ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:09:36

III WROCúAWSKIE ZAWODY NA ORIENTACJ╩

"POZNAJ STARËWK╩ WROCúAWIA"
Wroc│aw - Stare Miasto 26.05.2001

W zawodach wystartowa│o 46 zespo│ˇw, ktˇre pokona│y trasŕ i zosta│y
sklasyfikowane.

KLASYFIKACJA KOĐCOWA

1.

Justyna Watras
Piotr Olawi˝ski
Jakub Hetma˝czuk

45 pkt

SP - 73

1.

Stefania Tybi˝ska
Aleksander Tybi˝ski
Micha│ Jarmu┐ek

45 pkt

SP - 19

3.

Sebastian Piller
Maciej Bryndza
Artur Synoradzki

44 pkt

 

3.

Sylwia Czajka
Adrianna Nici˝ska
Marysia Pa│ka
Joanna Grzegorczyk

44 pkt

SP - 107

5.

Damian Parasiewicz
Marcin Parasiewicz
Konrad Raubo

43 pkt

SP îwiŕtoszˇw

5.

Katarzyna Chudy
Katarzyna Doma˝ska

43 pkt

SP - 42

5.

Anna Skibniewska
Micha│ Czapla
Tomasz Gočdziewicz

43 pkt

Gimnazjum 4

8.

Pawe│ Przygodzki
Ma│gorzata Gakis
Ma│gorzata Gakis

42 pkt

 

8.

Mariusz Wojnar
Monika Wojnar
Marzena Wojnar

42 pkt

X LO

10.

Ewelina Dyjok
Anna Hŕciak
Joanna Terlecka

41 pkt

Artemis

10.

Bartek Sumis│awski
Marcin Mosur
Maciej Mosur

41 pkt

SP - 63

10.

Aldona Chylewska
Aleksandra Kondratowicz

41 pkt

 

10.

Ola GesingIga Bancerz
»aneta D│ugosz

41 pkt

SP îwiŕtoszˇw

10.

Karolina Jania
Anna Michaliszyn

41 pkt

SP - 20

10.

Adam Garazdowski
Dominik Wnŕk
Adrian Strzemi˝ski

41 pkt

SP - 42

10.

Sylwester Wiťniewski
Hanna Wiťniewska
Jakub Wojtať

41 pkt

 

17.

Ma│gorzata Krul
Kamila Jurek
Ewa Pniewska

40 pkt

SP - 42

17.

Anna W│odarczyk
Ala Kunc
Ilona Drelikowska

40 pkt

Artemis

17.

Joanna Po│o˝ska
Janusz Po│o˝ski

40 pkt

SP - 26

17.

Bartek Czaja
Marcin Luzi˝ski
Pawe│ Walkowiak

40 pkt

MOS

21.

Agnieszka úuczak
Katarzyna Wojtkowska
Patrycja Tylecka

39 pkt

Gimnazjum 15

21.

Monika Pi╣tkowska
Katarzyna Sosenko

39 pkt

Gimnazjum 27

21.

Ewa Szczŕch
Ola Dŕbicka
Klaudia Pa│gan
Anna Jakubowska

39 pkt

Gimnazjum 4

21.

Marta Zdu˝czyk
Karolina Tumi│owicz
Ewelina Trojnar

39 pkt

Gimnazjum 4

21.

Dagna Wysocka
Natalia Tomana
Jerzy Wysocki

39 pkt

SP - 107

21.

Ala Janowska
Ala Wojtala

39 pkt

Gimnazjum 27

21.

Ma│gorzata »arska
Lucyna Drewniowska
Katarzyna Namys│

39 pkt

MOS

21.

Kuba Chodorowicz
Mateusz Wys│ucha

39 pkt

XII LO

29.

úukasz Dŕbski

Ewa Dŕbska

38 pkt

SP - 107

29.

Aleksandra Gawot

Anna Ziŕty
Anna Miť

38 pkt

SP - 3

29.

Micha│ Chor╣┐ewski
Kamil Bať

38 pkt

SP - 107

29.

Aleksandra Zimmer
Teresa Domaszewska
Aneta Bednarska

38 pkt

SP - 3

29.

Jakub Skotnicki
Joland Skotnicki

38 pkt

SP - 19

34.

Paulina Tomalak
Katarzyna Pajewska

37 pkt

SP - 104

34.

Grzegorz Tyrakowski
Sylwek Matulewicz

37 pkt

SP - 107

34.

Katarzyna Spychaj
Adrian Feszczuk

37 pkt

SP - 107

34.

Aleksandra Wolikowska
Patryk Wolikowski
Tadeusz Wolikowski

37 pkt

SP - 19

38.

Michalina Rola
Pawe│ Orlicz
Mateusz Doroch
Gra┐yna Bankowicz

36 pkt

SP - 84

38.

Andrzej Kantyka
Micha│ Brzečniak
Konrad Mikosz

36 pkt

SP - 83

40.

Jacek Majda

35 pkt

SP - 63

40.

Barbara Koz│owska
Micha│ Kondrat
Kamil Radwan

35 pkt

SP - 42

40.

Justyna Stachyra
Paulina Ostach

35 pkt

SP - 42

43.

Agata Halusiak
Joanna Bŕben
Zuzanna Mandziou

34 pkt

SP - 3

44.

Agata Chodorowska
Patrycja W╣sala
Paulina Sieczka

33 pkt

SP - 107

45.

Pawe│ Raczy˝ski
Marcin Raczy˝ski
Marcin Furga

32 pkt

SP - 107/60

46.

Paulina Winiarek
Kamila Tyszkiewicz

28 pkt

SP - 107/60


Kierownik Zawodˇw: Eugeniusz SZYSZKA

Sŕdzia G│ˇwny: Joanna SOBCZYĐSKA

´╗┐

Artemis na fb



NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis