Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Biegu na Orientację 2010

Wyniki zbiorcze

Kategoria: K-10 - 2000 i młodsze (trasa zn.)

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1

 Apanel Karolina

 

 0

 100

 0

 100

 80

 280

 2

 Wojakowska Julia

 SP 3 Wrocław

 81

 0

 79

 85

 100

 266

 3

 Rokoszewska Izabela

 

 100

 85

 78

 79

 71

 264

 4

 Drużyłowska Maria

 SP 36 Wrocław

 90

 71

 100

 73

 0

 263

 5

 Śnieżawska Zuzanna

 SP 36 Wrocław

 0

 80

 90

 82

 85

 257

 6

 Śniady Justyna

 SP 36 Wrocław

 80

 77

 85

 77

 68

 242

 7

 Chrzanowska Emilia

 SP 36 Wrocław

 0

 90

 0

 70

 72

 232

 8

 Kucharek Dominika

 SP Oleszna

 0

 79

 0

 66

 81

 226

 9

 Twardowska Aleksandra

 SP Jaźwina

 0

 67

 81

 66

 46

 214

 10

 Rutowicz Wiktoria

 SP Oleszna

 0

 76

 0

 68

 69

 213

 11

 Janus Katarzyna

 

 0

 68

 77

 0

 67

 212

 12

 Jaśnikowska Sabina

 SP Oleszna

 0

 69

 0

 63

 57

 189

 13

 Depta Zuzana

 

 0

 0

 0

 76

 90

 166

 14

 Hołubicka Iga

 SP 36 Wrocław

 0

 82

 82

 0

 0

 164

 15

 Lewicka Sandra

 SP 20 Wrocław

 0

 0

 0

 90

 64

 154

 16

 Śliwa Sylwia

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 71

 78

 149

 17

 Gieracka Natalia

 SP Oleszna

 0

 78

 0

 0

 63

 141

 18

 Kępa Karolina

 SP 20 Wrocław

 0

 0

 0

 64

 75

 139

 19

 Małecka Oliwia

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 74

 58

 132

 20

 Mral Justyna

 SP Jaźwina

 0

 0

 75

 0

 44

 119

 21

 Świątkowska Jagoda

 

 85

 0

 0

 0

 0

 85

 22

 Morawska Julia

 SP 3 Wrocław

 82

 0

 0

 0

 0

 82

 22

 Dolna Aleksandra

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 82

 82

 24

 Księcikowska Katarzyna

 

 0

 0

 0

 81

 0

 81

 24

 Dobrowolska Katarzyna

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 81

 0

 0

 81

 24

 Dorużyńska Wiktoria

 SP Jaźwina

 0

 81

 0

 0

 0

 81

 27

 Poliszczak Aleksandra

 SP 20 Wrocław

 0

 0

 0

 80

 0

 80

 28

 Morawska Elżbieta

 SP 3 Wrocław

 79

 0

 0

 0

 0

 79

 28

 Matuszczyk Maja

 

 0

 0

 0

 0

 79

 79

 30

 Machińska Karolina

 

 0

 0

 0

 78

 0

 78

 31

 Zielonka Natalia

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 77

 77

 32

 Trocha Magdalena

 SP 37 Wrocław

 0

 0

 76

 0

 0

 76

 32

 Krawczyk Natalia

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 76

 76

 34

 Kamińska Jagoda

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 75

 0

 75

 35

 Kasperska Agnieszka

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 74

 74

 35

 Trodza Magdalena

 

 0

 74

 0

 0

 0

 74

 37

 Dobras Zuzanna

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 73

 73

 38

 Gałązka Małgorzta

 SP Jaźwina

 0

 0

 0

 72

 0

 72

 39

 Bednarek Ewelina

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 70

 70

 40

 Waszak Katarzyna

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 69

 0

 69

 41

 Gieracka Natalia

 SP Oleszna

 0

 0

 0

 67

 0

 67

 42

 Kurleto Klaudia

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 66

 66

 43

 Krudowska Zofia

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 65

 65

 44

 Ogonowska Zuzanna

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 62

 62

 45

 Jagła Aleksandra

 SP Jaźwina

 0

 0

 0

 0

 61

 61

 46

 Kowalkowska Karolina

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 60

 60

 47

 Kraj Marta

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 59

 59

 48

 Najdek Kinga

 SP Oleszna

 0

 0

 0

 0

 56

 56

 49

 Marzęta Natalia

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 55

 55

 50

 Pasik Emilia

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 54

 54

 51

 Bujar Julia

 

 0

 0

 0

 0

 53

 53

 52

 Dąbrowska Anna

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 52

 52

 53

 Dalejowska Wiktoria

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 51

 51

 54

 Czarnecka Wiktoria

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 50

 50

 55

 Wójcik Joanna

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 49

 49

 56

 Bujar Weronika

 

 0

 0

 0

 0

 48

 48

 57

 Targosz Katarzyna

 SP Oleszna

 0

 0

 0

 0

 47

 47

 58

 Łaskarzewska Dagmara

 SP Oleszna

 0

 0

 0

 0

 45

 45

 59

 Girulska Julia

 SP 3 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 43

 43

 60

 Apanel Aleksandra

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Bala Julia

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Bielecka Natalia

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Botuszan Weronika

 SP Oleszna

 0

 70

 0

 0

 0

 0

 60

 Kucharek Amelia

 SP Łagiewniki

 0

 72

 0

 0

 0

 0

 60

 Targosz Katarzyna

 SP Oleszna

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Brzezicka Nikola

 SP Oleszna

 0

 73

 0

 0

 0

 0

 60

 Szczygieł Hanna

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Nakonieczna Zuzanna

 Szalone Dzieciaki

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Sawicka Izabela

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Tyras Iga

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Włodarczyk Marta

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Wołosz Julia

 SP Oleszna

 0

 75

 0

 0

 0

 0

 60

 Kałwak Sylwia

 MLKS Echo Twardogóra

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Chrzanowska Natalia

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Adamowska Anastazja

 MLKS Echo Twardogóra

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 60

 Młynarczyk Jagoda

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 

Kategoria: M-10 - 2000 i młodsi (trasa zn.)

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1

 Modrzejwski Mici Bartek

 MOD-X Adventure Team

 100

 100

 100

 0

 76

 300

 2

 Śniady Wojciech

 SP 36 Wrocław

 85

 73

 0

 100

 90

 275

 3

 Adamski Michał

 SP 3 Wrocław

 76

 90

 80

 0

 80

 250

 4

 Duś Oskar

 UKS Boguszów Gorce

 81

 67

 90

 77

 0

 248

 5

 Masiukiewicz Marcin

 Szalone Dzieciaki

 80

 81

 77

 79

 0

 240

 6

 Nowak Gabriel

 UKS Boguszów Gorce

 0

 0

 81

 85

 72

 238

 7

 Gawroński Michał

 SP 3 Wrocław

 82

 65

 79

 0

 75

 236

 8

 Boroń Patryk

 UKS Boguszów Gorce

 79

 0

 82

 74

 54

 235

 9

 Kowalczyk Mateusz

 SP Jaźwina

 0

 80

 75

 65

 60

 220

 10

 Doroszew Bruno

 SP 3 Wrocław

 0

 76

 73

 0

 67

 216

 11

 Wilkoszyński Wojciech

 SP Jaźwina

 0

 60

 78

 69

 65

 212

 12

 Nowakowski Jan

 SP 3 Wrocław

 74

 74

 0

 0

 64

 212

 13

 Czapliński Jakub

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 85

 0

 85

 170

 14

 Chryczyk Dominik

 SP Oleszna

 0

 71

 0

 90

 0

 161

 15

 Szcześniak Konrad

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 78

 69

 147

 15

 Fajgier Karol

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 0

 73

 74

 147

 17

 Wilkoszyński Piotr

 SP Jaźwina

 0

 76

 0

 70

 0

 146

 18

 Jaśnikowski Marcel

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 82

 63

 145

 19

 Charlikowski Wojciech

 SP Oleszna

 0

 66

 0

 76

 0

 142

 20

 Kolasa Sebastian

 SP Jaźwina

 0

 0

 76

 66

 0

 142

 21

 Grejnia Adam

 SP Jaźwina

 0

 0

 0

 67

 57

 124

 22

 Gibki Grzegorz

 SP 3 Wrocław

 0

 61

 0

 0

 62

 123

 23

 Pukalski Jakub

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 63

 58

 121

 24

 Hajduk Kacper

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 62

 55

 117

 25

 Romanowski Marcin

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 100

 100

 26

 Lewandowski Michał

 SP 118 Wrocław

 90

 0

 0

 0

 0

 90

 27

 Tomaszuk Robert

 SP 3 Wrocław

 0

 85

 0

 0

 0

 85

 28

 Wroński Patryk

 SP 12 Wrocław

 0

 82

 0

 0

 0

 82

 28

 Habaj Piotr

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 82

 82

 30

 Wilczyński Filip

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 0

 81

 0

 81

 30

 Dąbrowski Adam

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 81

 81

 32

 Kucharczyk Jan

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 80

 0

 80

 33

 Twardy Kacper

 SP Oleszna

 0

 79

 0

 0

 0

 79

 33

 Zawadzki Dawid

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 79

 79

 35

 Bojnarowicz Kacper

 SP Jaźwina

 0

 78

 0

 0

 0

 78

 35

 Wysocki Krzysztof

 SP 3 Wrocław

 78

 0

 0

 0

 0

 78

 35

 Ludmann Jakub

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 78

 78

 38

 Famulski Jakub

 

 77

 0

 0

 0

 0

 77

 38

 Pikulicki Miłosz

 SP 3 Wrocław

 0

 77

 0

 0

 0

 77

 38

 Maliński Jakub

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 77

 77

 41

 Świerk Piotr

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 76

 0

 76

 42

 Dobrowolski Marcin

 SP 3 Wrocław

 75

 0

 0

 0

 0

 75

 43

 Kaczor Eryk

 SP Jaźwina

 0

 0

 74

 0

 0

 74

 44

 Wesołowski Jakub

 SP 3 Wrocław

 73

 0

 0

 0

 0

 73

 44

 Kauch Ernest

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 73

 73

 46

 Wolak Kamil

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 72

 0

 72

 46

 Korzeniowski Patryk

 

 0

 72

 0

 0

 0

 72

 48

 Michalkiewicz Dawid

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 71

 0

 71

 48

 Szełemech Adam

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 71

 71

 50

 Pochyra Krzysztof

 SP Oleszna

 0

 70

 0

 0

 0

 70

 50

 Chwiałkowski Adrian

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 70

 70

 52

 Piwowarczyk Michał

 SP Oleszna

 0

 69

 0

 0

 0

 69

 53

 Pankau Maciej

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 68

 0

 68

 53

 Rzepecki Jakub

 SP 12 Wrocław

 0

 68

 0

 0

 0

 68

 53

 Winnik Karol

 UKS Boguszów-Gorce

 0

 0

 0

 0

 68

 68

 56

 Seniuta Łukasz

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 66

 66

 57

 Markiewicz Maciej

 SP 36 Wrocław

 0

 64

 0

 0

 0

 64

 57

 Małyszewicz Marek

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 64

 0

 64

 59

 Kośnik Filip

 UKS Boguszów Gorce

 0

 63

 0

 0

 0

 63

 60

 Gacek Maciej

 SP Oleszna

 0

 62

 0

 0

 0

 62

 61

 Waligórski Damian

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 61

 0

 61

 61

 Krawczyk Dariusz

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 61

 61

 63

 Kaczmarczyk Jakub

 SP Oleszna

 0

 59

 0

 0

 0

 59

 63

 Kwak Andrzej

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 59

 59

 65

 Drabik Jakub

 SP Oleszna

 0

 58

 0

 0

 0

 58

 66

 Szlachcic Dorian

 SP Oleszna

 0

 57

 0

 0

 0

 57

 67

 Oko Paweł

 MLKS Echo Twardogóra

 0

 0

 0

 0

 56

 56

 68

 Ogonowski Jakub

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 53

 53

 69

 Wiszniewski Dariusz

 SP Oleszna

 0

 0

 0

 0

 52

 52

 70

 Pawłowski Patryk

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 51

 51

 71

 Staszczyk Miłosz

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 50

 50

 PK

 Grekow Jan

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 PK

 Rudnicki Jan

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 PK

 Bala Tymoteusz

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 PK

 Grieswald Krystian

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 PK

 Cych Maksymilian

 MLKS Echo Twardogóra

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 PK

 Pyc Krzysztof

 MLKS Echo Twardogóra

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 PK

 Tyras Krzysztof

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 

Kategoria: K-11 - 1999

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1

 Ciesiółka Katarzyna

 

 100

 100

 100

 90

 85

 300

 2

 Drużyłowska Irena

 SP 36 Wrocław

 82

 85

 90

 76

 0

 257

 3

 Fijałkowska Magdalena

 

 90

 77

 85

 0

 68

 252

 4

 Walijewska Łucja

 SP 76 Wrocław

 79

 68

 0

 85

 79

 243

 5

 Piwko Aleksandra

 SP 36 Wrocław

 77

 81

 74

 80

 0

 238

 6

 Gmerska Oliwia

 SP 76 Wrocław

 72

 76

 79

 0

 80

 235

 7

 Rostworowska Katarzyna

 SP 36 Wrocław

 80

 70

 72

 82

 0

 234

 8

 Czyszewicz Stella

 SP 36 Wrocław

 0

 75

 82

 77

 0

 234

 9

 Czamara Dominika

 SP 36 Wrocław

 81

 72

 77

 0

 0

 230

 10

 Bęben Gabriela

 SP 26 Wrocław

 0

 73

 76

 0

 78

 227

 11

 Nocoń Natalia

 SP 76 Wrocław

 0

 0

 71

 79

 75

 225

 12

 Kubiak Aleksandra

 

 0

 67

 0

 81

 72

 220

 13

 Nowakowska Zofia

 SP 3 Wrocław

 70

 71

 0

 0

 67

 208

 14

 Cych Agnieszka

 MLKS Echo Twardogóra

 0

 0

 0

 100

 100

 200

 15

 Wdowczyk Natalia

 UKS Boguszów Gorce

 71

 90

 0

 0

 0

 161

 16

 Tchórzewska Małgorzata

 SP 36 Wrocław

 0

 79

 0

 78

 0

 157

 17

 Nowak Izabela

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 78

 0

 71

 149

 18

 Bielecka Karolina

 SP 26 Wrocław

 0

 66

 81

 0

 0

 147

 19

 Zalewska Oliwia

 SP 36 Wrocław

 68

 78

 0

 0

 0

 146

 20

 Radecka Martyna

 SP 76 Wrocław

 0

 74

 70

 0

 

 144

 21

 Majchrzak Adrianna

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 73

 0

 69

 142

 22

 Markowska Magdalena

 SP 20 Wrocław

 0

 62

 0

 0

 70

 132

 23

 Babś Natalia

 

 0

 0

 0

 0

 90

 90

 24

 Rybak Aleksandra

 SP 36 Wrocław

 85

 0

 0

 0

 0

 85

 25

 Rowińska Joanna

 SP 12 Wrocław

 0

 82

 0

 0

 0

 82

 25

 Kotecka Natalia

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 82

 82

 27

 Wróbel Adrianna

 SP 93Wrocław

 0

 0

 0

 0

 81

 81

 28

 Woleńska Zuzanna

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 80

 0

 0

 80

 29

 Janus Katarzyna

 

 78

 0

 0

 0

 0

 78

 30

 Kotecka Patrycja

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 77

 77

 31

 Mielniczuk Joanna

 SP 3 Wrocław

 76

 0

 0

 0

 0

 76

 31

 Gdec Katarzyna

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 76

 76

 33

 Stokowska Weronika

 SP 3 Wrocław

 75

 0

 0

 0

 0

 75

 33

 Winiarska Natalia

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 75

 0

 0

 75

 35

 Modzelewska Sara

 UKS Boguszów Gorce

 74

 0

 0

 0

 0

 74

 35

 Burakiewicz Kornelia

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 74

 74

 37

 Cwojdzińska Izabella

 SP 3 Wrocław

 73

 0

 0

 0

 0

 73

 37

 Zawistowska Martyna

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 73

 73

 39

 Kwiatkowska Marta

 SP 12 Wrocław

 0

 69

 0

 0

 0

 69

 40

 Szydlowska Karolina

 SP 20 Wrocław

 69

 0

 0

 0

 0

 69

 41

 Botuszan Edyta

 SP Oleszna

 0

 64

 0

 0

 0

 64

 42

 Teodorowicz Klaudia

 SP 26 Wrocław

 0

 63

 0

 0

 0

 63

 43

 Gonera Patrycja

 SP 26 Wrocław

 0

 61

 0

 0

 0

 61

 44

 Dupla Aleksandra

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 45

 Mijał Kinga

 SP 76 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 46

 Ruta Barbara

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 

Kategoria: M-11 - 1999

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1

 Biadasiewicz Adam

 SP 26 Wrocław

 0

 81

 100

 100

 85

 285

 2

 Nakonieczny Bartosz

 Poszukiwacze Przygód

 100

 0

 0

 90

 82

 272

 3

 Tapka Sebastian

 SP Jaźwina

 0

 71

 0

 79

 90

 240

 4

 Matkiewicz Paweł

 

 0

 82

 75

 81

 0

 238

 5

 Mieszała Dominik

 SP Oleszna

 0

 75

 0

 82

 77

 234

 6

 Cichy Mateusz

 MKS Paulinum Jelenia Góra

 0

 100

 81

 0

 0

 181

 7

 Janczak Marcel

 SP 76 Wrocław

 0

 90

 80

 0

 0

 170

 8

 Wawrzyniak Emil

 SP Jaźwina

 0

 85

 0

 0

 80

 165

 9

 Jarosz Mateusz

 UKS Boguszów Gorce

 85

 79

 0

 0

 0

 164

 10

 Czerwony Michał

 SP 26 Wrocław

 0

 80

 0

 0

 79

 159

 10

 Sawczyn Damian

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 78

 81

 159

 12

 Domarecki Michał

 SP 36 Wrocław

 0

 74

 82

 0

 0

 156

 13

 Krudowski Błażej

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 78

 0

 76

 154

 13

 Grejnia Michał

 SP Jaźwina

 0

 0

 0

 80

 74

 154

 15

 Winnik Dariusz

 UKS Boguszów Gorce

 0

 0

 74

 0

 78

 152

 16

 Bojnarowicz Norbert

 SP Jaźwina

 0

 77

 0

 0

 72

 149

 17

 Sobczyński Szymon

 

 0

 0

 0

 0

 100

 100

 18

 Pietluch Kuba

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 90

 0

 0

 90

 18

 Michalak Maciej

 SP 3 Wrocław

 90

 0

 0

 0

 0

 90

 20

 Komorowski Filip

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 85

 0

 0

 85

 20

 Modrzejewski Mici

 MOD-X Adventure Team

 0

 0

 0

 85

 0

 85

 22

 Woźniak Filip

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 79

 0

 0

 79

 23

 Bury Łukasz

 SP 12 Wrocław

 0

 78

 0

 0

 0

 78

 24

 Wojtukiewicz Piotr

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 77

 0

 0

 77

 25

 Baranowski Mateusz

 SP 12 Wrocław

 0

 76

 0

 0

 0

 76

 25

 Rzeźnicki Michał

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 76

 0

 0

 76

 27

 Majda Antoni

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 75

 75

 28

 Kurel Arkadiusz

 SP 12 Wrocław

 0

 73

 0

 0

 0

 73

 28

 Ważny Maciej

 SP 76 Wrocław

 0

 0

 73

 0

 0

 73

 30

 Faris Daniel

 SP 26 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 73

 73

 31

 Wilkoszyński Maciej

 SP Jaźwina

 0

 72

 0

 0

 0

 72

 

Kategoria: K-12 - 1998

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1

 Sembratowicz Teresa

 SP 36 Wrocław

 85

 85

 100

 0

 100

 285

 2

 Zięba Emilia

 SP 20 Wrocław

 90

 100

 90

 0

 80

 280

 3

 Dobrakowska Zuzanna

 SP 20 Wrocław

 82

 90

 82

 81

 90

 262

 4

 Rokoszewska Alicja

 SP 36 Wrocław

 80

 82

 74

 100

 

 262

 5

 Wierzba Wiktoria

 MKS Paulinum Jelenia Góra

 100

 0

 80

 0

 81

 261

 6

 Mądra Paulina

 MKS MOS Wrocław

 81

 0

 85

 0

 82

 248

 7

 Duda Mirela

 UKS Boguszów Gorce

 77

 77

 75

 0

 

 229

 8

 Kucharek Daria

 SP Łagiewniki

 0

 78

 0

 74

 76

 228

 9

 Dawid Dominika

 SP 20 Wrocław

 0

 0

 81

 80

 

 161

 10

 Kolasa Natalia

 SP Jaźwina

 0

 0

 73

 85

 

 158

 11

 Banda Urszula

 MKS MOS Wrocław

 0

 0

 78

 0

 79

 157

 12

 Curyło Daria

 MKS Paulinum Jelenia Góra

 76

 80

 0

 0

 

 156

 12

 Rosińska Weronika

 SP Oleszna

 0

 74

 0

 82

 

 156

 14

 Majewska Kamila

 UKS Boguszów Gorce

 75

 0

 0

 79

 

 154

 15

 Gąsiorowska Magdalena

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 75

 78

 153

 16

 Struczyńska Izabela

 SP 36 Wrocław

 0

 73

 72

 0

 

 145

 17

 Kolęda Alicja

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 0

 90

 

 90

 18

 Szechner Justyna

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 85

 85

 19

 Miłek Kamila

 SP 83 Wrocław

 0

 81

 0

 0

 

 81

 20

 Czaplińska Małgorzata

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 79

 0

 

 79

 20

 Majewska Karolina

 UKS Boguszów Gorce

 0

 79

 0

 0

 

 79

 20

 Oczko Paulina

 SP 3 Wrocław

 79

 0

 0

 0

 

 79

 23

 Charczyńska Anna

 SP Oleszna

 0

 0

 0

 78

 

 78

 23

 Kowalewska Alicja

 SP 3 Wrocław

 78

 0

 0

 0

 

 78

 25

 Duda Marcela

 UKS Boguszów Gorce

 0

 0

 0

 77

 

 77

 25

 Turek Dominika

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 77

 0

 

 77

 25

 Grobelna Kamila

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 77

 77

 28

 Pietkiewicz Dominika

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 76

 0

 

 76

 28

 Zerella Aneta

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 76

 

 76

 30

 Sokołowska Sandra

 SP Oleszna

 0

 75

 0

 0

 

 75

 30

 Wojtczak Ewa

 SP 83 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 75

 75

 32

 Matczak Monika

 SP 3 Wrocław

 74

 0

 0

 0

 

 74

 33

 Dobrowolska Anna

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 33

 Wojtowicz Monika

 

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 

Kategoria: M-12 - 1998

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

1T

2T

3T

4T

5T

Suma

 1

 Sosenko Szymon

 SP 36 Wrocław

 100

 0

 100

 0

 100

 300

 2

 Guliński Krystian

 SP 83 Wrocław

 0

 85

 81

 100

 90

 275

 3

 Janowski Piotr

 SP 36 Wrocław

 80

 100

 82

 90

 75

 272

 4

 Fajgier Paweł

 SP 36 Wrocław

 90

 77

 90

 81

 80

 261

 5

 Domagała Marcel

 MKS Paulinum Jelenia Góra

 79

 90

 77

 0

 85

 254

 6

 Kruszelnicki Sebastian

 SP 83 Wrocław

 81

 82

 85

 0

 82

 249

 7

 Lubak Mateusz

 SP 83 Wrocław

 82

 

 79

 80

 81

 243

 8

 Okarma Jacek

 

 0

 0

 80

 82

 79

 241

 9

 Wilkosz Michał

 SP 3 Wrocław

 74

 81

 75

 0

 77

 233

 10

 Janus Łukasz

 SP 76 Wrocław

 78

 76

 74

 78

 73

 232

 11

 Gibki Szymon

 SP 3 Wrocław

 0

 74

 78

 0

 76

 228

 12

 Borowski Roland

 MKS Paulinum Jelenia Góra

 70

 75

 73

 0

 0

 218

 13

 Szymanek Igor

 SP 36 Wrocław

 77

 80

 0

 0

 0

 157

 13

 Matysiak Michał

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 79

 78

 157

 15

 Łaszczuk Łukasz

 SP 3 Wrocław

 0

 79

 76

 0

 0

 155

 16

 Kluz Wiesław

 UKS Boguszów Gorce

 75

 0

 0

 0

 68

 143

 17

 Depta Jakub

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 0

 85

 0

 85

 17

 Guliński Krzysztof

 SP 83 Wrocław

 85

 0

 0

 0

 0

 85

 19

 Pożarycki Mateusz

 SP 83 Wrocław

 0

 78

 0

 0

 0

 78

 18

 Dutkiewicz Dawid

 UKS Boguszów Gorce

 76

 0

 0

 0

 0

 76

 19

 Wojtunik Damian

 SP 50 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 74

 74

 20

 Weiland Robert

 SP 50 Wrocław

 73

 0

 0

 0

 0

 73

 21

 Frączek Daniel

 SP 50 Wrocław

 72

 0

 0

 0

 0

 72

 21

 Szymszon Artur

 PSP SPSK Michałów

 0

 0

 72

 0

 0

 72

 21

 Godek Dawid

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 72

 72

 24

 Mateusz ???

 

 71

 0

 0

 0

 0

 71

 24

 Popielarek Daniel

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 71

 71

 24

 Tadek Filip

 SP 36 Wrocław

 0

 0

 71

 0

 0

 71

 27

 Borowski Wirginiusz

 SP 93 Wrocław

 0

 0

 0

 0

 70

 70

 28

 Dumański Patryk

 Ligota Książęca

 0

 0

 0

 0

 69

 69

 

Kategoria: K-14 - 1996/1997