Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                       2016-09-13 10:58:55
                    MISTRZOSTWA POLSKI SPRINT / PUCHAR NAJMŁODSZYCH SPRINT / MDŒL w RJnO 2.etap
===KS Artemis=============================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-12        3.8km   40m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-50      2-32      3-52      4-37      5-45      6-55      7-58    
  1 Aleksandra Lukasik,04                 17.44  3.26/1*   5.15/1*   6.38/1*   8.38/1*  13.10/1*  14.40/1*  16.41/1*  17.44/1* 
    UKS Lotna Zdzieszowice                       3.26/1*   1.49/1*   1.23/1*   2.00/1*   4.32/1*   1.30/1*   2.01/1*   1.03/1* 
  2 Natalia Burak,04                      20.40  3.54/2    5.54/2    7.22/2   10.18/2   14.57/2   16.40/2   19.17/2   20.40/2  
    UKS Lotna Zdzieszowice                       3.54/2    2.00/2    1.28/2    2.56/2    4.39/2    1.43/2    2.37/2    1.23/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-14        4.2km   40m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-56      2-55      3-45      4-54      5-53      6-51      7-50      8-58    
  1 Magdalena Ogrodnik,03                 21.43  4.59/4    7.12/1*   9.04/1*  10.12/1*  13.12/1*  15.56/1*  17.24/1*  20.36/1*  21.43/1* 
    UKS Lotna Zdzieszowice                       4.59/4    2.13/1*   1.52/1*   1.08/2    3.00/1*   2.44/2    1.28/2    3.12/2    1.07/3  
  2 Karolina Dammfeld,02                  23.15  4.46/3    7.52/3   11.08/3   12.09/3   15.10/2   17.53/2   19.14/2   22.21/2   23.15/2  
    UKS Lotna Zdzieszowice                       4.46/3    3.06/3    3.16/2    1.01/1*   3.01/2    2.43/1*   1.21/1*   3.07/1*   0.54/1* 
  3 Aleksandra Nitsch,03                  25.50  4.33/2    7.32/2   10.58/2   12.06/2   15.30/3   18.25/3   20.10/3   24.26/3   25.50/3  
    UNTS Warszawa                                4.33/2    2.59/2    3.26/3    1.08/2    3.24/4    2.55/3    1.45/3    4.16/4    1.24/4  
  4 Nina Olesniewicz,03                   31.45  4.20/1*   8.12/4   16.40/4   18.48/4   21.50/4   24.58/4   26.56/4   30.47/4   31.45/4  
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     4.20/1*   3.52/4    8.28/4    2.08/4    3.02/3    3.08/4    1.58/4    3.51/3    0.58/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-17        6.2km   60m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-48      2-47      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-46     10-41     11-42     12-43    
                                      13-44    
  1 Weronika Sulikowska,00                37.02  4.02/1*   6.25/1*   9.24/1*  11.20/1*  13.46/1*  14.35/1*  15.53/1*  19.20/1*  22.52/1*  24.36/1*  28.40/1*  31.39/1* 
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     4.02/1*   2.23/1*   2.59/1*   1.56/2    2.26/3    0.49/1*   1.18/1*   3.27/1*   3.32/3    1.44/2    4.04/2    2.59/3  
                                                35.42/1*  37.02/1* 
                                                 4.03/2    1.20/3  
  2 Aleksandra Oleszek,99                 38.56  4.32/2    7.24/2   10.27/2   12.08/2   14.13/2   15.10/2   16.45/2   21.31/2   24.58/2   26.43/2   30.38/2   33.49/2  
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     4.32/2    2.52/2    3.03/2    1.41/1*   2.05/1*   0.57/2    1.35/2    4.46/2    3.27/2    1.45/3    3.55/1*   3.11/4  
                                                37.41/2   38.56/2  
                                                 3.52/1*   1.15/2  
  3 Aleksandra Lakomska,01                47.14  6.09/3    9.32/3   12.51/3   15.30/3   17.49/3   18.48/3   20.32/3   28.37/3   31.55/3   33.25/3   37.58/3   40.53/3  
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     6.09/3    3.23/3    3.19/4    2.39/4    2.19/2    0.59/3    1.44/3    8.05/4    3.18/1*   1.30/1*   4.33/4    2.55/2  
                                                46.00/3   47.14/3  
                                                 5.07/4    1.14/1* 
  4 Gabriela Piwko,00                     49.15  7.03/4   11.03/4   14.11/4   16.16/4   19.47/4   21.00/4   23.17/4   29.19/4   33.27/4   36.44/4   41.07/4   43.13/4  
    MKS Paulinum J. G.                           7.03/4    4.00/4    3.08/3    2.05/3    3.31/4    1.13/4    2.17/4    6.02/3    4.08/4    3.17/4    4.23/3    2.06/1* 
                                                47.44/4   49.15/4  
                                                 4.31/3    1.31/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-20        7.1km   80m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-31      2-42      3-43      4-40      5-46      6-39      7-38      8-37      9-36     10-35     11-34     12-33    
                                      13-32     14-44    
  1 Magdalena Repak,98                    36.27  2.56/1*   6.00/1*   8.11/1*  10.19/1*  12.09/1*  14.50/1*  18.30/1*  20.36/1*  22.02/1*  22.47/1*  27.03/1*  29.56/1* 
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     2.56/1*   3.04/1*   2.11/1*   2.08/1*   1.50/1*   2.41/1*   3.40/1*   2.06/1*   1.26/1*   0.45/1*   4.16/1*   2.53/2  
                                                31.34/1*  35.18/1*  36.27/1* 
                                                 1.38/1*   3.44/2    1.09/1* 
  2 Wylezol Dominika,97                   64.54  4.45/2   14.59/2   19.00/2   21.35/2   25.07/2   37.21/2   42.22/2   44.41/2   48.56/2   50.01/2   54.55/2   58.02/2  
    MKS Paulinum J. G.                           4.45/2   10.14/2    4.01/3    2.35/3    3.32/2   12.14/3    5.01/3    2.19/2    4.15/3    1.05/2    4.54/2    3.07/3  
                                                59.41/2   63.26/2   64.54/2  
                                                 1.39/2    3.45/3    1.28/2  
  3 Izydorczyk Urszula,96                 68.22  7.54/3   18.34/3   22.23/3   24.37/3   28.22/3   40.34/3   45.20/3   47.53/3   52.05/3   53.12/3   58.45/3   61.15/3  
    MKS Paulinum J. G.                           7.54/3   10.40/3    3.49/2    2.14/2    3.45/3   12.12/2    4.46/2    2.33/3    4.12/2    1.07/3    5.33/3    2.30/1* 
                                                63.07/3   66.42/3   68.22/3  
                                                 1.52/3    3.35/1*   1.40/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-21        7.1km   80m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-31      2-42      3-43      4-40      5-46      6-39      7-38      8-37      9-36     10-35     11-34     12-33    
                                      13-32     14-44    
  1 Monika Marcinkiewicz-Kajzer,76        31.13  3.29/2    6.24/2    8.03/2    9.17/1*  11.01/1*  13.29/1*  17.54/1*  19.11/1*  20.27/1*  21.08/1*  25.01/1*  26.46/1* 
    PUKS Mode Orly ND Maz.                       3.29/2    2.55/2    1.39/2    1.14/1*   1.44/2    2.28/1*   4.25/2    1.17/1*   1.16/2    0.41/1*   3.53/2    1.45/1* 
                                                28.00/1*  30.14/1*  31.13/1* 
                                                 1.14/1*   2.14/1*   0.59/1* 
  2 Karolina Pacek,88                     35.28  2.45/1*   5.17/1*   6.55/1*   9.36/2   11.16/2   16.55/2   20.23/2   21.55/2   23.10/2   23.51/2   27.28/2   30.21/2  
    Team 360st Warszawa                          2.45/1*   2.32/1*   1.38/1*   2.41/2    1.40/1*   5.39/2    3.28/1*   1.32/2    1.15/1*   0.41/1*   3.37/1*   2.53/2  
                                                31.49/2   34.21/2   35.28/2  
                                                 1.28/2    2.32/2    1.07/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-40       7.0km    70m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-47      2-33      3-34      4-35      5-37      6-38      7-39      8-46      9-41     10-42     11-43     12-44    
                                     
  1 Teresa Bugaj,68                       36.26  3.30/1*   6.11/1*   8.53/1*  11.43/1*  14.05/1*  16.32/1*  21.20/1*  23.13/1*  25.53/1*  29.57/1*  31.53/1*  35.09/1* 
    WKS Wawel Kraków                             3.30/1*   2.41/1*   2.42/1*   2.50/1*   2.22/1*   2.27/1*   4.48/3    1.53/1*   2.40/4    4.04/1*   1.56/1*   3.16/1* 
                                                36.26/1* 
                                                 1.17/2  
  2 Magdalena Cieszkowska-Kuchta,72       42.27  7.09/4   10.31/4   13.37/4   17.11/4   19.34/3   22.43/3   27.14/3   29.33/3   31.07/3   35.40/2   37.40/2   41.13/2  
    indywidualnie Dolnoslaskie                   7.09/4    3.22/2    3.06/4    3.34/2    2.23/2    3.09/2    4.31/2    2.19/2    1.34/1*   4.33/2    2.00/2    3.33/2  
                                                42.27/2  
                                                 1.14/1* 
  3 Anna Bogucka-Jaroszek,70              44.21  4.15/2    8.14/2   11.16/2   15.00/2   18.00/2   21.29/2   25.57/2   28.49/2   30.44/2   36.14/3   38.54/3   42.57/3  
    Team 360st Warszawa                          4.15/2    3.59/3    3.02/2    3.44/3    3.00/3    3.29/3    4.28/1*   2.52/3    1.55/2    5.30/3    2.40/3    4.03/3  
                                                44.21/3  
                                                 1.24/4  
  4 Róza Spiliszewska,73                  56.51  4.56/3    9.39/3   12.44/3   16.49/3   20.17/4   24.15/4   31.53/4   34.50/4   37.17/4   45.04/4   49.47/4   55.31/4  
    KS Artemis Wroclaw                           4.56/3    4.43/4    3.05/3    4.05/4    3.28/4    3.58/4    7.38/4    2.57/4    2.27/3    7.47/4    4.43/4    5.44/4  
                                                56.51/4  
                                                 1.20/3  
    Joanna Nitsch,73                  NKL-bPK        /    36.01/    31.52/    26.03/    23.38/    21.22/    16.53/    13.57/         /     6.48/     9.23/    42.05/   
    UNTS Warszawa                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     2.35/    32.42/   
                                                43.27/   
                                                 1.22/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-50        6.2km   60m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-48      2-47      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-46     10-41     11-42     12-43    
                                      13-44    
  1 Joanna Przybylek,64                  117.51 13.35/1*  24.40/1*  34.54/1*  41.46/1*  54.17/1*  56.35/1*  61.06/1*  68.45/1*  79.58/1*  84.53/1*  97.41/1* 104.26/1* 
    indywidualnie Dolnoslaskie                  13.35/1*  11.05/1*  10.14/1*   6.52/1*  12.31/1*   2.18/1*   4.31/1*   7.39/1*  11.13/1*   4.55/1*  12.48/1*   6.45/1* 
                                               115.07/1* 117.51/1* 
                                                10.41/1*   2.44/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-12       3.8km    40m 7k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-50      2-32      3-52      4-37      5-45      6-55      7-58    
  1 Maciej Zaborski                       18.26  2.54/1*   4.21/1*   5.25/1*   8.39/1*  13.26/1*  14.46/1*  17.32/1*  18.26/1* 
    Spójnia Warszawa                             2.54/1*   1.27/1*   1.04/1*   3.14/4    4.47/2    1.20/1*   2.46/7    0.54/2  
  2 Filip Janowski,05                     20.22  3.39/2    5.43/2    7.13/2   11.20/4   15.21/2   16.57/2   19.10/2   20.22/2  
    Spójnia Warszawa                             3.39/2    2.04/7    1.30/3    4.07/6    4.01/1*   1.36/3    2.13/3    1.12/7  
  3 Karol Jelewski,05                     21.08  3.46/3    5.49/4    8.14/6   10.35/3   16.03/3   17.43/3   20.01/3   21.08/3  
    MLKS Echo Twardogóra                         3.46/3    2.03/6    2.25/8    2.21/1*   5.28/4    1.40/4    2.18/4    1.07/4  
  4 Jakub Kubicki,04                      22.43  4.21/6    6.14/6    7.33/4   12.16/6   18.21/6   19.41/5   21.36/4   22.43/4  
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     4.21/6    1.53/3    1.19/2    4.43/8    6.05/7    1.20/1*   1.55/1*   1.07/4  
  4 Patryk Zapart,04                      22.43  3.47/4    5.45/3    7.43/5   11.49/5   16.43/4   19.00/4   21.50/5   22.43/4  
    UKS Lotna Zdzieszowice                       3.47/4    1.58/5    1.58/7    4.06/5    4.54/3    2.17/7    2.50/8    0.53/1* 
  6 Adam Dammfeld,07                      24.25  5.59/7    7.46/7    9.23/7   12.27/7   17.55/5   20.34/6   23.10/6   24.25/6  
    UKS Lotna Zdzieszowice                       5.59/7    1.47/2    1.37/5    3.04/3    5.28/4    2.39/8    2.36/6    1.15/8  
  7 Tobiasz Przychodzen,06                26.38  3.48/5    5.57/5    7.32/3   10.08/2   20.46/7   22.57/7   25.30/7   26.38/7  
    indywidualnie Dolnoslaskie                   3.48/5    2.09/8    1.35/4    2.36/2   10.38/8    2.11/6    2.33/5    1.08/6  
  8 Tomasz Kuchta,05                      27.12  8.17/8   10.12/8   11.56/8   16.11/8   22.05/8   24.01/8   26.11/8   27.12/8  
    indywidualnie Dolnoslaskie                   8.17/8    1.55/4    1.44/6    4.15/7    5.54/6    1.56/5    2.10/2    1.01/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-14       4.7km    60m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-56      2-55      3-45      4-54      5-53      6-52      7-51      8-50      9-58    
  1 Michal Towarek,03                     23.17  4.30/1*   6.27/1*   8.13/1*   9.23/1*  12.33/1*  15.17/1*  17.47/1*  19.15/1*  22.23/1*  23.17/1* 
    UKS Kometa Gliwice                           4.30/1*   1.57/1*   1.46/2    1.10/1*   3.10/4    2.44/5    2.30/2    1.28/2    3.08/2    0.54/4  
  2 Maciej Wozniak,02                     25.01  4.56/3    8.31/3   10.10/2   11.38/3   14.30/2   16.54/2   19.24/2   20.48/2   24.09/2   25.01/2  
    UKS Lotna Zdzieszowice                       4.56/3    3.35/5    1.39/1*   1.28/5    2.52/1*   2.24/2    2.30/2    1.24/1*   3.21/4    0.52/2  
  3 Tomasz Jachec,03                      25.21  4.42/2    8.05/2   10.18/3   11.34/2   14.39/3   17.01/3   19.43/3   21.16/3   24.27/3   25.21/3  
    UKS Lotna Zdzieszowice                       4.42/2    3.23/4    2.13/5    1.16/2    3.05/2    2.22/1*   2.42/4    1.33/4    3.11/3    0.54/4  
  4 Marcin Sikorski,02                    25.35  5.49/5    8.43/5   10.33/5   11.52/4   15.01/4   17.34/4   19.47/4   21.21/4   24.43/4   25.35/4  
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     5.49/5    2.54/2    1.50/3    1.19/3    3.09/3    2.33/3    2.13/1*   1.34/5    3.22/5    0.52/2  
  5 Mateusz Gierus,03                     26.32  5.22/4    8.32/4   10.30/4   12.01/5   15.35/5   18.14/5   21.28/5   22.57/5   25.41/5   26.32/5  
    MLKS Echo Twardogóra                         5.22/4    3.10/3    1.58/4    1.31/6    3.34/5    2.39/4    3.14/5    1.29/3    2.44/1*   0.51/1* 
  6 Maksymilian Cych,03                   34.21  6.33/7   10.19/6   12.34/6   14.14/6   18.42/7   22.32/6   26.05/6   28.08/6   32.55/6   34.21/6  
    MLKS Echo Twardogóra                         6.33/7    3.46/6    2.15/6    1.40/8    4.28/9    3.50/7    3.33/6    2.03/7    4.47/8    1.26/9  
  7 Mikolaj Cych,03                       35.01  8.27/8   12.44/8   15.11/8   16.50/8   21.05/8   24.03/8   27.47/8   29.31/8   33.54/7   35.01/7  
    MLKS Echo Twardogóra                         8.27/8    4.17/7    2.27/7    1.39/7    4.15/8    2.58/6    3.44/8    1.44/6    4.23/7    1.07/7  
  8 Samuel Gidel,02                       35.20  6.20/6   10.48/7   13.36/7   14.58/7   18.38/6   22.50/7   26.33/7   28.47/7   34.07/8   35.20/8  
    UKS Lotna Zdzieszowice                       6.20/6    4.28/8    2.48/8    1.22/4    3.40/6    4.12/8    3.43/7    2.14/9    5.20/9    1.13/8  
  9 Piotr Obstoj,02                       39.58  8.33/9   13.42/9   16.46/9   18.39/9   22.30/9   26.57/9   32.49/9   34.57/9   39.00/9   39.58/9  
    UKS Lotna Zdzieszowice                       8.33/9    5.09/9    3.04/9    1.53/9    3.51/7    4.27/9    5.52/9    2.08/8    4.03/6    0.58/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-17        6.5km   60m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-47      2-32      3-33      4-34      5-35      6-37      7-38      8-41      9-42     10-43     11-46     12-40    
                                     
  1 Bartosz Niebielski,01                 20.16  2.11/1*   2.59/1*   4.26/1*   6.01/1*   7.43/1*   9.18/1*  10.37/1*  12.42/1*  15.02/1*  16.05/1*  17.18/1*  18.42/1* 
    UKS Falenica Warszawa                        2.11/1*   0.48/1*   1.27/1*   1.35/1*   1.42/1*   1.35/1*   1.19/1*   2.05/1*   2.20/1*   1.03/1*   1.13/1*   1.24/3  
                                                20.16/1* 
                                                 1.34/1* 
  2 Damian Hyla,01                        27.07  3.08/2    4.12/2    5.52/2    7.38/2    9.50/2   11.41/2   13.33/2   16.35/2   20.12/2   21.34/2   23.55/2   25.13/2  
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     3.08/2    1.04/2    1.40/2    1.46/2    2.12/2    1.51/2    1.52/2    3.02/2    3.37/4    1.22/2    2.21/3    1.18/2  
                                                27.07/2  
                                                 1.54/2  
  3 Lach Kacper                           37.27  3.25/3    4.36/4    7.42/4   13.55/4   16.51/4   19.27/4   21.53/3   25.27/3   28.34/3   30.45/3   33.30/3   34.56/3  
    MKS Paulinum J. G.                           3.25/3    1.11/4    3.06/4    6.13/3    2.56/3    2.36/4    2.26/3    3.34/4    3.07/3    2.11/4    2.45/4    1.26/4  
                                                37.27/3  
                                                 2.31/4  
  4 Samulski Trystian                     38.15  3.25/3    4.29/3    6.11/3   12.45/3   16.00/3   18.17/3   24.28/4   27.51/4   30.56/4   32.36/4   34.53/4   36.05/4  
    MKS Paulinum J. G.                           3.25/3    1.04/2    1.42/3    6.34/4    3.15/4    2.17/3    6.11/4    3.23/3    3.05/2    1.40/3    2.17/2    1.12/1* 
                                                38.15/4  
                                                 2.10/3  
    Adam Obstoj,00                    NKL-bPK    3.07/     4.02/     5.49/     7.14/     9.09/    10.56/    12.48/    15.23/    17.39/    18.52/    20.29/         /   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     3.07/     0.55/     1.47/     1.25/     1.55/     1.47/     1.52/     2.35/     2.16/     1.13/     1.37/         /   
                                                23.14/   
                                                     /   
    Bartosz Nowak,99                  NKL-bPK    2.08/     2.59/     4.11/     5.32/     7.13/     8.44/    10.07/    12.13/    14.42/    16.02/         /         /   
    UKS Falenica Warszawa                        2.08/     0.51/     1.12/     1.21/     1.41/     1.31/     1.23/     2.06/     2.29/     1.20/         /         /   
                                                20.09/   
                                                     /   
    Tomasz Nitsch,00                  NKL-bPK    2.44/     3.45/     5.30/     7.04/     9.25/    11.18/    13.40/    16.20/    19.35/    21.56/    26.21/         /   
    UNTS Warszawa                                2.44/     1.01/     1.45/     1.34/     2.21/     1.53/     2.22/     2.40/     3.15/     2.21/     4.25/         /   
                                                29.42/   
                                                     /   
    Bruno Pawlowicz                   NKL-bPK    2.22/     3.11/     4.55/     6.33/     8.22/    10.23/    11.57/    14.21/         /    17.55/    19.55/         /   
    MKS Paulinum J. G.                           2.22/     0.49/     1.44/     1.38/     1.49/     2.01/     1.34/     2.24/         /         /     2.00/         /   
                                                22.40/   
                                                     /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-20       6.7km    70m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-42      2-43      3-40      4-46      5-39      6-38      7-37      8-36      9-35     10-34     11-33     12-32    
                                      13-44    
  1 Artur Zebrowski,98                    20.38  2.26/1*   4.10/2    5.27/3    6.40/1*   8.20/1*  10.38/1*  11.32/1*  12.29/1*  13.03/1*  15.37/1*  16.44/1*  18.00/1* 
    PKO Harpagan Gdansk                          2.26/1*   1.44/4    1.17/4    1.13/1*   1.40/2    2.18/1*   0.54/1*   0.57/2    0.34/2    2.34/3    1.07/1*   1.16/6  
                                                19.42/1*  20.38/1* 
                                                 1.42/3    0.56/5  
  1 Jakub Jaroszek,98                     20.38  3.00/2    4.08/1*   5.07/1*   7.38/3    9.08/3   11.32/2   12.27/2   13.20/2   13.52/2   16.11/2   17.19/2   18.08/2  
    Team 360st Warszawa                          3.00/2    1.08/2    0.59/2    2.31/5    1.30/1*   2.24/2    0.55/2    0.53/1*   0.32/1*   2.19/1*   1.08/2    0.49/2  
                                                19.46/2   20.38/1* 
                                                 1.38/1*   0.52/3  
  3 Domagala Marcel                       21.12  3.19/3    4.24/3    5.22/2    6.40/1*   8.22/2   11.32/2   12.32/3   13.34/3   14.12/3   16.41/3   17.55/3   18.43/3  
    MKS Paulinum J. G.                           3.19/3    1.05/1*   0.58/1*   1.18/2    1.42/3    3.10/5    1.00/4    1.02/4    0.38/5    2.29/2    1.14/3    0.48/1* 
                                                20.21/3   21.12/3  
                                                 1.38/1*   0.51/2  
  4 Jaroslaw Borgiel,97                   25.06  3.42/4    5.15/4    6.21/4    9.54/6   11.38/6   14.21/5   15.29/5   16.30/5   17.07/5   19.57/4   21.24/4   22.21/4  
    Jedynka Jastrzebie-Zdrój                     3.42/4    1.33/3    1.06/3    3.33/6    1.44/4    2.43/3    1.08/5    1.01/3    0.37/4    2.50/5    1.27/4    0.57/3  
                                                24.11/4   25.06/4  
                                                 1.50/4    0.55/4  
  5 Patryk Lewandowski,97                 26.07  3.44/6    5.31/5    6.48/5    8.22/4   10.29/4   13.35/4   14.49/4   15.54/4   16.35/4   19.58/5   21.55/5   23.04/5  
    UKS Kometa Gliwice                           3.44/6    1.47/5    1.17/4    1.34/4    2.07/6    3.06/4    1.14/6    1.05/5    0.41/6    3.23/6    1.57/5    1.09/5  
                                                25.07/5   26.07/5  
                                                 2.03/5    1.00/6  
  6 Jakub Krupa                           30.37  3.43/5    6.20/6    8.14/6    9.45/5   11.31/5   17.31/6   18.28/6   19.37/6   20.12/6   22.54/6   25.54/6   27.02/6  
    Mitutoyo AZS Wratislavia                     3.43/5    2.37/6    1.54/6    1.31/3    1.46/5    6.00/6    0.57/3    1.09/6    0.35/3    2.42/4    3.00/6    1.08/4  
                                                29.49/6   30.37/6  
                                                 2.47/6    0.48/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-21       7.9km    95m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-32      2-57      3-42      4-43      5-46      6-39      7-38      8-37      9-35     10-34     11-47     12-56    
                                      13-44    
  1 Maciej Gromadka,90                    22.12  2.31/4    4.16/3    6.27/1*   7.32/1*   8.40/1*  10.05/1*  12.22/1*  13.30/1*  14.36/1*  16.54/1*  18.36/1*  20.15/1* 
    UNTS Warszawa                                2.31/4    1.45/3    2.11/1*   1.05/3    1.08/1*   1.25/1*   2.17/2    1.08/5    1.06/1*   2.18/2    1.42/2    1.39/3  
                                                21.26/1*  22.12/1* 
                                                 1.11/3    0.46/1* 
  2 Grzegorz Marcinkiewicz,86             22.42  2.29/3    4.00/1*   6.38/2    7.39/2    9.17/4   10.46/3   13.00/3   13.53/3   15.08/3   17.28/3   19.09/2   20.41/2  
    PUKS Mode Orly ND Maz.                       2.29/3    1.31/1*   2.38/3    1.01/1*   1.38/4    1.29/2    2.14/1*   0.53/2    1.15/3    2.20/3    1.41/1*   1.32/1* 
                                                21.51/2   22.42/2  
                                                 1.10/1*   0.51/4  
  3 Jaroslaw Jaroszek,94                  23.31  2.24/1*   4.06/2    6.51/4    7.55/4    9.03/2   10.37/2   12.56/2   13.48/2   14.59/2   17.20/2   19.11/3   20.49/3  
    Team 360st Warszawa                          2.24/1*   1.42/2    2.45/4    1.04/2    1.08/1*   1.34/4    2.19/3    0.52/1*   1.11/2    2.21/4    1.51/3    1.38/2  
                                                22.43/3   23.31/3  
                                                 1.54/9    0.48/2  
  4 Sebastian Wojtynek,90                 24.20  2.36/5    4.25/4    6.38/2    7.53/3    9.15/3   10.55/4   13.29/4   14.26/4   15.43/4   18.21/4   20.21/4   22.15/4  
    LUKS Azymek Zdzieszowice                     2.36/5    1.49/4    2.13/2    1.15/4    1.22/3    1.40/5    2.34/4    0.57/3    1.17/4    2.38/7    2.00/5    1.54/5  
                                                23.25/4   24.20/4  
                                                 1.10/1*   0.55/5  
  5 Krystian Jakubek,92                   26.11  2.24/1*   4.58/5    8.01/5    9.31/5   11.09/5   12.40/5   15.22/5   16.21/5   17.51/5   20.07/5   22.04/5   23.44/5  
    Mitutoyo AZS Wratislavia                     2.24/1*   2.34/8    3.03/5    1.30/6    1.38/4    1.31/3    2.42/5    0.59/4    1.30/5    2.16/1*   1.57/4    1.40/4  
                                                25.22/5   26.11/5  
                                                 1.38/4    0.49/3  
  6 Jakub Jakimiuk,89                     29.51  3.00/7    5.02/6    8.36/6   10.18/6   12.10/6   13.58/6   16.41/6   17.49/6   19.42/6   22.15/6   24.27/6   26.27/6  
    indywidualnie Dolnoslaskie                   3.00/7    2.02/5    3.34/7    1.42/11   1.52/7    1.48/6    2.43/6    1.08/5    1.53/10   2.33/5    2.12/6    2.00/6  
                                                28.52/6   29.51/6  
                                                 2.25/13   0.59/6  
  7 Maciej Gugul                          34.59  2.59/6    7.14/10  11.50/11  13.28/10  15.30/7   17.47/7   21.17/7   22.52/8   24.31/8   27.07/7   30.00/7   32.08/7  
    indywidualnie Dolnoslaskie                   2.59/6    4.15/11   4.36/10   1.38/10   2.02/8    2.17/11   3.30/10   1.35/12   1.39/6    2.36/6    2.53/11   2.08/7  
                                                33.50/7   34.59/7  
                                                 1.42/6    1.09/10 
  8 Artur Fedyk                           37.53  3.21/9    6.20/8   10.02/7   15.31/11  18.06/11  20.05/12  23.13/10  24.44/11  26.30/11  29.54/9   32.26/9   34.57/9  
    indywidualnie Dolnoslaskie                   3.21/9    2.59/10   3.42/8    5.29/14   2.35/10   1.59/9    3.08/8    1.31/11   1.46/8    3.24/9    2.32/7    2.31/10 
                                                36.38/8   37.53/8  
                                                 1.41/5    1.15/13 
  9 Tomasz Jurczyk,94                     38.20  6.20/14   8.30/12  14.19/12  15.41/12  17.31/10  19.28/10  23.18/11  24.33/10  26.19/9   29.37/8   32.11/8   34.39/8  
    UKS Sparta Czyzowice                         6.20/14   2.10/6    5.49/12   1.22/5    1.50/6    1.57/8    3.50/11   1.15/7    1.46/8    3.18/8    2.34/10   2.28/9  
                                                37.17/9   38.20/9  
                                                 2.38/14   1.03/8  
 10 Piotr Czaja,90                        41.02  3.26/10   5.41/7   10.41/8   12.12/7   18.11/12  20.02/11  23.02/9   24.30/9   26.24/10  32.39/11  35.12/11  38.12/11 
    indywidualnie Dolnoslaskie                   3.26/10   2.15/7    5.00/11   1.31/7    5.59/13   1.51/7    3.00/7    1.28/9    1.54/11   6.15/13   2.33/9    3.00/14 
                                                40.01/11  41.02/10 
                                                 1.49/8    1.01/7  
 11 Marcin Stefaniak,82                   41.10  4.15/12   7.08/9   11.22/9   12.59/8   16.05/9   18.44/9   24.20/12  25.42/12  27.55/12  31.47/10  35.01/10  37.42/10 
    Orientop Wroclaw                             4.15/12   2.53/9    4.14/9    1.37/9    3.06/12   2.39/12   5.36/14   1.22/8    2.13/12   3.52/10   3.14/12   2.41/11 
                                                39.58/10  41.10/11 
                                                 2.16/11   1.12/11 
 12 Arkadiusz Kubica,95                   47.40  3.05/8    8.11/11  11.43/10  13.15/9   16.00/8   18.07/8   21.17/7   22.46/7   24.26/7   39.36/13  42.08/12  44.33/12 
    UKS Kometa Gliwice                           3.05/8    5.06/12   3.32/6    1.32/8    2.45/11   2.07/10   3.10/9    1.29/10   1.40/7   15.10/14   2.32/7    2.25/8  
                                                46.33/12  47.40/12 
                                                 2.00/10   1.07/9  
 13 Tomasz Przybylek,94                   48.05  5.16/13  11.03/14  17.03/13  19.30/13  22.00/13  25.00/13  29.09/13  31.17/13  33.37/13  37.40/12  42.13/13  45.06/13 
    Mitutoyo AZS Wratislavia                     5.16/13   5.47/13   6.00/13   2.27/12   2.30/9    3.00/14   4.09/12   2.08/14   2.20/13   4.03/11   4.33/14   2.53/12 
                                                46.53/13  48.05/13 
                                                 1.47/7    1.12/11 
 14 Daniel Przychodzen,77                 58.19  3.36/11  10.25/13  21.18/14  24.30/14  31.37/14  34.30/14  39.06/14  41.10/14  43.46/14  48.22/14  51.41/14  54.38/14 
    indywidualnie Dolnoslaskie                   3.36/11   6.49/14  10.53/14   3.12/13   7.07/14   2.53/13   4.36/13   2.04/13   2.36/14   4.36/12   3.19/13   2.57/13 
                                                56.59/14  58.19/14 
                                                 2.21/12   1.20/14  
    Zuk Karol,95                      NKL-bPK    2.42/     6.38/    10.11/    17.22/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie Dolnoslaskie                   2.42/     3.56/     3.33/     7.11/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /    36.30/   
                                                     /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-40       7.3km    75m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40     11-46     12-41    
                                      13-42     14-43     15-44    
  1 Adam Wroniak                          31.46  2.26/1*   3.48/2    5.32/2    7.04/2    9.07/2    9.59/2   11.16/2   13.27/2   16.53/1*  19.52/1*  21.23/1*  22.34/1* 
    Team 360st Warszawa                          2.26/1*   1.22/2    1.44/4    1.32/1*   2.03/1*   0.52/2    1.17/1*   2.11/4    3.26/3    2.59/3    1.31/2    1.11/2  
                                                26.14/1*  27.51/1*  30.43/1*  31.46/1* 
                                                 3.40/5    1.37/1*   2.52/2    1.03/2  
  2 Sylwester Wisniewski,64               33.06  2.28/3    4.09/4    5.54/3    8.19/4   10.33/4   11.31/4   13.16/4   15.25/4   19.00/3   21.34/3   23.04/2   24.14/2  
    indywidualnie Dolnoslaskie                   2.28/3    1.41/5    1.45/5    2.25/6    2.14/4    0.58/5    1.45/5    2.09/3    3.35/5    2.34/1*   1.30/1*   1.10/1* 
                                                26.43/2   28.54/2   31.58/2   33.06/2  
                                                 2.29/1*   2.11/5    3.04/3    1.08/4  
  3 Tomasz Nitsch,71                      35.14  2.27/2    3.42/1*   5.23/1*   7.00/1*   9.04/1*   9.54/1*  11.15/1*  13.17/1*  20.20/6   23.31/6   25.06/6   26.30/6  
    UNTS Warszawa                                2.27/2    1.15/1*   1.41/2    1.37/2    2.04/3    0.50/1*   1.21/2    2.02/2    7.03/6    3.11/6    1.35/3    1.24/3  
                                                29.07/3   30.59/3   33.34/3   35.14/3  
                                                 2.37/2    1.52/4    2.35/1*   1.40/6  
  4 Jacek Gorczyca,71                     35.23  2.48/5    4.29/5    6.10/5    8.20/5   10.53/5   11.46/5   13.25/5   15.44/5   19.15/4   22.21/5   24.22/3   25.54/3  
    KS Hades Poznan                              2.48/5    1.41/5    1.41/2    2.10/5    2.33/6    0.53/3    1.39/4    2.19/5    3.31/4    3.06/5    2.01/4    1.32/5  
                                                29.28/5   31.14/4   34.22/4   35.23/4  
                                                 3.34/4    1.46/3    3.08/4    1.01/1* 
  5 Krzysztof Rodzewicz,67                36.56  2.30/4    4.05/3    6.40/6    8.36/6   10.53/5   11.53/6   13.43/6   16.15/6   19.24/5   22.00/4   24.44/5   26.26/5  
    indywidualnie Dolnoslaskie                   2.30/4    1.35/3    2.35/6    1.56/4    2.17/5    1.00/6    1.50/6    2.32/6    3.09/2    2.36/2    2.44/5    1.42/6  
                                                29.23/4   31.54/6   35.52/5   36.56/5  
                                                 2.57/3    2.31/6    3.58/5    1.04/3  
  6 Piotr Cych,68                         37.19  2.53/6    4.29/5    6.03/4    7.45/3    9.48/3   10.41/3   12.11/3   14.01/3   16.57/2   19.59/2   24.38/4   26.03/4  
    WKS Slask Wroclaw                            2.53/6    1.36/4    1.34/1*   1.42/3    2.03/1*   0.53/3    1.30/3    1.50/6    2.56/1*   3.02/4    4.39/6    1.25/4  
                                                29.53/6   31.30/5   36.06/6   37.19/6  
                                                 3.50/6    1.37/1*   4.36/6    1.13/5  
    Benesz Rafal                      NKL-bPK    2.05/     3.26/     5.03/     6.40/     8.42/     9.30/    10.45/    12.33/    15.32/         /    18.53/    20.07/   
    indywidualnie Dolnoslaskie                   2.05/     1.21/     1.37/     1.37/     2.02/     0.48/     1.15/     1.48/     2.59/         /         /     1.14/   
                                                22.56/    24.34/    27.06/    28.06/   
                                                 2.49/     1.38/     2.32/     1.00/   
    Ireneusz Towarek,73               NKL-bPK    1.58/     3.08/     4.29/     8.12/    13.19/    14.02/    15.11/    16.48/    19.45/    22.10/         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                           1.58/     1.10/     1.21/     3.43/     5.07/     0.43/     1.09/     1.37/     2.57/     2.25/         /         /   
                                                     /    23.34/    25.33/    26.33/   
                                                     /         /     1.59/     1.00/   
    Mariusz Kuchta,70                 NKL-bPK   10.51/    12.36/    16.21/    19.31/    22.36/    23.29/    25.12/    27.18/    31.58/    37.10/    42.27/    43.59/   
    indywidualnie Dolnoslaskie                  10.51/     1.45/     3.45/     3.10/     3.05/     0.53/     1.43/     2.06/     4.40/     5.12/     5.17/     1.32/   
                                                48.41/         /    53.03/    54.25/   
                                                 4.42/         /         /     1.22/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-50        6.5km   60m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-47      2-32      3-33      4-34      5-35      6-37      7-38      8-41      9-42     10-43     11-46     12-40    
                                     
  1 Andrzej Skonieczny,57                 29.58  3.31/4    4.40/4    7.08/2    8.51/1*  11.12/1*  13.23/1*  15.46/1*  19.14/2   22.49/2   24.23/2   26.06/1*  28.01/1* 
    MKS Paulinum J. G.                           3.31/4    1.09/2    2.28/1*   1.43/1*   2.21/1*   2.11/2    2.23/2    3.28/2    3.35/3    1.34/1*   1.43/1*   1.55/3  
                                                29.58/1* 
                                                 1.57/2  
  2 Piotr Niessner,63                     31.06  3.01/1*   4.05/1*   7.06/1*   9.39/2   12.12/2   14.05/2   16.13/2   19.06/1*  21.56/1*  23.42/1*  28.11/3   29.23/2  
    WKS Wawel Kraków                             3.01/1*   1.04/1*   3.01/2    2.33/3    2.33/2    1.53/1*   2.08/1*   2.53/1*   2.50/1*   1.46/3    4.29/4    1.12/1* 
                                                31.06/2  
                                                 1.43/1* 
  3 Piotr Janowski,56                     32.07  3.27/3    4.38/3    8.11/3   10.08/3   12.51/4   15.17/3   17.47/3   21.19/3   24.22/3   26.07/3   27.57/2   29.53/3  
    Spójnia Warszawa                             3.27/3    1.11/3    3.33/3    1.57/2    2.43/3    2.26/3    2.30/4    3.32/3    3.03/2    1.45/2    1.50/2    1.56/4  
                                                32.07/3  
                                                 2.14/3  
  4 Zdanowicz Jan,59                      51.20  3.06/2    4.19/2    8.48/4        /    12.14/3   18.16/4   20.39/4   25.15/4   32.41/4   34.37/4   37.16/4   38.47/4  
    UKS Kometa Gliwice                           3.06/2    1.13/4    4.29/4        /         /     6.02/4    2.23/2    4.36/4    7.26/4    1.56/4    2.39/3    1.31/2  
                                                51.20/4  
                                                12.33/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-60        5.8km   45m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-47      2-33      3-34      4-38      5-39      6-46      7-41      8-42      9-43     10-44    
  1 Stanislaw Kruczek,48                  22.53  3.06/1*   5.24/1*   7.00/1*   8.17/1*  11.24/1*  13.15/1*  14.35/1*  17.07/1*  18.47/1*  21.47/1*  22.53/1* 
    WKS Wawel Kraków                             3.06/1*   2.18/1*   1.36/1*   1.17/1*   3.07/1*   1.51/1*   1.20/1*   2.32/1*   1.40/1*   3.00/1*   1.06/1* 
  2 Konrad Janowski,49                    29.55  3.30/2    6.12/2    8.18/2    9.49/2   13.39/2   15.55/2   17.35/2   23.09/2   24.57/2   28.25/2   29.55/2  
    Spójnia Warszawa                             3.30/2    2.42/2    2.06/2    1.31/3    3.50/2    2.16/2    1.40/3    5.34/3    1.48/2    3.28/2    1.30/3  
  3 Waclaw Jaskula,54                     36.55  3.44/3    7.30/3   10.00/3   11.30/3   16.22/3   19.04/3   20.36/3   25.12/3   27.32/3   35.43/3   36.55/3  
    mod-x.org                                    3.44/3    3.46/3    2.30/3    1.30/2    4.52/3    2.42/3    1.32/2    4.36/2    2.20/3    8.11/3    1.12/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-70       5.8km    45m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-47      2-33      3-34      4-38      5-39      6-46      7-41      8-42      9-43     10-44    
  1 Kazimierz Dura,39                     37.39  4.06/1*   7.45/1*  10.08/1*  12.08/1*  20.26/1*  22.50/1*  25.09/1*  29.40/1*  31.44/1*  36.17/1*  37.39/1* 
    WKS Slask Wroclaw                            4.06/1*   3.39/1*   2.23/1*   2.00/1*   8.18/2    2.24/1*   2.19/1*   4.31/1*   2.04/1*   4.33/1*   1.22/1* 
  2 Roman Blimke,46                       41.02  4.18/2   10.29/2   13.32/2   16.08/2   21.19/2   24.44/2   27.17/2   32.28/2   34.45/2   39.38/2   41.02/2  
    Indywidualnie Slaskie                        4.18/2    6.11/2    3.03/2    2.36/2    5.11/1*   3.25/2    2.33/2    5.11/2    2.17/2    4.53/2    1.24/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open-R      4.2km   40m 8k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-56      2-55      3-45      4-54      5-53      6-51      7-50      8-58    
  1 Kamil Starczewski,07              0b.PK 44.18  7.38/1*  12.10/1*  22.40/6   24.40/5   30.01/3   34.06/4   36.42/2   43.13/1*  44.18/1* 
    SP-10 Wroclaw                                7.38/1*   4.32/2   10.30/8    2.00/3    5.21/3    4.05/2    2.36/2    6.31/3    1.05/1* 
  2 Piwko Oliwia                      0b.PK 45.01 10.38/7   15.48/3   18.35/2   20.46/2   27.26/2   32.59/3   37.07/3   43.56/2   45.01/2  
    MKS Paulinum J. G.                          10.38/7    5.10/3    2.47/2    2.11/5    6.40/5    5.33/4    4.08/6    6.49/4    1.05/1* 
  3 Hanna Starczewska,07              0b.PK 46.16  9.52/3   14.12/2   24.36/7   26.36/7   31.21/4   36.02/5   38.40/4   45.10/3   46.16/3  
    SP-10 Wroclaw                                9.52/3    4.20/1*  10.24/7    2.00/3    4.45/2    4.41/3    2.38/3    6.30/2    1.06/3  
  4 Kowalczyk Kacper                  0b.PK 52.13  8.08/2        /    16.30/1*  19.23/1*  25.55/1*  32.36/2   36.22/1*       /    52.13/4  
    indywidualnie Dolnoslaskie                   8.08/2        /         /     2.53/6    6.32/4    6.41/5    3.46/4        /         /   
  5 Litwin Martyna                    0b.PK 62.52 13.23/9   43.46/8   46.00/9   47.47/9   51.37/10  55.29/10  57.26/10  61.38/7   62.52/8  
    indywidualnie Dolnoslaskie                  13.23/9   30.23/8    2.14/1*   1.47/2    3.50/1*   3.52/1*   1.57/1*   4.12/1*   1.14/4  
  6 Kacper Baranski                   0b.PK 63.18 10.50/8        /    50.49/10  51.57/10  38.29/8   28.59/1*  43.28/5        /    63.18/9  
    indywidualnie Dolnoslaskie                  10.50/8        /         /     1.08/1*       /         /    14.29/10       /         /   
  7 Kacper Przychodzen,10             0b.PK 68.05 16.49/10  25.09/7   29.18/8   32.14/8   41.14/9   51.38/9   55.29/9   66.27/8   68.05/10 
    indywidualnie Dolnoslaskie                  16.49/10   8.20/7    4.09/6    2.56/7    9.00/9   10.24/9    3.51/5   10.58/8    1.38/5  
    Galas Karolina                    DNF            /         /         /         /         /         /     5.42/         /         /   
    indywidualnie Dolnoslaskie                       /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  9 Stanislaw Piet                   PK0b.PK 56.2 10.28/6   17.49/6   21.35/4   24.42/6   32.37/7   39.53/8   44.15/8   54.15/5   56.21/5  
    indywidualnie Dolnoslaskie                  10.28/6    7.21/6    3.46/3    3.07/10   7.55/8    7.16/6    4.22/8   10.00/5    2.06/7  
 10 Malgorzata Syrnyk-Zuk            PK0b.PK 56.2 10.14/4   17.31/4   21.18/3   24.21/3   32.07/5   39.30/6   43.59/6   54.08/4   56.22/6  
    indywidualnie Dolnoslaskie                  10.14/4    7.17/4    3.47/4    3.03/9    7.46/6    7.23/7    4.29/9   10.09/6    2.14/8  
 11 Elzbieta Piet                    PK0b.PK 56.2 10.25/5   17.44/5   21.39/5   24.38/4   32.28/6   39.51/7   44.12/7   54.21/6   56.26/7  
    indywidualnie Dolnoslaskie                  10.25/5    7.19/5    3.55/5    2.59/8    7.50/7    7.23/7    4.21/7   10.09/6    2.05/6