WROCŁAW PARK SZCZYTNICKI 22 WRZENIA
2001
VI PUCHAR DYREKTORA MOS
W BIEGU NA ORIENTACJĘ
Międzyszkolny Orodek Sportowy we Wrocławiu
OBSŁUGA SĘDZIOWSKA:
Kierownik Zawodów: Eugeniusz SZYSZKA; Sędzia Główny:
Joanna SOBCZYŃSKA; Kierownik Biura: Teresa GORAJSKA; sędziowie
biura: Jolanta HOJKA, Agata KARWATKA, Anna Weber; Kierownik Startu:
Krzysztof Wrzesiński; sędziowie startu: Małgorzata Wrzesińska, Anna
Dębska, Anna Kraj; Kierownik Mety: Romuald Wysocki; sędziowie
mety: Wojciech Dwojak, Wojciech Kowalski, Maciej Krawczyk, Adam Dratwa;
Budowa Tras: Marcin Szczygieł; sędziowie tras: Marek Ołpiński,
Włodzimierz Górecki, Michał Weber.
UCZESTNICTWO:
W zawodach uczestniczyło 211 zawodników (127 kobiet i 84
mężczyzn) z 23 szkół i klubów sportowych
UKS Iskra SP 26 80 pkt 8. Gimnazjum 8 12 pkt
UKS Błysk SP 19 64 pkt 9. UKS Orły SP 78 10 pkt
UKS SP 107 43 pkt 9. SP 20 10 pkt
UKS SP 93 41 pkt 11. Gimnazjum Kłodzko 8 pkt
SP 3 29 pkt 12. SP 90 5 pkt
Gimnazjum 27 25 pkt 13. SP 99 3 pkt
SP 82 14 pkt 13. Gimnazjum 32 3 pkt
Oraz bez punktów: SP 50, SP 63, GM 15, X LO, XII LO,
Zespół Placówek Owiatowych Nr 1, KS Artemis, KS Paulinum oraz WKS
lšsk.
MĘŻCZYNI
M - 10 |
długoć trasy 1 500 m - 7 punktów
kontrolnych |
|
8,34 |
Bartek Pyclik |
UKS Iskra SP 26 |
12 pkt |
|
8,48 |
Adam Grzeszczak |
SP 3 |
10 pkt |
|
10,39 |
Łukasz Rzeczkowski |
SP 20 |
8 pkt |
|
10,53 |
Damian Rudnik |
SP 3 |
7 pkt |
|
12,13 |
Jakub Czaja |
UKS SP 93 |
6 pkt |
|
12,43 |
Adam Łobejko |
SP 3 |
5 pkt |
|
15,36 |
Zbyszek Sygulski |
UKS Iskra SP 26 |
4 pkt |
|
18,39 |
Tomek Bobiński |
SP 99 |
3 pkt |
|
18,45 |
Maksym Gogol |
SP 20 |
2 pkt |
|
20,15 |
Michał Zieliński |
SP 3 |
1 pkt |
|
25,48 |
Konrad Porodowski |
SP 20 |
|
|
30,37 |
Michał Rusin |
SP 20 |
|
|
31,05 |
Damian Gawronkiewicz |
UKS SP 107 |
|
|
31,48 |
Mateusz Srefanowicz |
SP 20 |
|
|
36,12 |
Piotr Szatkowski |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
36,20 |
Piotr Dzik |
SP 3 |
|
|
38,38 |
Rafał Szczodrowski |
SP 20 |
|
|
47,04 |
Paweł Wałek |
SP 99 |
|
PK |
15,19 |
Marcin Wernecki |
UKS Iskra SP 26 |
|
PK |
18,50 |
Jacek Sikorski |
UKS Iskra SP 26 |
|
PK |
44,37 |
Marcin Burek |
UKS Iskra SP 26 |
|
M - 12 |
długoć trasy 2 000 m - 10 punktów
kontrolnych |
|
13,34 |
Aleksander Tybiński |
UKS Błysk SP 19 |
12 pkt |
|
14,03 |
Paweł Walkowiak |
UKS Orły SP 78 |
10 pkt |
|
14,35 |
Bartosz Czaja |
UKS SP 93 |
8 pkt |
|
14,40 |
Jarek Pigan |
UKS SP 107 |
7 pkt |
|
16,43 |
Paweł Murowicki |
UKS SP 107 |
6 pkt |
|
19,13 |
Kacper Mroczek |
UKS Błysk SP 19 |
5 pkt |
|
21,48 |
Kuba Skotnicki |
UKS Błysk SP 19 |
4 pkt |
|
21,54 |
Radosław Zazulak |
UKS Błysk SP 19 |
3 pkt |
|
22,24 |
Piotr Hetman |
UKS Błysk SP 19 |
2 pkt |
|
22,27 |
Michał Jarmużek |
UKS Błysk SP 19 |
1 pkt |
|
24,02 |
Artur Luziński |
SP 20 |
|
|
24,39 |
Marcin Luziński |
SP 20 |
|
|
25,46 |
Łukasz Wieloch |
SP 3 |
|
|
27,44 |
Marek Fehr |
SP 20 |
|
|
28,22 |
Dawid Małecki |
UKS SP 93 |
|
|
28,49 |
Adrian Ćwieczkowski |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
30,49 |
Łukasz Olejniczak |
SP 3 |
|
|
32,40 |
Marcin Sikorski |
SP 99 |
|
|
35,44 |
Adam Puzanowski |
SP 20 |
|
|
36,20 |
Konrad Kot |
UKS SP 93 |
|
|
37,33 |
Krzysztof Surawski |
UKS SP 93 |
|
|
38,41 |
Grzegorz Sygulski |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
39,36 |
Andrzej Kramczyński |
SP 3 |
|
|
40,16 |
Rafał Zieliński |
SP 63 |
|
|
40,43 |
Damian Mazurek |
SP 99 |
|
|
43,43 |
Bartosz Malak |
UKS SP 93 |
|
|
44,04 |
Łukasz Kowalczyk |
UKS SP 93 |
|
|
45,42 |
Jakub Rojek |
SP 3 |
|
|
47,26 |
Bartosz Sumisławski |
SP 63 |
|
|
49,20 |
Artur Tomkowski |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
52,55 |
Artur Mróz |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
54,56 |
Wojtek Michalik |
UKS SP 93 |
|
|
55,44 |
Krzysztof Kucharski |
SP 3 |
|
|
64,54 |
Marcin Szyngiera |
UKS SP 93 |
|
|
67,22 |
Kamil Podejma |
UKS SP 107 |
|
|
73,10 |
Sławomir Szostak |
UKS SP 107 |
|
|
NKL |
Łukasz Lenarowicz |
SP 20 |
brak 5 PK |
|
NKL |
Krystian Cichosz |
SP 20 |
brak 5 PK |
|
NKL |
Paweł Sikora |
UKS Iskra SP 26 |
brak 6 PK |
|
NKL |
Andrzej Kolasiński |
SP 99 |
brak 8 PK |
|
NKL |
Marek Myliwiec |
UKS SP 107 |
brak 8 PK |
M 14 |
długoć trasy 2 400 m - 12 punktów
kontrolnych |
|
11,39 |
Mateusz Jarmużek |
UKS Błysk SP 19 |
12 pkt |
|
14,57 |
Bartłomiej Mroczek |
UKS Błysk SP 19 |
10 pkt |
|
16,15 |
Michał Tybiński |
UKS Błysk SP 19 |
8 pkt |
|
20,45 |
Cezary Iwański |
UKS Błysk SP 19 |
7 pkt |
|
22,09 |
Dawid Stšpór |
UKS Iskra SP 26 |
6 pkt |
|
22,32 |
Michał liwiński |
UKS Iskra SP 26 |
5 pkt |
|
24,43 |
Błażej Olszowy |
UKS Iskra SP 26 |
4 pkt |
|
25,43 |
Krystian Cierpica |
UKS Iskra SP 26 |
3 pkt |
|
29,13 |
Rafał Jankowski |
Gimnazjum Kłodzko |
2 pkt |
|
30,01 |
Krzysztof Kegel |
UKS Iskra SP 26 |
1 pkt |
|
31,39 |
Stefan Chromiński |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
100,44 |
Robert led |
Gimnazjum Kłodzko |
|
M 16/18 |
długoć trasy 2 500 m - 15 punktów
kontrolnych |
|
9,16 |
Tomasz Pancerowicz |
Gimnazjum 15 |
|
|
10,51 |
Piotr Gawor |
Gimnazjum 15 |
|
|
21,47 |
Przemysław Poloczek |
indywidualnie |
|
PK |
8,02 |
Michał Weber |
X LO |
|
M 21 |
długoć trasy 2 900 m - 18 punktów
kontrolnych |
|
9,40 |
Piotr Cych |
indywidualnie |
|
|
11,16 |
Andrzej Bartoszuk |
KS Artemis |
|
|
11,42 |
Damian Dutkiewicz |
KS Paulinum |
|
|
16,42 |
Sylwester Winiewski |
UKS SP 107 |
|
|
19,40 |
Robert Podsiadły |
KS Artemis |
|
|
24,08 |
Marek Poloczek |
indywidualnie |
|
OPEN |
długoć trasy 2 500 m - 15 punktów
kontrolnych |
|
37,26 |
Anna Hęciak |
KS Artemis |
|
KOBIETY
K - 10 |
długoć trasy 1 500 m - 7 punktów
kontrolnych |
|
7,59 |
Magdalena Bałacińska |
UKS Iskra SP 26 |
12 pkt |
|
8,44 |
Monika Szczecińska |
UKS SP 93 |
10 pkt |
|
9,36 |
Justyna Zdanowicz |
UKS Iskra SP 26 |
8 pkt |
|
10,19 |
Barbara Maciorowska |
SP 82 |
7 pkt |
|
10,54 |
Monika Dunajczan |
UKS Iskra SP 26 |
6 pkt |
|
11,41 |
Kamila Cierpica |
UKS Iskra SP 26 |
5 pkt |
|
12,48 |
Agnieszka Żychlińska |
SP 3 |
4 pkt |
|
14,09 |
Paula Winiarek |
UKS SP 107 |
3 pkt |
|
14,28 |
Maja Olszowy |
UKS Iskra SP 26 |
2 pkt |
|
14,59 |
Barbara Karkocha |
UKS Iskra SP 26 |
1 pkt |
|
15,27 |
Milena Wosiak |
SP 3 |
|
|
15,40 |
Karolina Przewonik |
SP 20 |
|
|
16,34 |
Ania Lech |
SP 99 |
|
|
19,58 |
Kasia Pajšk |
SP 20 |
|
|
21,31 |
Paulina liwińska |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
22,12 |
Aleksandra Tymiak |
UKS SP 107 |
|
|
22,42 |
Kamila Przewonik |
SP 20 |
|
|
23,42 |
Katarzyna Walas |
SP 20 |
|
|
25,04 |
Oliwia Sypniewska |
SP 20 |
|
|
27,09 |
Monika Dudzic |
UKS SP 107 |
|
|
28,14 |
Weronika Cych |
indywidualnie |
|
|
28,51 |
Karolina Zieleniecka |
SP 3 |
|
|
29,28 |
Anna Bednarek |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
30,17 |
Ewa Wierzchowska |
SP 20 |
|
|
30,57 |
Wiktoria Kasznia |
SP 20 |
|
|
31,14 |
Katarzyna Studniarczyk |
SP 99 |
|
|
35,30 |
Anna Zieleniecka |
SP 3 |
|
|
35,46 |
Blanka Błach |
SP 3 |
|
|
37,20 |
Aleksandra Bamberska |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
45,17 |
Ola Kulczyk |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
53,21 |
Małgorzata Kordus |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
78,05 |
Magdalena Bronowicka |
SP - 20 |
|
K - 12 |
długoć trasy 1 800 m - 10 punktów
kontrolnych |
|
13,28 |
Hanna Winiewska |
UKS SP 107 |
12 pkt |
|
17,09 |
Natalia Podbielska |
UKS SP 107 |
10 pkt |
|
19,11 |
Justyna Kolber |
UKS SP 93 |
8 pkt |
|
19,46 |
Katarzyna Namysł |
SP 82 |
7 pkt |
|
21,01 |
Natalia Durczok |
UKS SP 93 |
6 pkt |
|
21,10 |
Agnieszka Wrzesińska |
SP 90 |
5 pkt |
|
22,01 |
Joanna Baraniecka |
UKS SP 107 |
4 pkt |
|
22,05 |
Joanna Bilska |
UKS SP 93 |
3 pkt |
|
22,55 |
Anna Trochimczuk |
SP 3 |
2 pkt |
|
23,53 |
Sylwia Czajka |
UKS SP 107 |
1 pkt |
|
24,59 |
Katarzyna Mi |
SP 3 |
|
|
25,21 |
Marta Denkiewicz |
UKS SP 93 |
|
|
27,20 |
Adrianna Nicińska |
UKS SP 107 |
|
|
28,09 |
Weronika Sierpina |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
30,50 |
Magda Baranowska |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
31,10 |
Sandra Zagwojska |
UKS SP 93 |
|
|
31,30 |
Joanna Makowczyńska |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
33,02 |
Basia Engler |
UKS SP 93 |
|
|
33,36 |
Oliwia Spisak |
SP 3 |
|
|
33,45 |
Karolina Fšfara |
SP 99 |
|
|
34,12 |
Sylwia Szczecińska |
UKS SP 93 |
|
|
34,22 |
Patrycja Swobodianok |
UKS SP 93 |
|
|
34,59 |
Anna Zdziarska |
UKS SP 93 |
|
|
35,43 |
Katarzyna Skrzypek |
UKS SP 107 |
|
|
35,51 |
Joanna Stężały |
UKS SP 93 |
|
|
36,25 |
Małgorzata Krul |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
37,42 |
Katarzyna Domańska |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
37,50 |
Agnieszka Klimuk |
SP 20 |
|
|
37,52 |
Katarzyna Niedzielska |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
37,53 |
Katarzyna Kłyż |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
37,55 |
Alicja Jankowska |
UKS SP 93 |
|
|
38,16 |
Katarzyna Lipnicka |
UKS SP 107 |
|
|
38,20 |
Angelika Pigan |
UKS SP 107 |
|
|
39,34 |
Karolina liwińska |
UKS SP 93 |
|
|
39,57 |
Katarzyna Piechota |
SP 90 |
|
|
40,59 |
Iwona Szuszkiewicz |
SP 3 |
|
|
42,19 |
Edyta Barniak |
UKS SP 107 |
|
|
42,34 |
Anna Osłowska |
SP 3 |
|
|
43,07 |
Sabina Pych |
UKS SP 93 |
|
|
43,26 |
Anita Podbielska |
UKS SP 107 |
|
|
44,07 |
Ewa Pniewska |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
44,09 |
Katarzyna Wrzesińska |
SP 90 |
|
|
45,03 |
Sandra Kochańska |
SP 20 |
|
|
45,46 |
Joanna winiarska |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
46,06 |
Dagmara Kudła |
UKS SP 93 |
|
|
46,29 |
Urszula Kawicka |
UKS SP 93 |
|
|
46,30 |
Dagmara Katańska |
SP 20 |
|
|
46,39 |
Izabela Flacha |
UKS SP 107 |
|
|
47,11 |
Anna Buszta |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
47,31 |
Eliza Gładysz |
SP 3 |
|
|
48,26 |
Kamila Jurek |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
49,14 |
Katarzyna Ciesielska |
SP 20 |
|
|
49,55 |
Magda Kocoń |
UKS SP 93 |
|
|
50,01 |
Agata Kozłowska |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
50,56 |
Magda Bals |
UKS SP 93 |
|
|
53,35 |
Kaja Sadowska |
SP 3 |
|
|
53,54 |
Małgorzata Bonter |
UKS SP 93 |
|
|
55,26 |
Sandra Gali |
SP 3 |
|
|
56,02 |
Jagoda Walczak |
SP 99 |
|
|
56,46 |
Karolina Kuzia |
SP 99 |
|
|
57,28 |
Silwana Ablass |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
58,14 |
Marta Mariańska |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
64,17 |
Paulina Ostach |
Zespół Placówek Ow. Nr 1 |
|
65,38 |
Sylwia Skrzypczak |
SP 99 |
|
PK |
30,05 |
Teresa Korzeniowska |
SP 3 |
|
PK |
30,06 |
Elżbieta Wesołowska |
SP 3 |
|
|
NKL |
Ewelina Kucharska |
SP 3 |
brak 5 PK |
|
NKL |
Aleksandra Kapuniak |
SP 50 |
brak 7 PK |
|
NKL |
Kamila Bobryk |
SP 3 |
brak 4,9 PK |
|
NKL |
Magda Omiałowska |
UKS SP 93 |
brak 3-8 PK |
K - 14 |
długoć trasy 2 200 m - 11 punktów
kontrolnych |
|
9,30 |
Małgorzata Maciejczyk |
Gimnazjum 8 |
12 pkt |
|
10,46 |
Alicja Janowska |
Gimnazjum 27 |
10 pkt |
|
10,55 |
Katarzyna Janiewska |
Gimnazjum 27 |
8 pkt |
|
11,52 |
Alicja Wojtala |
Gimnazjum 27 |
7 pkt |
|
17,16 |
Małgorzata Żarska |
Gimnazjum Kłodzko |
6 pkt |
|
18,46 |
Małgorzata Krasińska |
UKS Iskra SP 26 |
5 pkt |
|
18,49 |
Malwina Lenik |
UKS Iskra SP 26 |
4 pkt |
|
20,54 |
Aleksandra Markiel |
Gimnazjum 32 |
3 pkt |
|
23,33 |
Małgorzata Gakis |
UKS Iskra SP 26 |
2 pkt |
|
28,31 |
Alicja Górka |
UKS SP 107 |
1 pkt |
|
33,18 |
Mariola Kmiecik |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
34,36 |
Anna Karwatka |
Gimnazjum 15 |
|
|
41,50 |
Aneta Walaszczyk |
UKS Błysk SP 19 |
|
|
47,32 |
Magdalena Jastrzębska |
UKS Iskra SP 26 |
|
|
NKL |
Danuta Prywieczerska |
UKS Iskra SP 26 |
brak 4,6 PK |
K 16/18 |
długoć trasy 2 500 m - 15 punktów
kontrolnych |
|
10,15 |
Klaudia Baranowicz |
KS Paulinum |
|
|
10,37 |
Natalia Karasek |
lšsk |
|
|
11,16 |
Joanna Winiewska |
KS Paulinum |
|
|
12,40 |
Marta Traum |
lšsk |
|
|
13,26 |
Agnieszka Tyczkowska |
lšsk |
|
|
13,49 |
Agnieszka Kucharska |
XII LO |
|
|
15,20 |
Joanna Terlecka |
KS Artemis |
|
|
21,23 |
Marta Kulpa |
KS Paulinum |
|
K 21 |
długoć trasy 2 900 m - 18 punktów
kontrolnych |
|
21,46 |
Iwona Kamińska |
KS Artemis |
|
Sędzia Główny
Joanna SOBCZYŃSKA
|