ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:09:55

OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W BnO 2001

Wyniki mężczyzn i kategorii rowerowych po wszystkich etapach

M-10N I Etap     Osobowice II Etap Osobowice III Etap Miłoszyce IV Etap    Maœlice V Etap      Szczodre RAZEM
miejsce Nazwisko Imię Klub miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty miejsce punkty
1 GAWRONKIEWICZ Damian UKS SP 107 10 76 1 100     1 100 2 90 290
2 DRELICHOWSKI Adam SP-63     2 90     3 85 3 85 260
3 DĘBSKI Łukasz UKS SP 107 13 73 3 85         1 100 258
4 SPICJAN Arek UKS SP 107     6 80     12 74 7 79 233
5 NOWICKI Tomasz UKS SP 107 18 68         6 80 11 75 223
6 OLBERT Rafał UKS SP 107 5 81     1 100         181
7 GOŁKA Michał SP-63     5 81         4 82 163
8 TOPP Kamil UKS SP 107     7 79         5 81 160
9 ZIEMER Michał UKS SP 107 9 77     4 82         159
10 HETMAN Piotr UKS Błysk SP 19 17 69         7 79     148
11 HAŁAPACZ Michał Oleœnica 1 100                 100
12 KUŁAKOWSKI Sławomir Oleœnica 2 90                 90
13 PARASIEWICZ Marcin UKS Œwiętoszów         2 90         90
14 SIERPINA Jan Iskra SP-26             2 90     90
15 KUŒ Damian Oleœnica 3 85                 85
16 GAWEŁ Łukasz UKS SP 107         3 85         85
17 DRAGON Kamil UKS SP 107     4 82             82
18 KRÓLIKOWSKI Patryk Oleœnica 4 82                 82
19 NOWICKI Przemysław Iskra SP 26             4 82     82
20 KOT Konrad SP-93             5 81     81
21 ROKITA Aleksander UKS SP 107 6 80                 80
22 GRZESZCZUK Łukasz                   6 80 80
23 KRÓLIKOWSKI Przemysław Oleœnica 7 79                 79
24 WARPAS Adam UKS SP 107 8 78                 78
25 LARECKI Paweł SP-63             8 78     78
26 KWIECIEŃ Jakub                   8 78 78
27 DASZCZYK Sebastian Oleœnica             9 77     77
28 SKRZYPEK Bartek UKS SP 107                 9 77 77
29 BETKA Emil Oleœnica             10 76     76
30 LESIAK Mariusz                   10 76 76
31 LISAK Ariel   11 75                 75
32 CZAJA Jakub SP-93             11 75     75
33 BEBŁO Patryk Oleœnica 12 74                 74
34 IWASZCZYSZYN Joachim UKS SP 107 14 72                 72
35 KOWALCZYK Jan UKS SP 107 15 71                 71
36 MICHALSKI Konrad UKS SP 107 16 70                 70
37 ORZECHOWSKI Łukasz UKS Boguszów Gorce 19 67                 67
38 KOLISKO Aleksander UKS SP 107 20 66                 66
39 MICHALSKI Norbert Oleœnica 21 65                 65
40 WOLANIK Paweł UKS SP 107 22 64                 64
41 SZTAL Damian UKS SP 107 23 63                 63
42 WYTRYKUS Piotr UKS SP 107 24 62                 62
43 HUTNIK Kornel Oleœnica 25 61                 61
44 TORUŃSKI Mariusz UKS SP 107 26 60                 60
  ĆWIECZKOWSKI Adrian Iskra SP 26  - PK  - PK  - PK  - PK  - PK  
  HUTNIK Przemysław Oleœnica  - PK                  
  MRÓZ Artur Iskra SP-26  - PK  - PK  - PK  - PK  - PK  
  PYCLIK Bartek Iskra SP-26      - PK      - PK  - PK  
  RADUCH Radosław Oleœnica  - PK                  
  SIKORA Paweł Iskra SP 26  - PK  - PK  - PK      - PK  
  STELMASZCZYK Piotr Iskra SP-26      - PK      - PK      
  SYGULSKI Grzegorz Iskra SP 26  - PK      - PK  - PK      
  TOMKOWSKI Artur Iskra SP 26  - PK  - PK  - PK  - PK  - PK  
M-12
miejsce Nazwisko Imię Klub                      
1 LUZIŃSKI Marcin MOS Wrocław     1 100 5 81 1 100 1 100 300
2 WALKOWIAK Paweł MOS Wrocław 6 80 10 76 1 100 5 81 3 85 265
3 CZAJA Bartosz MOS Wrocław 3 85 9 77 3 85 2 90 8 78 260
4 KURNYTA Michał UKS Boguszów Gorce 9 77     7 79 3 85     241
5 SKOTNICKI Kuba UKS Błysk SP 19 25 61 2 90         2 90 241
6 OLSZOWY Błażej Iskra SP 26 29 57 4 82 9 77 8 78 6 80 240
7 ZAZULAK Radosław UKS Błysk SP 19 8 78 5 81     10 76 11 75 235
8 KEGEL Krzysztof Iskra SP 26     11 75 4 82 9 77 13 73 234
9 ŒLIWIŃSKI Michał Iskra SP 26 13 73  - NKL 6 80 6 80 18 68 233
10 TYBIŃSKI Aleksander UKS Błysk SP 19 2 90 16 70         15 71 231
11 MAŁANIAK Dariusz SP 6 Oleœnica 21 65 3 85      - NKL 9 77 227
12 CHROMIŃSKI Stefan Iskra SP 26 22 64 6 80     13 73 17 69 222
13 STĽPÓR Dawid Iskra SP 26         2 90 12 74 30 56 220
14 CIERPICA Krystian Iskra SP 26     12 74     11 75 26 60 209
15 SIKORSKI Jacek Iskra SP 26     14 72     31 55 7 79 206
16 MAJDA Jacek SP-63     8 78     21 65 24 62 205
17 PIGAN Jarosław UKS SP 107         13 73 17 69 25 61 203
18 NEUMAN Piotr Iskra SP 26 14 72 13 73         38 48 193
19 MROCZEK Kacper UKS Błysk SP 19 7 79     8 78         157
20 LUZIŃSKI Artur SP-20     17 69         5 81 150
21 SOLSKI Jakub UKS SP 107 34 52         4 82     134
22 POPCZYK Radosław   32 54         7 79     133
23 ŻELAZNY Rafał SP 93 23 63         23 63     126
24 RABOWSKI Adrian SP-63             18 68 29 57 125
25 ZAWODNIK Łukasz Oleœnica 1 100                 100
26 HAMKAŁO Michał UKS SP 107 4 82                 82
27 NOSAL Paweł Paulinum Jelenia G.                 4 82 82
28 GAŁUSZKA Radosław UKS SP 107 5 81                 81
29 PODEJMA Kamil UKS SP 107     7 79  - NKL         79
30 LEHEŃKI Michał UKS Miłoszyce         10 76         76
31 MUSKAŁA Michał UKS SP 107 10 76                 76
32 ROGALSKI Wiktor SP Szczodre                 10 76 76
33 SAWICKI Mateusz UKS Miłoszyce         11 75         75
34 LANGIER Michał UKS SP 107 11 75                 75
35 KARASIEWICZ Damian UKS Œwiętoszów         12 74         74
36 TEODORCZUK Adam SP 82 12 74                 74
37 WIERZBICKI Krzysztof SP Szczodre                 12 74 74
38 WYRZYKOWSKI Piotr UKS Miłoszyce         14 72         72
39 BAŒ Kamil UKS SP-107             14 72     72
40 ŻELIŃSKI Mateusz UKS Œwiętoszów                 14 72 72
41 WÓJCIK Dawid SP 82 15 71                 71
42 PAPIER Dawid Oleœnica             15 71     71
43 CIEŒLIŃSKI Kuba Oleœnica     15 71             71
44 ŒWIĽTEK Wojciech   16 70                 70
45 KOWALCZYK Łukasz SP-93             16 70     70
46 LIS Adam SP Łagiewniki                 16 70 70
47 SKOWROŃSKI Maciej SP 82 17 69                 69
48 GICLEZY Tom UKS "Orły" 78 18 68                 68
49 CHMIEL Paweł SP 93 19 67                 67
50 BARAN Piotr SP-93             19 67     67
51 GOGOL Maksym MOS Wrocław                 19 67 67
52 KŁOSOWSKI Kuba SP 82 20 66                 66
53 RAUBO Konrad UKS Œwiętoszów          - NKL     20 66 66
54 ADAMSKI Krzysztof SP Łagiewniki                 21 65 65
55 SZYNGIERA Marcin SP-93             22 64     64
56 KAIMIERCZAK Jacek SP Łagiewniki                 22 64 64
57 BUREK Marcin Iskra SP 26                 23 63 63
58 KONIECZNY Andrzej UKS Boguszów Gorce 24 62                 62
59 SŁONCZEWSKI Michał SP-40             24 62     62
60 JANKOWSKI Łukasz SP-93             25 61     61
61 WRĘCZYCKI Wojciech SP 82 26 60                 60
62 BOGDEŁ Wojciech SP-93             26 60     60
63 KRAWCZYK Paweł UKS Błysk SP 19 27 59                 59
64 SZYDŁOWSKI Tomek SP-40             27 59     59
65 PARASIEWICZ Damian UKS Œwiętoszów                 27 59 59
66 MACHOWSKI Maksymilian UKS SP 107 28 58                 58
67 ROMANOWSKI Kamil SP-40             28 58     58
68 TOMASZEWSKI Daniel SP Szczodre                 28 58 58
69 SULIŃSKI Krystian Oleœnica      - NKL     29 57     57
70 RUDNICKI Adam SP 82 30 56                 56
71 WIERZBICKI Bartosz Oleœnica             30 56     56
72 SZKARŁAT Michał SP Łagiewniki                 31 55 55
73 MALANKIEWICZ Piotr UKS Boguszów Gorce 31 55                 55
74 BROŻYNA Krzysztof SP Szczodre                 32 54 54
75 STAWIARSKI Jakub MOS Wrocław                 33 53 53
76 MYŒLIWIEC Marek UKS SP 107 33 53                 53
77 RAGUZA Krzysztof SP Łagiewniki                 34 52 52
78 JAWORSKI Juliusz SP Łagiewniki                 35 51 51
79 KONKIEL Paweł UKS Œwiętoszów                 36 50 50
80 CICHOŃ Szymon SP Łagiewniki                 37 49 49
81 JANOSZ Mariusz SP Łagiewniki                 39 47 47
82 KAMIŃSKI Adam SP Łagiewniki                 40 46 46
83 HANYS Dawid SP Łagiewniki                 41 45 45
84 TYNIEC Michał SP Łagiewniki                 42 44 44
85 ŒWIERAD Bartosz SP Szczodre                 43 43 43
86 MACIEJEWSKI Adrian SP-93             20 66     20
  BURZYŃSKI Kamil Oleœnica      - NKL              
  JARMUŻEK Michał UKS Błysk SP 19          - NKL          
  MAIER Emil ZSP nr 5.  - PK                  
  MAŁECKI Dawid SP-93              - NKL      
  MOROWICKI Paweł UKS SP 107          - NKL  - NKL      
  ONDYCZ Eliasz UKS SP 107  - NKL                  
  ROMASZKIEWICZ Maciej ZSP nr 5.  - PK                  
  TYCZYŃSKI Marcin UKS SP 107  - NKL                  
  WIŒNIEWSKI Dawid UKS SP 107  - NKL                  
  WOJTANOWICZ Mateusz UKS SP 107          - NKL          
  ZUBIK Marcin Oleœnica      - NKL              
                     
M-14
miejsce Nazwisko Imię Klub                      
1 GALASIŃSKI Wojciech MOS Wrocław 1 100 1 100         1 100 300
2 TERESIŃSKI Dariusz Oleœnica     3 85 1 100 3 85 3 85 270
3 WACHNOWICZ Krzysztof UKS Boguszów Gorce 7 79     10 76 2 90     245
4 MROCZEK Bartek UKS Błysk SP 19     4 82 5 81 6 80 5 81 244
5 JARMUŻEK Mateusz UKS Błysk SP 19     6 80 3 85 7 79 12 74 244
6 BIŃCZAK Grzegorz Oleœnica     2 90 12 74 8 78     242
7 WIECZOREK Maciej Oleœnica     5 81 7 79 5 81     241
8 CHOJNACKI Sławomir Oleœnica  - NKL 7 79 4 82     8 78 239
9 IWASZCZYSZYN Tomasz UKS SP 107         8 78 9 77 7 79 234
10 ZAWODNIK Łukasz Oleœnica     8 78 13 73 10 76 13 73 227
11 LUDWICZAK Przemysław UKS Boguszów Gorce  - NKL     2 90 1 100     190
12 NOWACKI Miłosz UKS Błysk SP 19 2 90     9 77         167
13 ŻURAW Marcin MOS Wrocław 3 85     6 80         165
14 KURNYTA Łukasz UKS Boguszów Gorce 5 81      - NKL 4 82     163
15 SOBAŃ Paweł UKS Boguszów Gorce 10 76     11 75         151
16 IWAŃSKI Cezary UKS Błysk SP 19 8 78       0     14 72 150
17 KULPA Piotr Paulinum Jelenia G.                 2 90 90
18 WOLIKOWSKI Tadeusz UKS Błysk SP 19 4 82                 82
19 HORNIK Tomasz UKS Kicin                 4 82 82
20 PILIPCZUK Jakub UKS Błysk SP 19 6 80                 80
21 MAKUŁA Łukasz Paulinum Jelenia G.                 6 80 80
22 KAMIŃSKI Maciej   9 77                 77
23 SZULC Patryk Oleœnica     9 77      - NKL     77
24 SZYJAKOWSKI Mateusz UKS Kicin                 9 77 77
25 MARCINIAK Kacper UKS Œwiętoszów          - PK     10 76 76
26 JANKOWSKI Mariusz Oleœnica     10 76      - NKL     76
27 ŒNIARZYŃSKI Robert Oleœnica     11 75      - NKL     75
28 GAŁCZYŃSKI Dariusz UKS Kicin                 11 75 75
29 FORNAL Łukasz Oleœniczanka     12 74      - NKL     74
30 KRAWCZYK Paweł UKS Błysk SP 19         14 72         72
31 KRAWCZYK Damian UKS Kicin                 15 71 71
32 GNIEWEK Paweł ZHP Długołęka                 16 70 70
33 KWACZYŃSKI Daniel Gim. Łagiewniki                 17 69 69
34 CICHOŃ Mateusz Gim. Łagiewniki                 18 68 68
35 FIBIK Piotr SP Łagiewniki                 19 67 67
36 GNIEWEK Piotr ZHP Długołęka                 20 66 66
37 PIKUL Przemysław Gim. Łagiewniki                 21 65 65
38 ZAŁUPKA Oskar Gim. Łagiewniki                 22 64 64
39 LENARCZYK Jakub Gim. Łagiewniki                 23 63 63
40 CIUPA Mateusz Gim. Łagiewniki                 24 62 62
  KRUSZEWSKI Paweł UKS SP 107          - PK          
  KULPA Wojciech Paulinum Jelenia G.                  - NKL  
  MIKOŁAJCZAK Dawid UKS Œwiętoszów          - PK          
  NOWAK Michał Paulinum Jelenia G.                  - NKL  
  NOWAK Karol UKS SP 107          - PK          
  RZEŁNICZAK Michał UKS SP 107          - PK          
  STEFANIAK Damian ZHP Długołęka                  - NKL  
  SZUBERT Wojciech UKS Błysk SP 19                      
  ZIELIŃSKI Mateusz UKS Œwiętoszów          - PK          
  ZIMNY Grzegorz UKS Boguszów Gorce          - NKL          
                     
M-18
miejsce Nazwisko Imię Klub                      
1 WALKOWICZ Michał Œlšsk Wrocław         2 90 1 100 2 90 280
2 PANCEROWICZ Tomasz Œlšsk Wrocław     1 100 3 85 4 82     267
3 BANAKIEWICZ Adam Œlšsk Wrocław         5 81 2 90 3 85 256
4 GAWOR Piotr Œlšsk Wrocław     2 90 6 80 3 85 6 80 255
5 OLCZAK Piotr UKS Boguszów Gorce 2 90     7 79 5 81     250
6 KRAWCZYK Maciej Œlšsk Wrocław         1 100     1 100 200
7 PIETKIEWICZ Przemysław Burza Wrocław     3 85         9 77 162
8 LIBNER Wojciech UKS SP 107 1 100                 100
9 ZBOROWSKI Krzysztof UKS SP 107 3 85                 85
10 WEBER Michał Œlšsk Wrocław         4 82         82
11 KONIECZKO Maciej Paulinum Jelenia G.                 4 82 82
12 POLOCZEK Przemysław Indywidualnie     4 82             82
13 ŁOSIŃSKI Krzysztof Paulinum Jelenia G.                 5 81 81
14 SOKÓŁ Mirosław Paulinum Jelenia G.                 7 79 79
15 KONDRAKIEWICZ Benjamin Gim. Łagiewniki                 8 78 78
16 LESICKI Łukasz Gim. Łagiewniki                 10 76 76
17 LENARCZYK Maciej Gim. Łagiewniki                 11 75 75
18 DUDA Michał ZHP Długołeka                 12 74 74
19 RUMIJEWSKI Dariusz Gim. Łagiewniki                 13 73 73
20 KLIMKIEWICZ Marcin ZHP Długołeka                 14 72 72
21 PRACOŃ Paweł ZHP Długołeka                 15 71 71
  PIOTROWSKI Damian ZHP Długołeka                   - NKL  
  MARSZCZEWSKI Dariusz Gim. Łagiewniki                   - NKL  
  KUBIŃSKI Grzegorz XII LO  - NKL                  
  ZAMIAR Radosław XII LO  - NKL                  
                     
M-21
miejsce Nazwisko Imię Klub                      
1 SYC Piotr WKS Oleœniczanka 1 100 2 90     2 90     280
2 PILLER Sebastian KS ARTEMIS 2 90     2 90     4 82 262
3 SŁAWIŃSKI Marcin KS ARTEMIS 3 85 3 85 4 82 4 82 6 80 252
4 POLIŃSKI Marek Indywidualnie 6 80     5 81     3 85 246
5 WRZESIŃSKI Krzysztof KS ARTEMIS 7 79 5 81 6 80 5 81     242
6 BARTOSZUK Andrzej KS Artemis     4 82     9 77 5 81 240
7 KACZMAREK Tomasz WKS Oleœniczanka     1 100     3 85     185
8 SOBCZYŃSKI Kalikst Œlšsk Wrocław         1 100         100
9 CYCH Piotr Indywidualnie             1 100     100
10 DWOJAK Wojciech Œlšsk Wrocław      - NKL         1 100 100
11 HORNIK Zbigniew UKS Kicin                 2 90 90
12 JASNOWSKI Marcin Indywidualnie         3 85         85
13 SKONIECZNY Andrzej MKS Paulinum 4 82                 82
14 TOMASZEWSKI Grzegorz WKS Oleœniczanka 5 81                 81
15 ZBOROWSKI Krzysztof SP-107             6 80     80
16 LIBNER Wojciech SP-107             7 79     79
17 WÓJCIK Andrzej Œlšsk Wrocław                 7 79 79
18 SZADKOWSKI Piotr   8 78                 78
19 DREWNIAK Marcin Indywidualnie             8 78     78
20 ZAMIARA Maciej ZHP Długołęka                 8 78 78
21 MASTERNAK Maciej ZHP Długołęka                 9 77 77
22 DREWNIAK Michał Indywidualnie             9 77     77
  KOŒIŃSKI Andrzej ZHP Długołęka                  - NKL  
23 ŒWIERCZYŃSKI Dariusz Oleœnica SP 6  - NKL                  
                     
M-35
miejsce Nazwisko Imię Klub                      
1 WIŒNIEWSKI Sylwester UKS SP 107 1 100 3 85 4 82     3 85 270
2 PODSIADŁY Robert KS ARTEMIS 4 82     7 79 1 100     261
3 RUDNICKI Andrzej Indywidualnie 3 85 4 82         4 82 249
4 SKONIECZNY Andrzej MKS Paulinum     1 100         2 90 190
5 ZWOLIŃSKI Grzegorz Burza Wrocław  - NKL 2 90         1 100 190
6 PIETRUSIŃSKI Marek MKS Paulinum         1 100         100
7 JASNOWSKI Andrzej Œlšsk Wrocław         2 90         90
8 TOMASZEWSKI Bogusław WKS Oleœniczanka 2 90                 90
9 MULARSKI Tomasz MKS Paulinum         3 85         85
10 RATAJCZAK Adam UKS SP 107  - NKL     5 81         81
11 POLOCZEK Marek Indywidualnie     5 81             81
12 ŻYŁA Emilian UKS Œwiętoszów         6 80         80
13 WOJNAR Mariusz Indywidualnie         8 78         78
                     
M-50
miejsce Nazwisko Imię Klub                      
1 DUDEK Zdzisław WKS Oleœniczanka     1 100     2 90 1 100 290
2 WŁODARCZYK Michał KS ARTEMIS 1 100 3 85 2 90         275
3 DURA Kazimierz Œlšsk Wrocław         1 100 3 85 3 85 270
4 MAZUREK Jerzy UKS Boguszów Gorce 2 90     3 85 4 82     257
5 PIETKIEWICZ Waldemar KS Burza     2 90 4 82     4 82 254
6 KASPERSKI Roman Indywidualnie             1 100 5 81 181
7 NAMYSŁ Stanisław Indywidualnie     5 81         2 90 171
8 GŁÓD Janusz Œlšsk Wrocław     4 82         6 80 162
9 DWOJAK Adam Indywidualnie     6 80     5 81     161
10 JĘDRYSZCZAK Edward Indywidualnie         5 81         81
11 GLIŃSKI Henryk MKS Paulinum         6 80         80
                     
OPEN
miejsce Nazwisko Imię Klub                      
1 POLOCZEK Marek Indywidualnie         2 90 1 100 2 90 280
2 POLOCZEK Przemysław Indywidualnie         3 85 2 90 1 100 275
3 WALKOWIAK Waldemar KS ARTEMIS         1 100         100
4 MIELONEK Rafał Indywidualnie                 3 85 85
                     
ROWEROWA M.
miejsce Nazwisko Imię Klub
1 GRABIEC Grzegorz Indywidualnie 2 90     5 81     1 100 271
2 WIŒNIEWSKI Sylwester UKS SP 107 1 100     1 100         200
3 RZENICZUK Michał UKS SP 107 1 100     3 85         185
4 NOWAK Karol UKS SP 107 3 85     2 90         175
5 MELONEK Rafał Indywidualnie 3 85                 85
6 ZAPARCIŃSKI Adam Indywidualnie 4 82                 82
7 CHARUSTA Andrzej Indywidualnie 5 81                 81
8 MARKOWSKI Tomasz Indywidualnie 6 80                 80
9 MŁODZIANKO Piotr Indywidualnie         NKL 0         0
ROWEROWA K
miejsce Nazwisko Imię Klub
1 SŁOWIŃSKA Marta Indywidualnie 1 100                 100
2 WIELOWIEJSKA Beremka Indywidualnie 2 90                 90
  KLIMAS Sylwia Indywidualnie 2 90                 90
4 OTREMBA Anna Indywidualnie 3 85                 85
5 CHODOROWSKA Agata UKS SP 107 4 82                 82
ďťż

Artemis na fb



NAJBLIĹťSZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynikĂłw


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiadły - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca,
  Róşa Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis