Wyniki V Primaaprilisowych Zawodów na Orientację
22-03-2003 Wrocław - Morskie Oko
K-10
Msc. Nazwisko i imię Klub/szkoła Czas Punkty
------------------------------------------------------------------------
1. Gawor Katarzyna UKS Orły SP-78 Wrocław 16.35 12
2. Krzak Alksandra ZS 15 Wrocław 17,32 10
3. Olszowy Maja UKS Iskra SP-26 Wrocław 18,37 8
4. Demianiak Natalia UKS SP-20 Wrocław 20,00 7
5. Zygmunt Joanna UKS SP-107 Wrocław 20,58 6
6. Dudzik Karolina UKS Orły SP-78 Wrocław 22,30 5
7. Tomczyk Adrianna SP Jaźwina 23,02 4
8. Sajan Alicja SP Łagiewniki 25,48 3
9. Bartyńska Anna ZS 15 Wrocław 26,26 2
10. Krzyśko Anita UKS SP-20 Wrocław 27,17 1
11. Stańczyk Karolina UKS SP-20 Wrocław 36,21 1
12. Cyran Karolina UKS SP-20 Wrocław 40,54 1
13. Pipczyńska Ewelina SP Łagiewniki 41,47
14. Bugiel Natalia SP Łagiewniki 47,47
K-12
-----------------------------------------------------------------------
1. Serwatyńska Agata UKS SP-93 Wrocław 18,28 12
2. Szubka Barbara UKS SP-93 Wrocław 18,51 10
3. Ratajczak Patrycja UKS SP-93 Wrocław 18,58 8
4. Lisztwan Kamila UKS SP-93 Wrocław 19,01 7
5. Jabłońska Alicja UKS SP-93 Wrocław 19,04 6
6. Sypniewska Oliwia UKS SP-20 Wrocław 20,08 5
7. Cieślak Anna UKS SP-93 Wrocław 20,16 4
8. Jedwabny Ola ZS 15 Wrocław 20,33 3
9. Winiarek Paula UKS SP-107 Wrocław 20,55 2
10. Pohl Katarzyna UKS SP-20 Wrocław 22,15 1
11. Pająk Katarzyna UKS SP-20 Wrocław 23,17 1
12. Tokarz Marta UKS SP-107 Wrocław 23,21 1
13. Kielan Zofia ZS 15 Wrocław 24,30
14. Skorzybót Angelika UKS Arkady Raszków 24,55
15. Radzikowska Paula UKS SP-93 Wrocław 25,04
16. Dudzińska Paulina UKS Arkady Raszków 25,05
17. Iwaszczyszyn Weronika UKS SP-107 Wrocław 25,21
18. Zdanowicz Justyna UKS Iskra SP-26 Wrocław 26,00
19. Zagórska Iza ZS 15 Wrocław 27,03
20. Walas Katarzyna UKS SP-20 Wrocław 27,14
21. Zając Dorota UKS SP-20 Wrocław 27,25
22. Zielińska Marlena UKS SP-93 Wrocław 27,43
23. Krysiak Monika UKS SP-93 Wrocław 28,05
24. Popławska Paulina UKS SP-20 Wrocław 28,49
25. Gąsior Paulina ZS 15 Wrocław 30,14
26. Boczkowska Jolanta SP Jaźwina 30,40
27. Suchy Marta UKS SP-93 Wrocław 30,48
28. Szczerbien Marta SP Jaźwina 30,55
29. Rożek Agata UKS SP-20 Wrocław 31,13
30. Ślęzak Marta ZS 15 Wrocław 31,14
31. Sokół Katarzyna UKS SP-107 Wrocław 31,31
32. Potajczuk Monika SP Jaźwina 32,18
33. Marciniak Karolina SP Łagiewniki 33,20
34. Donigiewicz Karina ZS 15 Wrocław 34,11
35. Sombratowicz Emilia ZS 15 Wrocław 34,56
36. Bieniek Marta UKS Arkady Raszków 35,11
37. Smorąg Magda UKS SP-93 Wrocław 35,13
38. Szkarłat Anna SP Łagiewniki 38,35
39. Brzozowska Monika SP Jażwina 38,55
40. Dulnik Justyna ZPO nr 1 Wrocław 51,22
Zarzycka Marta UKS SP-20 Wrocław NKL
Grędka Marta ZPO nr 1 Wrocław NKL
Kiecuń Katarzyna ZS 15 Wrocław NKL
Przybyło Marita ZPO nr 1 Wrocław NKL
Małecka Ala ZS 15 Wrocław NKL
K-14
-------------------------------------------------------------------------
1. Agnieszka Wrzesińska Gimnazjum 25 Wrocław 17,13 12
2. Katarzyna Wrzesińska SP-90 Wrocław 17,35 10
3. Małgorzata Krasińska UKS Iskra SP-26 Wrocław 19,14 8
4. Natalia Durczok UKS SP-93 Wrocław 19,15 7
5. Małgorzata Jurkiewicz ZS 15 Wrocław 20,05 6
6. Paulina Libera UKS SP-107 Wrocław 20,45 5
7. Aleksandra Jurkiewicz ZS 15 Wrocław 23,20 4
8. Weronika Sierpina UKS Iskra SP-26 Wrocław 24,00 3
9. Barbara Dudzińska UKS Arkady Raszków 25,29 2
10. Małgorzata Gakis UKS Iskra SP-26 Wrocław 25,33 1
11. Marlena Krzanowska UKS SP-107 Wrocław 25,42 1
12. Marta Maślińska UKS Arkady Raszków 26,56 1
13. Karolina Wojciechowska UKS Arkady Raszków 29,01
14. Adrianna Cudak UKS SP-93 Wrocław 29,22
15. Monika Starzec Gimnazjum 8 Wrocław 31,11
16. Aleksandra Bęben UKS Iskra SP-26 Wrocław 32,00
17. Kinga Ułasiewicz Gimnazjum 8 Wrocław 33,34
18. Klaudia Palinger UKS SP-20 Wrocław 36,16
19. Beata Michałczyk Gimnazjum 11 Wrocław 39,25
20. Natalia Kierzek UKS Arkady Raszków 45,32
21. Angela Zatłokiewicz UKS SP-20 Wrocław 46,18
22. Aneta Wiecheć UKS SP-20 Wrocław 50,17
23. Kamila Jurek ZPO nr 1 Wrocław 51,08
24. Marzena Mizera SP Łagiewniki 53,27
25. Aleksandra Szwec ZPO nr 1 Wrocław 57,08
26. Ania Trojan Gimnazjum 11 Wrocław 57,50
27. Katarzyna Domańska ZPO nr 1 Wrocław 61,45
28. Kamila Łaba ZPO nr 1 Wrocław 67,45
Patrycja Swobodianok UKS SP-93 Wrocław NKL
Katarzyna Kurcz SP Łagiewniki NKL
Ewelina Kulikowska SP Łagiewniki NKL
Aleksandra Jaworska SP Łagiewniki NKL
Katarzyna Niedzielska UKS Iskra SP-26 Wrocław NKL
Dominika Jędrzejewska SP Łagiewniki NKL
Joanna Hołowczuk SP Łagiewniki NKL
Karolina Wójcik UKS SP-20 Wrocław NKL
K-16/18
---------------------------------------------------------------------
1. Ewelina Dyjok Gimnazjum 8 Wrocław 18,40
2. Katarzyna Cygan Gimnazjum 8 Wrocław 20,30
3. Monika Małecka Gimnazjum 11 Wrocław 29,19
4. Justyna Lewicka Gimnazjum 11 Wrocław 30,17
5. Agata Dobrowolska Gimnazjum 11 Wrocław 31,05
6. Anna Brońska Gimnazjum 11 Wrocław 32,46
7. Katarzyna Basta Gimnazjum 11 Wrocław 34,55
8. Katarzyna Nowicka Gimnazjum 11 Wrocław 42,54
9. Ewa Dulat Gimnazjum 11 Wrocław 44,32
10. Agnieszka Melka Gimnazjum 11 Wrocław 52,55
K-35
---------------------------------------------------------------------
1. Edyta Gajos KS Burza Wrocław 31,14
M-10
---------------------------------------------------------------------
1. Dawid Mróz UKS Iskra SP-26 Wrocław 19,15 12
2. Grzegorz Żygadło SP Łagiewniki 19,20 10
3. Joachim Iwaszczyszyn UKS SP-107 Wrocław 20,58 8
4. Mateusz Włodarczyk UKS SP-20 Wrocław 21,19 7
5. Przemek Banda SP Łagiewniki 22,46 6
5. Andrzej Paszak UKS SP-20 Wrocław 22,46 6
7. Bernard Baura UKS SP-107 Wrocław 23,00 4
8. Łukasz Ożga UKS SP-20 Wrocław 23,25 3
9. Daniel Nowicki UKS SP-20 Wrocław 25,44 2
10. Adam Szubka UKS SP-93 Wrocław 26,51 1
11. Tomasz Jurkiewicz ZS 15 Wrocław 27,14 1
12. Marcin Zygmunt UKS SP-107 Wrocław 28,16 1
13. Tadeusz Iwaszczyszyn UKS SP-107 Wrocław 28,27
14. Dominik Martyniak UKS SP-20 Wrocław 28,40
15. anonim UKS SP-20 Wrocław 30,07
16. Sebastian Kulikowski SP Łagiewniki 34,19
17. Łukasz Łowczy UKS Iskra SP-26 Wrocław 38,55
18. Wojciech Wojciechowski UKS SP-20 Wrocław 41,46
19. Marek Łozowicki SP Jaźwina 42,47
20. Mateusz Wierzbicki SP Jaźwina 43,27
21. Sławek Szmigiel SP Jaźwina 43,38
22. Paweł Nowicki SP Łagiewniki 58,32
23. Łukasz Szpot SP Łagiewniki 64,05
24. Adrian Wilczyński SP Jaźwina 78,37
M-12
---------------------------------------------------------------------
1. Łukasz Rzeczkowski UKS SP-20 Wrocław 16,42 12
2. Grzegorz Gajewski UKS SP-93 Wrocław 17,20 10
3. Damian Gawronkiewicz UKS SP-107 Wrocław 17,35 8
4. Mikołaj Dutkowski UKS Arkady Raszków 18,10 7
5. Karol Sikora UKS SP-20 Wrocław 19,17 6
6. Michał Baura UKS SP-107 Wrocław 19,34 5
7. Piotr Ostapczuk ZS 15 Wrocław 20,12 4
8. Maksym Gogol UKS SP-20 Wrocław 20,53 3
9. Kamil Rybacki UKS SP-107 Wrocław 21,31 2
10. Wojtek Drelichowski SP-63 Wrocław 22,30 1
11. Wiktor Baura UKS SP-107 Wrocław 23,01 1
12. Dariusz Czubak UKS Arkady Raszków 23,08 1
13. Mateusz Szczerbin SP Jaźwina 24,36
14. Paweł Jagodziński UKS Arkady Raszków 26,01
15. Andrzej Kowalczyk ZS 15 Wrocław 26,10
16. Michał Dura SP-63 Wrocław 26,52
17. Jacek Kozłowski UKS SP-20 Wrocław 26,54
18. Sebastian Kołt SP Łagiewniki 26,55
19. Paliński Miłosz UKS SP 20 Wrocław 27,11
20. Kawałek Adam SP 63 Wrocław 28,25
21. Pawlik Darek UKS SP 20 Wrocław 28,55
22. Stępnik Wiktor SP Łagiewniki 30,04
23. Gruszka Maciek UKS SP 20 Wrocław 32,03
24. Bytner Paweł UKS SP 93 Wrocław 33,52
25. Iwanowski Krystian UKS SP 20 Wrocław 33,53
26. Andrzejczyk Mariusz SP Jaźwina 55,54
27. Andrzejczyk Mateusz SP Jaźwina 64,54
28. Twardowski Maciej SP Jaźwina 74,55
29. Zajączkowski Piotr SP Jaźwina 75,53
Garczarek Michał UKS SP 93 Wrocław NKL
Markiewicz Grzegorz SP Jaźwina NKL
Gadowski Adrian SP Łagiewniki NKL
Sikora Olek UKS SP 93 Wrocław NKL
Dzik Marcin UKS SP 20 Wrocław NKL
Misiewicz Marcin ZS 15 Wrocław NKL
M-14
---------------------------------------------------------------------
1. Jaros Mariusz UKS SP 93 Wrocław 17,13 12
2. Szurek Teodor ZS 15 Wrocław 18,04 10
3. Szurek Kornel ZS 15 Wrocław 18,38 8
4. Tybiński Olek UKS Błysk SP 19 Wrocław 18,59 7
5. Olszowy Błażej UKS Iskra SP 26 Wrocław 20,10 6
6. Majda Jacek SP 63 Wrocław 20,26 5
7. Stąpór Dawid UKS Iskra SP 26 Wrocław 20,30 4
8. Ostańkowicz Jurand UKS SP 93 Wrocław 20,43 3
9. Kondrat Michał ZPO nr 1 Wrocław 22,11 2
10. Skotnicki Jakub UKS Błysk SP 19 Wrocław 22,21 1
11. Nagler Szymon UKS SP 93 Wrocław 22,37 1
12. Matej Tomasz UKS Błysk SP 19 Wrocław 23,30 1
13. Burdzy Krzysztof SP Ligota Książęca 23,41
14. Mroczek Kacper UKS Błysk SP 19 Wrocław 25,30
15. Adamczak Krystian UKS Orły SP 78 Wrocław 26,59
16. Wiącek Krystian UKS Orły SP 78 Wrocław 29,00
17. Kołt Dawid SP Łagiewniki 29,06
18. Jarmużek Michał UKS Błysk SP 19 Wrocław 30,00
19. Stawicki Rafał UKS SP 20 Wrocław 30,32
20. Rajczak Piotr UKS Orły SP 78 Wrocław 30,59
21. Paciorkowski Łukasz SP Łagiewniki 39,50
21. Chowanek Adam SP Ligota Książęca 39,50
23. Dufrat Michał Gimnazjum 8 Wrocław 41,21
24. Motyka Bartek SP Łagiewniki 59,31
25. Sołtys Damian SP Łagiewniki 60,30
26. Paciorkowski Marcin SP Łagiewniki 62,30
Drelichowski Adam SP 63 Wrocław NKL
Kraus Kamil UKS SP 20 Wrocław NKL
Cybowski Damian ZS 15 Wrocław NKL
M-16/18
---------------------------------------------------------------------
1. Mroczek Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 16,08
2. Dratwa Adam XVIII LO Wrocław 16,54
3. Ciupa Mateusz Gimnazjum Łagiewniki 17,17
4. Iwaszczyszyn Tomasz UKS SP 107 Wrocław 18,20
5. Dufrat Łukasz Gimnazjum 8 Wrocław 20,57
6. Dutkowski Jędrzej UKS Arkady Raszków 22,30
7. Krawczyk Paweł KS Artemis Wrocław 22,38
8. Kowalski Patryk Gimnazjum Łagiewniki 26,20
9. Juranek Mariusz Gimnazjum Łagiewniki 30,24
10. Ciećwierz Maciej Gimnazjum Łagiewniki 32,24
11. Kamiński Maciej Gimnazjum 8 Wrocław 37,10
12. Cichoń Mateusz Gimnazjum Łagiewniki 38,16
13. Spadło Łukasz Gimnazjum Ligota Książęca 40,34
14. Chowanek Kamil Gimnazjum Ligota Książęca 49,03
15. Kwaczyński Daniel Gimnazjum Łagiewniki 64,46
16. Kołt Tomasz Gimnazjum Łagiewniki 66,46
17. Pikul Przemysław Gimnazjum Łagiewniki 68,54
Nogała Paweł Gimnazjum Łagiewniki NKL
Adamczyk Krzysztof Gimnazjum 8 Wrocław NKL
M-2I
---------------------------------------------------------------------
1. Sławiński Marcin KS Artemis Wrocław 16,25
2. Drewniak Marcin KS Artemis Wrocław 18,53
3. Wykrętowicz Wojciech UKS SP 107 Wrocław 20,50
M-35
---------------------------------------------------------------------
1. Skonieczny Andrzej Paulinum Jelenia Góra 18,01
2. Dutkowski Adam UKS Arkady Raszków 20,24
3. Podsiadły Robert KS Artemis Wrocław 23,02
4. Dwojak Adam KS Artemis Wrocław 25,40
5. Matziol Krzysztof KS Burza Wrocław 39,55
Wystartowało 221 osób, w tym 106 kobiet i 115 mężczyzn.