ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:09:54

Dzieciaki z Dolnoťl╣skiego Okrŕgu na Pucharze Najm│odszych

KATEGORIA K-10NI dzie˝: 2300/3400 m 6 PK II dzie˝: 2200/3200 m 5 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

czas

miejsce

czas

miejsce

7

Dudzic Monika

SP-107 Wroc│aw

26ĺ29

7

36ĺ22

14

62ĺ59

9

Jwaszczyszyn Weronika

SP-107 Wroc│aw

30ĺ12

10

43ĺ31

20

73ĺ14

15

Barecka Kamila

SP-107 Wroc│aw

46ĺ57

23

35ĺ31

12

82ĺ28

29

Tymiak Aleksandra

SP-107 Wroc│aw

51ĺ51

30

48ĺ22

27

99ĺ34

36

Sokˇ│ Katarzyna

SP-107 Wroc│aw

57ĺ51

37

53ĺ47

39

111ĺ38

37

Kurowska Justyna

SP-107 Wroc│aw

76ĺ28

46

35ĺ21

10

111ĺ49

38

Winiarek Paulina

SP-107 Wroc│aw

62ĺ27

42

49ĺ23

29

111ĺ50

39

Suchy Marta

SP-107 Wroc│aw

60ĺ28

40

52ĺ23

37

112ĺ51

43

Kondratowicz Aleksandra

SP-107 Wroc│aw

59ĺ21

38

58ĺ35

45

117ĺ56

 

KATEGORIA M-10NI dzie˝: 2300/3400 m  6 PK    II dzie˝: 2200/3200 m 5 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

czas

miejsce

czas

miejsce

31

Olbert Rafa│

SP-107 Wroc│aw

76:12

34

39:53

24

116:05

33

Rokita Jan

SP-107 Wroc│aw

72:26

33

58:37

34

131:03

35

Rybacki Kamil

SP-107 Wroc│aw

63:58

23

72:05

36

136:03

 

KATEGORIA K-11I dzie˝: 2700 m 7 PK          II dzie˝: 2750 m 6 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

czas

miejsce

czas

miejsce

 

 

Wiťniewska Hanna

SP-107 Wroc│aw

22ĺ39

7

NKL

 

NKL

 

Krzanowska Marlena

SP-107 Wroc│aw

38ĺ36

21

NKL

 

NKL

KATEGORIA M-11I dzie˝: 2700 m  7 PK       II dzie˝: 2840 m  7 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

czas

Miejsce

czas

miejsce

4

Walkowiak Pawe│

MOS Wroc│aw

28:05

17

30:02

2

58:07

11

úuzi˝ski Marcin

MOS Wroc│aw

24:40

11

47:51

11

72:31

 

Murowiecki Pawe│

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

NKL

 

NKL

 

Ondysz Eliasz

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

NKL

 

NKL

KATEGORIA K-12I dzie˝: 3000 m  8 PK         II dzie˝: 2980 m 8 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

czas

miejsce

czas

miejsce

1

Namys│ Katarzyna

MOS Wroc│aw

22ĺ08

1

28ĺ26

4

50ĺ34

10

Wrzesi˝ska Agnieszka

MOS Wroc│aw

46ĺ37

22

32ĺ30

7

79ĺ07

25

Czajka Sylwia

SP-107 Wroc│aw

98ĺ56

30

122ĺ29

30

221ĺ25

26

Baraniecka Joanna

SP-107 Wroc│aw

137ĺ14

31

89ĺ49

29

227ĺ03

 

Pa│ka Maria

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

NKL

 

NKL

 

Libner Ewa

SP-107 Wroc│aw

46ĺ52

23

NKL

 

NKL

 

Choma Katarzyna

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

NKL

 

NKL

 

Podbielska Natalia

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

NKL

 

NKL

 

Mazur Monika

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

131ĺ24

32

NKL

 

Zmijewska Klaudia

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

NKL

 

NKL

KATEGORIA M-12I dzie˝: 3400 m  8 PK       II dzie˝: 3620 m 8 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

czas

Miejsce

czas

miejsce

19

Czaja Bartosz

MOS Wroc│aw

57:13

29

33:34

10

90:47

 

Szymborski Marek

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

NKL

 

NKL

 

W│odyga Micha│

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

58:07

29

NKL

 

Piekarski Filip

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

65:26

33

NKL

 

Szostak S│awomir

SP-107 Wroc│aw

NKL

 

NKL

 

NKL

KATEGORIA K-13I dzie˝: 3600 m  9 PK         II dzie˝: 3750 m 10 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

czas

miejsce

czas

miejsce

8

»arska Ma│gorzata

MOS Wroc│aw

26:29

5

41"26

12

67:55

12

Jania Karolina

MOS Wroc│aw

36:01

22

40:52

11

76:53

14

Drewinikowska Lucyna

MOS Wroc│aw

35:14

20

42:47

14

78:01

30

Wasala Patrycja

SP-107 Wroc│aw

59:45

37

60:05

30

119:50

31

Gˇrka Alicja

SP-107 Wroc│aw

43:43

31

76:20

37

120:03

34

Sieczka Paulina

SP-107 Wroc│aw

67:23

43

75:14

36

142:37

36

Safaryn Karolina

SP-107 Wroc│aw

73:27

45

73:15

35

146:42

40

W│odyga Ewelina

SP-107 Wroc│aw

72:54

44

162:45

44

235:39

 

Bierla Joanna

SP-107 Wroc│aw

64:33

41

NKL

 

NKL

 

Marcinkowska Ma│gorzata

SP-107 Wroc│aw

78:35

47

NKL

 

NKL

KATEGORIA M-13I dzie˝: 4100 m  10 PK      II dzie˝: 4200 m   9 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

czas

miejsce

czas

miejsce

1

Nowak Micha│

Paulinum Jelenia Gˇra

23:49

2

27:48

1

51:37

2

Kulpa Piotr

Paulinum Jelenia Gˇra

26:36

4

30:40

4

57:16

7

Wieczorek Maciej

Oleťniczanka

29:25

9

34:05

7

63:30

19

Bi˝czak Grzegorz

Oleťniczanka

32:31

21

49:12

28

81:43

42

Hajdamowicz Adrian

SP-107 Wroc│aw

109:28

43

46:30

24

155:58

 

»uraw Marcin

MOS Wroc│aw

NKL

 

40:21

18

NKL

KATEGORIA K-14I dzie˝: 4200 m  10 PK        II dzie˝: 4350 m 10 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

Czas

miejsce

czas

miejsce

2

Maciejczyk Ma│gorzata

MOS Wroc│aw

30:11

3

33:47

1

63:58

10

Jaťniewska Katarzyna

MOS Wroc│aw

31:49

8

41:52

17

73:41

11

Dyjok Ewelina

MOS Wroc│aw

32:56

13

41:56

18

74:52

KATEGORIA M-14I dzie˝: 4800 m  10 PK      II dzie˝: 4780 m  11 PK

Miejsce

Nazwisko i imiŕ

Klub

Dzie˝1

Dzie˝ 2

Czas │╣czny

czas

miejsce

czas

miejsce

2

Galasi˝ski Wojciech

MOS Wroc│aw

28:57

2

32:03

3

61:00

8

Teresi˝ski Dariusz

Oleťniczanka

30:14

6

37:37

12

67:51

21

Ro┐ek Piotr

MOS Wroc│aw

35:18

17

47:08

26

82:26

24

Makula úukasz

Paulinum Jelenia Gˇra

45:39

27

47:48

28

93:27

 

Nowacki Mi│osz

UKS B│ysk Wroc│aw

ABS

 

71:40

34

NKL

 

Mroczek Bart│omiej

UKS B│ysk Wroc│aw

NKL

 

38:48

16

NKL

 

Jarmu┐ek Mateusz

UKS B│ysk Wroc│aw

49:34

30

NKL

 

NKL

´╗┐

Artemis na fb



NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis