Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Biegu na Orientację
Etap 5 – 16.10.2010. Park Zachodni
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: K-10 -
2000 i młodsze (trasa zn.) |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Wojakowska
Julia |
SP 3
Wrocław |
09.27 |
100 |
2 |
Depta
Zuzanna |
SP
36 Wrocław |
10.50 |
90 |
3 |
Śnieżawska Zuzanna |
SP
36 Wrocław |
11.27 |
85 |
4 |
Dolna
Aleksandra |
SP
83 Wrocław |
12.06 |
82 |
5 |
Kucharek
Dominika |
SP
Oleszna |
13.21 |
81 |
6 |
Apanel Karolina |
|
13.27 |
80 |
7 |
Matuszczyk
Maja |
SP 3
Wrocław |
13.51 |
79 |
8 |
Śliwa
Sylwia |
SP
50 Wrocław |
14.19 |
78 |
9 |
Zielonka
Natalia |
SP
83 Wrocław |
14.41 |
77 |
10 |
Krawczyk
Natalia |
SP
93 Wrocław |
15.12 |
76 |
11 |
Kępa
Karolina |
SP
20 Wrocław |
15.14 |
75 |
12 |
Kasperska
Agnieszka |
SP
50 Wrocław |
15.16 |
74 |
13 |
Dobras Zuzanna |
SP
83 Wrocław |
15.55 |
73 |
14 |
Chrzanowska
Emilia |
SP
36 Wrocław |
16.24 |
72 |
15 |
Rokoszewska Izabela |
|
17.04 |
71 |
16 |
Bednarek
Ewelina |
SP
83 Wrocław |
17.28 |
70 |
17 |
Rutowicz
Wiktoria |
SP
Oleszna |
17.44 |
69 |
18 |
Śniady
Justyna |
SP
36 Wrocław |
18.51 |
68 |
19 |
Janus
Katarzyna |
SP
76 Wrocław |
18.51 |
67 |
20 |
Kurleto Klaudia |
SP
83 Wrocław |
19.04 |
66 |
21 |
Krudowska Zofia |
SP
83 Wrocław |
19.12 |
65 |
22 |
Lewicka
Sandra |
SP
20 Wrocław |
19.14 |
64 |
23 |
Gieracka Natalia |
SP
Oleszna |
19.25 |
63 |
24 |
Ogonowska
Zuzanna |
SP
83 Wrocław |
20.30 |
62 |
25 |
Jagła
Aleksandra |
SP
Jaźwina |
21.31 |
61 |
26 |
Kowalkowska
Karolina |
SP
83 Wrocław |
22.38 |
60 |
27 |
Kraj
Marta |
SP
93 Wrocław |
22.45 |
59 |
28 |
Małecka
Oliwia |
SP
50 Wrocław |
23.01 |
58 |
29 |
Jaśnikowska Sabina |
SP
Oleszna |
23.07 |
57 |
30 |
Najdek Kinga |
SP
Oleszna |
23.36 |
56 |
31 |
Marzęta Natalia |
SP
83 Wrocław |
24.28 |
55 |
32 |
Pasik
Emilia |
SP
83 Wrocław |
26.05 |
54 |
33 |
Bujar Julia |
|
26.51 |
53 |
34 |
Dąbrowska
Anna |
SP
83 Wrocław |
27.40 |
52 |
35 |
Dalejowska Wiktoria |
SP
36 Wrocław |
27.51 |
51 |
36 |
Czarnecka
Wiktoria |
SP
83 Wrocław |
33.35 |
50 |
37 |
Wójcik
Joanna |
SP
93 Wrocław |
33.42 |
49 |
38 |
Bujar Weronika |
|
34.56 |
48 |
39 |
Targosz
Katarzyna |
SP
Oleszna |
37.20 |
47 |
40 |
Twardowska
Aleksandra |
SP
Jaźwina |
38.57 |
46 |
41 |
Łaskarzewska
Dagmara |
SP
Oleszna |
39.20 |
45 |
42 |
Mral Justyna |
SP
Jaźwina |
41.15 |
44 |
43 |
Girulska Julia |
SP 3
Wrocław |
61.07 |
43 |
PK |
Apanel Aleksandra |
|
11.01 |
PK |
PK |
Kucharek
Amelia |
SP
Łagiewniki |
13.22 |
PK |
PK |
Kałwak Sylwia |
MLKS
Echo Twardogóra |
13.38 |
PK |
PK |
Chrzanowska
Natalia |
|
14.42 |
PK |
PK |
Nakonieczna Zuzanna |
Szalone
Dzieciaki |
15.13 |
PK |
PK |
Tyras Iga |
Oborniki
Śląskie |
23.07 |
PK |
PK |
Adamowska
Anastazja |
MLKS
Echo Twardogóra |
38.35 |
PK |
NKL |
Młynarczyk
Jagoda |
SP
83 Wrocław |
NKL |
NKL |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: M-10 -
2000 i młodsi (trasa zn.) |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Romanowski
Marcin |
SP
50 Wrocław |
9.50 |
100 |
2 |
Śniady
Wojciech |
SP
36 Wrocław |
9.51 |
90 |
3 |
Czapliński
Jakub |
SP
83 Wrocław |
10.53 |
85 |
4 |
Habaj Piotr |
SP
83 Wrocław |
11.28 |
82 |
5 |
Dąbrowski
Adam |
SP
83 Wrocław |
12.02 |
81 |
6 |
Adamski
Michał |
SP 3
Wrocław |
13.18 |
80 |
7 |
Zawadzki
Dawid |
SP
50 Wrocław |
13.37 |
79 |
8 |
Ludmann Jakub |
SP
50 Wrocław |
14.10 |
78 |
9 |
Maliński
Jakub |
SP
83 Wrocław |
14.14 |
77 |
10 |
Mici-Modrzejewski Bartłomiej |
MOD-X Adventure Team |
14.34 |
76 |
10 |
Gawroński
Michał |
SP 3
Wrocław |
14.35 |
75 |
12 |
Fajgier Karol |
SP
36 Wrocław |
14.44 |
74 |
13 |
Kauch Ernest |
SP
83 Wrocław |
15.44 |
73 |
14 |
Nowak
Gabriel |
UKS
Boguszów-Gorce |
16.15 |
72 |
15 |
Szełemech Adam |
SP
83 Wrocław |
16.18 |
71 |
16 |
Chwiałkowski
Adrian |
SP
83 Wrocław |
16.25 |
70 |
17 |
Szcześniak
Konrad |
SP
50 Wrocław |
17.09 |
69 |
18 |
Winnik
Karol |
UKS
Boguszów-Gorce |
17.12 |
68 |
19 |
Doroszew Bruno |
SP 3
Wrocław |
17.43 |
67 |
20 |
Seniuta Łukasz |
SP
93 Wrocław |
18.44 |
66 |
21 |
Wilkoszyński Wojciech |
SP
Jaźwina |
20.21 |
65 |
22 |
Nowakowski
Jan |
SP 3
Wrocław |
20.42 |
64 |
23 |
Jaśnikowski Marcel |
SP
50 Wrocław |
21.30 |
63 |
24 |
Gibki
Grzegorz |
SP 3
Wrocław |
21.47 |
62 |
25 |
Krawczyk
Dariusz |
SP
83 Wrocław |
23.21 |
61 |
26 |
Kowalczyk
Mateusz |
SP
Jaźwina |
24.29 |
60 |
27 |
Kwak
Andrzej |
SP
50 Wrocław |
25.08 |
59 |
28 |
Pukalski Jakub |
SP
50 Wrocław |
26.05 |
58 |
29 |
Grejnia Adam |
SP
Jaźwina |
27.24 |
57 |
30 |
Oko
Paweł |
MLKS
Echo Twardogóra |
28.32 |
56 |
31 |
Majduk Kacper |
SP
50 Wrocław |
29.30 |
55 |
32 |
Boroń
Patryk |
UKS
Boguszów-Gorce |
32.20 |
54 |
33 |
Ogonowski
Jakub |
SP
83 Wrocław |
37.21 |
53 |
34 |
Wiszniewski
Dariusz |
SP
Oleszna |
38.37 |
52 |
35 |
Pawłowski
Patryk |
SP
83 Wrocław |
46.39 |
51 |
36 |
Staszczyk
Miłosz |
SP
83 Wrocław |
47.35 |
50 |
37 |
Bojnarowicz Kacper |
SP
Jaźwina |
NKL |
NKL |
PK |
Pyc Krzysztof |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
PK |
PK |
Cych Maksymilian |
MLKS
Echo Twardogóra |
12.30 |
PK |
PK |
Tyras Krzysztof |
Oborniki
Śląskie |
20.59 |
PK |
PK |
Rudnicki
Jan |
|
11.42 |
PK |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: K-11 -
1999 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Cych Agnieszka |
MLKS
Echo Twardogóra |
04.22 |
100 |
2 |
Babś Natalia |
|
05.13 |
90 |
3 |
Ciesiółka
Katarzyna |
SP
76 Wrocław |
06.48 |
85 |
4 |
Kotecka
Natalia |
SP
93 Wrocław |
07.02 |
82 |
5 |
Wróbel
Adrianna |
SP
93Wrocław |
08.02 |
81 |
5 |
Gmerska Oliwia |
SP
76 Wrocław |
08.02 |
80 |
7 |
Walijewska Łucja |
SP
76 Wrocław |
08.34 |
79 |
8 |
Bęben
Gabryiela |
SP
26 Wrocław |
08.49 |
78 |
9 |
Kotecka
Patrycja |
SP
93 Wrocław |
09.45 |
77 |
10 |
Gdec Katarzyna |
SP
26 Wrocław |
10.05 |
76 |
11 |
Nocoń
Natalia |
SP
76 Wrocław |
10.11 |
75 |
12 |
Burakiewicz
Kornelia |
SP
26 Wrocław |
10.52 |
74 |
13 |
Zawistowska
Martyna |
SP
93 Wrocław |
11.30 |
73 |
14 |
Kubiak
Aleksandra |
SP
76 Wrocław |
12.55 |
72 |
15 |
Nowak
Izabela |
SP
26 Wrocław |
12.56 |
71 |
16 |
Markowska
Magdalena |
SP
20 Wrocław |
14.19 |
70 |
17 |
Majchrzak
Adrianna |
SP
26 Wrocław |
15.17 |
69 |
18 |
Fijałkowska
Magdalena |
|
16.09 |
68 |
19 |
Nowakowska
Zofia |
SP 3
Wrocław |
26.00 |
67 |
20 |
Mijał
Kinga |
SP
76 Wrocław |
08.21 |
PK |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: M-11 -
1999 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Sobczyński
Szymon |
|
9.00 |
100 |
2 |
Tapka Sebastian |
SP
Jaźwina |
10.43 |
90 |
3 |
Biadasiewicz Adam |
SP
26 Wrocław |
13.22 |
85 |
4 |
Nakonieczny
Bartłomiej |
SP
118 Wrocław |
14.44 |
82 |
5 |
Sawczyn Damian |
SP
50 Wrocław |
14.53 |
81 |
6 |
Wawrzyniak
Emil |
SP
Jaźwina |
15.42 |
80 |
7 |
Czerwony
Michał |
SP
26 Wrocław |
15.48 |
79 |
8 |
Winnik
Dariusz |
UKS
Boguszów-Gorce |
15.59 |
78 |
9 |
Mieszała
Dominik |
SP
Oleszna |
17.02 |
77 |
10 |
Krudowski Błażej |
SP
83 Wrocław |
19.12 |
76 |
11 |
Majda
Antoni |
SP
26 Wrocław |
20.26 |
75 |
12 |
Grejnia Michał |
SP
Jaźwina |
25.57 |
74 |
13 |
Faris Daniel |
SP
26 Wrocław |
27.30 |
73 |
14 |
Bojnarowicz Norbert |
SP
Jaźwina |
41.13 |
72 |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: K-12 -
1998 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Sembratowicz Teresa |
SP
36 Wrocław |
4.58 |
100 |
2 |
Dobrakowska
Zuzanna |
SP
20 Wrocław |
5.22 |
90 |
3 |
Szechner Justyna |
SP
93 Wrocław |
6.17 |
85 |
4 |
Mądra
Paulina |
SP
50 Wrocław |
6.27 |
82 |
5 |
Wierzba
Wiktoria |
|
6.38 |
81 |
6 |
Zięba
Emilia |
SP
20 Wrocław |
6.39 |
80 |
7 |
Banda
Urszula |
SP
93 Wrocław |
8.42 |
79 |
8 |
Gąsiorowska
Magdalena |
SP
50 Wrocław |
9.10 |
78 |
9 |
Grobelna
Kamila |
SP
93 Wrocław |
11.43 |
77 |
10 |
Kucharek
Daria |
Gim
Łagiewniki |
12.52 |
76 |
11 |
Wojtczak
Ewa |
SP
83 Wrocław |
21.07 |
75 |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: M-12 -
1998 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Sosenko
Szymon |
SP
36 Wrocław |
05.30 |
100 |
2 |
Guliński
Krystian |
SP
83 Wrocław |
06.46 |
90 |
3 |
Domagała
Marcel |
|
06.54 |
85 |
4 |
Kruszelnicki
Sebastian |
SP
83 Wrocław |
07.23 |
82 |
5 |
Lubak
Mateusz |
SP
83 Wrocław |
07.33 |
81 |
6 |
Fajgier Paweł |
SP
36 Wrocław |
08.22 |
80 |
7 |
Okarma Jacek |
SP
17 Wrocław |
08.34 |
79 |
8 |
Matysiak
Michał |
SP
50 Wrocław |
09.06 |
78 |
9 |
Wilkosz
Michał |
SP 3
Wrocław |
09.09 |
77 |
10 |
Gibki
Szymon |
SP 3
Wrocław |
09.12 |
76 |
11 |
Janowski
Piotr |
|
11.14 |
75 |
12 |
Wojtunik Damian |
SP
50 Wrocław |
11.33 |
74 |
13 |
Janus
Łukasz |
SP
76 Wrocław |
11.48 |
73 |
14 |
Godek
Dawid |
SP
93 Wrocław |
14.32 |
72 |
15 |
Popielarek Daniel |
SP
93 Wrocław |
15.20 |
71 |
16 |
Borowski
Wirginiusz |
SP
93 Wrocław |
19.03 |
70 |
17 |
Dumański Patryk |
Ligota
Książęca |
34.59 |
69 |
18 |
Kluz
Wiesław |
UKS
Boguszów Gorce |
43.02 |
68 |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: K-14 -
1996/1997 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Weronika
Cych |
Echo
Twardogóra |
08.04 |
100 |
2 |
Maja
Olszańska |
Echo
Twardogóra |
09.17 |
90 |
3 |
Daria
Kruczek |
Gimnazjum
49 |
11.39 |
85 |
4 |
Joanna
Jankowska |
|
12.20 |
82 |
5 |
Patrycja
Rutowicz |
Gimnazjum
Łagiewniki |
18.16 |
81 |
6 |
Stefania
Sernecka |
Gimnazjum
14 |
22.07 |
80 |
7 |
Ania
Kucharek |
|
23.17 |
79 |
8 |
Kasia
Łaskarzewska |
Gimnazjum
Łagiewniki |
23.28 |
78 |
9 |
Weronika
Rewaj |
Gimnazjum
Łagiewniki |
26.41 |
77 |
10 |
Karilina Leńska |
Gimnazjum
Łagiewniki |
30.25 |
76 |
11 |
Ewelina
Osowska |
Gimnazjum
Łagiewniki |
34.16 |
75 |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: M-14 -
1996/1997 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Nowak
Maciej |
|
8.10 |
100 |
|
Guliński
Adrian |
SP
83 Wrocław |
9.07 |
90 |
2 |
Gajdamowicz Marcin |
SP
83 Wrocław |
9.28 |
85 |
3 |
Gąsior
Mateusz |
MLKS
Echo Twardogóra |
10.26 |
82 |
4 |
Marek
Nowosiadły |
|
11.01 |
81 |
5 |
Stankiewicz
Amadeusz |
|
11.23 |
80 |
6 |
Lucerski Maciej |
|
11.36 |
79 |
7 |
Becmer Damian |
SP
83 Wrocław |
11.46 |
78 |
8 |
Głowacz
Paweł |
MLKS
Echo Twardogóra |
12.50 |
77 |
9 |
Szymański
Kornel |
|
12.52 |
76 |
10 |
Modrzejewski
Mici Jakub |
MOD-X Adventure Team |
16.10 |
75 |
11 |
Nowicki
Michał |
Gimnazjum
49 Wrocław |
19.21 |
74 |
12 |
Cerazy Piotr |
UKS
Boguszów-Gorce |
NKL |
|
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: K-18 -
1992/1995 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Wikiera Anna |
Gimnazjum
13 Wrocław |
20.16 |
100 |
2 |
Winiarska
Agata |
Gimnazjum
Łagiewniki |
25.20 |
90 |
3 |
Barczuk Eliza |
Gimnazjum
Łagiewniki |
40.53 |
85 |
4 |
Stadniczuk Kornelia |
Ligota
Książęca |
NKL |
NKL |
5 |
Idzi
Joanna |
Ligota
Książęca |
NKL |
NKL |
6 |
Kańtoch
Marlena |
|
NKL |
NKL |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: M-18 -
1992/1995 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Płaneta
Szymon |
LO I
Oleśnica |
14.45 |
100 |
2 |
Gajdamowicz Paweł |
RKS
Huragan Rędzin |
17.02 |
90 |
3 |
Ławrynowicz
Maciej |
|
21.02 |
85 |
4 |
Kolisko
Aleksander |
|
22.24 |
82 |
5 |
Pochopień
Mikołaj |
LO I
Oleśnica |
25.01 |
81 |
6 |
Idzi
Łukasz |
Ligota
Książęca |
28.03 |
80 |
7 |
Piechocki
Radosław |
LO
10 Wrocław |
33.55 |
79 |
8 |
Nawrot
Michał |
Ligota
Książęca |
38.20 |
78 |
9 |
Kmiecik
Damian |
Ligota
Książęca |
40.30 |
77 |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: K-21 -
1991 i starsze |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Koślacz Julia |
WKS
Śląsk Wrocław |
16.55 |
100 |
2 |
Sernecka Agata |
|
28.22 |
90 |
3 |
Kucharek
Izabela |
SP
Łagiewniki |
30.59 |
85 |
4 |
Śnieżawska Gabriela |
SP
36 Wrocław |
39.40 |
82 |
5 |
Rutowicz
Katarzyna |
SP
Oleszna |
41.25 |
81 |
6 |
Dorużyńska Barbara |
SP
Jaźwina |
50.25 |
80 |
7 |
Wilkosz
Agnieszka |
|
58.41 |
79 |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: M-21 -
1976/1991 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Gronostaj
Grzegorz |
Śląsk
Wrocław |
14.37 |
100 |
2 |
Krasulak Daniel |
SX-Sport Freeride Team |
14.46 |
90 |
3 |
Ciesiółka
Sebastian |
KS
Artemis Wrocław |
15.32 |
85 |
4 |
Zimoń
Paweł |
|
16.14 |
82 |
5 |
Lisowski
Przemysław |
|
18.15 |
81 |
6 |
Jaskuła
Kornel |
MOD-X Adventure Team |
18.27 |
80 |
7 |
Szcześniak
Janusz |
|
21.45 |
79 |
8 |
Posłuszny
Paweł |
AWF
Wrocław |
24.14 |
78 |
9 |
Pańszczyk Piotr |
|
28.00 |
77 |
10 |
Czajkowski
Jan |
|
34.50 |
76 |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: M-35 -
1961/1975 |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Szczygieł
Marcin |
MOS
Wrocław |
18.18 |
100 |
2 |
Modrzejewski
Jarosław |
MOD-X Adventure Team |
21.19 |
90 |
3 |
Wilkosz
Piotr |
|
23.28 |
85 |
4 |
Adamski
Rafał |
|
23.59 |
82 |
5 |
Wojakowski
Robert |
KRK
REWOR |
25.55 |
81 |
6 |
Kruczek
Dariusz |
|
25.57 |
80 |
7 |
Ławrynowicz
Piotr |
|
29.10 |
79 |
8 |
Janus
Jan |
|
29.31 |
78 |
9 |
Piróg
Wojciech |
SP
83 Wrocław |
30.51 |
77 |
10 |
Karpowicz
Wacław |
DSKiK |
34.22 |
76 |
11 |
Chrzanowski
Marek |
|
39.19 |
75 |
12 |
Tyras Piotr |
|
NKL |
NKL |
13 |
Morski
Piotr |
|
NKL |
NKL |
Termin: 16 października 2010 (10:00) Kategoria: M-50 -
1960 i starsi |
||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
Czas |
Pkt. |
1 |
Jaskuła
Wacław |
Mod-X Adventure Team |
22.08 |
100 |
2 |
Szcześniak
Andrzej |
Artemis
Wrocław |
22.10 |
90 |
3 |
Bogulak Adam |
|
22.21 |
85 |
4 |
Jasnowski Andrzej |
|
22.53 |
82 |
5 |
Grabarczyk
Tadeusz |
Artemis
Wrocław |
23.04 |
81 |
6 |
Hildebrandt
Zdzisław |
Oleśnica |
25.06 |
80 |
7 |
Włodarczyk
Michał |
Artemis
Wrocław |
25.28 |
79 |
8 |
Mazurek
Jerzy |
UKS
Boguszów-Gorce |
30.32 |
78 |