ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:02:03

W Y N I K I

zawodów “Prezentacje SP 107 2001”

organizator: UKS SP 107

dnia: 28.04.2001. (sobota)
klasa: B-RTZ

Wystartowało 130 zawodników, w tym 72 kobiety i 58 mężczyzn. Protestów nie było.

K – 8N

1

Ola Kłyż

SP – 26

9,16

2

Natalia Klyż

SP – 26

11,57

3

Maja Olszowy

SP – 26

21,35

4

Joanna Zygmunt

SP – 107

23,49

       

M – 8N

1.

Adam Sokół

SP – 107

10,57

2.

Joachim Iwaszczyszyn

SP – 107

14,12

3.

Rafał Olbert

SP – 107

19,03

       

K – 10

1.

Weronika Sierpina

SP – 26

6,47

2.

Paulina Winiarek

SP – 107

8,06

3.

Kasia Sokół

SP – 107

8,12

4.

Ola Zych

SP – 26

10,03

5.

Kasia Kłyż

SP – 26

10,11

6.

Weronika Iwaszczyszyn

SP – 107

13,01

7.

Ola Wolikowska

SP – 19

14,00

8.

Kasia Niedzielska

SP – 26

14,08

9.

Jagoda Antoszewska

SP – 26

15,55

10.

Agata Pilarczyk

SP – 107

16,33

11.

Justyna Kurowska

SP – 107

18,40

12.

Monika Dudzic

SP – 107

18,46

13.

Maja Kempa

SP – 19

21,07

14.

Ola Bęben

SP – 26

21,38

15.

Paulina Walczak

SP – 26

26,05

       

M – 10

1.

Artur Mróz

SP – 26

8,56

2.

Adrian Ćwieczkowski

SP – 26

9,07

3.

Damian Gawronkiewicz

SP - 107

11,14

4.

Piotrek Feszczuk

SP - 107

14,18

5.

Sylwester Kolisko

SP - 107

15,18

6.

Piotr Hetman

SP – 19

15,32

7.

Jan Kowalczyk

SP - 107

19,36

8.

Jan Chodorowski

SP - 107

21,11

9.

Piotr Wytrykus

SP - 107

21,21

10.

Tomasz Nowicki

SP - 107

27,18

11.

Paweł Sikora

SP – 26

27,27

       

K – 12

1.

Hanna Wiśniewska

SP – 107

8,57

2.

Paulina Libera

SP – 107

9,27

3.

Anita Skiba

SP – 107

9,38

4.

Martyna Maślanka

SP – 107

9,53

5.

Ewa Libner

SP – 107

10,23

6.

Marysia Palka

SP – 107

10,41

7.

Malgorzata Krasińksa

SP – 26

11,05

8.

Katarzyna Lagoritu

SP – 107

11,09

K – 12 ciąg dalszy

9.

Beata Kurek

SP – 107

11,14

10.

Sylwia Czajka

SP – 107

12,02

11.

Malwina Leśnik

SP – 26

12,35

12.

Ola Dyjok

SP – 78

12,48

13.

Berenika Wielowiejska

SP – 107

13,28

14.

Magda Kędzia

SP – 19

14,09

15.

Joanna Baraniecka

SP – 107

14,11

16.

Marta Michalska

SP – 26

14,29

17.

Anna Otręba

SP – 107

14,32

18.

Kasia Łowczy

SP – 26

14,51

19.

Iwona Kuryłek

SP – 107

15,00

20.

Natalia Pracoń

SP – 107

15,14

21.

Sylwia Kałużna

SP – 107

15,49

22.

Katarzyna Spychaj

SP – 107

15,57

23.

Natalia Gąsior

SP – 107

16,09

24.

Anita Podbielska

SP – 107

16,32

25.

Magda Jastrzębska

SP – 26

16,45

26.

Aneta Kurek

SP – 78

16,50

27.

Dominika Borys

SP – 107

17,13

28.

Marta Słowińska

SP – 107

17,46

29.

Katarzyna Lipnicka

SP – 107

18,43

30.

Natalia Przerwa

SP – 107

19,10

31.

Marta Zdanowicz

SP – 26

19,28

32.

Natalia Podbielska

SP – 107

19,59

33.

Monika Kowalczyk

SP – 107

24,11

34.

Andrzelika Pigan

SP – 107

24,59

35.

Monika Matusiak

SP – 107

32,58

       

M – 12

1.

Paweł Walkowiak

SP – 78

10,14

2.

Olek Tybiński

SP – 19

10,28

3.

Kacper Mroczek

SP – 19

11,08

4.

Jarosław Pigan

SP – 107

11,17

5.

Michał Muskała

SP – 107

11,41

6.

Michał Jarmużek

SP – 19

11,47

7.

Stefan Chromiński

SP – 26

11,57

8.

Krzysztof Kegel

SP – 26

12,40

9.

Kamil Janik

SP – 107

13,18

10.

Krystian Cierpka

SP – 26

13,50

11.

Sławomir Szostak

SP – 107

14,25

12.

Marek Myśliwiec

SP – 107

14,46

13.

Michał Śliwiński

SP – 26

15,00

14.

Dawid Stąpur

SP – 26

15,45

15.

Błażej Olszowy

SP – 26

15,58

16.

Kuba Skotnicki

SP – 19

17,39

17.

Piotr Neumann

SP – 26

21,01

NKL

Radosław Zazulak

SP – 19

brak 8.pkt

NKL

Michał Zawadzki

SP – 107

brak 2.pkt

NKL

Piotr Posywiak

SP – 107

brak 9pkt

NKL

Piotr Kremski

SP – 107

brak 6pkt

       

K - 14

1.

Aneta Waloszczyk

SP – 19

15,48

2.

Karolina Zachciał

SP – 107

18,00

3.

Paulina Sieczka

SP – 107

19,25

4.

Aleksandra Królikowaksa

SP – 107

19,55

5.

Patrycja Wasala

SP – 107

20,20

6.

Nina Gazdowicz

SP – 19

22,52

7.

Agata Chodorowska

SP – 107

22,56

8.

Sylwia Przybylska

SP – 107

25,59

9.

Alicja Górka

SP – 107

30,23

10.

Katarzyna Starostecka

SP – 107

32,44

       

M – 14

1.

Krzysztof Gorączniak

SP – 107

12,53

2.

Mateusz Jarmużek

SP – 19

12,59

3.

Tomasz Iwaszczyszyn

SP – 107

13,28

4.

Bartek Mroczek

SP – 19

16,28

5.

Rafał Rodak

SP – 107

17,11

6.

Maciek Kamiński

SP – 78

17,48

7.

Cezar Iwański

SP – 19

18,03

8.

Karol Nowak

SP – 107

21,36

9.

Maciej Piskorz

SP – 107

19,37

10.

Paweł Krawczyk

SP – 19

23,19

11.

Tadek Wolikowski

SP – 19

23,55

12.

Wojtek Świątek

SP – 78

25,38

13.

Michał Tybiński

SP – 19

25,49

       

K – 16/18

1.

Aneta Wulczek

SP – 78

19,58

2.

Asia Terlecka

SP – 78

20,42

3.

Ewelina Dyjok

SP – 78

21,13

4.

Asia Jasińska

SP – 78

21,16

       

M – 16/18

1.

Paweł Kamiński

II LO

11,35

2.

Piotr Gawor

Gimnazjum nr 15

13,20

       

K – 20/21

1.

Anna Dębska

SP – 19

17,08

       

M – 20/21

1.

Andrzej Skonieczny

Paulinum

10,49

2.

Paweł Alczyk

 

12,30

       

K – 35

1.

Aleksandra Libner

SP – 107

17,18

2.

Anna Iwaszczyszyn

SP – 107

22,32

3.

Bogumiła Ćwieczkowska

UKS SP - 26

35,02

       

M – 35

1.

Sylwester Wiśniewski

SP – 107

14,42

2.

Wiesław Iwaszczyszyn

SP – 107

14,49

3.

Michał Włodarczyk

SP – 78

16,13

4.

Robert Podsiadły

SP – 78

17,14

5.

Jerzy Olszowy

SP – 26

18,11

6.

Janusz Głód

WKS Śląsk

19,06


Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis