ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:09:55
OTWARTE MISTRZOSTWA WROCúAWIA W BnO
Wyniki po wszystkich rozegranych etapach
I Etap     Osobowice II Etap Osobowice III Etap Mi│oszyce IV Etap    Maťlice V Etap      Szczodre RAZEM
miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty
K-10N                            
miejsce Nazwisko Imiŕ rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 KúY» Aleksandra   Iskra SP 26 K-10N 15 71 1 100     1 100 1 100 300
2 WINIAREK Paulina   UKS SP 107 K-10N 11 75 4 82     5 81 2 90 253
3 DUDZIC Monika 91 UKS SP 107 K-10N 5 81 2 90 7 79     8 78 250
4 ZYGMUNT Joanna 93 UKS SP 107 K-10N 10 76 6 80 3 85 21 65 6 80 245
5 BARANOWSKA Ma│gorzata   Iskra SP 26 K-10N 14 72 5 81         4 82 235
6 IWASZCZYSZYN Weronika 92 UKS SP 107 K-10N 8 78     5 81 22 64 12 74 233
7 OLSZOWY Maja   Iskra SP 26 K-10N 4 82 8 78     19 67 13 73 233
8 KASPROWICZ Karolina   SP-107     9 77     6 80 23 63 220
9 BARECKA Kamila 91 UKS SP 107 K-10N 6 80     4 82         162
10 J╩DRZEJCZAK Kasia   Oleťnica SP 6     3 85     13 73     158
11 WENDERA Sylwia   UKS Maurycy     11 75         10 76 151
12 NAWROCKA Karolina   UKS Maurycy     10 76         15 71 147
13 NAWROCKA Iza   UKS Maurycy     13 73         16 70 143
14 PILARCZYK Agata   SP-107             25 61 5 81 106
15 SOKËú Katarzyna 91 UKS SP 107 K-10N         1 100         100
16 SKOWRONEK Katarzyna   Oleťnica SP 6 K-10N 1 100                 100
17 SZCZECIĐSKA Monika   SP-93             2 90     90
18 WOLIKOWSKA Aleksandra   UKS "B│ysk" K-10N 2 90                 90
19 TYMIAK Aleksandra 91 SP 107 K-10N         2 90         90
20 CIESZKOWSKA Karolina   Oleťnica SP 6             3 85     85
21 WITKA Patrycja   Oleťnica SP 6 K-10N 3 85                 85
22 KACZMAREK Kasia   Iskra SP 26                 3 85 85
23 SIERPINA Ewa   Iskra SP 26             4 82     82
24 úOZIENKO Anna 91 UKS Mi│oszyce K-10N         6 80         80
25 MULLER Marta   Oleťnica SP 6 K-10N 7 79                 79
26 KAPELA Daria   Oleťnica SP 6             7 79     79
27 OSTRO»NY Paulina   Iskra SP 26                 7 79 79
28 GAWLIKOWSKA Beata   Oleťnica SP 6             8 78     78
29 KUROWSKA Justyna 91 SP 107 K-10N         8 78         78
30 GRAF Monika   SP 107 K-10N 9 77                 77
31 GRAF Kasia   Oleťnica SP 7             9 77     77
32 KONRATOWICZ Aleksandra 91 SP 107 K-10N         9 77         77
33 KúY» Natalia   Iskra SP 26                 9 77 77
34 KRAJEWSKA Gosia   Oleťnica SP 7             10 76     76
35 SUCHY Marta 92 SP 107 K-10N         10 76         76
36 SOJKA Kasia   Oleťnica SP 6             11 75     75
37 PUCHATA Joanna   UKS Maurycy                 11 75 75
38 SKIBIĐSKA Ala   Oleťnica SP 7 K-10N 12 74                 74
39 GUîKIEWICZ Ewa   Oleťnica SP 6             12 74     74
40 CYCH Weronika   Indywidualnie     12 74             74
41 WALCZAK Paulina   Iskra SP 26 K-10N 13 73                 73
42 SZYMAĐSKA Anna   Oleťnica SP 7             13 73     73
43 SPRUCH Gosia   Oleťnica SP 7             14 72     72
44 PUCHATA Aleksandra   UKS Maurycy                 14 72 72
45 WICIAK Dorota   Oleťnica SP 7             15 71     71
46 SZYMCZAK Katarzyna   Oleťnica SP 6 K-10N 16 70                 70
47 KORZENIOWSKA Marta   Oleťnica SP 7             16 70     70
48 MYîLIWIEC Agnieszka   SP 107 K-10N 17 69                 69
49 KASPRYSZYN Patrycja   Oleťnica SP 6             17 69     69
50 MELONEK Dominika   Iskra SP 26                 17 69 69
51 WOî Joanna   SP 107 K-10N 18 68                 68
52 JUST Alicja   Oleťnica SP 7             18 68     68
53 BúASZKIEWICZ Agata   Iskra SP 26                 18 68 68
54 WINIAREK Magda   SP 107 K-10N 19 67                 67
55 KALINOWSKA Justyna   Iskra SP 26                 19 67 67
56 KEMPA Maja   UKS "B│ysk" K-10N 20 66                 66
57 R... Adrianna   SP-107                 20 66     66
58 NOWAK Katarzyna   SP 107 K-10N 21 65                 65
59 DąDROWSKA Ewelina   SP-107             23 63     63
60 DąDROWSKA Sylwia   SP-107             24 62     62
61 DERKACZ Emila   Oleťnica SP 6             25 61     61
62 K╩DZIOR Ewa   SP-63                 27 59     59
  BAúACIĐSKA Magda   Iskra SP 26      - PK      - PK  - PK  
  BAMBERSKA Ola   Iskra SP 26              - PK  - PK  
  BANIEWICZ Magda   SP-82  - PK                  
  BARANOWSKA Magda   Iskra SP 26 K-10N  - PK  - PK  - PK      - PK  
  BEDNAREK Anna   Iskra SP 26              - PK      
  CIERPICA Kamila   Iskra SP 26                  - PK  - PK  
  ĂWIECZKOWSKA Bogumi│a   Iskra SP 26      - PK                  
  DUNAJCZAN Monika   Iskra SP 26                  - PK      
  GAKIS Ma│gorzata   Iskra SP 26      - PK                  
  JANKOWIAK Natalia   SP-82      - PK                  
  KARKOCHA Basia   Iskra SP 26          - PK          - PK  
  KúY» Katarzyna   Iskra SP 26   K-10N  - PK  - PK  - PK  - PK  - PK  
  KORDUS Gosia   Iskra SP 26                  - PK      
  KUBIAK Marta   Oleťnica  - PK                  
  KULCZYK Ola   Iskra SP 26              - PK      
  MALINOWSKA Maja   SP-82  - PK                  
  MARCINIAK Marlena   Oleťnica  - PK                  
  MARKIEWICZ Ada   SP-82  - PK                  
  NIEDZIELSKA Katarzyna   Iskra SP 26 K-10N  - PK  - PK  - PK      - PK  
  POúOĐSKA Joanna   Iskra SP 26 K-10N  - PK  - PK          - PK  
  SIERPINA Weronika   Iskra SP 26 K-10N  - PK  - PK  - PK  - PK  - PK  
  SZWAGIEL Ma│gorzata   SP-82  - PK                  
  îNIEG Asia   Iskra SP 26              - PK      
  ZDANOWICZ Justyna   Iskra SP 26      - PK      - PK  - PK  
  ZYCH Aleksandra   Iskra SP 26   K-10N  - PK  - PK      - PK  - PK  
K-12
miejsce Nazwisko Imiŕ rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 NAMYSú Kasia   MOS Wroc│aw     1 100     2 90 1 100 290
2 WIîNIEWSKA Hanna 90 UKS SP 107 K-12 1 100 2 90  - NKL     2 90 280
3 KRASIĐSKA Ma│gosia   Iskra SP 26 K-12 3 85 3 85 2 90 1 100 4 82 275
4 WRZESIĐSKA Agnieszka 89 MOS Wroc│aw K-12 2 90 4 82 6 80  - NKL 3 85 257
5 úUKJANIONOK Patrycja 89 UKS Boguszˇw Gorce K-12 5 81     1 100 12 74     255
6 WRZESIĐSKA Katarzyna 90 MOS Wroc│aw K-12 13 73 5 81 14 72 3 85 8 78 239
7 LIBERA Paulina 89 UKS SP 107 K-12 8 78 6 80 9 77 7 79 7 79 238
8 BEJNAROWICZ Barbara 89 UKS Boguszˇw Gorce K-12 7 79     4 82 11 75     236
9 GAKIS Ma│gosia   Iskra SP 26 K-12     16 70 7 79 8 78 9 77 234
10 BARANIECKA Joanna 89 UKS SP 107 K-12     8 78 13 73 15 71 5 81 232
11 MOCZKO Weronika 90 UKS Boguszˇw Gorce K-12 10 76     8 78 15 71     225
12 LIBNER Ewa   SP-107     13 73     20 66 6 80 219
13 PIGAN Angelika 89 UKS SP 107 K-12         5 81 23 63 15 71 215
14 LEîNIK Malwina   Iskra SP 26     18 68     14 72 12 74 214
15 PODBIELSKA Natalia 89 UKS SP 107 K-12     9 77  - NKL     10 76 153
16 BILSKA Kamila   UKS SP 107 K-12 4 82         22 64     146
17 PRACOĐ Natalia   SP-107     15 71     17 69     140
18 MARCINIAK Marzena   Oleťnica SP 6     14 72     21 65     137
19 LANGNER Magda   Iskra SP 26             24 62 16 70 132
20 KRZANOWSKA Marlena 90 UKS SP 107 K-12         3 85         85
21 KAWICKA Ula   SP-93             4 82     82
22 KMIECIK Mariola   Iskra SP 26             5 81     81
23 KARBOWSKA Agata   UKS Boguszˇw Gorce K-12 6 80                 80
24 P╩CHERSKA Karolina   SP-93             6 80     80
25 JASTRZ╩BSKA Magda   Iskra SP-26     7 79             79
26 KURYúEK Iwona   UKS SP 107 K-12 9 77                 77
27 FLACHA Iza   SP-107             9 77     77
28 GABRYCH Magdalena 89 UKS Mi│oszyce K-12         10 76         76
29 DURCZOK Natalia   SP-93             10 76     76
30 KAPELA Daria   Oleťnica SP 7     10 76             76
31 LIPNICKA Katarzyna   UKS SP 107 K-12 11 75                 75
32 RYBICKA Sara 90 UKS Mi│oszyce K-12         11 75         75
33 SZCZEGODZIĐSKA Marta   Oleťnica SP 7     11 75             75
34 SOBCZYK Anna   SP úagiewniki                 11 75 75
35 K╩DZIA Magda   UKS B│ysk SP 19 K-12 12 74                 74
36 ROGACZEWSKA Daria 89 UKS Mi│oszyce K-12         12 74         74
37 RELIGA Kasia   Oleťnica SP 7     12 74             74
38 KAúU»NA Paulina   SP-93             13 73     73
39 úOWCZY Katarzyna   Iskra SP 26                 13 73 73
40 SZCZERBA Ewelina   SP Szczodre                 14 72 72
41 NICIĐSKA Adrianna   SP-107             16 70     70
42 BúASZAK Kasia   SP-93             17 69     69
43 KRAJEWSKA Kasia   Oleťnica SP 6     17 69             69
44 BRO»YNA Iwona   SP Szczodre                 17 69 69
45 ZDANOWICZ Marta   Iskra SP 26                 18 68 68
46 BURNIAK Edyta   SP-107                 19 67     67
47 MULARCZYK Olga   Oleťnica SP 6     19 67             67
48 CIPORA Angelika   SP Szczodre                 19 67 67
49 KRAJEWSKA Gosia   Oleťnica SP 6     20 66             66
50 HOFFMAN Weronika   SP Szczodre                 20 66 66
51 BOCZKOWSKA Anna   Oleťnica SP 7     21 65             65
52 DROZDEK Monika   SP Szczodre                 21 65 65
53 WąTOR Anna   SP úagiewniki                 22 64 64
54 SZCZERBA Edyta   SP Szczodre                 23 63 63
55 SZCZECIĐSKA Sylwia   SP-93             25 61     61
56 ST╩»AúY Asia   SP-93             26 60     60
57 ENGLER Basia   SP-93             27 59     59
58 KUDúA Dagmara   SP-93             28 58     58
59 ZDZIARSKA Ania   SP-93             29 57     57
60 BORYS Dominika     K-12  - NKL                  
61 DENKIEWICZ Marta   SP-93              - NKL      
62 DúUGOSZ Jeannette   UKS îwiŕtoszˇw                  - NKL  
63 PYCH Sabina   SP-93              - NKL      
64 SKRZYPEK Kasia   SP-107              - NKL  - NKL  
65 SWOBODIANOK Patrycja   SP-93              - NKL      
66 WOĆNICA Agnieszka   SP-93              - NKL      
67 ZIELIĐSKA Agata   SP-93              - NKL      
                       
K-14  
miejsce Nazwisko Imiŕ rok urodzenia Klub                      
1 MACIEJCZYK Ma│gorzata 87 MOS Wroc│aw K-14     1 100 1 100 1 100 2 90 300
2 »ARSKA Ma│gorzata 88 MOS Wroc│aw K-14     4 82 3 85 2 90 1 100 275
3 DREWNIOWSKA Lucyna 88 MOS Wroc│aw K-14     2 90 4 82 5 81  - NKL 253
4 JANOWSKA Ala   MOS Wroc│aw K-14 7 79 3 85     3 85 5 81 251
5 TRAWKA Dorota 87 UKS Boguszˇw Gorce K-14 2 90     6 80 7 79     249
6 WOJTALA Ala   MOS Wroc│aw K-14 6 80 5 81     4 82 3 85 248
7 WALASZCZYK Aneta   UKS B│ysk SP 19 K-14 4 82 6 80         7 79 241
8 BATOG Magda   Oleťnica SP 6     7 79     6 80 4 82 241
9 GERMATA Kamila 87 UKS Boguszˇw Gorce K-14         11 75 8 78     153
10 GAZDOWICZ Nina   UKS B│ysk SP 19 K-14 1 100                 100
11 LETKA Magda   UKS B│ysk SP 19 K-14         2 90         90
12 KRAC Dagmara     K-14 3 85                 85
13 JANIA Karolina 88 MOS Wroc│aw K-14         5 81         81
14 KARGOL Izabela   UKS Boguszˇw Gorce K-14 5 81                 81
15 PIąTKOWSKA Monika   MOS Wroc│aw              - NKL 6 80 80
16 DYJOK Ewelina 87 MOS Wroc│aw K-14         7 79         79
17 JAîNIEWSKA Katarzyna 87 MOS Wroc│aw K-14         8 78  - NKL     78
18 KRËLIKOWSKA Aleksandra   UKS SP 107 K-14 8 78                 78
19 SAFARYN Karolina   UKS SP 107 K-14 9 77                 77
20 WąSALA Patrycja 88 UKS SP 107 K-14         9 77         77
21 CHODOROWSKA Agnieszka   UKS SP 107 K-14 10 76      - NKL         76
22 SIECZKA Paulina 88 UKS SP 107 K-14         10 76         76
23 WOJNAR Ewa   Indywidualnie K-14         12 74         74
  DRELIKOWSKA Ilona   MOS Wroc│aw          - NKL          
  KRAJEWSKA Katarzyna   Oleťnica              - NKL      
  PODURGIEL Justyna   Oleťnica  - NKL                  
  SKARSKA Aleksandra   ZHP D│ugo│eka                  - NKL  
  SKOWROĐSKA Domika   Oleťnica              - NKL      
  SKOWROĐSKA Justyna   Oleťnica              - NKL      
  WAWRUSZCZAK Kamila   ZHP D│ugo│eka                  - NKL  
                     
K-18
miejsce Nazwisko Imiŕ rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 BANAKIEWICZ Anna 85 îl╣sk Wroc│aw 9528 K-18 1 100     2 90 1 100 7 79 290
2 TRAUM Marta 86 îl╣sk Wroc│aw 9522 K-18     1 100 7 79     4 82 261
3 KOîLACZ Julia 84 îl╣sk Wroc│aw 9517 K-18     4 82 3 85     2 90 257
4 GAWLIKOWSKA Joanna 84 Oleťniczanka K-18     3 85 8 78 2 90 6 80 255
5 TYCZKOWSKA Agnieszka 86 îl╣sk Wroc│aw 9523 K-18         5 81 3 85 8 78 244
6 TERLECKA Joanna 86 KS ARTEMIS K-18 4 82     9 77 4 82 9 77 241
7 H╩CIAK Anna 85 KS ARTEMIS K-18 5 81 5 81 12 74         236
8 KRAJ Anna 84 îl╣sk Wroc│aw 9515 K-18         1 100     1 100 200
9 KARWATKA Agata 85 îl╣sk Wroc│aw 9526 K-18 2 90     4 82         172
10 KARASEK Natalia 86 îl╣sk Wroc│aw 9521 K-18     2 90 6 80         170
11 ALOT Bogumi│a   UKS Boguszˇw Gorce K-18 3 85                 85
12 WIîNIEWSKA Joanna   Paulinum Jelenia G.                 3 85 85
13 NOGA Katarzyna   XII LO K-18 6 80                 80
14 JAWORSKA Karolina   XII LO K-18 7 79                 79
15 WOJNAR Monika   Indywidualnie K-18         10 76         76
16 JAîNIKOWSKA Joanna   Gim. úagiewniki                 10 76 76
17 MARCZAK Katarzyna   Gim. úagiewniki                 11 75 75
18 GORAZDOWSKA Aleksandra 85 UKS Mi│oszyce K-18         11 75         75
  BIĐKOWSKA Agnieszka   XII LO  - NKL                  
  D╩BSKA Anna   îl╣sk Wroc│aw                  - NKL  
  JASIC Ewelina   XII LO  - NKL                  
  KORCZYĐSKA Ewa   XII LO  - NKL                  
  LEWSZYK Anna   XII LO  - NKL                  
  MALANOWSKA Dagmara   XII LO  - NKL                  
  MISZTAL Joanna   II LO  - NKL                  
  STASIEĐKO Ewa   XII LO  - NKL                  
  ZDONEK Magdalena   XII LO  - NKL                  
                     
K-21
miejsce Nazwisko Imiŕ rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 D╩BSKA Anna   UKS B│ysk SP 19 K-21 3 85 2 90 2 90     1 100 280
2 WúODARCZYK Anna 75 KS ARTEMIS K-21     1 100 1 100         200
3 MIKLIS Rˇ┐a   KS ARTEMIS 2 90         1 100     190
4 SOBCZYĐSKA Joanna   îl╣sk Wroc│aw 1 100                 100
5 KAMIĐSKA Iwona   KS ARTEMIS     3 85             85
6 AUDYCKA Tatiana   KS ARTEMIS     4 82                 82
K-35
miejsce Nazwisko Imiŕ rok urodzenia Klub numer PZBnO kategoria                      
1 TRAUM Barbara 55 îl╣sk Wroc│aw 9512 K-35     1 100 1 100 1 100 1 100 300
2 ALBRECHT-NAMYSú Zofia   Indywidualnie  - PK 3 85         2 90 175
3 TARNOWSKA Aleksandra   UKS SP 107 K-35 1 100      - NKL         100
4 WIîNIEWSKA Beata   UKS SP 107 K-35         2 90         90
5 IWASZCZYSZYN Anna   UKS SP 107 2 90                 90
6 GRZEGORCZYK Joanna   Burza Wroc│aw     2 90      - NKL     90
7 GAJOS Edyta   Burza Wroc│aw     4 82             82
8 LIBNER Aleksandra   UKS SP 107     5 81      - NKL  - NKL 81
  SAFARYN Dorota   UKS SP 107 K-35          - NKL          
                     
´╗┐

Artemis na fb



NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis