ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:09:53

Mistrzostwa Polski
w D│ugodystansowym Bno

21.04.2002. Sobˇtka

 Kategoria K-18
  1.     KOîLACZ Julia                îl╣sk Wroc│aw            90.13  
  2.     KRAJ Anna                     îl╣sk Wroc│aw        94.29  
  3.     KARWATKA Agata              îl╣sk Wroc│aw              98.10  
  14.     BANAKIEWICZ Anna     îl╣sk Wroc│aw                    126.31  
---      WIîNIEWSKA Joanna       Paulinum Jelenia Gˇra                 NKL 

 Kategoria M-18
  9.     BANAKIEWICZ Adam     îl╣sk Wroc│aw         119.24  
  12.     WALKOWICZ Micha│     îl╣sk Wroc│aw          124.53  
  14.     KONIECZKO Maciej     Paulinum Jelenia Gˇra         128.40  
  16.     SOKËú Miros│aw                   Paulinum Jelenia Gˇra    133.55  
---      WEBER Micha│            îl╣sk Wroc│aw                        NKL 

 Kategoria K-21
  2.     MATUSZKIEWICZ Aneta     îl╣sk Wroc│aw                    117.37  
  6.     DURA Magdalena     îl╣sk Wroc│aw                    165.15  
 Kategoria M-20
  2.     KRAWCZYK Maciej    îl╣sk Wroc│aw                        121.54  
  3.     KACZMAREK Tomasz    obecnie Grunwald Pozna˝                      124.31  
 Kategoria M-21
  9.     KRASULAK Daniel     îl╣sk Wroc│aw          190.43  
  14.     PILLER Sebastian     ARTEMIS Wroc│aw                  210.11  
---      PACIEJEWSKI Piotr         PAULINUM Jelenia Gˇra      NKL 

 Kategoria M-40
  6.     MULARSKI Tomasz            PAULINUM Jelenia Gˇra       174.39  
 Kategoria M-45
  1.     GUGA Romuald     îl╣sk Wroc│aw                         101.16  
  5.     PIETRUSIĐSKI Marek         PAULINUM Jelenia Gˇra      118.48  
 Kategoria M-50
  3.     GRONOSTAJ Eugeniusz     PAULINUM Jelenia Gˇra      113.00  
  5.     GLIĐSKI Henryk     PAULINUM Jelenia Gˇra     129.30  
  9.     J╩DRYSZCZAK Edward     Indywidualnie                     148.06  
 Kategoria M-55
  6.     PIETKIEWICZ Waldemar     Indywidualnie                        128.19  
 Kategoria M-60
  1.     WOJTASIK Kazimierz     PAULINUM Jelenia Gˇra      115.24  


Grand Prix Polski
w Sprinterskim BnO
20.04.2002. Sobˇtka

 Kategoria KE
  7.     BARANOWICZ Klaudia         Paulinum Jelenia Gˇra          19.10  
  8.     KULPA Marta     Paulinum Jelenia Gˇra          25.01  
 Kategoria ME
  1.     PACIEJEWSKI Piotr              Paulinum Jelenia Gˇra          13.35  
  4.     JOĐCZY Daniel                 Paulinum Jelenia Gˇra          14.54  
  5.     DUTKIEWICZ Damian    Paulinum Jelenia Gˇra          15.02  
  20.     PIETKIEWICZ Waldemar     Indywidualnie                     24.34  
  21.     PIETKIEWICZ Przemys│aw     Indywidualnie          24.55  
´╗┐

Artemis na fb



NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis