Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                     2014-10-22 17:33:32
                                                                                                 OMW w RJnO - etap 3
===Studio Wydawnicze PLAN====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-12        3.8km   35m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-31      2-32      3-33      4-35      5-34      6-36    
  1 Kuchta Alicja,02                            79.01 19.06/1*  34.49/1*  40.03/1*  69.45/1*  71.20/1*  77.21/1*  79.08/1* 
    Brzezina                                          19.06/1*  15.43/1*   5.14/1*  29.42/1*   1.35/1*   6.01/1*   1.47/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-17        8.5km   75m 8k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-37      2-40      3-41      4-42      5-43      6-44      7-45      8-36    
  1 Dobrakowska Zuzanna,98                     110.12  2.16/1*  32.28/2   49.23/2   54.53/2   81.29/1*  95.08/1* 102.58/1* 109.28/1* 110.20/1* 
    LO 12 Wrocław                                      2.16/1*  30.12/2   16.55/2    5.30/1*  26.36/1*  13.39/2    7.50/1*   6.30/1*   0.52/1* 
  2 Mielniczuk Joanna,99                       113.43  4.25/2   25.48/1*  35.52/1*  49.52/1*  83.12/2   95.54/2  105.02/2  112.13/2  113.50/2  
    Gimn. 1 Wrocław                                    4.25/2   21.23/1*  10.04/1*  14.00/2   33.20/2   12.42/1*   9.08/2    7.11/2    1.37/2  
    Nowakowska Katarzyna,97                 NKl        5.24/    56.09/         /         /         /         /         /         /         /   
    LO 2 Wrocław                                       5.24/    50.45/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-20       10.0km   80m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-50      2-37      3-47      4-40      5-44      6-49      7-43      8-41      9-45     10-46     11-36    
  1 Daria Kruczek, 96                           67.08  0.58/1*   3.33/2    6.21/2   13.32/2   20.31/1*  30.55/1*  38.37/1*  42.35/1*  52.57/1*  64.35/1*  66.29/1*  67.21/1* 
    Wrocław                                            0.58/1*   2.35/3    2.48/2    7.11/3    6.59/1*  10.24/2    7.42/2    3.58/1*  10.22/2   11.38/4    1.54/1*   0.52/1* 
  2 Kurzyp Anna,68                              80.57  1.01/2    3.16/1*   5.56/1*  12.59/1*  31.16/3   43.18/2   50.23/2   55.01/2   69.36/2   77.48/2   80.02/2   81.04/2  
    Wrocław                                            1.01/2    2.15/1*   2.40/1*   7.03/2   18.17/3   12.02/3    7.05/1*   4.38/2   14.35/4    8.12/2    2.14/2    1.02/3  
  3 Cieszkowska-Kuchta Magdalena,72            116.15  2.52/4    6.37/4   12.00/4   18.25/4   28.09/2   59.49/4   68.37/3   94.44/3  104.34/3  112.43/3  115.10/3  116.24/3  
    Brzezina                                           2.52/4    3.45/4    5.23/3    6.25/1*   9.44/2   31.40/4    8.48/3   26.07/3    9.50/1*   8.09/1*   2.27/3    1.14/4  
  4 Flek Marta,83                              125.35  1.08/3    3.39/3    9.50/3   17.19/3   38.35/4   48.27/3   69.47/4  100.34/4  111.24/4  122.09/4  124.51/4  125.45/4  
    Wrocław                                            1.08/3    2.31/2    6.11/4    7.29/4   21.16/4    9.52/1*  21.20/4   30.47/4   10.50/3   10.45/3    2.42/4    0.54/2  
    Katarzyna Sabat, 96                     NKl        1.43/     6.47/     9.39/    21.39/    85.26/         /         /         /         /         /         /         /   
    Jaroszów                                           1.43/     5.04/     2.52/    12.00/    63.47/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-40        8.5km   75m 8k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-37      2-40      3-41      4-42      5-43      6-44      7-45      8-36    
  1 Ewa Cych                                    65.37  3.23/2   12.15/1*  24.57/1*  35.21/1*  43.22/1*  50.12/1*  58.49/1*  64.46/1*  65.43/1* 
    ECHO Twardogóra                                    3.23/2    8.52/1*  12.42/1*  10.24/2    8.01/1*   6.50/1*   8.37/1*   5.57/2    0.57/1* 
  2 Łoś Danuta,61                              114.31  2.55/1*  20.11/3   52.28/4   57.59/3   84.24/4   98.15/4  107.02/4  112.57/2  114.43/3  
    Mirków                                             2.55/1*  17.16/4   32.17/4    5.31/1*  26.25/4   13.51/4    8.47/2    5.55/1*   1.46/4  
  3 Przybyłek Joanna,64                        114.34  9.48/4   22.58/4   38.58/2   54.20/2   77.12/3   88.07/2  105.00/2  113.29/3  114.42/2  
    LO 6 Wrocław                                       9.48/4   13.10/3   16.00/2   15.22/4   22.52/3   10.55/2   16.53/4    8.29/3    1.13/2  
  4 Rodzewicz Anna,70                          116.45  4.28/3   16.12/2   45.11/3   60.23/4   76.51/2   90.04/3  105.46/3  115.37/4  116.57/4  
    Wrocław                                            4.28/3   11.44/2   28.59/3   15.12/3   16.28/2   13.13/3   15.42/3    9.51/4    1.20/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-12        3.8km   35m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-31      2-32      3-33      4-35      5-34      6-36    
  1 Mikołaj Cych, 03                            16.03  2.43/1*   5.13/1*   8.07/1*   9.59/1*  11.09/1*  15.15/1*  16.11/1* 
    ECHO Twardogóra                                    2.43/1*   2.30/1*   2.54/1*   1.52/1*   1.10/1*   4.06/1*   0.56/1* 
  2 Filip Ziółkowski, 03                        21.46  4.35/2    7.52/2   12.04/2   14.06/2   15.51/2   20.56/2   21.55/2  
    Bez Mamy                                           4.35/2    3.17/2    4.12/3    2.02/2    1.45/2    5.05/2    0.59/2  
  3 Maksymilian Cych,03                         24.54  5.37/3    9.15/3   12.51/3   15.04/3   18.13/3   23.57/3   25.05/3  
    ECHO Twardogóra                                    5.37/3    3.38/3    3.36/2    2.13/3    3.09/4    5.44/3    1.08/3  
  4 Rodzewicz Grzegorz,04                       33.37  7.14/4   12.12/4   16.58/4   20.30/4   22.32/4   31.32/4   33.45/4  
    SP Iskry                                           7.14/4    4.58/4    4.46/4    3.32/4    2.02/3    9.00/4    2.13/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-14        4.1km   40m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-37      2-38      3-32      4-33      5-35      6-34      7-36    
  1 Strugała Marcin,00                          23.18  2.28/1*   5.23/1*   7.25/1*  10.32/1*  15.00/1*  16.14/1*  22.28/1*  23.27/1* 
    Gimn. 13 Wrocław                                   2.28/1*   2.55/1*   2.02/1*   3.07/1*   4.28/1*   1.14/1*   6.14/1*   0.59/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-17       10.0km   80m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-50      2-37      3-47      4-40      5-44      6-49      7-43      8-41      9-45     10-46     11-36    
  1 Rzepka Michał,99                           106.27  0.53/1*  11.26/1*  15.12/1*  21.33/1*  28.16/1*  45.14/1*  52.49/1*  78.10/1*  92.18/1* 102.57/1* 105.28/1* 106.36/1* 
    Wrocław                                            0.53/1*  10.33/1*   3.46/1*   6.21/1*   6.43/1*  16.58/1*   7.35/1*  25.21/1*  14.08/1*  10.39/1*   2.31/1*   1.08/1* 
    Wilkosz Michał,98                       NKl        1.40/     5.05/     8.12/    14.39/   111.40/         /         /         /         /         /   126.02/   127.06/   
    LO 12 Wrocław                                      1.40/     3.25/     3.07/     6.27/    97.01/         /         /         /         /         /         /     1.04/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-20       12.0km  135m 13k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-39      2-37      3-35      4-45      5-43      6-51      7-42      8-41      9-49     10-44     11-40     12-47     13-36    
  1 Jaskuła Kornel,84                           43.44  1.08/3    2.43/3    6.28/3    8.13/3   13.19/2   15.14/2   17.33/2   20.51/2   27.12/3   32.27/1*  37.11/1*  40.38/1*  43.14/1*  43.51/1* 
    Team 360 stopni                                    1.08/2    1.35/1*   3.45/1*   1.45/4    5.06/1*   1.55/3    2.19/1*   3.18/1*   6.21/2    5.15/3    4.44/1*   3.27/4    2.36/1*   0.37/1* 
  2 Jarek Wieczorek, 84                         47.14      /     2.09/2    6.03/2    7.38/2   16.17/4   18.34/4   21.07/4   25.38/3   30.26/4   34.57/3   40.26/2   43.35/2   46.31/2   47.14/2  
    Wieczorek Team                                         /         /     3.54/3    1.35/1*   8.39/8    2.17/5    2.33/2    4.31/6    4.48/1*   4.31/1*   5.29/3    3.09/2    2.56/3    0.43/3  
  3 Jaśków Marcin,82                            54.23  2.10/8    4.06/6    9.03/6   11.12/6   17.54/5   19.45/5   22.54/5   26.36/4   35.11/5   40.14/4   46.21/4   50.01/4   53.34/4   54.29/4  
    Wrocław                                            2.10/7    1.56/6    4.57/4    2.09/6    6.42/5    1.51/2    3.09/4    3.42/5    8.35/8    5.03/2    6.07/5    3.40/6    3.33/7    0.55/11 
  4 Jakimiuk Kuba,89                            57.21  1.20/4    3.03/5    6.54/4    8.33/4   14.08/3   15.52/3   18.40/3   28.38/6   38.47/7   44.29/5   49.57/5   53.28/5   56.40/5   57.28/5  
    Wrocław                                            1.20/3    1.43/2    3.51/2    1.39/3    5.35/2    1.44/1*   2.48/3    9.58/14  10.09/12   5.42/4    5.28/2    3.31/5    3.12/5    0.48/5  
  5 Jakubek Krystian,92                         60.11  4.50/13   6.37/14  15.15/13  16.51/13  22.30/11  27.04/11  30.41/12  33.59/8   41.19/9   47.53/8   53.26/7   56.39/6   59.34/6   60.18/6  
    Mitutoyo Dema PWr Team                             4.50/12   1.47/3    8.38/15   1.36/2    5.39/3    4.34/11   3.37/7    3.18/1*   7.20/4    6.34/6    5.33/4    3.13/3    2.55/2    0.44/4  
  6 Piotr Cych, 68                              62.45  1.46/6    4.18/8    9.22/7   11.28/7   18.15/6   20.37/6   24.19/7   27.47/5   39.47/8   46.08/7   52.41/6   57.56/7   61.50/7   62.53/7  
    ECHO Twardogóra                                    1.46/5    2.32/11   5.04/5    2.06/5    6.47/7    2.22/6    3.42/8    3.28/3   12.00/13   6.21/5    6.33/6    5.15/11   3.54/9    1.03/12 
  7 Przybyłek Kuba,90                           65.08  4.43/12   6.32/13  12.09/12  14.18/10  20.58/7   23.41/7   26.53/8   30.23/7   37.23/6   45.48/6   53.39/8   60.56/8   64.27/8   65.15/8  
    Wrocław                                            4.43/11   1.49/4    5.37/8    2.09/6    6.40/4    2.43/8    3.12/5    3.30/4    7.00/3    8.25/9    7.51/8    7.17/14   3.31/6    0.48/5  
  8 Fałowski Rafał,70                           68.28  3.48/11   6.10/12  11.51/11  14.16/9   20.59/8   25.18/10  28.49/9   35.44/10  43.11/10  51.59/9   58.40/9   62.46/9   67.25/9   68.36/9  
    Gajków                                             3.48/10   2.22/10   5.41/9    2.25/9    6.43/6    4.19/10   3.31/6    6.55/10   7.27/5    8.48/11   6.41/7    4.06/7    4.39/13   1.11/15 
  9 Przychodzeń Daniel,77                       71.40  1.07/2    3.01/4    8.37/5   11.04/5   22.21/10  24.53/8   29.04/11  34.29/9   44.26/11  52.40/10  63.14/11  67.49/11  70.58/10  71.48/10 
    Wrocław                                            1.07/1*   1.54/5    5.36/7    2.27/10  11.17/15   2.32/7    4.11/10   5.25/9    9.57/11   8.14/8   10.34/13   4.35/9    3.09/4    0.50/8  
 10 Flek Michał,84                              87.57-29.66/1* -27.78/1* -20.53/1* -15.73/1*  -4.85/1*  -0.25/1*   4.17/1*  13.23/1*  21.03/2   33.38/2   44.10/3   48.34/3   52.09/3   52.51/3  
    WTH Wrocław                                            /     2.12/8    6.35/13   5.20/15  11.12/14   6.50/15   4.42/12   9.06/13   7.40/6   12.35/14  10.32/12   4.24/8    3.35/8    0.42/2  
 11 Kamecki Jacek,79                            89.05  1.43/5    5.05/9   10.12/9   12.29/8   21.34/9   25.16/9   29.00/10  37.19/11  45.45/12  53.16/11  61.07/10  65.46/10  88.21/11  89.14/11 
    Wrocław                                            1.43/4    3.22/12   5.07/6    2.17/8    9.05/11   3.42/9    3.44/9    8.19/12   8.26/7    7.31/7    7.51/8    4.39/10  22.35/15   0.53/9  
 12 Charatonik Tomasz,70                        91.37      /     6.09/11  86.13/16  80.43/16  63.44/16  50.55/16  24.16/6   39.12/12  16.48/1*       /    90.48/14  91.37/13        
    Wilkszyn                                               /         /    80.04/16       /         /         /         /    14.56/15       /         /         /     0.49/1*        
 13 Zaskórski Piotr,78                          93.39  2.22/9    5.57/10  11.48/10  14.26/11  23.19/12  28.41/12  38.45/14  43.53/13  53.26/13  62.17/12  74.25/12  88.12/12  92.45/12  93.48/12 
    DGR                                                2.22/8    3.35/13   5.51/11   2.38/11   8.53/10   5.22/12  10.04/14   5.08/8    9.33/9    8.51/12  12.08/14  13.47/16   4.33/12   1.03/12 
 14 Nawrocki Marcin,81                         101.35 11.47/14  13.52/16  19.46/15  22.27/15  31.11/14  36.45/15  46.48/16  51.49/14  61.35/14  70.19/13  82.32/13  96.16/14 100.37/13 101.43/13 
    Wrocław                                           11.47/13   2.05/7    5.54/12   2.41/12   8.44/9    5.34/13  10.03/13   5.01/7    9.46/10   8.44/10  12.13/15  13.44/15   4.21/11   1.06/14 
 15 Rutkowski Dominik,87                       104.11  1.50/7    4.08/7    9.54/8   15.06/12  25.59/13  31.47/13  36.24/13  54.37/16  75.07/16  84.18/14  92.57/15  98.27/15 103.32/14 104.20/14 
    Mirków                                             1.50/6    2.18/9    5.46/10   5.12/14  10.53/13   5.48/14   4.37/11  18.13/16  20.30/15   9.11/13   8.39/10   5.30/13   5.05/14   0.48/5  
 16 Kamecki Wojciech,81                        113.30  3.40/10  11.41/15  18.16/14  21.25/14  31.49/15  33.53/14  44.16/15  52.01/15  67.46/15  94.22/15 103.59/16 109.24/16 113.42/15 114.35/15 
    Wrocław                                            3.40/9    8.01/14   6.35/13   3.09/13  10.24/12   2.04/4   10.23/15   7.45/11  15.45/14  26.36/15   9.37/11   5.25/12   4.18/10   0.53/9  
    Paweł Posłuszny,79                      NKl            /     5.35/         /    45.23/    33.15/         /         /    35.56/    26.58/    19.11/    12.41/     8.10/    54.01/    54.50/   
    KS Artemis Wrocław                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    45.51/     0.49/   
    Przybyłek Tomasz,94                     NKl        1.28/     4.17/    14.35/    16.41/    22.35/    25.06/    27.35/    31.19/    36.44/    43.09/    47.52/    52.53/         /    55.50/   
    Mitutoyo Dema PWr Team                             1.28/     2.49/    10.18/     2.06/     5.54/     2.31/     2.29/     3.44/     5.25/     6.25/     4.43/     5.01/         /         /   
    Marcin Bis,88                           NKl            /     5.43/    58.09/    62.08/    90.16/   100.11/         /   134.27/   141.07/   151.17/         /         /         /         /   
    Jaroszów                                               /         /    52.26/     3.59/    28.08/     9.55/         /         /     6.40/    10.10/         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-40       10.0km   80m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-50      2-37      3-47      4-40      5-44      6-49      7-43      8-41      9-45     10-46     11-36    
  1 Popko Antoni,67                             59.39  0.58/4    3.10/4    5.46/3   11.48/5   18.44/2   28.43/3   37.06/2   40.19/2   49.45/2   56.47/1*  58.49/1*  59.46/1* 
    Wrocław                                            0.58/4    2.12/3    2.36/4    6.02/7    6.56/2    9.59/5    8.23/7    3.13/2    9.26/4    7.02/4    2.02/5    0.57/4  
  2 Choromański Marek,73                        61.08  0.55/3    3.07/3    5.23/2    9.35/1*  14.41/1*  23.35/1*  30.09/1*  36.11/1*  48.03/1*  57.12/2   58.50/2   61.16/2  
    GreenBeerTeam/Artemis                              0.55/3    2.12/3    2.16/2    4.12/1*   5.06/1*   8.54/3    6.34/6    6.02/8   11.52/5    9.09/7    1.38/2    2.26/9  
  3 Piotr Ziółkowski, 74                        64.08  1.14/8    5.18/9    8.39/9   15.04/8   27.10/6   35.32/4   40.50/4   45.21/4   53.07/3   61.34/3   63.22/3   64.28/3  
    Bez Mamy                                           1.14/8    4.04/9    3.21/6    6.25/8   12.06/5    8.22/2    5.18/3    4.31/4    7.46/3    8.27/6    1.48/4    1.06/7  
  4 Michalik Wiesław,72                         66.31  0.40/1*   2.33/1*   5.58/4   10.26/3   22.33/4   28.41/2   37.57/3   43.21/3   57.03/4   63.12/4   65.45/4   66.32/4  
    czasnarower.pl                                     0.40/1*   1.53/2    3.25/7    4.28/2   12.07/6    6.08/1*   9.16/9    5.24/7   13.42/8    6.09/1*   2.33/8    0.47/2  
  5 Rodzewicz Krzysztof,67                      66.32  0.46/2    2.37/2    5.05/1*   9.45/2   31.57/8   41.51/6   48.22/6   51.08/5   57.27/5   64.04/5   65.47/5   66.39/5  
    Wrocław                                            0.46/2    1.51/1*   2.28/3    4.40/3   22.12/8    9.54/4    6.31/5    2.46/1*   6.19/1*   6.37/3    1.43/3    0.52/3  
  6 Dariusz Kruczek, 67                         69.38  1.00/5    4.35/8    6.35/5   11.31/4   31.32/7   44.52/7   48.53/7   54.12/7   61.06/6   67.28/6   69.02/6   69.48/6  
    Wrocław                                            1.00/5    3.35/8    2.00/1*   4.56/4   20.01/7   13.20/6    4.01/1*   5.19/6    6.54/2    6.22/2    1.34/1*   0.46/1* 
  7 Wilkosz Piotr,65                            78.37  1.23/9    4.02/7    6.49/6   12.33/6   20.40/3   39.34/5   48.18/5   53.03/6   65.07/7   75.15/7   77.39/7   78.45/7  
    Kozanów                                            1.23/9    2.39/6    2.47/5    5.44/6    8.07/3   18.54/7    8.44/8    4.45/5   12.04/6   10.08/8    2.24/7    1.06/7  
  8 Rzepka Leszek,68                            87.19  1.11/7    3.40/5    7.18/7   15.49/9   26.14/5   52.44/8   57.28/8   63.40/8   76.23/8   84.25/8   86.27/8   87.25/8  
    Wrocław                                            1.11/7    2.29/5    3.38/9    8.31/9   10.25/4   26.30/9    4.44/2    6.12/9   12.43/7    8.02/5    2.02/5    0.58/5  
  9 Stępniak Ryszard,56                        123.00  1.06/6    3.58/6    7.25/8   13.07/7   36.23/9   56.47/9   62.56/9   67.15/9   83.16/9  119.04/9  122.05/9  123.05/9  
    Bolesławiec                                        1.06/6    2.52/7    3.27/8    5.42/5   23.16/9   20.24/8    6.09/4    4.19/3   16.01/9   35.48/9    3.01/9    1.00/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-60        8.5km   75m 8k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-37      2-40      3-41      4-42      5-43      6-44      7-45      8-36    
  1 Włodarczyk Michał,49                        67.18  2.24/1*  13.40/2   23.05/1*  28.50/1*  44.59/1*  51.08/1*  58.25/1*  66.34/1*  67.29/1* 
    KS Artemis Wrocław                                 2.24/1*  11.16/2    9.25/1*   5.45/1*  16.09/2    6.09/1*   7.17/1*   8.09/1*   0.55/1* 
  2 Jaskuła Wacław,54                           86.30  2.36/2   13.23/1*  26.33/2   43.22/2   55.49/2   63.19/2   77.08/2   85.34/2   86.35/2  
    mod-x.org                                          2.36/2   10.47/1*  13.10/2   16.49/2   12.27/1*   7.30/2   13.49/2    8.26/2    1.01/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open        4.1km   40m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-37      2-38      3-32      4-33      5-35      6-34      7-36    
  1 Krzysztof Mączka, 80                        20.05  2.53/4    5.56/3    7.35/2   10.50/2   12.42/2   14.36/3   19.08/2   20.22/2  
    Wrocław                                            2.53/4    3.03/2    1.39/1*   3.15/5    1.52/1*   1.54/4    4.32/2    1.14/4  
  2 Wojciech Zygmunt, 80                        20.06  2.16/1*   5.08/1*   7.19/1*  10.27/1*  12.37/1*  14.11/1*  18.53/1*  20.06/1* 
    Wrocław                                            2.16/1*   2.52/1*   2.11/5    3.08/3    2.10/4    1.34/2    4.42/4    1.13/3  
  3 Małgorzata Kostecka, 79                     20.14  2.48/3    5.51/2    7.49/3   11.01/4   12.59/4   14.32/2   19.20/4   20.29/3  
    Wrocław                                            2.48/3    3.03/2    1.58/4    3.12/4    1.58/2    1.33/1*   4.48/5    1.09/2  
  4 Magdalena Grodoń, 78                        20.21  2.45/2    6.01/4    7.54/4   10.56/3   12.57/3   14.38/4   19.17/3   20.35/4  
    Wrocław                                            2.45/2    3.16/4    1.53/3    3.02/2    2.01/3    1.41/3    4.39/3    1.18/5  
  5 Staszkiewicz Anna, 63                       22.55  6.09/5    9.31/5   11.14/5   14.12/5   16.33/5   18.34/5   22.55/5   24.00/5  
    Wrocław                                            6.09/5    3.22/5    1.43/2    2.58/1*   2.21/5    2.01/5    4.21/1*   1.05/1* 
  6 Przychodzeń Sabina, Iga i Kacper,12         94.13 18.09/6   27.09/6   32.32/6   39.54/6   73.38/6   77.42/6   91.39/6   94.19/6  
    Wrocław                                           18.09/6    9.00/6    5.23/6    7.22/6   33.44/6    4.04/6   13.57/6    2.40/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open-R      3.8km   35m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-31      2-32      3-33      4-35      5-34      6-36    
  1 Przychodzeń Tobiasz,06                      20.32      /         /         /         /         /         /    20.32/1* 
    SP1 Wrocław                                            /         /         /         /         /         /         /   
  2 Charatonik Ida,04                           28.05      /         /         /         /         /         /    28.05/2  
    SSP46 Wrocław                                          /         /         /         /         /         /         /   
  2 Charatonik Amelia,02                        28.05      /         /         /         /         /         /    28.05/2  
    SSP46 Wrocław                                          /         /         /         /         /         /         /   
  4 Kurzyp Michał,06                            28.41      /         /         /         /         /         /    28.41/4  
    SP17 Wrocław                                           /         /         /         /         /         /         /   
  5 Wesoły Tosia,07                             29.21      /         /         /         /         /         /    29.21/5  
    SP17 Wrocław                                           /         /         /         /         /         /         /   
  6 Grochowska Gabrysia,04                      29.22      /         /         /         /         /         /    29.22/6  
    SP Kiełczów                                            /         /         /         /         /         /         /   
  6 Grochowski Kuba,02                          29.22      /         /         /         /         /         /    29.22/6  
    SP Kiełczów                                            /         /         /         /         /         /         /   
  8 Poniatowska Julia,03                        33.20      /         /         /         /         /         /    33.20/8  
    SP Tyniec Mały                                         /         /         /         /         /         /         /   
  9 Kuchta Tomasz,05                            35.00      /         /         /         /         /         /    35.00/9  
    Brzezina                                               /         /         /         /         /         /         /   
 10 Ożóg Wiktor i Julia,08                      38.28      /         /         /         /         /         /    38.28/10 
    PSP Miłoszyce                                          /         /         /         /         /         /         /   
 11 Piotr Pawlak, 06                            38.39      /         /         /         /         /         /    38.39/11 
    Wrocław                                                /         /         /         /         /         /         /   
 12 Igor Rzepka, 06                             44.58      /         /         /         /         /         /    44.58/12 
    Wrocław                                                /         /         /         /         /         /         /   
 13 Poniatowska Alicja,07                       46.42      /         /         /         /         /         /    46.42/13 
    SP Tyniec Mały                                         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Spacer      3.8km   35m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-31      2-32      3-33      4-35      5-34      6-36    
  1 Ożóg Dorota, 76                             60.44      /         /         /         /         /         /    60.44/1* 
    KS Artemis Wrocław                                     /         /         /         /         /         /         /   
  2 Ziółkowska Izabela, 74                      60.49      /         /         /         /         /         /    60.49/2  
    Jelcz-Laskowice                                        /         /         /         /         /         /         /   
  3 Ordak-Bonarska K., Bonarska J., 81          66.38      /         /         /         /         /         /    66.38/3  
    Wrocław                                                /         /         /         /         /         /         /   
  4 Pawlak Julia, 11                           103.00      /         /         /         /         /         /   103.00/4  
    Wrocław                                                /         /         /         /         /         /         /