ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:09:53

Dolnoťl╣zacy na Mistrzostwach Polski w Biegu na Orientacjŕ

Rumia 2001

14.IX.2001 ľ krˇtki dystans

K-18

Miejsce

Czas

Nazwisko i imiŕ

Klub

2.

27.13

KRAJ Anna

îl╣sk Wroc│aw

5.

27.39

KOîLACZ Julia

îl╣sk Wroc│aw

8.

29.56

WIîNIEWSKA Joanna

Paulinum Jelenia Gˇra

17.

41.43

KULPA Marta

Paulinum Jelenia Gˇra

23.

49.41

BARANOWICZ Klaudia

Paulinum Jelenia Gˇra

 

NKL

D╩BSKA Anna

îl╣sk Wroc│aw

K-21

4.

30.30

KOZúOWSKA Ewa

îl╣sk Wroc│aw

5.

32.23

MATUSZKIEWICZ Aneta

îl╣sk Wroc│aw

6.

35.01

DURA Magdalena

îl╣sk Wroc│aw

M-18

5.

27.26

KRAWCZYK Maciej

îl╣sk Wroc│aw

13.

31.38

BANAKIEWICZ Adam

îl╣sk Wroc│aw

20.

35.30

WALKOWICZ Micha│

îl╣sk Wroc│aw

21.

35.57

MAúANIAK Tomasz

Oleťniczanka

M-20

1.

26.09

DWOJAK Wojciech

îl╣sk Wroc│aw

M-21

1.

26.23

KRAFCZYK Rafa│

îl╣sk Wroc│aw

18.

37.57

CYCH Piotr

Indywidualnie

21.

39.49

DUTKIEWICZ Damian

Paulinum Jelenia Gˇra

--------------------------------------------------------------------------------

15.IX.2001 - klasyk

K-18

2.

59.27

KOîLACZ Julia

îl╣sk Wroc│aw

6.

68.21

WIîNIEWSKA Joanna

Paulinum Jelenia Gˇra

7.

72.57

D╩BSKA Anna

îl╣sk Wroc│aw

8.

73.18

KRAJ Anna

îl╣sk Wroc│aw

12.

77.16

BARANOWICZ Klaudia

Paulinum Jelenia Gˇra

19.

93.04

KULPA Marta

Paulinum Jelenia Gˇra

K-21

2.

67.03

KOZúOWSKA Ewa

îl╣sk Wroc│aw

3.

70.35

MATUSZKIEWICZ Aneta

îl╣sk Wroc│aw

8.

85.52

DURA Magdalena

îl╣sk Wroc│aw

M-18

2.

59.24

KRAWCZYK Maciej

îl╣sk Wroc│aw

14.

73.37

WALKOWICZ Micha│

îl╣sk Wroc│aw

22.

91.28

BANAKIEWICZ Adam

îl╣sk Wroc│aw

--

NKL

MAúANIAK Tomasz

Oleťniczanka

M-20

1.

68.38

DWOJAK Wojciech

îl╣sk Wroc│aw

M-21

1.

86.49

KRAFCZYK Rafa│

îl╣sk Wroc│aw

----------------------------------------------------------------------------------------------------


16.IX.2001 - Sztafetowe Mistrzostwa Polski

Kategoria K
2.  139.02	îl╣sk Wroc│aw
	1. DURA Magdalena            	 51.07	 51.07 	(3)
	2. MATUSZKIEWICZ Aneta    43.54	 95.01 	(1)
	3. KOZúOWSKA Ewa             	 44.01	139.02 	(2)
 
Kategoria KJ
1.  138.56	îl╣sk Wroc│aw
	1. KRAJ Anna                 	 43.28	 43.28 	(1)
	2. D╩BSKA Anna               	 49.56	 93.24 	(1)
	3. KOîLACZ Julia             	 45.32	138.56 	(1)
 
3.  166.09	Paulinum Jelenia Gˇra
	1. BARANOWICZ Klaudia        	 55.13	 55.13 	(4)
	2. KULPA Marta               	 60.15	115.28 	(4)
	3. WIîNIEWSKA Joanna         50.41	166.09 	(3)
 
 Kategoria M
--. NKL	îl╣sk Wroc│aw
	1. DWOJAK Wojciech           	 55.10	 55.10 	(3)
	2. WALKOWICZ Micha│          	   NKL	   NKL 	(--)
	3. KRAFCZYK Rafa│            	   ABS	   ABS 	(--)

 Kategoria MJ
2.  166.17	îl╣sk Wroc│aw
	1. BANAKIEWICZ Adam          56.52	 56.52 	(2)
	2. KRAWCZYK Maciej           	 54.01	110.53 	(1)
	3. WEBER Micha│              	 55.24	166.17 	(2)
 

--------------------------------------------------------------------------------

Wyniki zestawi│a Rˇ┐a na podstawie dostŕpnych na stronie:

http://www.orienteering.pl

--------------------------------------------------------------------------------

´╗┐

Artemis na fb



NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis