ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:02:02

Występy zawodników KS Artemis
na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych
w roku 2001

 Kat.MiejsceImię i nazwisko

11.05.2001. Puchar Polski - I runda

K-16

24

Joanna Terlecka
 

35

Anna Hęciak
K-21

4

Anna Włodarczyk
 

6

Iwona Kamińska
M-21

4

Sebastian Piller
 

21

Mirosław Dmuchowski
M-40

20

Robert Podsiadły
M-50

9

Michał Włodarczyk

12.05.2001. Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne - I runda

K-16

 33

Joanna Terlecka
 

53

Anna Hęciak
K-21

4

Anna Włodarczyk
 

12

Iwona Kamińska

M-21

3

Sebastian Piller
 

29

Mirosław Dmuchowski
M-40

21

Robert Podsiadły
M-50

12

Michał Włodarczyk

12.05.2001. Grand Prix w Sprincie - I runda

K-16/18

44

Joanna Terlecka
K-Open

1

Anna Włodarczyk
 

3

Iwona Kamińska
M-20/21

9

Sebastian Piller
M-35

19

Michał Włodarczyk
 

22

Robert Podsiadły

27-29.06.2001. Puchar Wawelu

K-21

4

Anna Włodarczyk
 

8

Iwona Kamińska
M-21B

2

Sebastian Piller
 

13

Mirosław Dmuchowski
M-40

10

Robert Podsiadły
M-50

20

Michał Włodarczyk

28.06.2001. Grand Prix w Sprincie - III runda

K-20/21

12

Anna Włodarczyk
 

13

Iwona Kamińska
M-35

38

Robert Podsiadły
M-50

25

Michał Włodarczyk

28.07.-1.09.2001. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

28.07.2001. krótki dystans

K-16

35

Joanna Terlecka

28.07.2001. klasyk

K-16

20

Joanna Terlecka

24.-26.08.2001. Grand Prix Polonia

K-16B

7

Joanna Terlecka
K-21B

3

Anna Włodarczyk
M-21B

2

Sebastian Piller
 

11

Marcin Sławiński
M-50

14

Michał Włodarczyk
OPEN

3

Waldemar Walkowiak

08.09.2001. Parkowe Grand Prix Polski - V runda

K-16

10

Joanna Terlecka
K-21

8

Anna Włodarczyk
 

11

Iwona Kamińska
 

12

Anna Choromańska
M-21

31

Krzysztof Wrzesiński
 

36

Marek Choromański

09.09.2001. Puchar Polski - II runda

K-16

32

Joanna Terlecka
K-21

6

Anna Włodarczyk
 

9

Iwona Kamińska
M-21

25

Marek Choromański
OPEN

1

Krzysztof Wrzesiński
 

6

Anna Choromańska

21.-23.09.2001. Mistrzostwa Polski Weteranów

klasyk

M-50

10

Michał Włodarczyk

krótki dystans

M-50

10

Michał Włodarczyk

30.09.2001. Mistrzostwa Polski - sprint

K-16

23

Joanna Terlecka

opracowała Anna Włodarczyk


Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis