|
Otwarte
Mistrzostwa Wrocławia w Biegu na Orientację |
|
|
etap 4 - 18.09.2010 Lasek Osobowicki |
|
|
Kategoria: K-10 - 2000 i młodsze (trasa zn.) |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Apanel
Karolina |
|
16.17 |
100 |
2 |
Lewicka
Sandra |
SP 20
Wrocław |
16.46 |
90 |
3 |
Wojakowska
Julia |
SP 3
Wrocław |
18.26 |
85 |
4 |
Śnieżawska
Zuzanna |
SP 36
Wrocław |
18.49 |
82 |
5 |
Księcikowska
Katarzyna |
|
19.17 |
81 |
6 |
Poliszczak
Aleksandra |
SP 20
Wrocław |
20.06 |
80 |
7 |
Rokoszewska
Izabela |
SP 36
Wrocław |
20.22 |
79 |
8 |
Machińska
Karolina |
|
20.29 |
78 |
9 |
Śniady
Justyna |
SP 36
Wrocław |
20.52 |
77 |
10 |
Depta
Zuzana |
|
21.12 |
76 |
11 |
Kamińska
Jagoda |
SP 50
Wrocław |
24.38 |
75 |
12 |
Małecka
Oliwia |
SP 50
Wrocław |
24.53 |
74 |
13 |
Drużyłowska
Maria |
SP 36
Wrocław |
26.15 |
73 |
14 |
Gałązka
Małgorzta |
SP Jaźwina |
28.42 |
72 |
15 |
Śliwa
Sylwia |
SP 50
Wrocław |
29.50 |
71 |
16 |
Chrzanowska
Emilia |
SP 36
Wrocław |
32.12 |
70 |
17 |
Waszak
Katarzyna |
SP 50
Wrocław |
33.43 |
69 |
18 |
Rutowicz
Wiktoria |
SP Oleszna |
35.31 |
68 |
19 |
Gierecka
Natalia |
SP Oleszna |
37.25 |
67 |
20 |
Kucharek
Dominika |
SP Oleszna |
40.44 |
66 |
20 |
Twardowska
Aleksandra |
SP Jaźwina |
40.44 |
66 |
22 |
Kępa
Karolina |
SP 20
Wrocław |
45.47 |
64 |
23 |
Jaśnikowska
Sabina |
SP Oleszna |
46.35 |
63 |
24 |
Targosz
Katarzyna |
SP Oleszna |
NKL |
NKL |
PK |
Apanel
Aleksandra |
|
14.43 |
PK |
PK |
Sawicka
Izabela |
SP 36
Wrocław |
15.57 |
PK |
PK |
Nakonieczna
Zuzanna |
Szalone
Dzieciaki |
17.05 |
PK |
PK |
Kucharek
Amelia |
SP
Łagiewniki |
23.51 |
PK |
PK |
Dorużyńska
Wiktoria |
SP Jaźwina |
23.55 |
PK |
PK |
Matuszczyk
Maja |
|
24.32 |
PK |
PK |
Tyras Iga |
|
37.04 |
PK |
|
|
|
|
|
Kategoria: M-10 - 2000 i młodsi (trasa zn.) |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Śniady
Wojciech |
SP 36
Wrocław |
13,00 |
100 |
2 |
Chryczyk
Dominik |
SP Oleszna |
15,03 |
90 |
3 |
Nowak
Gabriel |
UKS
Boguszów Gorce |
17,13 |
85 |
4 |
Jaśnikowski
Marcel |
SP 50
Wrocław |
18,00 |
82 |
5 |
Wilczyński
Filip |
SP 36
Wrocław |
18,54 |
81 |
6 |
Kucharczyk
Jan |
SP 50
Wrocław |
20,09 |
80 |
7 |
Masiukiewicz
Marcin |
Szalone
Dzieciaki |
20,28 |
79 |
8 |
Szcześniak
Konrad |
SP 50
Wrocław |
23,29 |
78 |
9 |
Duś Oskar |
UKS
Boguszów Gorce |
25,35 |
77 |
10 |
Świerk
Piotr |
SP 50
Wrocław |
27,27 |
76 |
10 |
Charlikowski
Wojciech |
SP Oleszna |
28,30 |
76 |
12 |
Boroń
Patryk |
UKS
Boguszów Gorce |
30,35 |
74 |
13 |
Fajgier
Karol |
SP 36
Wrocław |
31,26 |
73 |
14 |
Wolak
Kamil |
SP 50
Wrocław |
36,02 |
72 |
15 |
Michalkiewicz
Dawid |
SP 50
Wrocław |
36,07 |
71 |
16 |
Wilkoszyński
Piotr |
SP Jaźwina |
37,28 |
70 |
17 |
Wilkoszyński
Wojciech |
SP Jaźwina |
38,44 |
69 |
18 |
Pankau
Maciej |
SP 50
Wrocław |
38,52 |
68 |
19 |
Grejnia
Adam |
SP Jaźwina |
39,05 |
67 |
20 |
Kolasa
Sebastian |
SP Jaźwina |
39,33 |
66 |
21 |
Kowalczyk
Mateusz |
SP Jaźwina |
39,49 |
65 |
22 |
Małyszewicz
Marek |
SP 50
Wrocław |
42,03 |
64 |
23 |
Pukalski
Kuba |
SP 50
Wrocław |
42,13 |
63 |
24 |
Hajduk
Kacper |
SP 50
Wrocław |
45,55 |
62 |
25 |
Waligórski
Damian |
SP 50
Wrocław |
55,11 |
61 |
26 |
Grieswald
Krystian |
SP 50
Wrocław |
NK |
NKL |
27 |
Bojnarowicz
Kacper |
SP Jaźwina |
NK |
NKL |
PK |
Grekow Jan |
|
15,10 |
PK |
PK |
Tyras
Krzysztof |
|
43,03 |
PK |
|
|
|
|
|
Kategoria: K-11 - 1999 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Cych
Agnieszka |
MLKS Echo
Twardogóra |
11.42 |
100 |
2 |
Ciesiółka
Katarzyna |
SP 76
Wrocław |
15.31 |
90 |
3 |
Walijewska
Łucja |
SP 76
Wrocław |
33.20 |
85 |
4 |
Rostworowska
Katarzyna |
SP 36
Wrocław |
35.34 |
82 |
5 |
Kubiak
Aleksandra |
SP 76
Wrocław |
35.38 |
81 |
6 |
Piwko
Aleksandra |
SP 36
Wrocław |
42.24 |
80 |
7 |
Nocoń
Natalia |
SP 76
Wrocław |
42.43 |
79 |
8 |
Tchórzewska
Małgorzata |
SP 36
Wrocław |
44.08 |
78 |
9 |
Czyszewicz
Stella |
SP 36
Wrocław |
46.37 |
77 |
10 |
Drużyłowska
Irena |
SP 36
Wrocław |
53.09 |
76 |
11 |
Dupla
Aleksandra |
SP 36
Wrocław |
NKL |
NKL |
|
|
|
|
|
Kategoria: M-11 - 1999 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Biedasiewicz
Adam |
SP 26
Wrocław |
18,06 |
100 |
2 |
Nakonieczny
Bartosz |
SP 118
Wrocław |
32,31 |
90 |
3 |
Modrzejewski
Mici |
MOD-X
Adventure Team |
33,45 |
85 |
4 |
Mieszała
Dominik |
SP Oleszna |
43,26 |
82 |
5 |
Matykiewicz
Paweł |
SP 76
Wrocław |
47,25 |
81 |
6 |
Grejnia
Michał |
SP Jaźwina |
57,03 |
80 |
7 |
Tapka
Sebastian |
SP Jaźwina |
60,57 |
79 |
8 |
Sawczyn
Damian |
SP 50
Wrocław |
81,33 |
78 |
9 |
Bojnarowicz
Norbert |
SP Jaźwina |
NKL |
NKL |
10 |
Wawrzyniak
Emil |
SP Jaźwina |
NKL |
NKL |
11 |
Wilkoszyński
Maciej |
SP Jaźwina |
NKL |
NKL |
|
|
|
|
|
Kategoria: K-12 - 1998 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Rokoszewska
Aleksandra |
SP 36
Wrocław |
22.58 |
100 |
2 |
Kolęda
Alicja |
SP 36
Wrocław |
25.55 |
90 |
3 |
Kolasa
Natalia |
SP Jaźwina |
29.28 |
85 |
4 |
Rosińska
Weronika |
SP Oleszna |
32.20 |
82 |
5 |
Dobrakowska
Zuzanna |
SP 20
Wrocław |
37.06 |
81 |
6 |
Dawid
Dominika |
SP 20
Wrocław |
42.05 |
80 |
7 |
Majewska
Kamila |
UKS
Boguszów Gorce |
49.00 |
79 |
8 |
Charczyńska
Anna |
SP Oleszna |
50.53 |
78 |
9 |
Duda
Marcela |
UKS
Boguszów Gorce |
51.01 |
77 |
10 |
Zerella
Aneta |
SP 50
Wrocław |
51.59 |
76 |
11 |
Gąsiorowska
Magdalena |
SP 50
Wrocław |
54.58 |
75 |
12 |
Kucharek
Daria |
Gim
Łagiewniki |
58.12 |
74 |
13 |
Sokołowska
Sandra |
SP Oleszna |
47.54 |
NKL |
|
|
|
|
|
Kategoria: M-12 - 1998 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Guliński
Krystian |
MOS
Wrocław |
13,50 |
100 |
2 |
Janowski
Piotr |
SP 36
Wrocław |
20,35 |
90 |
3 |
Dcpta
Jakub |
SP 36
Wrocław |
20,40 |
85 |
4 |
Okarma
Jacek |
|
21,15 |
82 |
5 |
Fajgier
Paweł |
SP 36
Wrocław |
23,24 |
81 |
6 |
Lubak
Mateusz |
|
24,10 |
80 |
7 |
Matysiak
Michał |
SP 50
Wrocław |
29,23 |
79 |
8 |
Janus
Łukasz |
SP 76
Wrocław |
34,02 |
78 |
|
|
|
|
|
Kategoria: K-14 - 1996/1997 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Cych
Weronika |
MLKS Echo
Twardogóra |
18,12 |
100 |
2 |
Olszańska
Maja |
MLKS Echo
Twardogóra |
21,02 |
90 |
3 |
Kruczek
Daria |
GIM 49
Wrocław |
30,24 |
85 |
4 |
Haber
Zofia |
GIM 49
Wrocław |
36,24 |
82 |
5 |
Chmielowska
Ewa |
GIM
Łagiewniki |
44,46 |
81 |
6 |
Łaskorzewska
Katarzyna |
GIM
Łagiewniki |
47,40 |
80 |
7 |
Klinkowska
Natalia |
UKS 3
Oleśnica |
48,53 |
79 |
8 |
Ceglarska
Anna |
UKS 3
Oleśnica |
51,55 |
78 |
9 |
Sernecka
Stefania |
GIM 14
Wrocław |
52,36 |
77 |
10 |
Wala
Martyna |
UKS 3
Oleśnica |
53,05 |
76 |
11 |
Wożniak
Monika |
UKS 3
Oleśnica |
79,10 |
75 |
12 |
Szczurek
Aleksandra |
UKS 3
Oleśnica |
85,10 |
74 |
13 |
Rewaj
Weronika |
GIM
Łagiewniki |
87,26 |
73 |
14 |
Włodarczyk
Daria |
GIM
Łagiewniki |
89,25 |
72 |
15 |
Kłodnicka
Klaudia |
UKS 3
Oleśnica |
100,30 |
71 |
16 |
Korzępa
Emilia |
UKS 3
Oleśnica |
101,30 |
70 |
17 |
Grzyb
Klaudia |
UKS 3
Oleśnica |
105,07 |
69 |
18 |
Salomon
Olga |
UKS 3
Oleśnica |
108,06 |
68 |
19 |
Łojewska
Klaudia |
UKS
Boguszów Gorce |
NKL |
NKL |
20 |
Księcikowska
Karolina |
|
NKL |
NKL |
21 |
Pawłuszek
Patrycja |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
22 |
Włodarska
Jowita |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
23 |
Morawska
Klaudia |
GIM
Łagiewniki |
NKL |
NKL |
24 |
Kucharek
Anna |
GIM
Łagiewniki |
NKL |
NKL |
25 |
Przyłęcka
Marika |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
26 |
Perlik
Natalia |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
27 |
Błaszczyk
Natalia |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
|
|
|
|
|
Kategoria: M-14 - 1996/1997 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Guliński
Adrian |
MOS
Wrocław |
23,20 |
100 |
2 |
Modrzejewski
Kuba |
MOD-X
Adventure Team |
29,16 |
90 |
3 |
Głowacz
Paweł |
MLKS Echo
Twardogóra |
31,26 |
85 |
4 |
Gąsior
Mateusz |
MLKS Echo
Twardogóra |
35,20 |
82 |
5 |
Karpowicz
Daniel |
OTOP
Juniar |
41,21 |
81 |
6 |
Wilkoszyński
Tomasz |
GIM
Łagiewniki |
46,31 |
80 |
7 |
Bedner
Damian |
MOS
Wrocław |
52,04 |
79 |
8 |
Koślacz
Kamil |
GIM
Łagiewniki |
72,29 |
78 |
9 |
Majewski
Adrian |
UKS
Boguszów Gorce |
80,02 |
77 |
10 |
Cerazy
Piotr |
|
84,02 |
76 |
11 |
Lepuch
Michał |
UKS 3
Oleśnica |
98,00 |
75 |
12 |
Lech
Maciej |
UKS 3
Oleśnica |
100,05 |
74 |
13 |
Jas Patryk |
GIM
Łagiewniki |
100,30 |
73 |
14 |
Herbert
Moore |
MOS
Wrocław |
NKL |
NKL |
15 |
Chojnacki
Marcin |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
16 |
Nowicki
Michał |
GIM 49
Wrocław |
NKL |
NKL |
17 |
Kucharek
Przemysław |
GIM
Łagiewniki |
NKL |
NKL |
|
|
|
|
|
Kategoria: K-18 - 1992/1995 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Kańtoch
Marlena |
|
48,27 |
100 |
2 |
Zamorska
Anna |
|
63,42 |
90 |
3 |
Juszczak
Agnieszka |
UKS 3
Oleśnica |
65,04 |
85 |
4 |
Różańska
Alicja |
|
66,45 |
82 |
5 |
Winiarska
Agata |
GIM
Łagiewniki |
87,41 |
81 |
6 |
Barcluk
Eliza |
GIM
Łagiewniki |
106,33 |
80 |
7 |
Michalewska
Aleksandra |
UKS 3
Oleśnica |
110,48 |
79 |
8 |
Chojnacka
Marta |
UKS 3
Oleśnica |
112,48 |
78 |
9 |
Piasecka
Anna |
UKS 3
Oleśnica |
116,33 |
77 |
10 |
Szymanek
Magdalena |
UKS 3
Oleśnica |
124,49 |
76 |
11 |
Rybaczyk
Anna |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
12 |
Fryta
Monika |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
13 |
Paciorkowska
Paulina |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
14 |
Wiącek
Kamila |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
15 |
Szczęch
Klaudia |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
16 |
Ceglarska
Marta |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
17 |
Maślach
Martyna |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
18 |
Dyląg
Katarzyna |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
19 |
Ostrowicz
Ewelina |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
20 |
Brynk
Magdalena |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
21 |
Górecka
Roksana |
UKS 3
Oleśnica |
NKL |
NKL |
|
|
|
|
|
Kategoria: M-18 - 1992/1995 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Pochopień
Marek |
UKS 3
Oleśnica |
33,52 |
100 |
2 |
Płaneta
Szymon |
UKS 3
Oleśnica |
35,55 |
90 |
3 |
Pochpień
Mikołaj |
UKS 3
Oleśnica |
37,53 |
85 |
4 |
Nowosiadły
Marek |
|
47,44 |
82 |
5 |
Gajdamowicz
Paweł |
RKR
Huragan Rędzin |
49,50 |
81 |
6 |
Ławrynowicz
Maciej |
|
71,50 |
80 |
7 |
Lis Tomasz |
UKS 3
Oleśnica |
74,28 |
79 |
8 |
Sieradzki
Maciej |
UKS 3
Oleśnica |
78,59 |
78 |
9 |
Mitura
Robert |
UKS 3
Oleśnica |
81,01 |
77 |
10 |
Tyras
Paweł |
|
86,13 |
76 |
11 |
Kolisko
Aleksander |
LO VII
Wrocław |
93,45 |
75 |
12 |
Piechocki
Radosław |
LO X
Wrocław |
114,14 |
74 |
|
|
|
|
|
Kategoria: K-21 - 1991 i starsze |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Włodarczyk
Anna Maria |
Artemis |
42.29 |
100 |
2 |
Wysocka
Joanna |
WKS Śląsk
Wrocław |
49.58 |
90 |
3 |
Sernecka
Joanna |
|
55.29 |
85 |
4 |
Śnieżawska
Gabriela |
SP 36
Wrocław |
75.36 |
82 |
5 |
Kucharek
Izabela |
SP
Łagiewniki |
91.34 |
81 |
6 |
Stelmaszak
Anna |
|
96.34 |
80 |
7 |
Nowicka
Marzena |
KS Burza |
67.47 |
NKL |
|
|
|
|
|
Kategoria: M-21 - 1976/1991 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Krasulak
Daniel |
SX-Sport
Freeride Team |
32,17 |
100 |
2 |
Jaskuła
Kornel |
MOD-X
Adventure Team |
35,19 |
90 |
3 |
Pyra
Bartłomiej |
WKS Śląsk
Wrocław |
36,04 |
85 |
4 |
Jasnowski
Marcin |
|
38,50 |
82 |
5 |
Posłuszny
Paweł |
AWF
Wrocław |
51,26 |
81 |
6 |
Hajdas
Przemysław |
WKS Śląsk
Wrocław |
52,42 |
80 |
7 |
Nippe
Filip |
|
63,40 |
79 |
8 |
Druzga
Piotr |
|
66,33 |
78 |
9 |
Lisowski
Przemysław |
|
67,04 |
77 |
10 |
Pańszczyk
Piotr |
|
73,28 |
76 |
11 |
Czajkowski
Jan |
|
91,45 |
75 |
|
|
|
|
|
Kategoria: M-35 - 1961/1975 |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Sławiński
Marcin |
Artemis
Wrocław |
37,27 |
100 |
2 |
Grekow
Sławko |
|
39,54 |
90 |
3 |
Wysocki
Romuald |
|
44,28 |
85 |
4 |
Gronostaj
Grzegorz |
|
46,25 |
82 |
5 |
Masiukiewicz
Paweł |
|
53,59 |
81 |
6 |
Wojakowski
Robert |
KRK REWOR |
58,15 |
80 |
7 |
Kruczek
Dariusz |
|
60,13 |
79 |
8 |
Janus Jan |
|
61,15 |
78 |
9 |
Modrzejewski
Jarek |
MOD-X
Adventure Team |
67,10 |
77 |
10 |
Karpowicz
Wacław |
|
81,21 |
76 |
11 |
Gajdamowicz
Janusz |
|
81,35 |
75 |
12 |
Piwko
Sławomir |
SP 36
Wrocław |
90,47 |
74 |
13 |
Ławrynowicz
Piotr |
|
91,30 |
73 |
14 |
Sernecki
Waldemar |
|
117,24 |
72 |
15 |
Tyras
Piotr |
DSDiK |
126,28 |
71 |
16 |
Cych Piotr |
WKS Śląsk
Wrocław |
NK |
NKL |
|
|
|
|
|
Kategoria: M-50 - 1960 i starsi |
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Janowski
Andrzej |
|
48,51 |
100 |
2 |
Dura
Kazimierz |
WKS Śląsk
Wrocław |
50,55 |
90 |
3 |
Jaskuła
Wacław |
MOD-X
Adventure Team |
56,46 |
85 |
4 |
Szcześniak
Andrzej |
Artemis
Wrocław |
59,46 |
82 |
5 |
Włodarczyk
Michał |
Artemis
Wrocław |
66,32 |
81 |
6 |
Piechocki
Jacek |
|
70,48 |
80 |
7 |
Poloczek
Marek |
Artemis
Wrocław |
74,03 |
79 |
8 |
Mazurek
Jerzy |
UKS
Boguszów Gorce |
84,19 |
78 |
|
|
|
|
|