ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:09:55
Wyniki V etapu Otwartych Mistrzostw Wroc│awia
Trzebnica - 24 wrzesie˝ 2000
K-10 N
1 Hanna Wiťniewska UKS SP 107 19,20
2 Daria Robaczewska UKS Mi│oszyce 24,24
3 Magdalena Kŕdzia UKS B│ysk SP 19 24,59
4 Weronika Iwaszczyszyn UKS SP 107 28,52
5 Aleksandra Janik UKS Mi│oszyce 30,52
6 Ewa Libner UKS SP 107 34,25
7 Monika Szprengel UKS Mi│oszyce 44,42
8 Katarzyna Wrzesi˝ska UKS Or│y SP 78 45,42
9 Katarzyna Lipnicka UKS SP 107 61,23

K-12
1 Katarzyna Namys│ SP 82 18,09
2 Karolina Jania MKS MOS Wroc│aw 22,05
3 Agnieszka Bedorf MKS MOS Wroc│aw 22,10
4 Ma│gorzata »arska MKS MOS Wroc│aw 24,22
5 Lucyna Drewniowska MKS MOS Wroc│aw 29,31
6 Agnieszka Wrzesi˝ska UKS Or│y SP 78 46,16
7 Aleksandra Kŕdzierska UKS Mi│oszyce 76,06
8 Ada Gˇrska UKS Mi│oszyce 81,03

K-14
1 Agnieszka Tyczkowska WKS îl╣sk 31,00
2 Natalia Karasek WKS îl╣sk 31,49
3 Joanna Terlecka MKS MOS Wroc│aw 35,19
4 Marta Traum WKS îl╣sk 35,34
5 Ma│gorzata Maciejczyk MKS MOS Wroc│aw 36,35
6 Katarzyna Jaťniewska MKS MOS Wroc│aw 42,53
7 Alicja Janowska MKS MOS Wroc│aw 43,13
8 Ewelina Dyjok UKS Or│y SP 78 47,22
9 Alicja Wojtala MKS MOS Wroc│aw 56,21
10 Aleksandra Gorazdowska UKS Mi│oszyce 59,00
11 Monika Janik UKS Mi│oszyce 74,16

K-18
1 Agata Karwatka WKS îl╣sk 32,40
2 Anna Banakiewicz WKS îl╣sk 36,11
3 Joanna Gawlikowska WKS Olesniczanka 42,18

K-21
1 Joanna Sobczy˝ska WKS îl╣sk 47,35

K-35
1 Joanna Grzegorczyk KS Burza 72,10
2 Teresa Gorajska WKS îl╣sk 78,21
3 Barbara Traum WKS îl╣sk 80,05
  Zofia Namys│ KS Burza NKL

M-10 N
1 Aleksander Tybi˝ski UKS B│ysk SP 19 14,11
2 Micha│ Jarmu┐ek UKS B│ysk SP 19 15,21
3 Pawe│ Walkowiak UKS Or│y SP 78 15,43
4 Bartosz Rokosz UKS Mi│oszyce 16,50
5 Wojtek Jakubowski UKS Mi│oszyce 18,44
6 Kacper Mroczek UKS B│ysk SP 19 19,45
7 Tomasz Kutnik UKS Or│y SP 78 21,09
8 Micha│ Janowski MKS MOS Wroc│aw 21,21
9 Tomasz Matej UKS B│ysk SP 19 23,54
10 Tom Gielezy UKS Or│y SP 78 25,12
11 Pawe│ Pep│owski SP 82 26,36
12 Piotr Wyrzykowski UKS Mi│oszyce 26,50
13 Jakub Mroczek UKS B│ysk SP 19 28,29
14 úukasz Kalus UKS B│ysk SP 19 29,54
15 Joachim Iwaszczyszyn UKS SP 107 30,04
16 Aleksander Solnica SP 82 32,39
17 Przemys│aw Tyczy˝ski UKS Mi│oszyce 33,25
18 Piotr Hetman UKS B│ysk SP 19 37,56

M-12
1 Grzegorz Zimny UKS Mi│oszyce 17,09
2 Grzegorz Bi˝czak WKS Olesniczanka 19,00
3 Micha│ Tybi˝ski UKS B│ysk SP 19 22,28
4 Maciej Wieczorek WKS Olesniczanka 23,12
5 Marcin »uraw MKS MOS Wroc│aw 23,51
6 Wojtek îwi╣tek UKS Or│y SP 78 33,12
7 Bartosz Czaja MKS MOS Wroc│aw 34,22
8 Micha│ Chamka│a UKS SP 107 41,59
9 Rados│aw Ga│uszko UKS SP 107 45,00
10 Arkadiusz O│dakowski SP 82 45,08
11 Maciej Skowro˝ski SP 82 48,05
12 Jakub K│osowski   49,21
13 Wojciech Wrŕczycki SP 82 57,09

M-14
1 Piotr Gawor MKS MOS Wroc│aw 29,31
2 Tomasz Pancerowicz UKS SP 107 29,35
3 Mateusz Jarmu┐ek UKS B│ysk SP 19 39,57
4 Bart│omiej Mroczek UKS B│ysk SP 19 41,50
5 Wojciech Galasi˝ski MKS MOS Wroc│aw 41,55
6 Dariusz Teresi˝ski WKS Olesniczanka 43,49
7 Wojciech Szubert UKS B│ysk SP 19 51,58
8 Mi│osz Nowacki UKS B│ysk SP 19 86,34
9 Pawe│ Krawczyk UKS B│ysk SP 19 76,44
  Marek îliwi˝ski UKS B│ysk SP 19 NKL

M-18
1 Wojciech Libner UKS SP 107 46,08
2 Przemys│aw Pietkiewicz KS Burza 59,19
 

M-21
1 Kalikst Sobczy˝ski WKS îl╣sk 36,24
2 Marcin Jasnowski WKS îl╣sk 43,02
3 Marcin S│awi˝ski UKS Or│y SP 78 47,24
4 Sebastian Piller UKS Or│y SP 78 49,02
5 Marcin Szczygie│ MKS MOS Wroc│aw 67,07

M-35
1 Andrzej Skonieczny MKS Paulinum J. G. 43,22
2 Romuald Guga WKS îl╣sk 56,55
3 Tadeusz Grabarczyk WKS îl╣sk 62,02
4 Les│aw Iwaszczyszyn UKS SP 107 65,31
  Adam Ratajczak UKS SP 107 NKL
  Robert Podsiad│y UKS Or│y SP 78 NKL

M-50
1 Kazimierz Dura WKS îl╣sk 36,20
2 Stanis│aw Namys│ indywidualnie 42,24
3 Edward Jŕdryszczak indywidualnie 43,03
4 Micha│ W│odarczyk UKS Or│y SP 78 44,21
5 Waldemar Pietkiewicz KS Burza 49,11

Rowerowa
1 Eduard Kustou UKS Or│y SP 78 64,08
2 Grzegorz Grabiec indywidualnie 99,05
3 Marcin »ytecki indywidualnie 103,30
4 Bartosz Mosiejowski indywidualnie 113,54
5 Marek Bryling indywidualnie 120,06
´╗┐

Artemis na fb



NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis