Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Rowerowej jeździe na Orientację |
|
|
|
etap 1 -
10.04.2011. Las Mokrzański |
|
|
|
|
Kategoria |
|
Imię i nazwisko |
Klub/szkoła, miejscowość |
Rok |
Czas |
Punkty |
OPEN-R |
1 |
Adam Partacz |
SP-95 Wrocław |
1999 |
28:47 |
100 |
OPEN-R |
2 |
Julia Wojakowska |
SP-3 Wrocław |
2001 |
29:56 |
90 |
OPEN-R |
3 |
Małgorzata
Rodzewicz |
SP-3 Wrocław |
2001 |
36:12 |
85 |
OPEN-R |
4 |
Marta Włodarczyk |
KS Artemis
Wrocław |
2000 |
37:09 |
82 |
OPEN-R |
5 |
Jagoda
Świątkowska |
SP-47 Wrocław |
2000 |
38:45 |
81 |
OPEN-R |
6 |
Marta Rzepka |
SP-3 Wrocław |
2001 |
39:33 |
80 |
OPEN-R |
7 |
Bartek
Karczmarczyk |
Przedszkole 104
Wrocław |
2004 |
42:45 |
79 |
OPEN-R |
8 |
Michał Wodziński |
Wrocław |
2001 |
43:05 |
78 |
OPEN-R |
9 |
Filip Filanowski |
Wrocław |
2000 |
72:21 |
77 |
OPEN-R |
10 |
Dominika
Buczyńska |
Wrocław |
|
85:00 |
76 |
OPEN-R |
11 |
Oliwier
Buczyński |
Wrocław |
|
85:00 |
75 |
|
|
|
|
|
|
|
OPEN |
1 |
Krzysztof Komórek |
Wrocław |
1980 |
28:20 |
100 |
OPEN |
2 |
Emanuel Nowak |
Wrocław |
1981 |
32:43 |
90 |
OPEN |
3 |
Marcin
Filanowski |
Wrocław |
1972 |
34:03 |
85 |
OPEN |
4 |
Piotr Pucek |
Wrocław |
1961 |
34:19 |
82 |
OPEN |
5 |
Artur Pucek |
Wrocław |
1983 |
36:25 |
81 |
OPEN |
6 |
Zygmunt Malec |
Wrocław |
1964 |
40:14 |
80 |
OPEN |
7 |
Karolina
Pachowicz |
Wrocław |
1982 |
42:30 |
79 |
OPEN |
8 |
Roman Pachowicz |
Wrocław |
1980 |
44:25 |
78 |
OPEN |
9 |
Piotr Kabath |
Wrocław |
1979 |
45:27 |
77 |
OPEN |
10 |
Laura Kabath |
Wrocław |
1979 |
47:30 |
76 |
OPEN |
11 |
Dominika Komórek |
Wrocław |
1980 |
49:30 |
75 |
OPEN |
12 |
Maciej Przybót |
Sieradz |
1989 |
55:47 |
74 |
OPEN |
13 |
Sławomir
Sokólski |
Wrocław |
|
101:00 |
73 |
OPEN |
14 |
Jolanta Oblińska |
Wrocław |
|
101:00 |
72 |
|
|
|
|
|
|
|
K-12 |
1 |
Joanna
Mielniczuk |
SP-3
Wrocław |
1999 |
42:04 |
100 |
K-12 |
2 |
Karolina Karczmarczyk |
SP-3 Wrocław |
1999 |
54:36 |
90 |
|
|
|
|
|
|
|
K-17 |
1 |
Daria Kruczek |
GD49 |
1996 |
56:36 |
100 |
K-17 |
2 |
Monika Słowik |
Gimn. 19 Wrocław |
1996 |
57:01 |
90 |
|
|
|
|
|
|
|
K-20 |
1 |
Anna Maria Włodarczyk |
Whirpool AZS PWr. |
1975 |
52:25 |
100 |
K-20 |
2 |
Koletta Górecka |
IV LO Wrocław |
1993 |
63:05 |
90 |
K-20 |
3 |
Małgorzata
Sozańska |
in-motion team |
1979 |
72:40 |
85 |
K-20 |
4 |
Róża
Spiliszewska |
KS Artemis
Wrocław |
1973 |
88:03 |
82 |
K-20 |
5 |
Patrycja
Duszyńska |
NK |
1983 |
97:14 |
81 |
K-20 |
6 |
Joanna
Wiśniewska |
NK |
1984 |
101:12 |
80 |
K-20 |
7 |
Ewa Zembrzuska |
Wrocław |
1983 |
118:06 |
79 |
|
|
|
|
|
|
|
K-40 |
1 |
Agnieszka Witowska-Partacz |
Wrocław |
1968 |
34:09 |
100 |
K-40 |
2 |
Anna Mirowska |
Wrocław |
1969 |
36:22 |
90 |
K-40 |
3 |
Aleksandra
Libner |
KS Burza Wrocław |
1958 |
43:00 |
85 |
|
|
|
|
|
|
|
M-12 |
1 |
Michał
Rzepka |
SP-3
Wrocław |
1999 |
37:10 |
100 |
|
|
|
|
|
|
|
M-14 |
1 |
Marcin Mielniczuk |
Gim. Nr 1 Wrocław |
1997 |
31:20 |
100 |
M-14 |
2 |
Bartosz Dudek |
Wrocław |
|
31:53 |
90 |
|
|
|
|
|
|
|
M-17 |
1 |
Paweł Gajdamowicz |
RKS Huragan Rędzin |
|
42:38 |
100 |
M-17 |
2 |
Jakub
Andrzejewski |
MOD-X Adventure
Team |
|
82:11 |
90 |
M-17 |
3 |
Igor Antoszewski |
Wrocław |
1994 |
103:29 |
85 |
M-17 |
0 |
Rafał Juszko |
Wrocław |
1994 |
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
M-20 |
1 |
Daniel Krasulak |
WKS Śląsk
Wrocław |
1981 |
50:15 |
100 |
M-20 |
2 |
Dominik Mirowski |
KS Artemis Wrocław |
1981 |
53:05 |
90 |
M-20 |
3 |
Tomasz Jabłoński |
Wrocław |
1977 |
56:54 |
85 |
M-20 |
4 |
Jakub Jakimiuk |
Wrocław |
1987 |
62:36 |
82 |
M-20 |
5 |
Mateusz Madej |
Whirpool PWr |
1989 |
64:39 |
81 |
M-20 |
6 |
Andrzej
Skonieczny |
Wrocław |
1957 |
70:44 |
80 |
M-20 |
7 |
Marcin Jaśków |
Wrocław |
1982 |
75:23 |
79 |
M-20 |
8 |
Paweł Posłuszny |
AWF-Wrocław/indyw. |
1979 |
78:15 |
78 |
M-20 |
9 |
Przemysław
Lisowski |
WFO |
1987 |
83:54 |
77 |
M-20 |
10 |
Jarek Wieczorek |
Wrocław |
1984 |
86:05 |
76 |
M-20 |
11 |
Wiesław Michalik |
czasnarower.pl
Wrocław |
1972 |
88:04 |
75 |
M-20 |
12 |
Piotr Pańszczyk |
Wrocław |
1979 |
91:09 |
74 |
M-20 |
13 |
Tomasz
Bednarczuk |
Wrocław |
1979 |
97:21 |
73 |
M-20 |
14 |
Grzegorz Sułek |
alegre |
1981 |
104:11 |
72 |
M-20 |
15 |
Wojciech
Dubaniowski |
NK |
|
110:32 |
71 |
M-20 |
16 |
Marek Ziółkowski |
NK |
1983 |
113:20 |
70 |
M-20 |
17 |
Paweł Łojakowski |
Wrocław |
1979 |
138:50 |
69 |
M-20 |
18 |
Łukasz Szybowicz |
Wrocław |
1984 |
139:07 |
68 |
M-20 |
19 |
Henning Staves |
CS, Wrocław |
1983 |
160:39 |
67 |
M-20 |
20 |
Rafał Przywara |
CS, Wrocław |
1976 |
166:41 |
66 |
M-20 |
0 |
Andrzej
Szcześniak |
KS Artemis
Wrocław |
|
133:57 |
PK |
M-20 |
0 |
Michał
Pytlasiński |
Wrocław |
1993 |
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
M-40 |
1 |
Sylwester Wiśniewski |
KS Burza Wrocław |
1964 |
49:22 |
100 |
M-40 |
2 |
Dariusz Kruczek |
Wrocław |
1967 |
54:03 |
90 |
M-40 |
3 |
Marek Wodziński |
NK |
1971 |
54:34 |
85 |
M-40 |
4 |
Maciej Słowik |
Wrocław |
1965 |
55:33 |
82 |
M-40 |
5 |
Robert
Wojakowski |
KTK Rewor
Wrocław |
1968 |
64:07 |
81 |
M-40 |
6 |
Jarosław
Modrzejewski |
MOD-X Adventure
Team |
|
65:06 |
80 |
M-40 |
7 |
Mariusz Portka |
Krapkowice |
1969 |
65:53 |
79 |
M-40 |
8 |
Tadeusz Libner |
KS Burza Wrocław |
1956 |
85:00 |
78 |
M-40 |
9 |
Leszek Rzepka |
Wrocław |
1968 |
94:02 |
77 |
|
|
|
|
|
|
|
M-60 |
1 |
Kazimierz Dura |
WKS Śląsk
Wrocław |
1939 |
47:48 |
100 |
M-60 |
2 |
Sławomir Solka |
KS Burza Wrocław |
1944 |
63:32 |
90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystartowało 79 zawodników, w tym 23 kobiety |
|
|
|
|
|
Sporządził Janusz Głód - Sędzia Główny etapu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|