OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA
W ROWEROWEJ JEŹDZIE NA ORIENTACJĘ 2005
WYNIKI ZBIORCZE PO DWÓCH ETAPACH:
1 etap - 17.04. Park Grabiszyński
2 etap - 12.06. Park Szczytnicki
Kategoria K-14 ur. 1991 i młodsi
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | Joanna Zygmunt | UKS SP-107 Wrocław | 14,43 | 100 | 100 | ||||
2 | GAWOR Katarzyna | ind. | 22,31 | 100 | 100 | ||||
3 | Anna Iszczyłowicz | UKS SP-107 Wrocław | 18,49 | 90 | 90 | ||||
4 | DOBRUCKA Jagoda | ind. | 51,26 | 90 | 90 | ||||
5 | Ola Puchta | UKS SP-85 Wrocław | 22,20 | 85 | 85 |
Kategoria: M-14 ur. 1991 i młodsi
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | SŁOWIK Marcin | SP-91 | 18,47 | 100 | 13,18 | 100 | 200 | ||
2 | CZAPLIŃSKI Łukasz | ind. | 31,36 | 90 | 21,48 | 81 | 171 | ||
3 | Michał Baura | UKS SP-107 Wrocław | 17,47 | 90 | 90 | ||||
4 | Mateusz Sernecki | UKS SP-107 Wrocław | 20,39 | 85 | 85 | ||||
5 | SZYMAŃSKI Kamil | ind. | 32,47 | 85 | 85 | ||||
6 | Błażej Możanowicz | UKS SP-107 Wrocław | 21,38 | 82 | 82 | ||||
7 | KACZMARSKI Krzysztof | KS Burza Wrocław | 35,29 | 82 | 82 | ||||
8 | KACZMARSKI Jakub | KS Burza Wrocław | 39,24 | 81 | 81 | ||||
9 | Bernard Baura | UKS SP-107 Wrocław | 28,16 | 80 | 80 | ||||
10 | PEISERT Dorian | ind. | 43,31 | 80 | 80 | ||||
11 | Jakub Szymczak | UKS SP-85 Wrocław | 38,48 | 79 | 79 | ||||
12 | DOBRUCKI Jan | ind. | 52,44 | 79 | 79 | ||||
13 | Marcin Zygmunt | UKS SP-107 Wrocław | 54,54 | 78 | 78 | ||||
14 | RYCERSKI Kamil | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 57,41 | 78 | 78 |
Kategoria: K-18 ur. 1990-1987
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | SOBCZYK Basia | ind. | 49,32 | 100 | 100 |
Kategoria: M-18 ur. 1990-1987
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | SOMLA Tomasz | ind. | 59,36 | 85 | 31,29 | 90 | 175 | ||
2 | MAZURKIEWICZ Mariusz | ind. | 92,58 | 81 | 36,02 | 85 | 166 | ||
3 | Paweł Krawczyk | KS Artemis Wrocław | 21,38 | 100 | 100 | ||||
4 | WORONIECKI Wojciech | ind. | 35,1 | 100 | 100 | ||||
5 | WIDAŃSKI Michał | ind. | 40,2 | 90 | 90 | ||||
6 | ŚWIĘCH Przemysław | ind. | 63,36 | 82 | 82 | ||||
--- | JĘCH Paweł | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | NKL | 0 | 0 |
Kategoria: K-19 ur. 1986-1966
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | MIZERA Agnieszka | ind. | 45 | 100 | 27,01 | 85 | 185 | ||
2 | Magda Dura | Pogoń Siedlce | 17,50 | 100 | 100 | ||||
3 | Anna Włodarczyk | KS Artemis Wrocław | 22,52 | 90 | 90 | ||||
4 | KACZMARSKA Dorota | KS Burza Wrocław | 54,39 | 90 | 90 | ||||
5 | Joanna Terlecka | KS Artemis Wrocław | 29,28 | 82 | 82 | ||||
6 | Izabela Gawron | KS Burza Wrocław | 65,30 | 81 | 81 | ||||
7 | Karolina Gaj | KS Burza Wrocław | 74,30 | 80 | 80 | ||||
PK | SPILISZEWSKA Róża | KS Artemis Wrocław | 54,05 | 0 | 31,56 PK | 0 | 0 |
Kategoria: M-19 ur. 1986-1966
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | Radosław Bala | Pogoń Siedlce | 17,45 | 100 | 100 | ||||
2 | CHOROMAŃSKI Marek | KS Artemis Wrocław | 39,11 | 100 | 100 | ||||
3 | Janusz Skowroński | ind. Oleśnica | 23,21 | 90 | 90 | ||||
4 | MIROWSKI Dominik | AZS AWF Wrocław | 43,39 | 90 | 90 | ||||
5 | Marcin Słowik | SP-91 Wrocław | 30,13 | 85 | 85 |
Kategoria: K-40 ur. 1965 i starsi
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | GAJOS Edyta | KS Burza Wrocław | 32,49 | 100 | 43,07 | 100 | 200 | ||
2 | LIBNER Aleksandra | KS Burza Wrocław | 59,10 | 90 | 44,57 | 90 | 180 | ||
3 | Danuta Iszczyłowicz | KS Burza Wrocław | 50,37 | 85 | 85 |
Kategoria: M-40 ur. 1965 i starsi
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | WIŚNIEWSKI Sylwester | KS Burza Wrocław | 30,48 | 100 | 26,57 | 82 | 182 | ||
2 | SOMLA Ryszard | ind. | 37,24 | 90 | 43,24 | 77 | 167 | ||
3 | HERMAN Janusz | KS Burza Wrocław | 41,11 | 82 | 32,46 | 80 | 162 | ||
4 | CZAPLIŃSKI Krzysztof | ind. | 44,06 | 81 | 33,30 | 79 | 160 | ||
5 | LIBNER Tadeusz | KS Burza Wrocław | 53,53 | 79 | 42,16 | 78 | 157 | ||
6 | Andrzej Skonieczny | Paulinum Jelenia G. | 16,14 | 100 | 100 | ||||
7 | Grzegorz Możanowicz | KS Burza Wrocław | 21,36 | 90 | 90 | ||||
8 | ROZBICKI Czesław | KS Artemis Wrocław | NKL | 0 | 26,36 | 85 | 85 | ||
9 | GORAJSKI Andrzej | WKS Śląsk Wrocław | 40,43 | 85 | 85 | ||||
10 | Sławomir Solka | KS Burza Wrocław | 29,33 | 81 | 81 | ||||
11 | GAWOR Kazimierz | ind. | 50,18 | 80 | 80 | ||||
12 | BOERNER Krzysztof | KS Burza Wrocław | 110,07 | 78 | 78 |
Kategoria: Open-R - dziecko do lat 12 z dorosłym opiekunem
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Czas | Pkt. | Suma |
1 | SŁOWIK Monika | ind. | 28,48 | 100 | 17,46 | 90 | 190 | ||
2 | Aleksandra Pestka | KS Artemis Wrocław | 17,36 | 100 | 100 | ||||
3 | MACIUK Michał i Marek | ind. | 37,34 | 90 | 90 | ||||
4 | BOERNER Ewa | ind. | 110,07 | 85 | 85 |