MISTRZOSTWA POLSKI SPRINT / PUCHAR NAJMŁODSZYCH SPRINT / MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA w RJnO - ETAP 2, M.14
2016-09-10, KS Artemis Wrocław, Świerzów
Inne kategorie:
K-12
K-14
K-17
K-20
K-21
K-40
K-50
M-12
M-17
M-20
M-21
M-40
M-50
M-60
M-70
Open-R
Wygenerowane przez Orienteering Organiser 12
M-14
Najlepszy międzyczas |
Strata < 5% |
Strata < 25% |
Strata < 50% |
Strata < 100% |
Strata > 100% |
|
Nazwisko | Wynik |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Meta |
1 |
Michal Towarek,03 |
23.17 |
4.30/1 |
6.27/1 |
8.13/1 |
9.23/1 |
12.33/1 |
15.17/1 |
17.47/1 |
19.15/1 |
22.23/1 |
23.17/1 |
UKS Kometa Gliwice |
|
4.30/1 |
1.57/1 |
1.46/2 |
1.10/1 |
3.10/4 |
2.44/5 |
2.30/2 |
1.28/2 |
3.08/2 |
0.54/4 |
2 |
Maciej Wozniak,02 |
25.01 |
4.56/3 |
8.31/3 |
10.10/2 |
11.38/3 |
14.30/2 |
16.54/2 |
19.24/2 |
20.48/2 |
24.09/2 |
25.01/2 |
UKS Lotna Zdzieszowice |
|
4.56/3 |
3.35/5 |
1.39/1 |
1.28/5 |
2.52/1 |
2.24/2 |
2.30/2 |
1.24/1 |
3.21/4 |
0.52/2 |
3 |
Tomasz Jachec,03 |
25.21 |
4.42/2 |
8.05/2 |
10.18/3 |
11.34/2 |
14.39/3 |
17.01/3 |
19.43/3 |
21.16/3 |
24.27/3 |
25.21/3 |
UKS Lotna Zdzieszowice |
|
4.42/2 |
3.23/4 |
2.13/5 |
1.16/2 |
3.05/2 |
2.22/1 |
2.42/4 |
1.33/4 |
3.11/3 |
0.54/4 |
4 |
Marcin Sikorski,02 |
25.35 |
5.49/5 |
8.43/5 |
10.33/5 |
11.52/4 |
15.01/4 |
17.34/4 |
19.47/4 |
21.21/4 |
24.43/4 |
25.35/4 |
LUKS Azymek Zdzieszowice |
|
5.49/5 |
2.54/2 |
1.50/3 |
1.19/3 |
3.09/3 |
2.33/3 |
2.13/1 |
1.34/5 |
3.22/5 |
0.52/2 |
5 |
Mateusz Gierus,03 |
26.32 |
5.22/4 |
8.32/4 |
10.30/4 |
12.01/5 |
15.35/5 |
18.14/5 |
21.28/5 |
22.57/5 |
25.41/5 |
26.32/5 |
MLKS Echo Twardogóra |
|
5.22/4 |
3.10/3 |
1.58/4 |
1.31/6 |
3.34/5 |
2.39/4 |
3.14/5 |
1.29/3 |
2.44/1 |
0.51/1 |
6 |
Maksymilian Cych,03 |
34.21 |
6.33/7 |
10.19/6 |
12.34/6 |
14.14/6 |
18.42/7 |
22.32/6 |
26.05/6 |
28.08/6 |
32.55/6 |
34.21/6 |
MLKS Echo Twardogóra |
|
6.33/7 |
3.46/6 |
2.15/6 |
1.40/8 |
4.28/9 |
3.50/7 |
3.33/6 |
2.03/7 |
4.47/8 |
1.26/9 |
7 |
Mikolaj Cych,03 |
35.01 |
8.27/8 |
12.44/8 |
15.11/8 |
16.50/8 |
21.05/8 |
24.03/8 |
27.47/8 |
29.31/8 |
33.54/7 |
35.01/7 |
MLKS Echo Twardogóra |
|
8.27/8 |
4.17/7 |
2.27/7 |
1.39/7 |
4.15/8 |
2.58/6 |
3.44/8 |
1.44/6 |
4.23/7 |
1.07/7 |
8 |
Samuel Gidel,02 |
35.20 |
6.20/6 |
10.48/7 |
13.36/7 |
14.58/7 |
18.38/6 |
22.50/7 |
26.33/7 |
28.47/7 |
34.07/8 |
35.20/8 |
UKS Lotna Zdzieszowice |
|
6.20/6 |
4.28/8 |
2.48/8 |
1.22/4 |
3.40/6 |
4.12/8 |
3.43/7 |
2.14/9 |
5.20/9 |
1.13/8 |
9 |
Piotr Obstoj,02 |
39.58 |
8.33/9 |
13.42/9 |
16.46/9 |
18.39/9 |
22.30/9 |
26.57/9 |
32.49/9 |
34.57/9 |
39.00/9 |
39.58/9 |
UKS Lotna Zdzieszowice |
|
8.33/9 |
5.09/9 |
3.04/9 |
1.53/9 |
3.51/7 |
4.27/9 |
5.52/9 |
2.08/8 |
4.03/6 |
0.58/6 |