ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:09:56

XIV Puchar îlŕ┐y

Ksi╣┐nica 16.06.2001

Protokˇ│ zawodˇw

Organizator:

KS Artemis

Dolnoťl╣ski Zwi╣zek Biegu na Orientacjŕ


Kierownik zawodˇw: Iwona Kami˝ska
Sŕdzia g│ˇwny: Krzysztof Matziol S-3
Budowniczy tras: Piotr Spiliszewski BT-3
Sŕdzia kontroler tras: Micha│ W│odarczyk BT-1




Kierownik startu: Krzysztof Wrzesi˝ski S-3
Sŕdziowie startu: Ewelina Dyjok
Maciej Kami˝ski
Robert Podsiad│y




Kierownik mety: Rˇ┐a Miklis S-3
Sŕdziowie mety: Mirek Dmuchowski
Zdzis│aw Dudek S-2
Janusz G│ˇd S-2
Arkadiusz Przybylski




Kierownik biura obliczeniowego Waldemar Walkowiak S-3

Sŕdziowie biura obliczeniowego

Anna Choroma˝ska
Joanna Godlewska
Anna Miklis
Anna W│odarczyk S-1




Sŕdziowie pomocniczy Anna Hŕcia
Paulina Jŕch

WYNIKI

BIEGACZE

K,M.-10N SP Ksi╣┐nica 2610/1755 m, 80 mp., 6 pk

1

Ogrodnik Konrad

20,53

2

Donosewicz Sylwia

24,48

3

Bojak Ania

24,59

4

Malesza Wioletta

33,46

5

Owsi˝ski úukasz

92,27

K-10N 2610/1755 m, 80 mp., 6 pk

1

Zych Ola

Iskra

15,38

2

Baranowska Magda

Iskra

18,26

3

Olszowy Maja

Iskra

20,25

4

K│y┐ Kasia

Iskra

21,23

5

K│y┐ Ola

Iskra

22,38

6

Niedzielska Kasia

Iskra

25,54

7

Cych Weronika


34,02

8

Bade˝ Kaja

ind.

35,09

K-12 2280 m, 80 mp., 7 pk

1

Namys│ Katarzyna

MOS

21,39

2

Wrzesi˝ska Aga

MOS

24,51

3

Radoms ka Ma│gorzata

SP 82

28,14

4

Krasi˝ska Ma│gorzata

Iskra

30,22

5

Leťnik Malwina

Iskra

31,18

6

Wrzesi˝ska Kasia

MOS

34,30

K-14 2670 m, 90 mp., 8pk

1

Maciejczyk Ma│gorzata

MOS

40,24

2

»arska Ma│gorzata

MOS

41,25

3

Drewniowska Lucyna

MOS

47,49

4

Letka Magdalena

B│ysk

52,38

5

Walaszczyk Aneta

B│ysk

69,06

6

Batog Magda

Oleťniczanka

121,27

K-18 3405 m, 120 mp., 10 pk

1

Kraj Anna

îl╣sk

40,52

2

Baranowicz Klaudia

Paulinum

48,56

3

Karwatka Agata

îl╣sk

49,11

4

Koťlacz Julia

îl╣sk

50,48

5

Banakiewicz Anna

îl╣sk

53,01

6

Traum Marta

îl╣sk

53,30

7

Kulpa Marta

Paulinum

72,40

8

Terlecka Asia

Artemis

99,43


Gawlikowska Asia

Oleťniczanka

nkl


Karasek Natalia

îl╣sk

nkl

K-21 3990 m, 120 mp, 10 pk

1

Dura Magda

îl╣sk

52,08

2

Dŕbska Anna

B│ysk

105,27

3

Bzde˝ Katarzyna

ind.

107,18

K-35 3480 m, 125 mp., 10 pk

1

Traum Barbara

îl╣sk

90,21


Namys│ Zofia

SP 82

nkl

M-10N 2610/1755 m, 80 mp., 6 pk

1

Mrˇz Artur

Iskra

13,19

2

Ăwieczkowski Adrian

Iskra

13,58

3

Hetman Piotr

B│ysk

14,54

4

Pyclik Darek

Iskra

28,54

5

Sikora Pawe│

Iskra

33,20

6

Tomkowski Artur

Iskra

41,15

M-12 2415 m, 90 mp., 7 pk

1

Ma│aniak Dariusz

Oleťniczanka

26,22

2

Olszowy B│a┐ej

Iskra

28,16

3

Nosal Pawe│

Paulinum

28,32

4

Walkowiak Pawe│

MOS

30,24

5

Jarmu┐ek Micha│

B│ysk

31,51

6

Tybi˝ski Aleksander

B│ysk

41,51

7

îliwi˝ski Micha│

Iskra

45,45

8

St╣pˇr Dawid

Iskra

58,56

M-14 2805 m, 105 mp., 8 pk

1

Galasi˝ski Wojtek

îl╣sk

21,28

2

Jarmu┐ek Mateusz

B│ysk

23,42

3

Nowak Micha│

Paulinum

26,50

4

Kulpa Piotr

Paulinum

36,03

5

Wieczorek Maciej

Oleťniczanka

40,55

6

Kulpa Wojciech

Paulinum

53,57

7

Iwa˝ski Cezary

B│ysk

55,23

8

Mroczek Bartek

B│ysk

58,54

9

Zawodnik úukasz

Oleťniczanka

58,58

10

Bednarczyk Kamil

Paulinum

60,17

11

Chojnacki S│awomir

Oleťniczanka

76,45


Tybi˝ski Micha│

B│ysk

nkl

M-18 3525 m, 130 mp., 10 pk

1

Krawczyk Maciej

îl╣sk

27,54

2

Walkowicz Micha│

îl╣sk

38,31

3

Szyma˝ski Hubert

ZSZMech. îwidnica

45,42

4

Pancerowicz Tomasz

îl╣sk

45,44

5

Weber Micha│

îl╣sk

46,02

6

Gawor Piotr

îl╣sk

46,09

7

úosi˝ski Krzysztof

Paulinum

49,38

8

Banakiewicz Adam

îl╣sk

52,34

9

Dratwa Adam

îl╣sk

55,30

10

Sokˇ│ Miros│aw

Paulinum

55,44

11

úosi˝ski Piotr

Paulinum

61,50

12

Konieczko Maciej

Paulinum

75,10

13

Pietkiewicz Przemek

Burza

94,14

14

Ogrodnik úukasz

ZSZ îwiebod zice

147,11

15

Rodak Krzysztof

ZSZ îwiebodzice

147,44


Poloczek Przemek

ind.

nkl

M-21 4515 m, 175 mp., 12 pk

1

Dwojak Wojtek

îl╣sk

31,46

2

Paciejewski Piotr

Paulinum

36,04

3

Teresi˝ski Jarek

Oleťniczanka

38,31

4

Sobczy˝ski Kajo

îl╣sk

41,34

5

Bartkowiak Tomasz

îl╣sk

44,16

6

Tomaszewski Grzegorz

Oleťniczanka

57,05

7

S│awi˝ski Marcin

Artemis

67,45

8

Szadkowski Piotr

ind.

104,34

M-35 3630 m, 135 mp., 12 pk

1

Ratajczak Adam

SP 107

76,55

2

Wiťniewski Sylwester

SP 107

105,39


Wojnar Mariusz

ind.

nkl

M-40/45 3615 m, 135 mp., 10 pk

1

Guga Romuald

îl╣sk

36,21

2

Zwoli˝ski Grzegorz

Burza

41,27

3

Pietrusi˝ski Marek

Paulinum

44,15

4

Tomaszewski Bogus│aw

Oleťniczanka

54,32

5

Mularski Tomasz

Paulinum

58,22

6

Wiechnik Waldemar

WKS Jelenia Gˇra

61,40

7

Kasperski Roman

ind.

81,31

8

Jasnowski Andrzej

îl╣sk

88,51


Podsiad│y Robert

Artemis

nkl

M-50 3375 m, 130 mp., 10 pk

1

Bartkowiak Edward

WKS Jelenia Gˇra

46,46

2

Jedryszczak Edward


56,06

3

Gli˝ski Henryk

Paulinum

63,57

4

Jagielski Jan

Paulinum

67,25

5

Dura Kazimierz

îl╣sk

77,03

6

Pietkiewicz Waldemar

Burza

80,48

7

Bogulak Adam

WKS Jelenia Gˇra

125,51

Open 2670 m, 90 mp.,8 pk

1

O┐arski Romuald

Paulinum

74,16

2

Poloczek Marek

ind.

93,26

ROWERZYîCI

MR>16 5100 m., 235 mp., 10 pk

1

Wiťniewski Sylwester

SP 107

59,44

2

M│odzianko Piotr

ZS nr 9 - XVIII LO

100,22

3

úyjak B│a┐ej

ind.

104,25


Charusta Andrzej

ind.

nkl


Sporz╣dzi│
Krzysztof Matziol
´╗┐

Artemis na fb



NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis