Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                     2016-06-12 22:04:14
                                                                                                 OMW w RJnO - etap 2
===KS Artemis===========================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-12        4.0km    5m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-103   
  1 Ida Charatonik,04                           26.30  3.08/1*   6.40/1*  10.51/1*  13.36/1*  18.34/1*  24.57/1*  26.30/1* 
    Wilkszyn                                           3.08/1*   3.32/1*   4.11/1*   2.45/1*   4.58/1*   6.23/1*   1.33/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-14        6.5km   12m 9k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-32      2-33      3-63      4-64      5-37      6-34      7-62      8-39      9-103   
  1 Alicja Kuchta,02                            34.29  3.30/1*   5.47/1*   8.12/1*  11.41/1*  14.40/1*  22.40/1*  27.24/1*  31.58/1*  33.02/1*  34.29/1* 
    Brzezina                                           3.30/1*   2.17/1*   2.25/1*   3.29/1*   2.59/1*   8.00/2    4.44/1*   4.34/1*   1.04/1*   1.27/1* 
  2 Amelia Charatonik,02                        43.57  5.41/2    9.43/2   13.25/2   19.48/2   23.52/2   29.24/2   36.30/2   41.12/2   42.27/2   43.57/2  
    Wilkszyn                                           5.41/2    4.02/2    3.42/2    6.23/2    4.04/2    5.32/1*   7.06/2    4.42/2    1.15/2    1.30/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-17       10.0km   15m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-60      2-61      3-65      4-37      5-67      6-102     7-63      8-38      9-66     10-39    
  1 Małgorzata Rodzewicz,01                     57.07  2.17/1*   6.51/1*  12.24/1*  17.44/1*  24.39/1*  28.10/1*  34.26/1*  40.04/1*  44.27/1*  55.05/1*  57.07/1* 
    Wrocław                                            2.17/1*   4.34/1*   5.33/1*   5.20/1*   6.55/1*   3.31/1*   6.16/1*   5.38/1*   4.23/1*  10.38/1*   2.02/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-20       12.0km   20m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-41      2-61      3-102     4-67      5-40      6-66      7-63      8-64      9-37     10-65     11-62     12-39    
  1 Daria Kruczek,83                            46.12  3.17/1*   5.25/1*  14.16/1*  16.59/1*  23.29/1*  25.30/1*  29.22/1*  32.32/1*  35.05/1*  39.23/1*  42.06/1*  44.38/1*  46.12/1* 
    KS Artemis Wrocław                                 3.17/1*   2.08/2    8.51/2    2.43/1*   6.30/1*   2.01/2    3.52/1*   3.10/1*   2.33/1*   4.18/1*   2.43/1*   2.32/1*   1.34/1* 
  2 Róża Spiliszewska                           52.55  3.40/3    6.07/3   15.17/3   18.11/3   27.02/3   29.11/3   33.41/3   37.12/3   40.15/3   45.20/3   48.22/3   51.10/2   52.55/2  
    KS Artemis Wrocław                                 3.40/3    2.27/6    9.10/3    2.54/2    8.51/6    2.09/4    4.30/4    3.31/5    3.03/5    5.05/4    3.02/5    2.48/4    1.45/2  
  3 Marta Flek,83                               53.32  3.23/2    5.42/2   14.23/2   17.24/2   24.43/2   26.45/2   31.46/2   35.31/2   38.20/2   42.52/2   45.44/2   51.36/3   53.32/3  
    Wrocław                                            3.23/2    2.19/5    8.41/1*   3.01/3    7.19/4    2.02/3    5.01/5    3.45/6    2.49/2    4.32/2    2.52/2    5.52/7    1.56/4  
  4 Anna Banaszkiewicz,79                       57.22  3.59/4    6.07/3   17.53/4   21.22/4   28.53/4   31.06/4   36.13/4   39.37/4   44.06/4   49.17/4   52.14/4   55.19/4   57.22/4  
    Wrocław                                            3.59/4    2.08/2   11.46/4    3.29/4    7.31/5    2.13/5    5.07/6    3.24/4    4.29/6    5.11/6    2.57/4    3.05/5    2.03/6  
  5 Wioletta Fałowska,70                        63.29  4.57/5    7.09/5   25.58/6   30.12/5   37.14/5   39.48/5   44.14/5   47.31/5   50.23/5   55.30/5   58.59/5   61.32/5   63.29/5  
    Gajków                                             4.57/5    2.12/4   18.49/7    4.14/5    7.02/3    2.34/6    4.26/2    3.17/2    2.52/3    5.07/5    3.29/6    2.33/2    1.57/5  
  6 Magdalena Cieszkowska-Kuchta,72             80.25 24.12/7   26.03/7   42.15/7   49.16/7   55.56/7   57.49/7   62.15/7   65.36/7   68.34/7   73.09/6   76.01/6   78.34/6   80.25/6  
    Kotiki                                            24.12/7    1.51/1*  16.12/6    7.01/6    6.40/2    1.53/1*   4.26/2    3.21/3    2.58/4    4.35/3    2.52/2    2.33/2    1.51/3  
  7 Anna Cyrkiel,77                             85.14  5.17/6   10.03/6   22.19/5   31.42/6   42.47/6   45.58/6   53.42/6   59.21/6   64.59/6   73.26/7   78.05/7   82.44/7   85.14/7  
    Wrocław                                            5.17/6    4.46/7   12.16/5    9.23/7   11.05/7    3.11/7    7.44/7    5.39/7    5.38/7    8.27/7    4.39/7    4.39/6    2.30/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-40       10.0km   15m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-60      2-61      3-65      4-37      5-67      6-102     7-63      8-38      9-66     10-39    
  1 Joanna Przybyłek,64                         92.01  4.15/1*  10.09/1*  20.46/1*  30.27/1*  40.25/1*  47.03/1*  54.11/1*  63.23/1*  72.08/1*  88.20/1*  92.01/1* 
    Wrocław                                            4.15/1*   5.54/2   10.37/3    9.41/1*   9.58/2    6.38/3    7.08/3    9.12/2    8.45/3   16.12/3    3.41/3  
  2 Elżbieta Małgorzata Kubiak,73               99.22 14.40/3   20.03/3   27.46/3   47.27/3   55.26/2   61.41/2   67.14/2   78.01/2   82.21/2   97.00/2   99.22/2  
    PKS Slepi i Łysi, Wrocław                         14.40/3    5.23/1*   7.43/2   19.41/3    7.59/1*   6.15/2    5.33/2   10.47/3    4.20/1*  14.39/2    2.22/2  
  3 Marzena Ciura, 71                          104.00 12.24/2   18.51/2   25.12/2   44.41/2   66.06/3   70.50/3   75.10/3   83.35/3   89.23/3  102.02/3  104.00/3  
                                                      12.24/2    6.27/3    6.21/1*  19.29/2   21.25/3    4.44/1*   4.20/1*   8.25/1*   5.48/2   12.39/1*   1.58/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-12        4.0km    5m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-103   
  1 Mciej Górski,04                             29.36  2.10/1*   4.55/1*   7.20/1*  14.20/1*  23.49/1*  28.18/1*  29.36/1* 
    SP Długołęka                                       2.10/1*   2.45/1*   2.25/1*   7.00/3    9.29/3    4.29/2    1.18/1* 
  2 Tomasz Kuchta,05                            29.54  2.10/1*   5.06/2   20.12/2   22.09/2   25.26/2   28.31/2   29.54/2  
    Brzezina                                           2.10/1*   2.56/2   15.06/2    1.57/1*   3.17/1*   3.05/1*   1.23/2  
  3 Tobiasz Przychodzeń,06                      40.25  2.22/3    7.58/3   27.06/3   29.21/3   33.02/3   38.44/3   40.25/3  
    SP1 Wrocław                                        2.22/3    5.36/3   19.08/3    2.15/2    3.41/2    5.42/3    1.41/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-14        6.5km   12m 9k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-32      2-33      3-63      4-64      5-37      6-34      7-62      8-39      9-103   
  1 Filip Ziółkowski,02                         31.34  4.34/1*   6.45/1*   9.32/1*  12.47/1*  15.21/1*  19.18/1*  24.30/1*  29.20/1*  30.16/1*  31.34/1* 
    Jelcz-Laskowice                                    4.34/1*   2.11/1*   2.47/1*   3.15/1*   2.34/1*   3.57/1*   5.12/1*   4.50/2    0.56/1*   1.18/1* 
  2 Grzegorz Rodzewicz,04                       54.07  7.46/2   15.07/2   19.06/2   25.08/2   29.29/2   34.48/2   46.10/2   50.31/2   51.59/2   54.07/2  
    Wrocław                                            7.46/2    7.21/2    3.59/2    6.02/2    4.21/2    5.19/2   11.22/2    4.21/1*   1.28/2    2.08/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-17       12.0km   20m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-41      2-61      3-102     4-67      5-40      6-66      7-63      8-64      9-37     10-65     11-62     12-39    
  1 Daniel Sadowski,01                          47.45  3.40/1*   5.42/1*  12.59/1*  15.36/1*  21.57/1*  23.53/1*  29.41/1*  33.01/1*  35.37/1*  39.44/1*  42.32/1*  46.05/1*  47.45/1* 
    Womiśki                                            3.40/1*   2.02/1*   7.17/1*   2.37/1*   6.21/1*   1.56/1*   5.48/1*   3.20/1*   2.36/1*   4.07/1*   2.48/1*   3.33/1*   1.40/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-20       16.0km   25m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-61      2-65      3-40      4-67      5-102     6-60      7-62      8-63      9-64     10-37     11-66     12-39    
  1 Daniel Krasulak,81                          43.52  3.40/1*   6.56/1*  10.09/1*  14.45/1*  16.57/1*  22.24/1*  25.49/1*  29.08/1*  31.30/1*  33.35/1*  36.13/1*  42.34/1*  43.52/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                                  3.40/1*   3.16/1*   3.13/1*   4.36/2    2.12/3    5.27/2    3.25/4    3.19/1*   2.22/2    2.05/5    2.38/15   6.21/2    1.18/3  
  2 Jakub Jakimiuk,89                           46.11  4.02/3    8.27/5   12.54/6   17.30/5   19.37/5   25.03/2   28.21/2   32.14/2   34.40/2   36.38/2   38.31/2   44.53/2   46.11/2  
    Wrocław                                            4.02/3    4.25/10   4.27/9    4.36/2    2.07/2    5.26/1*   3.18/3    3.53/2    2.26/3    1.58/2    1.53/3    6.22/3    1.18/3  
  3 Krystian Jakubek,92                         47.31  5.22/10   8.48/7   12.09/4   16.40/2   19.02/2   27.56/6   30.43/5   34.39/5   36.58/5   38.46/4   40.28/3   46.19/3   47.31/3  
    Mitutoyo AZS Wratistavia                           5.22/10   3.26/2    3.21/2    4.31/1*   2.22/4    8.54/14   2.47/1*   3.56/3    2.19/1*   1.48/1*   1.42/1*   5.51/1*   1.12/1* 
  4 Marcin Jaśków,82                            50.02  4.30/7    8.08/2   11.50/2   17.09/4   19.33/4   25.32/3   29.15/3   33.38/4   36.32/4   38.48/5   40.54/5   48.23/4   50.02/4  
    Wrocław                                            4.30/7    3.38/4    3.42/4    5.19/8    2.24/5    5.59/3    3.43/6    4.23/6    2.54/7    2.16/8    2.06/5    7.29/7    1.39/12 
  5 Maciej Guguł,83                             52.08  6.48/16  10.59/13  14.29/11  19.26/7   21.32/7   30.27/9   33.19/7   37.36/7   40.10/7   42.08/7   43.53/6   50.53/5   52.08/5  
    Last Point Wrocław                                 6.48/16   4.11/7    3.30/3    4.57/4    2.06/1*   8.55/15   2.52/2    4.17/5    2.34/4    1.58/2    1.45/2    7.00/4    1.15/2  
  6 Rafał Fałowski,70                           53.29  6.18/14  10.15/11  14.15/10  19.28/8   21.58/8   28.05/7   32.10/6   36.58/6   39.51/6   42.05/6   44.24/7   51.34/6   53.29/6  
    Gajków                                             6.18/14   3.57/5    4.00/7    5.13/7    2.30/8    6.07/4    4.05/10   4.48/7    2.53/6    2.14/6    2.19/10   7.10/5    1.55/16 
  7 Przemek Lisowski,87                         54.02  4.39/8    8.13/3   12.03/3   17.07/3   19.31/3   25.52/4   29.38/4   33.37/3   36.17/3   38.38/3   40.44/4   52.31/7   54.02/7  
    KS Artemis Wrocław                                 4.39/8    3.34/3    3.50/5    5.04/5    2.24/5    6.21/5    3.46/7    3.59/4    2.40/5    2.21/9    2.06/5   11.47/16   1.31/5  
  8 Paweł Czekierda,81                          57.28  4.00/2    8.24/4   12.31/5   17.41/6   20.08/6   27.25/5   34.50/10  40.06/9   43.26/9   45.59/9   48.19/9   55.53/8   57.28/8  
    DGR Wrocław                                        4.00/2    4.24/8    4.07/8    5.10/6    2.27/7    7.17/7    7.25/17   5.16/12   3.20/14   2.33/13   2.20/11   7.34/8    1.35/8  
  9 Jacek Kamecki,79                            58.17  4.12/4    8.49/8   14.08/9   19.47/10  22.59/10  30.12/8   34.16/8   39.34/8   43.13/8   45.27/8   47.49/8   56.34/9   58.17/9  
    Wrocław                                            4.12/4    4.37/12   5.19/12   5.39/9    3.12/13   7.13/6    4.04/8    5.18/14   3.39/16   2.14/6    2.22/13   8.45/12   1.43/15 
 10 Krzysztof Mączka,80                         59.45  5.40/12   9.42/10  13.34/7   19.51/11  22.56/9   31.17/10  34.43/9   40.30/10  43.39/10  46.18/10  49.40/11  58.06/10  59.45/10 
    Wrocław                                            5.40/12   4.02/6    3.52/6    6.17/14   3.05/11   8.21/11   3.26/5    5.47/16   3.09/10   2.39/17   3.22/17   8.26/10   1.39/12 
 11 Łukasz Szumny,80                            60.00  4.23/5    8.47/6   13.48/8   19.31/9   24.41/11  32.03/11  36.07/11  41.24/11  45.17/11  47.21/11  49.37/10  58.22/11  60.00/11 
    Pakosław                                           4.23/5    4.24/8    5.01/10   5.43/10   5.10/17   7.22/8    4.04/8    5.17/13   3.53/17   2.04/4    2.16/9    8.45/12   1.38/11 
 12 Tomasz Przybyłek,94                         60.55  6.27/15  12.02/15  17.56/13  23.53/13  26.37/13  34.53/12  39.21/12  44.26/12  47.39/12  50.07/12  52.09/12  59.22/12  60.55/12 
    Mitutoyo AZS Wratistavia                           6.27/15   5.35/14   5.54/13   5.57/12   2.44/9    8.16/10   4.28/13   5.05/8    3.13/12   2.28/11   2.02/4    7.13/6    1.33/7  
 13 Michał Harytoniuk,87                        64.54  4.23/5   10.28/12  19.26/14  25.19/14  28.16/14  36.42/14  41.18/14  46.56/14  50.04/14  52.25/14  54.37/14  63.23/13  64.54/13 
    Stępin                                             4.23/5    6.05/15   8.58/16   5.53/11   2.57/10   8.26/12   4.36/14   5.38/15   3.08/9    2.21/9    2.12/8    8.46/14   1.31/5  
 14 Marcin Nawrocki,81                          66.29  5.00/9    9.34/9   20.42/16  27.00/16  31.34/16  39.00/16  43.51/16  49.03/16  52.10/16  54.45/16  56.53/16  64.52/14  66.29/14 
    DGR Wrocław                                        5.00/9    4.34/11  11.08/17   6.18/15   4.34/16   7.26/9    4.51/15   5.12/9    3.07/8    2.35/14   2.08/7    7.59/9    1.37/10 
 15 Piotr Pańszczyk,80                          66.44  6.13/13  13.06/16  20.26/15  26.56/15  30.07/15  38.56/15  43.15/15  48.29/15  51.41/15  54.16/15  56.37/15  65.04/15  66.44/15 
    Wrocław                                            6.13/13   6.53/17   7.20/15   6.30/16   3.11/12   8.49/13   4.19/12   5.14/11   3.12/11   2.35/14   2.21/12   8.27/11   1.40/14 
 16 Daniel Przychodzeń,77                       71.19  5.34/11  11.42/14  16.57/12  22.54/12  26.11/12  36.02/13  40.16/13  45.29/13  48.44/13  51.15/13  53.42/13  69.44/16  71.19/16 
    Wrocław                                            5.34/11   6.08/16   5.15/11   5.57/12   3.17/14   9.51/16   4.14/11   5.13/10   3.15/13   2.31/12   2.27/14  16.02/17   1.35/8  
 17 Krzysztof Krutul,77                        119.43 46.24/17  51.02/17  57.51/17  72.57/17  76.27/17  86.37/17  92.23/17  98.28/17 101.51/17 104.29/17 107.22/17 117.47/17 119.43/17 
    Wrocław                                           46.24/17   4.38/13   6.49/14  15.06/17   3.30/15  10.10/17   5.46/16   6.05/17   3.23/15   2.38/16   2.53/16  10.25/15   1.56/17 
    Paweł Banaszkiewicz,87                  NKL-bPK        /         /         /         /         /     8.14/    23.20/    41.10/    51.20/    60.41/    71.12/   104.26/   110.40/   
    KTR Bike Orient Wrocław                                /         /         /         /         /         /    15.06/    17.50/    10.10/     9.21/    10.31/    33.14/     6.14/   
    Karol Żuk,95                            NKL-bPK   12.49/    16.50/    22.59/    39.55/    43.03/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Świerzów                                          12.49/     4.01/     6.09/    16.56/     3.08/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-40       12.0km   20m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-41      2-61      3-102     4-67      5-40      6-66      7-63      8-64      9-37     10-65     11-62     12-39    
  1 Krzysztof Szawdzin,69                       35.58  3.42/7    5.04/6   10.50/4   13.25/3   18.39/1*  20.05/1*  23.09/1*  25.44/1*  27.48/1*  30.57/1*  32.55/1*  34.45/1*  35.58/1* 
    Wrocław                                            3.42/7    1.22/2    5.46/3    2.35/4    5.14/1*   1.26/1*   3.04/1*   2.35/2    2.04/1*   3.09/1*   1.58/1*   1.50/1*   1.13/1* 
  2 Krzysztof Rodzewicz,67                      39.35  2.33/2    4.01/1*  10.27/2   13.11/2   19.01/2   20.54/2   24.21/3   27.09/3   29.36/3   33.25/3   35.50/4   38.08/2   39.35/2  
    Wrocław                                            2.33/2    1.28/4    6.26/5    2.44/6    5.50/3    1.53/8    3.27/5    2.48/4    2.27/5    3.49/6    2.25/4    2.18/3    1.27/6  
  3 Marek Choromański,73                        40.54  2.28/1*   5.42/7   11.08/5   13.31/4   19.21/3   20.55/3   24.05/2   26.44/2   29.17/2   32.44/2   35.00/2   39.32/3   40.54/3  
    KS Artemis Wrocław                                 2.28/1*   3.14/12   5.26/1*   2.23/2    5.50/3    1.34/4    3.10/3    2.39/3    2.33/9    3.27/3    2.16/3    4.32/12   1.22/3  
  4 Wojciech Skowroński,76                      41.39  2.53/4    4.29/3   13.11/8   15.20/5   20.35/4   22.08/4   25.15/4   27.46/4   30.09/4   33.39/4   35.46/3   40.12/4   41.39/4  
    KB Harcownik                                       2.53/4    1.36/5    8.42/9    2.09/1*   5.15/2    1.33/3    3.07/2    2.31/1*   2.23/3    3.30/4    2.07/2    4.26/11   1.27/6  
  5 Dariusz Kruczek,67                          44.23  2.44/3    4.11/2   10.28/3   16.16/6   22.54/6   24.42/7   28.07/5   32.04/5   34.36/5   38.18/5   40.52/5   42.59/5   44.23/5  
    Wrocław                                            2.44/3    1.27/3    6.17/4    5.48/13   6.38/8    1.48/6    3.25/4    3.57/10   2.32/6    3.42/5    2.34/7    2.07/2    1.24/5  
  6 Tomasz Charatonik,70                        45.57  2.59/6    4.47/5   12.39/6   17.09/8   23.22/8   25.10/8   29.16/7   32.21/6   34.53/6   39.30/6   41.59/6   44.25/6   45.57/6  
    Wilkszyn                                           2.59/6    1.48/7    7.52/7    4.30/12   6.13/6    1.48/6    4.06/6    3.05/6    2.32/6    4.37/11   2.29/5    2.26/5    1.32/8  
  7 Piotr Ziółkowski,74                         48.23  4.35/10   5.55/9   12.39/6   16.57/7   22.55/7   24.29/6   32.27/10  35.18/9   37.41/9   41.45/8   44.30/8   47.01/7   48.23/7  
    Jelcz-Laskowice                                    4.35/10   1.20/1*   6.44/6    4.18/11   5.58/5    1.34/4    7.58/15   2.51/5    2.23/3    4.04/7    2.45/9    2.31/7    1.22/3  
  8 Andrzej Skonieczny,57                       49.00  4.42/11   6.41/11  16.15/10  18.55/10  25.31/10  27.29/9   31.45/8   35.02/8   37.34/8   41.57/9   44.49/9   47.18/8   49.00/8  
    Wrocław                                            4.42/11   1.59/9    9.34/10   2.40/5    6.36/7    1.58/10   4.16/7    3.17/7    2.32/6    4.23/9    2.52/10   2.29/6    1.42/10 
  9 Wiesław Michalik,72                         49.52  2.57/5    4.38/4   10.23/1*  12.49/1*  21.11/5   22.42/5   28.36/6   34.36/7   36.52/7   40.15/7   43.09/7   48.33/9   49.52/9  
    czasnarower.pl                                     2.57/5    1.41/6    5.45/2    2.26/3    8.22/12   1.31/2    5.54/13   6.00/15   2.16/2    3.23/2    2.54/11   5.24/14   1.19/2  
 10 Piotr Wilkosz,65                            52.58  4.02/9    6.19/10  14.30/9   17.47/9   25.18/9   27.42/10  32.19/9   36.17/10  39.25/10  44.48/10  48.03/10  51.06/10  52.58/10 
    Wrocław                                            4.02/9    2.17/11   8.11/8    3.17/8    7.31/10   2.24/12   4.37/8    3.58/11   3.08/12   5.23/13   3.15/12   3.03/9    1.52/12 
 11 Ryszard Stępniak,56                         54.37  4.53/12   8.22/13  19.40/12  22.29/11  29.31/11  31.27/11  36.46/11  40.39/11  43.27/11  47.45/11  50.22/11  52.53/11  54.37/11 
    Bolesławiec                                        4.53/12   3.29/13  11.18/13   2.49/7    7.02/9    1.56/9    5.19/11   3.53/9    2.48/10   4.18/8    2.37/8    2.31/7    1.44/11 
 12 Zbigniew Jednoróg,69                        63.27  3.42/7    5.49/8   27.15/14  30.50/13  39.09/13  41.21/13  46.05/13  49.38/13  52.28/13  56.58/12  59.31/12  61.53/12  63.27/12 
    Oleśnica                                           3.42/7    2.07/10  21.26/15   3.35/9    8.19/11   2.12/11   4.44/9    3.33/8    2.50/11   4.30/10   2.33/6    2.22/4    1.34/9  
 13 Krzysztof Ciura, 66                         68.57  6.03/13   7.51/12  18.56/11  23.01/12  33.36/12  36.22/12  41.52/12  46.43/12  50.59/12  58.00/13  62.19/13  66.17/13  68.57/13 
                                                       6.03/13   1.48/7   11.05/12   4.05/10  10.35/14   2.46/14   5.30/12   4.51/13   4.16/13   7.01/14   4.19/14   3.58/10   2.40/15 
 14 Piotr Cyrkiel,72                            86.33  6.33/14  11.15/14  22.52/13  32.29/14  44.06/14  47.18/14  55.02/14  60.42/14  65.59/14  74.35/14  79.26/14  84.04/14  86.33/14 
    Wrocław                                            6.33/14   4.42/15  11.37/14   9.37/15  11.37/15   3.12/15   7.44/14   5.40/14   5.17/14   8.36/15   4.51/15   4.38/13   2.29/14 
 15 Jerzy Naporowski,66                        104.45 40.10/15  43.49/15  54.34/15  61.12/15  70.21/15  73.02/15  78.05/15  82.38/15  87.59/15  92.59/15  96.25/15 102.23/15 104.45/15 
    Wrocław                                           40.10/15   3.39/14  10.45/11   6.38/14   9.09/13   2.41/13   5.03/10   4.33/12   5.21/15   5.00/12   3.26/13   5.58/15   2.22/13 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-60       10.0km   15m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-60      2-61      3-65      4-37      5-67      6-102     7-63      8-38      9-66     10-39    
  1 Kazimierz Dura,39                           49.40  2.40/3    6.40/3   12.06/3   17.05/2   23.06/2   26.26/2   30.01/2   35.34/1*  39.17/1*  47.43/1*  49.40/1* 
    WKS Śląsk Wrocław                                  2.40/3    4.00/3    5.26/2    4.59/1*   6.01/3    3.20/3    3.35/1*   5.33/1*   3.43/1*   8.26/1*   1.57/2  
  2 Michał Włodarczyk,49                        53.54  2.34/1*   5.54/2   11.29/2   18.52/3   24.17/3   27.16/3   30.59/3   36.41/3   41.18/2   52.02/2   53.54/2  
    KS Artemis Wrocław                                 2.34/1*   3.20/2    5.35/3    7.23/4    5.25/2    2.59/2    3.43/3    5.42/2    4.37/2   10.44/2    1.52/1* 
  3 Wacław Jaskuła,54                           61.58  2.35/2    5.37/1*   9.58/1*  17.02/1*  22.13/1*  24.57/1*  28.34/1*  36.33/2   41.19/3   59.36/3   61.58/3  
    mod-x.org                                          2.35/2    3.02/1*   4.21/1*   7.04/3    5.11/1*   2.44/1*   3.37/2    7.59/4    4.46/4   18.17/4    2.22/3  
  4 Marek Poloczek,55                           70.47  4.54/4    9.36/4   17.14/4   24.14/4   30.44/4   35.17/4   40.49/4   48.24/4   53.08/4   68.09/4   70.47/4  
    KS Artemis Wrocław                                 4.54/4    4.42/4    7.38/4    7.00/2    6.30/4    4.33/4    5.32/4    7.35/3    4.44/3   15.01/3    2.38/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open        6.5km   12m 9k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-32      2-33      3-63      4-64      5-37      6-34      7-62      8-39      9-103   
  1 Dominik Rzeszowski,80                       74.11 41.45/3   45.15/3   51.12/3   55.50/3   59.17/3   63.27/3   68.08/1*  71.09/1*  72.35/1*  74.11/1* 
    Wrocław                                           41.45/3    3.30/1*   5.57/1*   4.38/1*   3.27/1*   4.10/1*   4.41/1*   3.01/1*   1.26/1*   1.36/1* 
  2 Kacper Przychodzeń,10                       98.04 13.41/1*  20.22/1*  29.06/2   40.01/1*  47.43/2   57.32/1*  72.23/2   91.33/2   95.03/3   98.04/2  
    Przedsz.109 Wrocław                               13.41/1*   6.41/2    8.44/3   10.55/2    7.42/3    9.49/2   14.51/3   19.10/3    3.30/3    3.01/2  
  3 Iga i Sabina Przychodzeń,12                 98.08 13.50/2   21.12/2   29.04/1*  40.17/2   47.33/1*  58.11/2   72.29/3   91.35/3   95.00/2   98.08/3  
    Przedsz.109 Wrocław                               13.50/2    7.22/3    7.52/2   11.13/3    7.16/2   10.38/3   14.18/2   19.06/2    3.25/2    3.08/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open-R      4.0km    5m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                       1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-103   
  1 Mikołaj Ledniowski                          17.38  2.03/1*   4.47/1*   7.09/1*   8.59/1*  12.16/1*  16.21/1*  17.38/1* 
    Wrocław                                            2.03/1*   2.44/1*   2.22/1*   1.50/2    3.17/3    4.05/8    1.17/1* 
  2 Aleksander Krasulak,10                      18.32  2.23/2    5.23/2    7.54/2    9.51/2   13.09/2   16.42/2   18.32/2  
    Wrocław                                            2.23/2    3.00/2    2.31/2    1.57/4    3.18/4    3.33/6    1.50/9  
  3 Kamil Starczewski,07                        19.18  2.47/5    6.19/4    9.15/3   10.57/3   14.10/3   17.59/3   19.18/3  
    SP10 Wrocław                                       2.47/5    3.32/4    2.56/5    1.42/1*   3.13/2    3.49/7    1.19/2  
  4 Olaf Kabath,07                              19.50  2.49/6    6.38/5    9.21/4   11.32/4   15.08/4   18.14/4   19.50/4  
    Wilkszyn                                           2.49/6    3.49/7    2.43/3    2.11/5    3.36/7    3.06/2    1.36/5  
  5 Maciej Bedri,08                             19.56  3.01/8    6.47/6    9.37/5   11.56/5   15.17/5   18.32/5   19.56/5  
    SP Pisarzowice                                     3.01/8    3.46/6    2.50/4    2.19/6    3.21/6    3.15/3    1.24/4  
  6 Tomasz Ziółkowski,07                        24.47  3.04/9    7.25/7   13.07/9   15.33/8   19.48/8   23.07/6   24.47/6  
    Jelcz-Laskowice                                    3.04/9    4.21/8    5.42/14   2.26/7    4.15/8    3.19/4    1.40/6  
  7 Wojciech Sadowski,07                        25.59  3.42/12   7.25/7   11.19/7   14.10/6   19.10/6   23.38/7   25.59/7  
    Womiśki                                            3.42/12   3.43/5    3.54/8    2.51/9    5.00/12   4.28/10   2.21/13 
  8 Zuzanna Górska,08                           26.27  3.51/14   8.25/9   12.21/8   15.11/7   19.40/7   24.42/8   26.27/8  
    SP Długołęka                                       3.51/14   4.34/9    3.56/9    2.50/8    4.29/9    5.02/11   1.45/8  
  9 Marcin Serafin,08                           27.24  2.28/3    5.43/3   10.11/6   19.04/10  22.24/10  25.43/9   27.24/9  
    Redeco Squash Wrocław                              2.28/3    3.15/3    4.28/11   8.53/15   3.20/5    3.19/4    1.41/7  
 10 Aleksandra Smolińska,07                     29.36  2.59/7   10.39/10  14.27/10  17.36/9   22.19/9   27.34/10  29.36/10 
    SP17 Wrocław                                       2.59/7    7.40/11   3.48/7    3.09/11   4.43/10   5.15/12   2.02/10 
 11 Wiktor Krompaszczyk,10                      32.12  5.10/15  11.52/11  16.18/11  21.04/11  25.55/11  30.08/11  32.12/11 
    Wrocław                                            5.10/15   6.42/10   4.26/10   4.46/14   4.51/11   4.13/9    2.04/11 
 12 Lena Gorczyńska,08                          39.54  3.08/10  17.24/12  22.01/13  25.08/12  30.49/12  37.12/12  39.54/12 
    Jelcz-Laskowice                                    3.08/10  14.16/12   4.37/13   3.07/10   5.41/13   6.23/13   2.42/14 
 13 Wiktor Ożóg,08                              48.08  3.49/13  18.11/13  21.53/12  26.13/13       /         /    48.08/13 
    Miłoszyce                                          3.49/13  14.22/13   3.42/6    4.20/12       /         /         /   
 14 Hanna Starczewska,07                        54.11  2.40/4   40.30/14  44.59/15  46.54/15  49.57/14  52.51/13  54.11/14 
    SP10 Wrocław                                       2.40/4   37.50/15   4.29/12   1.55/3    3.03/1*   2.54/1*   1.20/3  
 15 Marcel Kula, 11                             64.29  3.36/11  40.48/15  25.02/14  29.39/14  49.15/13  62.18/14  64.29/15 
    Wilkszyn                                           3.36/11  37.12/14       /     4.37/13  19.36/14  13.03/14   2.11/12