1E eliminacji do OOM - klasyk, M.14

2010-05-29, KS Artemis Wrocław, Lasowice

Other classes: K-10N K-12 K-14 K-16 K-16el K-18/35 M-10N M-12 M-16 M-16el M-18 M-21 M-35/45 M-50/55 M-60


Generated by Orienteering Organiser 9

M-14

Najlepszy międzyczas Strata < 5% Strata < 25% Strata < 50% Strata < 100% Strata > 100%

NazwiskoWynik 1234567891011Meta
1 Zimny Karol,96,1566 30.07 4.45/1 9.16/1 11.07/1 14.14/1 16.28/1 19.01/1 25.55/1 26.52/1 28.33/1 29.04/1 29.41/1 30.07/1
UKS Arkady Raszków 4.45/1 4.31/1 1.51/3 3.07/3 2.14/5 2.33/4 6.54/1 0.57/1 1.41/1 0.31/1 0.37/1 0.26/3
2 Głowacz Paweł 32.48 5.03/3 11.50/3 14.20/3 17.02/2 18.49/2 20.46/2 27.52/2 29.15/2 31.03/2 31.39/2 32.19/2 32.48/2
MLKS Echo Twardogóra 5.03/3 6.47/8 2.30/7 2.42/1 1.47/2 1.57/1 7.06/3 1.23/5 1.48/2 0.36/5 0.40/3 0.29/7
3 Kaczocha Przemysław,96,1568 35.50 6.21/11 13.13/8 17.08/11 20.05/8 21.48/6 23.49/4 30.53/3 32.17/3 34.05/3 34.40/3 35.21/3 35.50/3
UKS Arkady Raszków 6.21/11 6.52/9 3.55/17 2.57/2 1.43/1 2.01/2 7.04/2 1.24/6 1.48/2 0.35/3 0.41/4 0.29/7
4 Szeliga Bartłomiej,96,1741 36.46 4.47/2 13.15/9 15.07/6 19.39/6 21.58/7 24.25/5 31.40/4 32.59/4 34.54/4 35.30/4 36.14/4 36.46/4
UKS Tukan Iwiny 4.47/2 8.28/14 1.52/4 4.32/10 2.19/7 2.27/3 7.15/4 1.19/3 1.55/5 0.36/5 0.44/7 0.32/12
5 Lucerski Maciej,97 38.42 5.42/9 12.22/5 14.25/4 17.37/4 20.42/4 23.43/3 33.19/5 34.43/5 36.43/5 37.24/5 38.08/5 38.42/5
MKS Paulinum Jelenia Góra 5.42/9 6.40/7 2.03/5 3.12/4 3.05/14 3.01/11 9.36/11 1.24/6 2.00/6 0.41/8 0.44/7 0.34/15
6 Gajdamowicz Marcin,97 39.04 5.41/6 12.17/4 15.04/5 18.50/5 21.04/5 25.32/6 33.27/6 34.49/6 36.43/5 37.50/6 38.35/6 39.04/6
MKS MOS Wrocław 5.41/6 6.36/6 2.47/11 3.46/9 2.14/5 4.28/13 7.55/5 1.22/4 1.54/4 1.07/17 0.45/11 0.29/7
7 Pauch Eryk,97,1226 39.42 9.04/17 14.36/12 17.38/13 21.02/10 23.05/9 25.40/7 34.00/7 35.25/7 37.49/7 38.28/7 39.14/7 39.42/7
HKS Azymut Mochy 9.04/17 5.32/3 3.02/13 3.24/5 2.03/3 2.35/6 8.20/6 1.25/9 2.24/11 0.39/7 0.46/14 0.28/5
8 Gąsior Mateusz 41.33 5.41/6 13.00/6 15.54/7 20.49/9 23.13/10 26.10/9 34.55/8 36.27/8 39.15/8 40.22/9 41.08/9 41.33/8
MLKS Echo Twardogóra 5.41/6 7.19/10 2.54/12 4.55/13 2.24/8 2.57/9 8.45/8 1.32/12 2.48/16 1.07/17 0.46/14 0.25/1
9 Guliński Adrian,97 41.37 6.27/12 11.41/2 13.21/2 17.03/3 19.16/3 25.55/8 36.06/9 37.33/9 39.39/9 40.20/8 41.06/8 41.37/9
MKS MOS Wrocław 6.27/12 5.14/2 1.40/1 3.42/8 2.13/4 6.39/17 10.11/13 1.27/10 2.06/8 0.41/8 0.46/14 0.31/10
10 Franek Łukasz,96 44.15 7.23/15 13.50/10 16.28/9 21.09/11 24.02/11 29.34/11 38.18/10 40.08/11 42.16/10 42.57/10 43.41/10 44.15/10
HKS Azymut Mochy 7.23/15 6.27/5 2.38/9 4.41/12 2.53/13 5.32/16 8.44/7 1.50/15 2.08/9 0.41/8 0.44/7 0.34/15
11 Wieczorek Marcin,97,1739 44.49 6.04/10 14.38/13 16.23/8 19.52/7 22.18/8 29.37/12 39.03/12 40.46/12 42.51/11 43.34/11 44.16/11 44.49/11
UKS Tukan Iwiny 6.04/10 8.34/15 1.45/2 3.29/6 2.26/9 7.19/18 9.26/10 1.43/13 2.05/7 0.43/12 0.42/5 0.33/14
12 Szymczak Kamil,96,1600 45.29 7.58/16 14.24/11 17.36/12 22.50/13 25.29/12 29.28/10 38.21/11 39.45/10 43.41/12 44.23/12 45.02/12 45.29/12
UKS Arkady Raszków 7.58/16 6.26/4 3.12/14 5.14/15 2.39/11 3.59/12 8.53/9 1.24/6 3.56/18 0.42/11 0.39/2 0.27/4
13 Moore Herbert,96 50.31 7.14/13 15.18/14 17.55/14 23.11/14 27.07/13 31.44/13 43.45/13 45.53/13 48.25/13 49.16/13 49.59/13 50.31/13
MKS MOS Wrocław 7.14/13 8.04/12 2.37/8 5.16/16 3.56/15 4.37/14 12.01/15 2.08/18 2.32/12 0.51/16 0.43/6 0.32/12
14 Becmer Damian,97 51.00 7.19/14 15.43/15 18.55/15 29.55/15 32.30/14 35.21/14 45.05/14 46.49/14 49.03/14 49.38/14 50.23/14 51.00/14
MKS MOS Wrocław 7.19/14 8.24/13 3.12/14 11.00/18 2.35/10 2.51/7 9.44/12 1.44/14 2.14/10 0.35/3 0.45/11 0.37/18
15 Werda Paweł,97,1740 59.33 10.02/18 24.36/18 26.58/17 32.09/16 36.05/15 40.49/15 52.51/15 54.51/15 57.30/15 58.15/15 59.02/15 59.33/15
UKS Tukan Iwiny 10.02/18 14.34/16 2.22/6 5.11/14 3.56/15 4.44/15 12.02/16 2.00/16 2.39/15 0.45/14 0.47/17 0.31/10
16 Szymański Kornel,97 63.29 5.22/5 20.50/17 34.59/18 38.29/18 41.12/16 44.09/16 57.42/16 59.12/16 61.46/16 62.20/16 63.04/16 63.29/16
MKS Paulinum Jelenia Góra 5.22/5 15.28/18 14.09/18 3.30/7 2.43/12 2.57/9 13.33/18 1.30/11 2.34/13 0.34/2 0.44/7 0.25/1
17 Czarnecki Jakub,97 69.37 5.14/4 20.22/16 23.07/16 32.51/17 50.18/17 53.09/17 63.29/17 64.45/17 67.34/17 68.22/17 69.09/17 69.37/17
MKS Paulinum Jelenia Góra 5.14/4 15.08/17 2.45/10 9.44/17 17.27/17 2.51/7 10.20/14 1.16/2 2.49/17 0.48/15 0.47/17 0.28/5
18 Paczkowski Dawid 80.38 5.41/6 13.02/7 16.41/10 21.14/12 58.33/18 61.07/18 73.52/18 75.58/18 78.35/18 79.19/18 80.04/18 80.38/18
MKS MOS Wrocław 5.41/6 7.21/11 3.39/16 4.33/11 37.19/18 2.34/5 12.45/17 2.06/17 2.37/14 0.44/13 0.45/11 0.34/15
Leszczyszyn Wojciech,97 NKl 6.20/ 14.09/ 17.53/ 22.36/ 25.39/ 32.20/ 48.25/ 43.48/ 51.52/ 52.24/ 53.22/ 53.51/
MKS MOS Wrocław 6.20/ 7.49/ 3.44/ 4.43/ 3.03/ 6.41/ 16.05/ / 8.04/ 0.32/ 0.58/ 0.29/