

 9.

 Juraszek Weronika

 SP Łagiewniki

 81

 

 80

 63

 

 224

 10.

 Mielniczuk Joanna

 SP 3 Wrocław

 

 

 

 77

 72

 149

 11.

 Tchórzewska Małgorzata

 SP 36 Wrocław

 79

 

 

 69

 

 148

 12.

 Botuszan Edyta

 SP Oleszna

 

 

 

 70

 77

 147

 13.

 Ciesielska Edyta

 SP Łagiewniki

 

 

 

 71

 73

 144

 14.

 Ołbińska Hanna

 SP 12 Wrocław

 

 77

 

 65

 

 142

 15.

 Drużyłowska Maria

 SP 36 Wrocław

 

 

 79

 61

 

 140

 16.

 Modrzelewska Sara

 UKS Boguszów Gorce

 

 78

 

 56

 

 134

 16.

 Szmyt Jagoda

 

 

 

 

 73

 61

 134

 18.

 Rutowicz Wiktoria

 SP Oleszna

 

 

 

 72

 56

 128

 19.

 Zawistowska Martyna

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 59

 64

 123

 20.

 Rybak Aleksandra

 SP 36 Wrocław

 

 85

 

 

 

 85

 21.

 Tomaszewska Karolina

 UKS 3 Oleśnica

 

 82

 

 

 

 82

 21.

 Babś Natalia

 UKS Boguszów Gorce

 PK

 

 

 82

 

 82

 23.

 Kowalczyk Weronika

 

 

 80

 

 

 

 80

 24.

 Gieracka Natalia

 SP Oleszna

 

 

 

 79

 

 79

 24.

 Domańska Honorata

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 79

 79

 26.

 Witek Klaudia

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 78

 78

 26.

 Woleńska Zuzanna

 SP 36 Wrocław

 

 

 

 78

 

 78

 28.

 Maliszewska Wiktoria

 SP 93 Wrocaw

 

 

 

 76

 

 76

 28.

 Dobicka Justyna

 SP 36 Wrocław

 76

 

 

 

 

 76

 28.

 Janczak Adriana

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 76

 76

 31.

 Łoza Julia

 SP 56 Wrocław

 

 

 

 75

 

 75

 31.

 Filio Aleksandra

 SP 83 Wrocław

 75

 

 

 

 

 75

 31.

 Nawrocka Kamila

 SP 36 Wrocław

 

 75

 

 

 

 75

 31.

 Melnyczuk Wiktoria

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 75

 75

 35.

 Machińska Karolina

 

 

 

 

 74

 

 74

 35.

 Nowicka Wiktoria

 UKS Arkady Raszków

 74

 

 

 

 

 74

 35.

 Karmelita Agata

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 74

 74

 38.

 Błaszczyk Julia

 SP 36 Wrocław

 73

 

 

 

 

 73

 39.

 Szczepaniak Paulina

 UKS Arkady Raszków

 72

 

 

 

 

 72

 40.

 Agata Dagmara

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 71

 71

 41.

 Gieracka Agata

 SP Oleszna

 

 

 

 

 70

 70

 42.

 Rudzka Wiktoria

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 69

 69

 43.

 Krawczyk Dominika

 

 

 

 

 

 68

 68

 43.

 Kreml Julia

 

 

 

 

 68

 

 68

 45.

 Rotko Marta

 

 

 

 

 67

 

 67

 45.

 Nagaj Martyna

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 67

 67

 47.

 Bajko Monika

 SP 20 Wrocław

 

 

 

 66

 

 66

 48.

 Fijałkowska Magdalena

 

 

 

 

 

 65

 65

 49.

 Kotecka Natalia

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 64

 

 64

 50.

 Rudzka Anna

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 63

 63

 51.

 Gieroń Anita

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 

 62

 62

 52.

 Zalewska Oliwia

 SP 36 Wrocław

 

 

 

 61

 

 61

 53.

 Smoleń Sylwia

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 

 60

 60

 54.

 Kotecka Patrycja

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 58

 

 58

 54.

 Jaśnikowska Sabina

 SP Oleszna

 

 

 

 

 58

 58

 56.

 Kmiecik Agnieszka

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 57

 57

 56.

 Kopka Natalia

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 57

 

 57

 58.

 Dąbrowska Roksana

 

 

 

 

 55

 

 55

 59.

 Wróbel Adrianna

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 54

 

 54

 

 Dobrosz Zuzanna

 SP 83 Wrocław

 

 

 

 

 

  NK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PK

 Czuksanow Weronika

 

 

 PK

 

 

 

 

 PK

 Nakonieczna Zuzanna

 WDH Poszukiwacze Przygód

 PK

 

 

 PK

 

 

 PK

 Dorużyńska Wiktoria

 SP Jaźwina

 PK

 

 

 PK

 PK

 

 PK

 Niezgódka Dominika

 UKS Arkady Raszków

 x

 

 

 

 

 

 PK

 Tyras Iga

 Oborniki Śląskie

 PK

 PK

 

 

 

 

 PK

 Szczygieł Hanna

 

 PK

 

 

 PK

 

 

 PK

 Bala Julia

 

 

 

 

 

 PK

 

 PK

 Matuszczyk Maja

 

 

 

 

 PK

 

 

 PK

 Ola Zosia

 

 

 

 

 PK

 

 

 PK

 Dusza Aleksandra

 

 

 

 

 PK

 

 

 PK

 Zarzycka Anna

 

 

 

 

 PK

 

 

 PK

 Janus Katarzyna

 

 

 

 

 PK

 

 

 

Kategoria: M-10 - 1999 i młodsi (trasa zn.)

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1.

 Duś Oskar

 UKS Boguszów Gorce

 

 

 100

 90

 90

 280

 2.

 Dziurgot Mateusz

 

 90

 100

 83

 

 

 273

 3.

 Adamski Michał

 SP 3 Wrocław

 79

 83

 82

 81

 100

 265

 4.

 Nakonieczny Bartosz

 WDH Poszukiwacze Przygód

 100

 85

 

 80

 

 265

 5.

 Śniady Wojciech

 SP 36 Wrocław

 85

 

 

 82

 81

 248

 6.

 Winnik Dariusz

 UKS Boguszów Gorce

 78

 81

 

 85

 

 244

 7.

 Czapliński Jakub

 SP 83 Wrocław

 81

 82

 

 70

 80

 243

 8.

 Wilkoszyński Maciej

 SP Jaźwina

 80

 

 

 67

 78

 225

 9.

 Michalak Maciej

 SP 3 Wrocław

 82

 

 85

 

 

 167

 10.

 Cych Maksymilian

 MLKS Echo Twardogóra

 PK

 

 80

 PK

 85

 165

 11.

 Boroń Patryk

 UKS Boguszów Gorce

 

 78

 

 76

 

 154

 12.

 Kubiak Damian

 SP Łagiewniki

 

 

 81

 68

 

 149

 13.

 Lewandowski Michał

 Szalone Dzieciaki

 

 

 

 72

 76

 148

 14.

 Bojnarowicz Norbert

 SP Jaźwina

 77

 

 

 

 70

 147

 15.

 Florków Kamil

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 74

 66

 140

 16.

 Boczkowski Mateusz

 SP Oleszna

 

 

 

 100

 

 100

 17.

 Skrobich Michał

 UKS Boguszów Gorce

 NKL

 90

 

 

 

 90

 17.

 Biadasiewicz Adam

 SP 26 Wrocław

 

 

 90

 

 

 90

 17.

 Skrobich Michał

 UKS Boguszów Gorce

 NKL

 90

 

 

 

 90

 20.

 Hamerliński Paweł

 SP 83 Wrocław

 82

 

 

 

 

 82

 20.

 Ziobro Wiktor

 SP 12 Wrocław

 

 82

 

 

 

 82

 20.

 Modrzejewski Bartek

 MOD-X Adventure Team

 

 

 82

 

 

 82

 20.

 Cych Mikołaj

 MLKS Echo Twardogóra

 PK

 

 PK

 

 82

 82

 24.

 Kaczmarek Mateusz

 WDH Poszukiwacze Przygód

 

 80

 

 

 

 80

 25.

 Rapacz Konrad

 SP 3 Wrocław

 

 79

 

 

 

 79

 25.

 Łaba Mateusz

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 79

 

 79

 25.

 Mieszała Dominik

 SP Oleszna

 

 

 

 

 79

 79

 28.

 Bordon Dawid

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 78

 

 78

 29.

 Gibki Grzegorz

 SP 3 Wrocław

 

 77

 

 

 

 77

 29.

 Koperdowski Maciej

 

 

 

 

 77

 

 77

 29.

 Trybała Radosław

 SP 20 Wrocław

 

 

 

 

 77

 77

 32.

 Wieczorek Łukasz

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 75

 

 75

 32.

 Wawrzyniak Emil

 SP Jaźwina

 

 

 

 

 75

 75

 34.

 Gacek Maciej

 SP Oleszna

 

 

 

 

 74

 74

 35.

 Bals Tomasz

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 73

 

 73

 35.

 Tapka Sebastian

 SP Jaźwina

 

 

 

 

 73

 73

 37.

 Prostak Jan

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 72

 

 72

 37.

 Kram Maksymilian

 

 

 

 

 

 72

 72

 39.

 Paliński Kacper

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 71

 71

 40.

 Płonka Mikołaj

 

 

 

 

 69

 

 69

 40.

 Tomczyk Dominik

 SP 3 Wrocław

 

 

 

 

 69

 69

 42.

 Lewkowicz Przemysław

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 68

 68

 43.

 Grabarczyk Mateusz

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 67

 67

 44.

 Szelągowski Michał

 

 

 

 

 66

 

 66

 45.

 Hołyński Norbert

 SP Łagiewniki

 

 

 

 65

 

 65

 45.

 Boda Grzegorz

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 65

 65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PK

 Bala Tymoteusz

 

 

 

 

 

 PK

 

 PK

 Żurkiewicz Krzysztof

 UKS Arkady Raszków

 PK

 

 

 

 

 

 PK

 Zarzycki Wojciech

 

 PK

 

 

 PK

 

 

 PK

 Ziębicki Hubert

 

 PK

 

 

 

 

 

 PK

 Tyras Krzysztof

 Oborniki Śląskie

 PK

 

 PK

 

 

 

 PK

 Kaczmarek Maciej

 WDH Poszukiwacze Przygód

 PK

 

 

 

 

 

 PK

 Pużyński Michał

 Szalone Dzieciaki

 

 

 

 PK

 

 

 PK

 Dusza Paweł

 

 

 

 

 PK

 

 

 PK

 Jaroński Maciej

 SP 83 Wrocław

 

 

 PK

 

 

 

 

Kategoria: K-11 - 1998

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1.

 Sembratowicz Teresa

 SP 36 Wrocław

 100

 100

 90

 90

 100

 300

 2.

 Grobelna Kamila

 SP 93 Wrocław

 90

 82

 81

 100

 90

 280

 3.

 Czaplińska Małgosia

 SP 83 Wrocław

 85

 90

 100

 NKL

 85

 275

 4.

 Kucharek Daria

 SP Łagiewniki

 82

 

 75

 85

 80

 247

 5.

 Mądra Paulina

 SP 50 Wrocław

 70

 80

 80

 82

 81

 243

 6.

 Dobrakowska Zuzanna

 SP 20 Wrocław

 72

 72

 85

 NKL

 82

 239

 7.

 Caban Aleksandra

 SP 93 Wrocław

 78

 81

 

 72

 65

 231

 8.

 Rosińska Weronika

 SP Oleszna

 75

 

 77

 NKL

 78

 230

 9.

 Paleta Karolina

 SP 50 Wrocław

 60

 70

 74

 81

 

 225

 10.

 Kolasa Natalia

 SP Jaźwina

 73

 

 72

 76

 70

 221

 11.

 Kotwicka Stefania

 SP 3 Wrocław

 76

 69

 

 

 69

 214

 12.

 Banda Urszula

 SP 93 Wrocław

 56

 75

 79

 

 

 210

 13.

 Sokołowska Sandra

 SP Oleszna

 59

 

 nkl

 80

 66

 205

 14.

 Górecka Klaudia

 SP 93 Wrocław

 68

 61

 

 NKL

 71

 200

 15.

 Szechner Justyna

 SP 93 Wrocław

 80

 85

 

 

 

 165

 16.

 Charczyńska Anna

 SP Oleszna

 81

 

 

 79

 

 160

 17.

 Miszkowska Zuzanna

 SP 36 Wrocław

 

 74

 82

 

 

 156

 18.

 Laszuk Klaudia

 SP 20 Wrocław

 79

 71

 

 

 

 150

 19.

 Kowalewska Alicja

 SP 3 Wrocław

 71

 

 

 

 77

 148

 20.

 Wichłacz Maria

 SP 20 Wrocław

 67

 79

 

 

 

 146

 21.

 Ozga Kinga

 SP 93 Wrocław

 

 64

 78

 NKL

 

 142

 22.

 Wieteska Aleksandra

 SP 50 Wrocław

 64

 77

 

 

 

 141

 23.

 Skibicka Natalia

 SP Jaźwina

 62

 

 73

 

 

 135

 24.

 Wojciechowska Klaudia

 Sp Jaźwina

 58

 

 

 

 73

 131

 25.

 Bajko Magdalena

 SP 20 Wrocław

 

 

 

 

 

 79

 26.

 Więckowska Aleksandra

 SP 20 Wrocław

 

 78

 

 

 

 78

 27.

 Waśniowska Klaudia

 

 

 

 

 77

 

 77

 27.

 Kraska Zuzanna

 MLKS Echo Twardogóra

 77

 

 

 

 

 77

 29.

 Zięba Emilia

 SP 20 Wrocław

 

 76

 

 

 

 76

 29.

 Siwoska Marta

 SP 93 Wrocław

 

 

 76

 

 

 76

 29.

 Konstanciuk Ewa

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 76

 76

 32.

 Mazur Karolina

 SP 36 Wrocław

 

 

 

 75

 

 75

 32.

 Karmelita Aleksandra

 LUKS w Ligocie Książęcej

 

 

 

 

 75

 75

 34.

 Kwaśna Karolina

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 74

 

 74

 34.

 Kasałka Patrycja

 UKS Arkady Raszków

 74

 

 

 

 

 74

 34.

 Jocher Aleksandra

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 

 74

 74

 37.

 Zimięcka Monika

 SP 12 Wrocław

 

 

 

 73

 

 73

 37.

 Słota Ewa

 SP 93 Wrocław

 

 73

 

 

 

 73

 39.

 Szczęsna Andżelika

  SP 108 Wrocław

 

 

 

 

 72

 72

 40.

 Szewczyk Klaudia

 MLKS Echo Twardogóra

 69

 

 

 

 

 69

 41.

 Zemła Paulina

 SP 3 Wrocław

 

 68

 

 

 

 68

 41.

 Kałuża Adrianna

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 NKL

 68

 68

 43.

 Musijenko Aleksandra

 SP 3 Wrocław

 

 67

 

 

 

 67

 43.

 Oczko Paulina

 SP 3 Wrocław

 

 

 

 

 67

 67

 45.

 Lityńska Sylwia

 MLKS Echo Twardogóra

 66

 

 

 

 

 66

 45.

 Góral Aleksandra

 WDH Poszukiwacze Przygód

 

 66

 

 

 

 66

 47.

 Kuc Julia

 SP 20 Wrocław

 65

 

 

 

 

 65

 47.

 Zgorzelska Klara

 SP 50 Wrocław

 

 65

 

 

 

 65

 49.

 Rokoszewska Alicja

 SP 36 Wrocław

 

 

 

 

 64

 64

 50.

 Fornala Izabela

 SP 20 Wrocław

 63

 

 

 

 

 63

 50.

 Maroszek Marianna

 SP 12 Wrocław

 

 63

 

 

 

 63

 52.

 Wykrota Wiktoria

 SP 3 Wrocław

 

 62

 

 

 

 62

 53.

 Sadalska Julia

 UKS Arkady Raszków

 61

 

 

 

 

 61

 54.

 Jasiczek Hanna

 SP 50 Wrocław

 57

 

 

 

 

 57

 55.

 Kowalska Maria

 UKS Arkady Raszków

 55

 

 

 

 

 55

 56.

 Czerwińska Alicja

 SP 83 Wrocław

 54

 

 

 

 

 54

 57.

 Pankiewicz Weronika

 UKS Arkady Raszków

 53

 

 

 

 

 53

 58.

 Duda Marlena

 UKS Boguszów Gorce

 52

 

 

 

 

 52

 

 Sawko Paulina

 SP 20 Wrocław

  NKL

 

 

 

 

  NK

 

 Otorowska Natalia

 UKS Boguszów Gorce

  NKL

 

 

 

 

  NK

 

 Kaim Ada

 SP 50 Wrocław

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Masia Anna

 WDH Poszukiwacze Przygód

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Drzymała Kornelia

 SP Oleszna

 

 

 NKL

 

 

  NK

 

 Szczunkowska Apolonia

 

 

 

 NKL

 

 

  NK

 

 Rola Justyna

 SP Jaźwina

 

 

 NKL

 

 

  NK

 

 Drzymała Kornelia

 SP Oleszna

 

 

 NKL

 

 

  NK

 

 Zając Patrycja

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 NKL

 

  NK

 

 Demska Natalia

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 NKL

 

  NK

 

 Szajda Marta

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 NKL

 

  NK

 

 Kozłowska Aleksandra

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 NKL

 

  NK

 

 Jęch Marta

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 NKL

 

  NK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PK

 Zimny Aleksandra

 UKS Arkady Raszków

 PK

 

 

 

 

 

 

Kategoria: M-11 - 1998

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1.

 Sosenko Szymon

 SP 36 Wrocław

 100

 100

 100

 100

 100

 300

 2.

 Okarma Jacek

 SP 17 Wrocław

 75

 90

 90

 81

 80

 261

 3.

 Guliński Krystian

 SP 83 Wrocław

 

 

 81

 82

 85

 248

 4.

 Wilkosz Michał

 SP 3 Wrocław

 80

 80

 85

 78

 81

 246

 5.

 Łaszczuk Łukasz

 SP 3 Wrocław

 82

 85

 79

 76

 76

 246

 6.

 Gibki Szymon

 SP 3 Wrocław

 76

 82

 75

 75

 69

 233

 7.

 Fajgier Paweł

 SP 36 Wrocław

 71

 

 80

 NKL

 78

 229

 8.

 Janowski Piotr

 

 74

 75

 

 72

 79

 228

 9.

 Kluz Wiesław

 UKS Boguszów Gorce

 

 

 72

 71

 71

 214

 10.

 Depta Jakub

 SP 36 Wrocław

 

 NKL

 NKL

 90

 82

 172

 11.

 Dudkiewicz Dawid

 UKS Boguszów Gorce

 NKL

 81

 76

 

 

 157

 12.

 Kruszelnicki Sebastian

 SP 83 Wrocław

 

 77

 

 79

 

 156

 13.

 Lubak Mateusz

 UKS Sokoły

 

 

 

 80

 74

 154

 14.

 Mazurkiewicz Mikołaj

 SP 36 Wrocław

 79

 

 74

 NKL

 

 153

 15.

 Janowski Piotr

 SP 36 Wrocław

 74

 75

 

 

 

 149

 15.

 Wojtunik Damian

 SP 50 Wrocław

 

 76

 

 NKL

 73

 149

 17.

 Koziak Piotr

 SP 36 Wrocław

 73

 

 

 74

 

 147

 18.

 Pożarycki Mateusz

 SP 83 Wrocław

 68

 NKL

 77

 

 

 145

 19.

 Kędracki Michał

 SP 36 Wrocław

 

 

 

 73

 70

 143

 20.

 Garstka Jakub

 UKS Arkady Raszków

 90

 

 

 

 

 90

 21.

 Kaczocha Mateusz

 UKS Arkady Raszków

 85

 

 

 

 

 85

 22.

 Rumiński Tomasz

 SP 36 Wrocław

 

 

 82

 

 

 82

 23.

 Żurkowicz Paweł

 UKS Arkady Raszków

 81

 

 

 

 

 81

 24.

 Pęcherski Przemek

 SP 93 Wrocław

 

 79

 

 

 

 79

 25.

 Owczarek Przemysław

 UKS Arkady Raszków

 78

 

 

 

 

 78

 25.

 Woźniak Darek

 SP 20 Wrocław

 

 78

 

 

 

 78

 25.

 Matysiak Michał

 SP 50 Wrocław

 

 

 78

 

 

 78

 28.

 Barcikowski Kamil

 SP Oleszna

 77

 

 

 

 

 77

 28.

 Kosowski Mariusz

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 77

 

 77

 28.

 Gilewicz Michał

 SP Oleszna

 

 

 

 

 77

 77

 31.

 Bromirski Sebastian

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 

 75

 75

 32.

 Misiek Mateusz

 SP 50 Wrocław

 

 74

 

 NKL

 

 74

 33.

 Dubas Wojtek

 SP 17 Wrocław

 

 73

 

 

 

 73

 33.

 Chałupnik Michał

 SP 20 Wrocław

 

 

 73

 

 

 73

 35.

 Franc Łukasz

 UKS Arkady Raszków

 72

 

 

 

 

 72

 35.

 Kustrzycki Karol

 SP 36 Wrocław

 

 

 

 

 72

 72

 37.

 Janus Łukasz

 

 71

 

 

 

 

 71

 38.

 Sobiegraj Paweł

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 70

 

 70

 39.

 Krzywda Dawid

 UKS Arkady Raszków

 69

 

 

 

 

 69

 40.

 Smolarski Mateusz

 SP Łagiewniki

 67

 

 

 NKL

 

 67

 41.

 Nowak Damian

 SP 3 Wrocław

 66

 

 

 

 

 66

 

 Przygodzki Lucjan

 UKS Boguszów Gorce

 NKL

 

 

 NKL

 

  NK

 

 Mindowicz Krzysztof

 

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Tomaszewski Grzegorz

 

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Jaroński Maciej

 SP 83 Wrocław

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Popko Damian

 SP 93 Wrocław

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Janus Łukasz

 

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Sieczko Sławek

 SP 12 Wrocław

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Bartyzel Dawid

 SP 3 Wrocław

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Górecki Krzysztof

 SP 93 Wrocław

 

 NKL

 

 

 

  NK

 

 Iwaszkiewicz Michał

 SP Oleszna

 

 

 NKL

 

 

  NK

 

 Bilon Daniel

 SP Oleszna

 

 

 

 NKL

 

  NK

 

 Godek Dawid

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 NKL

 NKL

  NK

 

 Popielarek Daniel

 SP 93 Wrocław

 

 

 

 NKL

 

  NK

 

 Skarżyński Szymon

 SP 12 Wrocław

 

 

 

 NKL

 

  NK

 

 Dumański Patryk

 

 

 

 

 

 NKL

  NK

 

 Franc Jan

 MLKS Echo Twardogóra

 

 

 

 

 NKL

  NK

 

Kategoria: K-12 - 1997

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1.

 Olszyńska Maja

 MLKS Echo Twardogóra

 90

 

 85

 90

 100

 280

 2.

 Dobras Justyna

 SP 36 Wrocław

 82

 

 100

 85

 90

 275

 3.

 Miciuk Adrianna

 SP 93 Wrocław

 

 90

 

 100

 80

 270

 4.

 Leszczyńska Aleksandra

 SP 36 Wrocław

 85

 

 

 76

 85

 246

 5.

 Sernacka Stefania

 SP 17 Wrocław

 80

 81

 81

 80

 72

 241

 6.

 Wysocka Agnieszka

 SP 3 Wrocław

 81

 

 77

 78

 78

 237

 7.

 Nowakowska Katarzyna

 SP 3 Wrocław

 72

 NKL

 78

 NKL

 71

 221

 8.

 Grzywniak Aleksandra

 SP 93 Wrocław

 62

 

 

 73

 81

 216

 9.

 Mazur Martyna

 SP 50 Wrocław

 61

 73

 

 79

 

 213

 10.

 Buchman Martyna

 SP 36 Wrocław

 100

 

 79

 

 

 179

 11.

 Pękala Katarzyna

 MLKS Echo Twardogóra

 

 

 90

 82

 

 172

 12.

 Maciążek Joanna

 SP 93 Wrocław

 

 79

 

 

 82

 161

 13.

 Haber Zofia

 MLKS Echo Twardogóra

 

 

 

 81

 77

 158

 13.

 Perlik Natalia

 MIKS Junior Oleśnica

 

 76

 82

 

 

 158

 15.

 Nowosiadły Katarzyna

 SP 71 Wrocław

 79

 78

 

 

 

 157

 15.

 Łozowicka Zofia

 SP Jaźwina

 78

 

 

 NKL

 79

 157

 17.

 Rutowicz Patrycja

 SP Oleszna

 76

 

 76

 NKL

 

 152

 17.

 Kuzdra Karolina

 SP 20 Wrocław

 

 72

 80

 

 

 152

 19.

 Kordelewicz Patrycja

 SP 93 Wrocław

 

 75

 

 75

 

 150

 20.

 Morawska Klaudia

 SP Łagiewniki

 67

 

 

 77

 

 144

 21.

 Rewaj Weronika

 SP Łagiewniki

 75

 

 68

 

 

 143

 22.

 Sierociuk Elżbieta

 SP 40 Wrocław

 

 

 72

 

 69

 141

 23.

 Jakubek Wiktoria

 SP 3 Wrocław

 

 100

 

 

 

 100

 24.

 Kopacz Agnieszka

 SP 12 Wrocław

 

 85

 

 

 

 85

 25.

 Kozłowska Ewelina

 SP 93 Wrocław

 

 82

 

 

 

 82

 26.

 Pietkiewicz Sara

 SP 12 Wrocław

 

 80

 

 NKL

 

 80

 27.

 Łojewska Klaudia

 UKS Boguszów Gorce

 77

 NKL

 

 

 NKL

 77

 27.

 Gabryluk Malwina

 SP 12 Wrocław

 

 77

 

 

 

 77

 29.

 Żuber Ala

 Siklawa

 

 

 76

 

 

 76

 29.

 Platt Aleksandra

 SP 108 Wrocław

 

 

 

 

 76

 76

 31.

 Krawczyszyn Adrianna

 SP Łagiewniki

 

 

 

 75