IV Primaaprilisowe Zawody na Orientację
Morskie Oko 23-03-2002
Organizator: MOS Wrocław
KZ: Eugeniusz Szyszka;Sędzia Główny: Joanna Sobczyńska;BT: Marcin Szczygieł
Wystartowało 116 zawodników (54 kobiety i 62 mężczyzn)
1. 15,29 Rzeczkowski Łukasz UKS SP-20
2. 24,29 Tomasz Stachowiak SP-3
3. 30,50 Kacper Białowąs UKS ORŁY SP-78
4. 39,49 Przemek Dzwonkowski SP-3
5. 42,35 Paweł Peszek SP-3
M-12 1,2 km
1. 16,37 Paweł Walkowiak UKS ORŁY SP-78
2. 17,07 Paweł Murowicki UKS SP-107
3. 19,52 Bartek Żeleźniak UKS SP-93
4. 21,17 Grzegorz Kurek UKS SP-107
5. 21,18 Jurand Ostańkowicz UKS ORŁY SP-78
6. 22,05 Adam Solnica SP-82
7. 22,17 Konrad Urbanowicz SP-36
8. 23,45 Mariusz Jaros UKS SP-93
9. 24,27 Adam Drelichowski UKS SP-63
10. 24,52 Artur Mróz UKS ISKRA SP-26
11. 25,15 Piotr Teska SP-36
12. 25,33 Paweł Sikora UKS ISKRA SP-26
13. 25,42 Jakub Czaja UKS SP-93
14. 26,42 Bartek Pyclik UKS ISKRA SP-26
15. 28,07 Piotr Rajczak UKS ORŁY SP-78
16. 33,18 Artur Tomkowski UKS ISKRA SP-26
17. 33,36 Kamil Topp UKS SP-107
18. 35,45 Marcin Sikora SP-82
19. 37,06 Krystian Wiącek UKS ORŁY SP-78
20. 68,59 Adrian Baran SP-82
21. 70,24 Paweł Błażejewski SP-3
-- NKL Damian Gawronkiewicz UKS SP-107
M-14 1,5 km
1. 18,54 Bartosz Czaja UKS SP-93
2. 19,02 Michał Śliwiński UKS ISKRA SP-26
3. 21,48 Jacek Majda UKS SP-63
4. 22,19 Krzysztof Kegel UKS ISKRA SP-26
5. 23,26 Michał Matuszczak UKS ORŁY SP-78
6. 23,45 Krzysztof Stramski UKS ORŁY SP-78
7. 24,29 Błażej Olszowy UKS ISKRA SP-26
8. 24,32 Dawid Stąpór UKS ISKRA SP-26
9. 26,21 Jakub Koynov SP-50
10. 26,44 Wojtek Świątek UKS ORŁY SP-78
11. 27,25 Jakub Prymus SP-50
12. 28,19 Konrad Dżbik UKS ORŁY SP-78
13. 30,38 Grzegorz Oleszkowski UKS ORŁY SP-78
14. 44,38 Wojtek Wręczycki SP-82
-- NKL Maciej Kwapisz UKS ORŁY SP-78
-- NKL Krzysztof Szczepaniak UKS SP-93
M-16/18 2,0km
1. 16,00 Piotr Rożek Gimnazjum 32
2. 29,12 Maciej Kamiński Gimnazjum 15
M-20/21 2,1km
1. 13,10 Piotr Cych AWF Wrocław
2. 13,55 Robert Sakowicz AWF Wrocław
3. 16,13 Marcin Sławiński KS Artemis
4. 16,28 Wojciech Libner UKS SP-107
5. 16,57 Krzysztof Zborowski UKS SP-107
6. 17,19 Norbert Czapka WKS Brzeg
7. 17,29 Adam Ambrozik WKS Brzeg
8. 18,43 Tomasz Ćwiękała AWF Wrocław
9. 18,57 Jarosław Szydełko AWF Wrocław
10. 20,03 Marcin Burdalski AWF Wrocław
11. 20,16 Krzysztof Wrzesiński KS Artemis
12. 22,40 Tomasz Leja AWF Wrocław
13. 22,55 Wojciech Karaszewski AWF Wrocław
14. 22,57 Michał Bech AWF Wrocław
15. 24,40 Tomasz Wojciechowski AWF Wrocław
M-35 2,1km
1. 18,01 Jacek Wołoszyn WKS Brzeg
2. 34,25 Roman Kasperski KS Artemis
K-10 0,9km
1. 15,27 Wiktoria Kasznia UKS SP-20
2. 19,43 Oliwia Sypniewska UKS SP-20
3. 20,18 Maja Olszowy UKS ISKRA SP-26
4. 20,54 Kasia Pająk UKS SP-20
5. 21,31 Asia Zygmunt UKS SP-107
6. 22,29 Kasia Gawor UKS ORŁY SP-78
7. 26,00 Ania Chojnacka SP-3
8. 30,30 Aneta Bura SP-3
K-12 1,1km,br>
1. 19,18 Natalia Durczok UKS SP-93
2. 21,02 Ola Jurkiewicz SP-36
3. 21,04 Monika Dudzic UKS SP-107
4. 22,04 Paula Winiarek UKS SP-107
5. 23,54 Joanna Bilska UKS SP-93
6. 24,52 Paulina Mikula UKS SP-93
. 24,52 Marlena Krzanowska UKS SP-107
8. 25,21 Neli Tarnawska UKS SP-93
9. 25,55 Marta Jaworska SP-3
10. 26,13 Anna Cieślak UKS SP-93
11. 26,18 Joanna Latajka UKS SP-93
12. 28,58 Aleksandra Pawlik SP-3
13. 29,20 Marta Denkiewicz UKS SP-93
14. 29,28 Agata Zielińska UKS SP-93
15. 31,30 Barbara Szubka UKS SP-93
16. 32,10 Justyna Kolber UKS SP-93
17. 34,24 Patrycja Ossowska UKS SP-93
18. 35,28 Karolina Śliwińska UKS SP-93
19. 36,18 Agnieszka Fajgier SP-36
20. 36,49 Ala Cieślar SP-82
21. 38,18 Lilia Szilwain UKS SP-20
22. 38,39 Natalia Nowakowska UKS ORŁY SP-78
23. 39,50 Ala Jabłońska UKS SP-93
24. 41,21 Andżelika Wojtczak UKS SP-93
25. 42,39 Aleksandra Jedwabny SP-36
26. 44,02 Joanna Wiykowska SP-82
27. 50,14 Sandra Bilska UKS SP-93
-- NKL Marzena Jeż SP-20
-- NKL Oliwia Łokitko SP-20
-- NKL Beata Kurek UKS SP-107
K-14 1,1km
1. 18,54 Małgorzata Krasińska UKS SP-26
2. 25,08 Małgorzata Jurkiewicz SP-36
3. 26,01 Aleksandra Zouczak SP-36
4. 39,07 Marta Sobala SP-36
5. 43,11 Sylwia Parasińska UKS SP-93
6. 44,23 Ula Sobieraj SP-36
7. 49,05 Kinga Ułasiewicz UKS SP-93
8. 67,05 Anna Kaszuba UKS SP-93
-- NKL Katzarzyna Maciejewska UKS ORŁY SP-78
K-16/18 2,0km
1. 15,57 Małgorzata Maciejczyk Gimnazjum 8
2. 20,37 Joanna Terlecka Gimnazjum 15
3. 21,05 Katarzyna Jaśniewska Gimnazjum 27
PK 42,00 Małgorzata Wrzesińska KS Artemis
K-20/21 2,1km
1. 24,24 Sabina Ziemlańska KS Artemis
2. 53,48 Joanna Ziemlańska KS Artemis
K-35 2,1km
1. 29,27 Joanna Grzegorczyk KS Burza