ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:09:55
Wyniki III etapu Otwartych Mistrzostw Wroc│awia
Las Pilczycki - 9 wrzesie˝ 2000
K-10 N
1 Hanna Wiťniewska UKS SP 107 20,40
2 Katarzyna Wrzesi˝ska UKS Or│y SP 78 27,48
3 Weronika Iwaszczyszyn UKS SP 107 28,45
4 Ewa Libner UKS SP 107 87,42
pk Agnieszka Wrzesi˝ska UKS Or│y SP 78 25,46
pk Barbara Gˇrecka KS Burza Wroc│aw 45,01

K-12
1 Ma│gorzata »arska MKS MOS Wroc│aw 22,56
2 Marta Janowska MKS MOS Wroc│aw 25,02
3 Karolina Jania MKS MOS Wroc│aw 26,53
4 Lucyna Drewniowska MKS MOS Wroc│aw 32,51
PK Zofia Namys│ SP 82 NKL
  Marlena Smekta│a SP 82 NKL
  Ela Kuczborska SP 82 NKL

K-14
1 Natalia Karasek WKS îl╣sk 19,45
2 Ma│gorzata Maciejczyk MKS MOS Wroc│aw 23,37
3 Marta Traum WKS îl╣sk 25,45
4 Agnieszka Tyczkowska WKS îl╣sk 25,50
5 Katarzyna Cygan MKS MOS Wroc│aw 40,20
6 Katarzyna Jaťniewska MKS MOS Wroc│aw 43,44
7 Joanna Terlecka MKS MOS Wroc│aw 51,44
8 Ewelina Dyjok UKS Or│y SP 78 58,14
9 Paulina Grabarczyk MKS MOS Wroc│aw 58,15
10 Ilona Drelikowska UKS Or│y SP 78 64,20
  Nina Gazdowicz UKS B│ysk SP 19 NKL

K-18
1 Anna Banakiewicz WKS îl╣sk 34,52
2 Joanna Gawlikowska WKS Olesniczanka 57,39

K-21
1 Anna W│odarczyk UKS Or│y SP 78 52,14
  Iwona Kami˝ska UKS Or│y SP 78 NKL

K-35
1 Barbara Traum WKS îl╣sk 62,09

M-10 N
1 Aleksander Tybi˝ski UKS B│ysk SP 19 12,51
2 Tomasz Matej UKS B│ysk SP 19 14,15
3 Micha│ Jarmu┐ek UKS B│ysk SP 19 15,10
4 Tomasz Kutnik UKS Or│y SP 78 15,44
5 Pawe│ Walkowiak UKS Or│y SP 78 18,02
6 Tom Gielezy UKS Or│y SP 78 19,51
7 Joachim Iwaszczyszyn UKS SP 107 22,28
8 Pawe│ Pep│owski SP 82 45,45
9 Aleksander Solnica SP 82 55,44
10 Bartosz Rak SP 82 57,45

M-12
1 Marcin »uraw MKS MOS Wroc│aw 27,16
2 Adam Rudnicki SP 82 38,23
3 Rafa│ Omelko MKS MOS Wroc│aw 39,17
4 Tomasz Iwaszczyszyn UKS SP 107 39,29
5 Micha│ Tybi˝ski UKS B│ysk SP 19 39,40
6 Maciej Wieczorek WKS Olesniczanka 40,54
7 Rados│aw Ga│uszka UKS SP 107 41,28
8 Adam Teodorczuk SP 82 42,24
9 Maciej Skowro˝ski SP 82 44,25
10 Wojciech îwi╣tek UKS Or│y SP 78 49,41
  Wojciech Wrŕczycki SP 82 NKL
  Arkadiusz O│dakowski SP 82 NKL
  Grzegorz Bi˝czak WKS Olesniczanka NKL
  S│awomir Chojnacki WKS Olesniczanka NKL
  Micha│ Hamka│a UKS SP 107 NKL

M-14
1 Cezary Iwa˝ski UKS B│ysk SP 19 38,25
2 Jakub Filipczuk UKS B│ysk SP 19 41,59
3 Bart│omiej Mroczek UKS B│ysk SP 19 44,18
4 Piotr Gawor MKS MOS Wroc│aw 45,58
5 Mi│osz Nowacki UKS B│ysk SP 19 48,21
6 Piotr Ro┐ek MKS MOS Wroc│aw 49,53
7 Tomasz Pancerowicz UKS SP 107 58,37
8 Marek îliwi˝ski UKS B│ysk SP 19 59,37
9 Mateusz Jarmu┐ek UKS B│ysk SP 19 60,07
10 Wojciech Szubert UKS B│ysk SP 19 62,41
11 Maciej Kami˝ski UKS Or│y SP 78 85,30
  Pawe│ Krawczyk UKS B│ysk SP 19 NKL
  Mariusz Kroner UKS B│ysk SP 19 NKL

M-18
1 Micha│ Weber WKS îl╣sk 29,53
2 Przemys│aw Lorek WKS îl╣sk 30,08
3 Micha│ Walkowicz WKS îl╣sk 34,33
4 Krzysztof Zborowski UKS SP 107 36,25
5 Jacek Fr╣ckiewicz WKS îl╣sk 39,36
6 Grzegorz Fr╣ckiewicz WKS îl╣sk 44,18
7 Wojciech Libner UKS SP 107 52,44
8 Przemys│aw Pietkiewicz KS Burza 79,40
9 Adrian Dudek UKS SP 107 116,24
M-21
1 Kalikst Sobczy˝ski WKS îl╣sk 39,10
2 Marcin Szczygie│ MKS MOS Wroc│aw 46,05
3 Andrzej Bartoszuk Indywidualnie 49,17
4 Marcin S│awi˝ski UKS Or│y SP 78 52,20

M-35
1 Tadeusz Grabarczyk WKS îl╣sk 48,36
2 Bogus│╣w Tomaszewski WKS Olesniczanka 50,33
3 Les│aw Iwaszczyszyn UKS SP 107 79,22
4 Robert Wojakowski Indywidualnie 80,49
5 Robert Podsiad│y UKS Or│y SP 78 87,29
6 Adam Ratajczak UKS SP 107 94,15
  Krzysztof Matziol KS Burza NKL

M-50
1 Kazimierz Dura WKS îl╣sk 43,55
2 Zdzis│aw Dudek WKS Olesniczanka 66,34
3 Waldemar Pietkiewicz KS Burza 68,23

OPEN
1 Eduard Kustou UKS Or│y SP 78 29,24
2 Aleksandra Ziemla˝ska UKS Or│y SP 78 45,27
´╗┐

Artemis na fb



NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis