Puchar Świętoszowa

6-7 października 2007

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, VI runda Grand Prix Lubuskiego

Świętoszów


Wiadomości
Forum
Regulamin

Zgłoszenie zawodnika
Zgłoszenie sztafet
Lista zgłoszeń

Jak dojechać
Atrakcje
Foto

Organizatorzy

Lista zgłoszonych zawodników

Kat. Imię Nazwisko Nazwa klubu Rok MMM Lic. Klub Nr ewid. Nr Si
K-10NNikolaTOMASZYKUKS Energetyk Dychów1997F49
K-10NKamilaKOLUCHUKS Energetyk Dychów1997F49
K-10NDominikaPLAWGOUKS Energetyk Dychów1997F49
K-10NKatarzyna OZGAUKS Energetyk Dychów1997F49
K-10NKarolinaTUREKUKS Gwiazdeczki Świętoszów1997D46
K-10NNataliaPICUKS Gwiazdeczki Świętoszów1997D46
K-10NAlaURBANUKS Gwiazdeczki Świętoszów1997D46
K-10NAngelikaKUFELUKS Gwiazdeczki Świętoszów1997D46
K-10NPatrycjaJEWGIŃSKAUKS Gwiazdeczki Świętoszów1997D46
K-10NKamilaŻERKOUKS Gwiazdeczki Świętoszów1997D46
K-10NKarolinaTUREKUKS Gwiazdeczki Świętoszów1997D46
K-10NAgnieszkaCYCHMLKS Echo Twardogóra1999D4554211
K-10N-PKKlaudiaWIŚNIEWSKAUKS Tukan Iwiny1997D23
K-10N-PKDominikaROSIŃSKAUKS Tukan Iwiny1997D23
K-10NWiktoriaWIERZBAMKS Paulinum Jelenia Góra1999D93
K-10NJoannaJANKOWSKAMKS Paulinum Jelenia Góra1997D93
K-12PatrycjaSIUTAUKS Energetyk Dychów1995F49
K-12ZuzannaSANCEWICZUKS Energetyk Dychów1995F49
K-12PaulinaDOPYTAŁAUKS Energetyk Dychów1995F49
K-12KlaudiaPLESIŃSKAUKS Gwiazdeczki Świętoszów1996D46361837
K-12KatarzynaWOJCIECHOWSKAUKS Gwiazdeczki Świętoszów1996D46
K-12RoksanaSAWKUNUKS Gwiazdeczki Świętoszów1996D46
K-12JustynaJASTRZĘBSKAUKS Gwiazdeczki Świętoszów1996D46
K-12KamilaROGOWSKAUKS Gwiazdeczki Świętoszów1996D46
K-12DominikaRALCEWICZSP Skwierzyna19
K-12AngelaFLISIAKSP Skwierzyna19
K-12RoksanaGÓRALSP Skwierzyna19
K-12WeronikaCYCHMLKS Echo Twardogóra1996D45305990
K-12PaulaMOSKALEWICZUKS Tukan Iwiny1995D23
K-14MałgorzataSZELIGAUKS Tukan Iwiny1993+D23504407
K-14PaulinaSACEWICZUKS Tukan Iwiny1993+D2301979
K-14MartaGOLISUKS Tukan Iwiny1994+D23222895
K-14KatarzynaGAWORMKS MOS Wrocław1993+D91412211
K-14KatarzynaSERGIELUKS Energetyk Dychów1993+F49031F49
K-14ŻanetaFLISAKUKS Energetyk Dychów1993+F49034F49
K-14EdytaCHODUKIEWICZUKS Energetyk Dychów1993+F49035F49
K-14WeronikaSENKUKS Energetyk Dychów1993+F49043F49
K-14MonikaZABOROWSKAWKS Oleśniczanka Oleśnica1993+D78D78008
K-14DariaJÓŹWIKWKS Oleśniczanka Oleśnica1993+01027D78D78002
K-14TolaZAWODNIKWKS Oleśniczanka Oleśnica1994+00550D78D7800454092
K-14AnnaZAMORSKAWKS Oleśniczanka Oleśnica1994+00548D78D78100
K-14BeataGAWLIKOWSKAWKS Oleśniczanka Oleśnica1994+00549D78D78024
K-14MonikaMAZUREKWKS Oleśniczanka Oleśnica1993+01028D78D78006
K-14RoksanaLIBOWSKAUKS Gwiazdeczki Świętoszów1993+D46418326
K-14KarolinaMAJEWSKAUKS Gwiazdeczki Świętoszów1993+D46361822
K-14PaulinaJAKUBCZYKUKS Gwiazdeczki Świętoszów1993+D46361826
K-14EwaMARKIEWICZSP Skwierzyna19
K-14DominikaMUŻELAKSP Skwierzyna19
K-14AdrianaGRZEGORCZYKSP Skwierzyna19
K-14PaulinaSTUDZIŃSKAMLKS Echo Twardogóra1993+D4554072
K-14AnetaMOLIŃSKAMLKS Echo Twardogóra1993+D4554082
K-16AdriannaDEPTUŁAUKS Energetyk Dychów1991F49249978
K-16DorotaKOŁODZIEJCZAKUKS Energetyk Dychów1991F49249979
K-16JoannaKORZENIOWSKAUKS Energetyk Dychów1992F49
K-16AnnaMALĄGSP Skwierzyna19
K-16SandraSTEFANIAKWKS Śląsk Wrocław1992D95D95065255589
K-16BarbaraSZUBKAWKS Śląsk Wrocław1991D95D95058895001
K-16KamilaLISZTWANWKS Śląsk Wrocław1991D95D95059255577
K-16KamilaLUBAKWKS Śląsk Wrocław1991D95D95060255576
K-20KatarzynaLITWINUKS Energetyk Dychów1986F49
K-21IwonaKAMIŃSKAArtemis Wrocław1974D92
K-21KatarzynaPOMORSKAMKS Start Lublin1971L45
K-21MartaTRAUMWKS Śląsk Wrocław1986D95D95022255583
K-21AnnaBANAKIEWICZWKS Śląsk Wrocław1990D95D95345992
K-40JoannaGRZEGORCZYKKS Burza Wrocław1955OPEN (sprint)D90413332
K-40BarbaraTRAUMindywidualnie1955346003
K-40JadwigaGAŁĄZKAKS BnO Modrzew Skwierzyna1965F54412349
K-40BogumiłaŚWIĄTKOWSKAMKS Paulinum Jelenia Góra1955D93
M-10NPatrykPILAZYUKS Energetyk Dychów1998F49
M-10NDawidWILEŃSKIUKS Energetyk Dychów1997F49
M-10NJanuszPOLEWKAUKS Energetyk Dychów1997F49
M-10NMichałJAKUBCZAKUKS Energetyk Dychów1999F49
M-10NKacperJAKUBCZAKUKS Energetyk Dychów1997F49
M-10NKarolRYCERSKIUKS Gwiazdeczki Świętoszów1998D46412203
M-10NPatrykRYCERSKIUKS Gwiazdeczki Świętoszów1998D46412206
M-10NJakubBURDYUKS Dowbor Międzyrzecz19F53412149
M-10NDariuszNOGAUKS Dowbor Międzyrzecz19F53412150
M-10NKamilZARZYCKIUKS Tukan Iwiny1997D23
M-10NDariuszKULIKUKS Tukan Iwiny1997D23
M-10NAdrianBOŻEKUKS Tukan Iwiny1997D23
M-10NPawełWERDAUKS Tukan Iwiny1997D23
M-12MateuszPODSIADŁYMKS MOS Wrocław1995D91413312
M-12TomaszKIJEKUKS Energetyk Dychów1996F49
M-12SebastianTOMASZYKUKS Energetyk Dychów1996F49
M-12SławomirKUCHARCZYKUKS Energetyk Dychów1996F49
M-12KrzysztofGASOWSKIUKS Energetyk Dychów1996F49
M-12SebastianGASOWSKIUKS Energetyk Dychów1995F49
M-12JanCZUBIŃSKISP Skwierzyna19
M-12BartoszWANUSZKASP Skwierzyna19
M-12KamilWOŹNIAKSP Skwierzyna19
M-12DariuszJÓŹWIAKUKS Dowbor Międzyrzecz19F53412151
M-12DanielZIÓŁKOWSKIUKS Dowbor Międzyrzecz19F53412152
M-12JakubMISIEWICZUKS Dowbor Międzyrzecz19F53412153
M-12MateuszDZIOBAMKS Paulinum Jelenia Góra1995D933012D93
M-12MaciejNOWAKMKS Paulinum Jelenia Góra1996D93030D93
M-14SzymonCZŁONKAUKS Tukan Iwiny1993+D23504408
M-14PiotrOSTÓJMKS MOS Wrocław1994+D91413313
M-14JoachimIWASZCZYSZYNMKS MOS Wrocław1994+D91413314
M-14PrzemysławWIOŃCZYKMKS MOS Wrocław1994+D91413315
M-14MateuszMAIKMKS MOS Wrocław1993+D91413316
M-14DamianOSUCHUKS Energetyk Dychów1993+F49044F49
M-14MateuszTOMASZYKUKS Energetyk Dychów1993F49
M-14MarekBalickiWKS Oleśniczanka Oleśnica1993+01026D78D78007
M-14Kamil RYCERSKIUKS Gwiazdeczki Świętoszów1994+D46361841
M-14KonradKACZMAREKUKS Gwiazdeczki Świętoszów1993+D46361835
M-14Michał OSMELAKUKS Gwiazdeczki Świętoszów1993+D46361836
M-14MateuszJAKUBCZYKUKS Gwiazdeczki Świętoszów1994+D46
M-14WojciechKOLISUKS Dowbor Międzyrzecz19F53895007
M-14MarcinSOBAŃSKIKS BnO Modrzew Skwierzyna1993+00735?F54412355
M-14RadosławGUNIAKS BnO Modrzew Skwierzyna1993+00739F54412366
M-14ŁukaszFRĄCKOWIAKKS BnO Modrzew Skwierzyna1993+00735?F54412420
M-14GrzegorzMADEJUKS Tukan Iwiny1994+D23222895
M-14MariuszWOJNOWICZUKS Tukan Iwiny1994+D23
M-14TadeuszMATYJAMKS Paulinum Jelenia Góra1993+D93047D93
M-14MateuszKOMOROWSKIMKS Paulinum Jelenia Góra1993+D930D93
M-14KacperKLIMKIEWICZMKS Paulinum Jelenia Góra1993+D930D93
M-16MAREKWOJNOWICZUKS Tukan Iwiny1992D23
M-16AdrianSTUDZIŃSKIMLKS Echo Twardogóra1992D4554053
M-16KrzysztofGĄSIORMLKS Echo Twardogóra1992D45405933
M-16KrzysztofKACZMAREKKS BnO Modrzew Skwierzyna199200737?F54412442
M-16WojciechKACZMAREKKS BnO Modrzew Skwierzyna199100736F54249963
M-16DawidSOBAŃSKIKS BnO Modrzew Skwierzyna199100740F54249965
M-16MateuszMADEJUKS Tukan Iwiny1991D23
M-16WojciechPACHNIKUKS Tukan Iwiny1991D23222885
M-16BartoszPIASECKIWKS Śląsk Wrocław1992D95D95046255596
M-16PiotrKRYSZTOFIAKWKS Śląsk Wrocław1991D95D95048255579
M-16MariuszLUBAKWKS Śląsk Wrocław1991D95D95050255580
M-18DanielBRAŻYCKIUKS Energetyk Dychów1990F49
M-18JacekDYMARCZYKUKS Energetyk Dychów1990F49
M-18ArkadiuszGAŁĄZKAKS BnO Modrzew Skwierzyna199000815F54249967
M-18MariuszJAROSWKS Śląsk Wrocław1990D95D95041895002
M-18BartoszCZAJAWKS Śląsk Wrocław1989D95D95044895003
M-18MarcinLUZIŃSKIWKS Śląsk Wrocław19D95D95255592
M-20KrzysztofGAŁĄZKAKS BnO Modrzew Skwierzyna198700737?F54249972
M-21JacekJANKOWSKISP Skwierzyna19
M-21RafałWALICKIUKS Dowbor Międzyrzecz19F53895008
M-21PiotrCYCHWKS Śląsk Wrocław1968D95040D9554005
M-21PawełSTACHOWSKIKS BnO Modrzew Skwierzyna1981F54249972
M-21KrzysztofMOLOKS Dowbor Międzyrzecz19F53895010
M-21DariuszKWAPIŃSKIOKS Dowbor Międzyrzecz19F53412154
M-35DARIUSZPACHNIKUKS Tukan Iwiny1969D23
M-40JarosławKONDRACKIUKS Energetyk Dychów19F49
M-40MarekPLICHMKS Paulinum Jelenia Góra1966D93
M-40RemigiuszWIDZIEWICZWKS Śląsk Wrocław1966D95D95003504031
M-45TomaszMULARSKIMKS Paulinum Jelenia Góra1961D93-
M-45JerzyDEPTUŁAUKS Energetyk Dychów1959OPEN (sprint)F49249980
M-45ZbigniewKOLISUKS Dowbor Międzyrzecz19F53895009
M-45AndrzejSAMBORSKIUKS Dowbor Międzyrzecz19F53895006
M-45EdwardDUDKIEWICZKS BnO Modrzew Skwierzyna1961KZF54
M-45DariuszFRĄCKOWIAKKS BnO Modrzew Skwierzyna1961F54418402
M-45AdamMARKOWSKIUKS Energetyk Dychów1961F49
M-50MarekPIETRUSIŃSKIPaulinum Jelenia Góra1956412176
M-50MieczysławKRUGLIŃSKIUKS Energetyk Dychów1955F49
M-50ArnoldTraumindywidualnie1955345987
M-50Tadeusz Grabarczykindywidualnie1956OPEN (sprint)
M-50AndrzejDAWIDOWICZSP Skwierzyna19
M-50BogdanŚWIERCZYŃSKIKS BnO Modrzew Skwierzyna195300885F54418415
M-50RomualdGUGAWKS Śląsk Wrocław1955D95D95053305989
M-55EdwardJĘDRYSZCZAKIndywidualnie1948417412350
M-55EdwardBARTKOWIAKWKS Grunwald1948OPEN (sprint)69072P69412412
M-55HenrykGLIŃSKIPaulinum Jelenia Góra1950D93305974
M-55RomanRESCHKEUKS Energetyk Dychów1951F49
M-55SylwesterPACEKKS BnO Modrzew Skwierzyna1952KZF54418958
M-55AdamBOGULAKMKS Paulinum Jelenia Góra1948D93096D93
M-60KazimierzPIWKOUKS Energetyk Dychów19F49
M-60WładysławWOŁOCHOWICZKS BnO Modrzew Skwierzyna194700886F54418406
M-60WaldemarPŁUCIENNIKKS BnO Modrzew Skwierzyna194300883F54249973
M-65JerzyOSTOJSKIUKS Energetyk Dychów1942F49249976

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2011 23:44.

Lista zgłoszonych sztafet

Nr klubu Nazwa klubu KM MM OPEN
D23UKS Tukan Iwiny11
D91MOS Wrocław2
F49UKS Energetyk Dychów1
D46UKS Gwiazdeczki Świętoszów11
niezrzeszeni1
D45MLKS Echo Twardogóra11
F54KS BnO Modrzew Skwierzyna11
D23UKS Tukan Iwiny1
D93MKS Paulinum Jelenia Góra11

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2011 23:44.