Mistrzostwa Dolnego Śląska w
Sprinterskim BnO
27.04.2002
Kategoria K-10N
1. 13.57 SZCZĘSNA Aleksandra UKS Świętoszów
2. 17.22 LIBOWSKA Roksana UKS Świętoszów
3. 17.37 ZYGMUNT Joanna UKS SP 107
4. 19.20 DŁUGOSZ Nicolle UKS Świętoszów
Kategoria K-12
1. 14.11 PAJĄK Katarzyna MKS MOS Wrocław
2. 14.37 WRZESIŃSKA Katarzyna MKS MOS Wrocław
3. 15.58 WIŃCZYK Klaudia UKS SPRINT Pełczyce
4. 16.07 SERWATYŃSKA Agata MKS MOS Wrocław
5. 20.22 GESING Aleksandra UKS Świętoszów
6. 21.17 RATAJCZAK Patrycja MKS MOS Wrocław
7. 22.47 STRAMEK Kamila UKS Świętoszów
8. 23.27 JABŁOŃSKA Alicja MKS MOS Wrocław
9. 23.37 BANCERZ Iga UKS Świętoszów
10. 23.44 KASZNIA Wiktoria MKS MOS Wrocław
11. 25.06 DURCZOK Natalia MKS MOS Wrocław
12. 25.17 NOWAKOWSKA Natalia MKS MOS Wrocław
13. 26.04 KRZYSKO Barbara UKS SPRINT Pełczyce
14. 29.32 WOŹNICA Agnieszka MKS MOS Wrocław
15. 31.46 TARNAWSKA Nelli MKS MOS Wrocław
16. 31.56 OSSOWSKA Patrycja MKS MOS Wrocław
17. 32.42 DUGOSZ Jeanette UKS Świętoszów
18. 33.15 SZTANDARA Iza MKS MOS Wrocław
19. 39.08 DEPTUŁA Adrianna UKS Energetyk Dychów
20. 45.14 BILSKA Sandra MKS MOS Wrocław
--- NKL LISZTWAN Kamila MKS MOS Wrocław
--- NKL BĄCZEK Patrycja MKS MOS Wrocław
--- NKL ZIELIŃSKA Agata MKS MOS Wrocław
--- NKL BILSKA Joanna MKS MOS Wrocław
--- NKL KOLBER Justyna MKS MOS Wrocław
--- NKL ŚLIWIŃSKA Karolina MKS MOS Wrocław
--- NKL SWOBODIANOK Patrycja MKS MOS Wrocław
--- NKL DENKIEWICZ Marta MKS MOS Wrocław
--- NKL WINIAREK Paula UKS SP 107
--- NKL DUDZIC Monika UKS SP 107
Kategoria K-14
1. 12.56 NAMYSŁ Katarzyna MKS MOS Wrocław
2. 15.34 DREWNIOWSKA Lucyna MKS MOS Wrocław
3. 17.20 KARGOL Izabela UKS KSG Boguszów-Gorce
4. 19.57 RATAJCZAK Ewa MKS Paulinum J.G.
5. 20.15 BOBERTA Daria MKS Paulinum J.G.
6. 20.36 KOŁODZIEJ Anna UKS Energetyk Dychów
7. 20.58 WRZESIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław
8. 20.59 PITURA Katarzyna Modrzew Skwierzyna
9. 21.29 ŁUKJANIONOK Patrycja UKS KSG Boguszów-Gorce
10. 22.23 LASKOWSKA Aleksandra UKS KSG Boguszów-Gorce
11. 22.42 ŻARSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław
12. 23.02 GOLAN Karina UKS Świętoszów
13. 23.57 NOWAKOWSKA Anna UKS Świętoszów
14. 24.12 GREGOR Anna UKS Energetyk Dychów
15. 24.24 BAJNAROWICZ Barbara UKS KSG Boguszów-Gorce
16. 24.48 LIS Joanna Modrzew Skwierzyna
17. 24.48 BORYS Dominika UKS SP 107
18. 24.53 ZAKRZEWSKA Małgorzata UKS Energetyk Dychów
19. 25.44 KOCOŃ Magdalena MKS MOS Wrocław
20. 26.22 PARASIŃSKA Sylwia MKS MOS Wrocław
21. 26.40 FRYDRYSZAK Sylwia UKS Energetyk Dychów
22. 26.45 CHALCARZ Anna UKS Energetyk Dychów
23. 27.41 CUDAK Adrianna MKS MOS Wrocław
24. 31.01 KOPIEC Magdalena MKS Paulinum J.G.
25. 32.49 BONTER Małgorzata MKS MOS Wrocław
26. 35.25 LEŚNA Paulina UKS Świętoszów
27. 36.03 WRÓBLEWSKA Marta UKS Świętoszów
28. 38.33 NOWAKOWSKA Anna MKS MOS Wrocław
29. 42.27 WNOROWSKA Edyta UKS Energetyk Dychów
30. 57.55 LIBNER Ewa UKS SP 107
31. 59.54 SŁOWIŃSKA Marta UKS SP 107
--- NKL LIBERA Paulina UKS SP 107
--- NKL KOWALIK Barbara UKS Świętoszów
--- NKL STANISŁAWSKA Agata UKS Świętoszów
Kategoria K-16
1. 14.12 MACIEJCZYK Małgorzata Śląsk Wrocław
2. 14.15 JAŚNIEWSKA Katarzyna Śląsk Wrocław
3. 14.52 TYCZKOWSKA Agnieszka Śląsk Wrocław
4. 16.37 JANOWSKA Alicja KS Artemis Wrocław
5. 17.29 BATOG Magdalena WKS Oleœniczanka
6. 18.33 DYJOK Ewlina Śląsk Wrocław
7. 18.52 TERLECKA Joanna KS Artemis Wrocaw
8. 19.54 WOJTALA Alicja KS Artemis Wrocław
9. 22.04 JAKUBCZAK Marta UKS Energetyk Dychów
10. 23.42 TRAWKA Dorota UKS KSG Boguszów-Gorce
11. 25.01 LITWIN Katarzyna UKS Energetyk Dychów
12. 33.08 ŁABĘDZKA Honorata UKS Energetyk Dychów
13. 38.29 KRAC Dagmara UKS KSG Boguszów-Gorce
Kategoria K-18
1. 11.41 WIŚNIEWSKA Joanna MKS Paulinum J.G.
2. 13.47 KULPA Marta MKS Paulinum J.G.
3. 14.59 BANAKIEWICZ Anna Śląsk Wrocław
4. 15.34 KARWATKA Agata Śląsk Wrocław
5. 15.55 BARANOWICZ Klaudia MKS Paulinum J.G.
6. 17.59 ALOT Bogumiła UKS KSG Boguszów-Gorce
7. 20.10 GAWLIKOWSKA Joanna WKS Oleśniczanka
Kategoria K-20
1. 19.46 DĘBSKA Anna Śląsk Wrocław
Kategoria K-21
1. 22.54 SOBCZYŃSKA Joanna Śląsk Wrocław
Kategoria K-45
1. 18.34 TRAUM Barbara Śląsk Wrocław
Kategoria M-10N
1. 9.46 PARASIEWICZ Marcin UKS Świętoszów
2. 9.47 BANCERZ Igor UKS Świętoszów
3. 10.40 BISCHOF Mateusz UKS Świętoszów
Kategoria M-12
1. 9.23 LUZIŃSKI Marcin MKS MOS Wrocław
2. 14.27 JAROS Mariusz MKS MOS Wrocław
3. 21.24 WALKOWIAK Paweł MKS MOS Wrocław
4. 23.17 GAWRONKIEWICZ Damian UKS SP 107
5. 23.59 MICHALIK Michał UKS SP 107
6. 24.10 OSTAŃKOWICZ Jurand MKS MOS Wrocław
7. 24.26 MARCINIAK Bartek UKS Świętoszów
8. 25.09 BĄCZEK Ireneusz UKS Świętoszów
9. 25.59 BAGIÑSKI Rafał MKS MOS Wrocław
10. 26.22 JEDA Marcin UKS Świętoszów
11. 29.08 RAJCZAK Piotr MKS MOS Wrocław
12. 30.51 ŻELEŹNIAK Bartek MKS MOS Wrocław
13. 31.06 RAUBO Konrad UKS Świętoszów
14. 32.42 TOFIL Dariusz UKS Energetyk Dychów
15. 34.07 GAJERSKI Grzegorz MKS MOS Wrocław
16. 37.14 ADAMCZAK Krystian MKS MOS Wrocław
17. 46.31 ŁADOCHA Marcel UKS Świętoszów
--- NKL RYBACKI Kamil UKS SP 107
--- NKL ONDYK Eliasz UKS SP 107
Kategoria M-14
1. 10.48 NOWAK Michał MKS Paulinum J.G.
2. 13.30 KULPA Piotr MKS Paulinum J.G.
3. 14.16 WIECZOREK Maciej WKS Oleśniczanka
4. 14.45 KURNYTA Michał UKS KSG Boguszów-Gorce
5. 15.08 STRASZKIEWICZ Wojciech UKS Energetyk Dychów
6. 18.07 BIŃCZAK Grzegorz WKS Oleśniczanka
7. 19.23 CZAJA Bartosz MKS MOS Wrocław
8. 19.46 DOPYTA£A Seweryn UKS Energetyk Dychów
9. 19.46 NOSAL Paweł MKS Paulinum J.G.
10. 21.03 PARASIEWICZ Damian UKS Świętoszów
11. 21.48 ZAWODNIK Łukasz WKS Oleśniczanka
12. 21.57 MATUSZAK Michał MKS MOS Wrocław
13. 23.52 RASZEWSKI Łukasz UKS KSG Boguszów-Gorce
14. 24.09 ŁUKASIEWICZ Rafał UKS Energetyk Dychów
15. 24.12 KARCZEWSKI Wojciech UKS Energetyk Dychów
16. 24.43 MIKOŁAJCZAK Dawid UKS Świętoszów
17. 24.49 MAŁANIAK Dariusz WKS Oleśniczanka
18. 25.06 MAJDA Jacek UKS SP 63
19. 25.48 PLEŚNIAK Kamil UKS Energetyk Dychów
20. 26.14 TOMKIEL Paweł UKS Świętoszów
21. 26.49 MIELNIK Łukasz UKS Energetyk Dychów
22. 28.52 LUDWICZAK Przemysław UKS KSG Boguszów-Gorce
23. 29.08 MARCINIAK Kacper UKS Świętoszów
24. 30.26 RADUCH Radosław UKS SP 7 Oleśnica
25. 30.53 MOL Maciej UKS SP 7 Oleśnica
26. 33.56 TROJNAR Paweł UKS Świętoszów
27. 36.46 GOLAN Jakub UKS Świętoszów
28. 37.47 DZIEMIDOWICZ Radosław UKS Energetyk Dychów
29. 40.17 DYMARCZYK Jacek UKS Energetyk Dychów
30. 41.48 DROZDEK Bartek UKS Świętoszów
31. 49.34 ŚWIATEK Wojciech MKS MOS Wrocław
32. 56.07 ŻELIŃSKI Mateusz UKS Świętoszów
33. 57.01 CHOJNACKI Sławomir WKS Oleśniczanka
34. 63.53 BĄCZEK Mariusz UKS Świętoszów
--- NKL KONIECZNY Paweł MKS Paulinum J.G.
--- NKL DŻBIK Konrad MKS MOS Wrocław
Kategoria M-16
1. 15.25 GAWOR Piotr Śląsk Wrocław
2. 16.28 ŁOSIŃSKI Krzysztof MKS Paulinum J.G.
3. 17.30 DRATWA Adam Śląsk Wrocław
4. 18.16 KULPA Wojciech MKS Paulinum J.G.
5. 18.18 ROŻEK Piotr Śląsk Wrocław
6. 18.30 GALASIŃSKI Wojciech Śląsk Wrocław
7. 19.14 SOBAŃ Paweł UKS KSG Boguszów-Gorce
8. 20.33 MAKUŁA Łukasz MKS Paulinum J.G.
9. 21.30 KURNYTA £ukasz UKS KSG Boguszów-Gorce
10. 24.17 JARMUŻEK Mateusz Śląsk Wrocław
11. 25.16 OLCZAK Piotr UKS KSG Boguszów-Gorce
12. 25.35 WACHNOWICZ Krzysztof UKS KSG Boguszów-Gorce
13. 29.58 MROCZEK Bartłomiej Śląsk Wrocław
14. 30.01 BYCZEK Krzysztof UKS SPRINT Pełczyce
15. 30.03 MATECKI Jacek MKS Paulinum J.G.
16. 31.24 DZIEDZICZAK Łukasz WKS Oleśniczanka
17. 33.23 KRZYSKO Bartosz UKS SPRINT Pełczyce
18. 33.46 WULLENBEKER Tomasz UKS SPRINT Pełczyce
19. 41.30 STAŃCZYK Piotr UKS SPRINT Pełczyce
20. 42.14 DUŃCZYK Dawid MKS Paulinum J.G.
21. 43.09 STĘPIEŃ Dawid UKS Świętoszów
22. 46.31 HOŁODOWSKI Zbyszek UKS Tukan Iwiny
23. 51.30 KUŚNIEREWICZ Mateusz Modrzew Skwierzyna
24. 66.31 MIROWSKI Bartosz MKS Paulinum J.G.
--- NKL GAŁĄZKA Krzysztof Modrzew Skwierzyna
Kategoria M-18
1. 15.09 KONIECZKO Maciej MKS Paulinum J.G.
2. 16.08 WALKOWICZ Michał Śląsk Wrocław
3. 16.22 BANAKIEWICZ Adam Śląsk Wrocław
4. 19.49 JANOWIAK Adrian UKS Energetyk Dychów
5. 26.19 PIETKIEWICZ Przemysław TKKF Dzierżoniów
6. 33.26 GRALA Tomasz UKS Energetyk Dychów
7. 39.06 MILICKI Paweł UKS Energetyk Dychów
--- NKL SOKÓŁ Mirosław MKS Paulinum J.G.
Kategoria M-20
1. 16.42 KACZMAREK Tomasz WKS Grunwald Poznań
Kategoria M-21
1. 15.01 DUTKIEWICZ Damian MKS Paulinum J.G.
2. 17.35 DOMAŃSKI Adam JW 5700 Międzyrzecz
3. 22.48 KNOP Piotr WSO im. T. Kościuszki
4. 30.14 CYCH Piotr indywidualnie
5. 35.13 MICHALIK Wojciech WSO im. T. Kościuszki
6. 35.46 BRZEZIŃSKI Tomasz UKS Świętoszów
7. 39.58 SYGIET Sebastian JW 5700 Międzyrzecz
8. 42.15 OZIEMBŁOWSKI Sebastian UKS Świętoszów
--- NKL KRASULAK Daniel Śląsk Wrocław
Kategoria M-35
1. 27.30 KRZYSKO Maciej UKS SPRINT Pełczyce
Kategoria M-40
1. 10.53 KOLIS Zbigniew JW 5700 Międzyrzecz
2. 14.40 DEPTUŁA Jerzy UKS Energetyk Dychów
3. 16.20 SOBIEGRAJ Marek UKS SPRINT Pełczyce
Kategoria M-45
1. 12.32 PIETRUSIŃSKI Marek MKS Paulinum J.G.
2. 12.36 KAŁEK Włodzimierz Modrzew Skwierzyna
3. 13.20 GUGA Romuald Śląsk Wrocław
4. 13.31 ZWOLIŃSKI Grzegorz KS Burza Wrocław
Kategoria M-50
1. 13.36 GLIŃSKI Henryk MKS Paulinum J.G.
2. 13.37 BOGULAK Adam indywidualnie
3. 14.24 BARTKOWIAK Edward WKS Grunwald Poznań
4. 14.40 JĘDRYSZCZAK Edward indywidualnie
5. 16.08 MICHAŁEK Janusz Modrzew Skwierzyna
6. 16.08 TOMASZEWSKI Bogusław WKS Oleśniczanka
7. 26.19 MAZUREK Jerzy UKS KSG Boguszów-Gorce
--- NKL HILDEBRANDT Zdzisław WKS Oleśniczanka
Kategoria M-55
1. 12.25 DUDEK Zdzisław WKS Oleśniczanka
2. 22.36 PIETKIEWICZ Waldemar TKKF Dzierżoniów
Kategoria M-60
1. 13.35 DURA Kazimierz Śląsk Wrocław
2. 15.17 OSTOJSKI Jerzy UKS Energetyk Dychów
3. 21.08 GŁÓD Janusz Śląsk Wrocław
Kategoria VIP
1. 15.28 NALAZEK Waldemar Urz¹d Gminy Osiecznica
2. 18.27 TURKIEWICZ Michał Sejm RP
3. 20.24 KĘPSKA Beata WAM Żagań
4. 22.25 KOZAK Krystyna Dyrekcja ZS Świętoszów
5. 23.59 TRZUSZKOWSKI Józef UKS Świętoszów