ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:02:02

X OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWA
W BIEGACH NA ORIENTACJĘ

I etap: Lasek Osobowicki 13.04.2002

Wystartowało 180 osób,
w tym 78 kobiet i 102 mężczyzn oraz 17 osób w kategorii OPEN (poza klasyfikacją OMW).



K-10
1.Joanna ZygmuntUKS SP 107

15,19

2.Maja OlszowyUKS Iskra SP 26

17,33

3.Weronika IwaszczyszynUKS SP 107

18,31

4.Katarzyna GaworUKS Orły SP 78

20,27

5.Weronika Cychind.

30,55

6.Adrianna MaślińskaUKS Orły SP 78

41,40

7.Beata GawlikowskaOlesnica

45,12

M-10
1.Wojciech DrelichowskiUKS SP 63

14,10

2.Joachim IwaszczyszynUKS SP 107

16,36

3.Tadeusz IwaszczyszynUKS SP 107

19,46

4.Aleksander LipskiSP 45

21,58

5.Kacper BiałowąsUKS Orły SP 78

33,39

PKMateusz PraznowskiUKS Iskra SP 26

13,01

K-12
1.Weronika SierpinaUKS Iskra SP 26

15,20

2.Katarzyna WrzesińskaMOS

19,33

3.Katarzyna NiedzielskaUKS Iskra SP 26

20,44

4.Aleksandra BębenUKS Iskra SP 26

23,54

5.Patrycja OssowskaUKS SP 93

26,13

6.Natalia DurczokUKS SP 93

26,30

7.Nelli TarnawskaUKS SP 93

26,50

8.Ola JedwabnyZespół Szkół nr 15

27,26

9.Sandra BilskaUKS SP 93

29,42

10.Patrycja RatajczakUKS SP 93

30,20

11.Agnieszka WoźnicaUKS SP 93

30,25

12.Basia MaciorowskaUKS SP 82

30,28

13.Julia WitkowskaUKS SP 82

31,42

14.Katarzyna PająkUKS SP 20

33,09

15.Anna CieślakUKS SP 93

35,55

16.Agata ZielińskaUKS SP 93

38,18

17.Joanna BilskaUKS SP 93

38,22

18.Natalia NowakowskaUKS Orły SP 78

40,03

19.Alicja JabłońskaUKS SP 93

40,20

20.Hanna KołtoniakSP 82

42,25

21.Justyna KurowskaUKS SP 107

42,26

22.Oliwia SypniewskaSP 82

43,47

23.Justyna KolberUKS SP 93

44,13

24.Monika DudzicUKS SP 107

44,41

25.Karolina TońskaUKS SP 93

45,20

26.Ewa GrzelakUKS SP 107

46,32

27.Patrycja SwobodianokUKS SP 93

48,12

28.Kasia WałasSP 20

51,35

29.Karolina ŚliwińskaUKS SP 93

52,15

30.Beata KurekUKS SP 107

52,43

31.Paula WiniarekUKS SP 107

53,41

32.Aleksandra DyjokUKS Orły SP 78

57,50

33.Agnieszka CieślarSP 82

61,31

34.Ola JurkiewiczZespół Szkół nr 15

67,48

35.Aga FajgierZespół Szkół nr 15

75,45

M-12
1.Michał JarmużekUKS Błysk SP 19

18,21

2.Konrad UrbanowiczZespół Szkół nr 15

19,08

3.Paweł WalkowiakUKS Orły SP 78

19,17

4.Artur MrózUKS Iskra SP 26

21,16

5.Grzegorz GajerskiUKS SP 93

27,28

6.Tomek KutnikUKS ORŁY SP 78

32,47

7.Jakub CieślińskiOleśnica

35,17

8.Paweł DiduchUKS Orły SP 78

41,48

9.Adam MarczyńskiZespół Szkół nr 15

43,23

10.Adam DrelichowskiUKS SP 63

45,16

11.Artur TomkowskiUKS Iskra SP 26

47,21

12.Piotr RajczakUKS Orły SP 78

51,10

13.Jurand OstańkowiczUKS Orły SP 78

54,59

14.Krystian WiącekUKS Orły SP 78

55,25

15.Filip BieleszukUKS SP 20

59,47

16.Kamil BurzyńskiOleśnica

66,16

17.Krystian AdamczakUKS Orły SP 78

72,31

18.Adrian BaranSP 82

76,28

19.Karol SikoraSP 20

93,21

20.Łukasz RzeczkowskiSP 20

100,53

.Adrian PodsiadłyUKS Orły SP 78

NKL

.Rafał BasińskiUKS SP 93

NKL

.Adrian GawronkiewiczUKS SP 107

NKL

.Bartek ŻeleźniakUKS SP 93

NKL

K-14
1.Agnieszka WrzesińskaMOS

30,59

2.Małgorzata KrasińskaUKS Iskra SP 26

31,42

3.Hanna PirógZespół Szkół nr 15

41,21

4.Hanna MuzykaOleśnica

41,23

5.Aleksandra RaduchOleśnica

43,16

6.Adrianna CudakUKS SP 93

49,45

7.Daria KapelaOleśnica

53,44

8.Małgorzata GakisUKS Iskra SP 26

56,20

9.Ola ZouczakZespół Szkół nr 15

56,26

10.Joanna PałkaUKS SP 93

61,23

11.Kornelia SundejOleśnica

61,42

12.Anna KarwatkaZespół Szkół nr 15

63,45

13.Kasia CiesielskaSP 20

65,25

14.Marta SobalaZespół Szkół nr 15

68,29

15.Małgorzata JurkiewiczZespół Szkół nr 15

69,36

16.Ula SobierajZespół Szkół nr 15

72,24

17.Sylwia ParasińskaUKS SP 93

75,58

18.Anna NowakowskaUKS Orły SP 78

76,51

19.Anna KaszubaUKS SP 93

89,25

.Ewa BiałowąsSP 20

NKL

.Monika ZaporowskaSP 20

NKL

.Ada ŁukjawskaSP 20

NKL

PKZofia NamysłSP 82

NKL

M-14
1.Maciej WieczorekOleśnica

19,16

2.Dariusz MałaniakOleśnica

22,35

3.Tomasz IwaszczyszynUKS SP 107

23,59

4.Grzegorz BińczakOleśnica

25,30

5.Bartek CzajaUKS SP 93

26,04

6.Konrad DżbikUKS Orły SP 78

28,09

7.Błażej OlszowyUKS Iskra SP 26

29,49

8.Marcin JendrzejczakOleśnica

29,55

9.Krzysztof KegelUKS Iskra SP 26

30,38

10.Maciej KustrzyckiZespół Szkół nr 15

32,43

11.Michał ŚliwińskiUKS Iskra SP 26

33,07

12.Radosław RaduchOleśnica

35,28

13.Sławomir ChojnackiOleśnica

36,41

14.Przemysław NieckarzOleśnica

37,10

15.Michał MatuszakUKS Orły SP 78

38,27

16.Teodor SzurekZespół Szkół nr 15

40,05

17.Dawid StapórUKS Iskra SP 26

41,32

18.Mateusz JesionekOleśnica

70,07

19.Wojtek ŚwiątekUKS Orły SP 78

74,13

20.Kornel SzurekZespół Szkół nr 15

75,22

21.Maciej MolOleśnica

75,59

K-16/18
1.Anna BanakiewiczWKS Śląsk

25,44

2.Katarzyna JaśniewskaWKS Śląsk

28,13

2.Agnieszka TyczkowskaWKS Śląsk

28,45

4.Alicja WojtalaKS Artemis

30,04

5.Joanna GawlikowskaOleśnica

34,00

6.Joanna TerleckaKS Artemis

35,40

7.Magdalena BatogOleśnica

46,43

8.Alicja JanowskaKS Artemis

51,56

9.Katarzyna KaczmarekOleśnica

75,49

M-16/18
1.Adam BanakiewiczWKS Śląsk

25,53

2.Piotr GaworWKS Śląsk

29,40

3.Mateusz JarmużekUKS Błysk SP 19

30,46

4.Bartłomiej MroczekUKS Błysk SP 19

33,38

5.Maciej KamińskiKS Artemis

32,59

6.Przemysław PietkiewiczKS Burza

56,56

7.Patryk SzulcOleśnica

71,32

8.Marcin UchańskiUKS SP 63

82,49

.Andrzej DrelichowskiUKS SP 63

NKL

K-20/21
1.Sabina ZiemlańskaKS Artemis

67,06

M-20/21
1.Daniel KrasulakWKS Śląsk

31,41

2.Piotr Cychind.

31,42

3.Jarosław TeresińskiOleśnica

32,14

4.Kalikst SobczyńskiWKS Śląsk

31,08

5.Piotr SycOleśnica

34,27

6.Sebastian PillerKS Artemis

35,12

7.Marcin SławińskiKS Artemis

39,22

8.Marcin JasnowskiWKS Śląsk

41,38

9.Krzysztof WrzesińskiKS Artemis

42,26

10.Wojciech LibnerUKS SP 107

46,02

11.Krzysztof ZborowskiUKS SP 107

51,18

12.Piotr Szadkowskiind.

58,59

13.Przemysław PoloczekXXV LO

63,07

K-35
1.Barbara TraumWKS Śląsk

26,51

2.Joanna GrzegorczykKS Burza

32,00

3.Anna StodółkaZS nr 15

34,13

M-35
1.Marek Poloczekind.

26,40

2.Andrzej JasnowskiWKS Śląsk

30,14

3.Robert PodsiadłyKS Artemis

42,10

4.Adam DwojakKS Artemis

47,05

5.Roman Kasperskiind.

48,16

M-50
1.Bogusław TomaszewskiOleśnica

22,50

2.Michał WłodarczykKS Artemis

24,53

3.Waldemar PietkiewiczKS Artemis

27,05

4.Zdzisław HildebrandtOleśnica

31,42

5.Krzysztof MatziolKS Burza

54,17

M-60
2.Kazimierz DuraWKS Śląsk

17,00

2.Stanisław Namysłind.

17,31

OPEN
1.Marek KociubaWSO im. T. Kościuszki

26,47

2.Krzysztof WasylukWSO im. T. Kościuszki

29,26

3.Dominik KurminWSO im. T. Kościuszki

33,05

4.Michał KornackiWSO im. T. Kościuszki

36,15

5.Michał MogielnickiWSO im. T. Kościuszki

36,24

6.Hubert WalickiWSO im. T. Kościuszki

42,20

7.Marcin LeśWSO im. T. Kościuszki

42,33

8.Maciej PaulWSO im. T. Kościuszki

43,43

9.Piotr KochWSO im. T. Kościuszki

44,38

10.Łukasz RutaWSO im. T. Kościuszki

45,28

11.Sławomir ZelentWSO im. T. Kościuszki

48,31

12.Marcin MajsnerowskiWSO im. T. Kościuszki

48,36

13.Kamil SołodowczukWSO im. T. Kościuszki

54,09

14.Arkadiusz SkrzekWSO im. T. Kościuszki

61,08

15.Ireneusz MajchrowskiWSO im. T. Kościuszki

74,56

16.Marcin KaczkowskiWSO im. T. Kościuszki

79,08

17.Grzegorz KlukWSO im. T. Kościuszki

97,08



Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
28.09. 3e OMW RJnO, Las Rędzińśki, rjno
28-29.09.Puchar Dobroszyc, Dobroszyce, bno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie

 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis