ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
UKS Świętoszów
Ost. mod.
3/3/2023 01:10:03

X OTWARTE MISTRZOSTWA WROCúAWA
W ROWEROWEJ JEĆDZIE NA ORIENTACJ╩

I etap: Lasek Osobowicki 14.04.2002

Wystartowa│o 102 osoby,
w tym 45 kobiet i 57 mŕ┐czyzn oraz 11 osˇb w kategorii OPEN (poza klasyfikacj╣ OMW).


K-12
1.Alicja Jab│o˝skaUKS SP 93

29,19

2.Patrycja OssowskaUKS SP 93

30,01

3.Katarzyna GaworUKS Or│y SP 78

30,48

4.Sandra BilskaUKS SP 93

32,51

5.Monika DudzicUKS SP 107

33,00

6.Kasia Paj╣kUKS SP 20

33,12

7.Karolina To˝skaUKS SP 93

35,53

8.Asia BilskaUKS SP 93

36,59

9.Patrycja RatajczakUKS SP 93

37,42

10.Natalia DurczokUKS SP 93

39,12

11.Alicja Jab│o˝skaUKS SP 93

39,57

12.Agata Serwaty˝skaUKS SP 93

42,40

13.Kamila LisztwanUKS SP 93

43,20

.Natalia NowakowskaUKS Or│y SP 78

NKL

.Paula WiniarekUKS SP 107

NKL

.Justyna KolberUKS SP 93

NKL

.Marta DenkiewiczUKS SP 93

NKL

M-12
1.Pawe│ WalkowiakUKS ORúY SP 78

18,43

2.Mariusz JarosUKS SP 93

21,27

3.Damian GawronkiewiczUKS SP 107

25,50

4.Jurand Osta˝kowiczUKS ORúY SP 78

29,53

5.Micha│ Jarmu┐ekUKS SP 19

30,24

6.Krystian Wi╣cekUKS ORúY SP 78

37,04

7.Piotr RajczakUKS ORúY SP 78

37,47

8.Drelichowski AdamUKS SP 63

50,36

9.Kacper Bia│ow╣sUKS ORúY SP 78

55,38

10.Krystian AdamczakUKS Or│y SP 78

58,12

11.Aleksander LipskiSP 45

63,27

12.Drelichowski WojciechUKS SP 63

68,14

13.Artur ProkopUKS SP 93

68,44

14.Micha│ Pajorindywidualnie

73,32

.Grzegorz GajerskiUKS SP 93

NKL

.Bartek »elečniakUKS SP 93

NKL

K-14
1.Ma│gorzata BonterUKS SP 93

23,46

2.Sylwia Parasi˝skaUKS SP 93

30,28

3.Magda Koco˝UKS SP 93

38,12

4.Anna NowakowskaUKS Or│y SP 78

52,12

5.Agata ZawistowskaUKS SP 93

65,35

6.Aga PiersiakUKS SP 93

71,40

7.Asia PaluszkiewiczUKS SP 93

76,49

M-14
1.Wojtek îwi╣tekUKS Or│y SP 78

25,58

2.Micha│ MatuszakUKS Or│y SP 78

28,59

3.Aleksander KrejckantUKS SP 93

44,32

4.Jacek MajdaUKS SP 63

50,56

5.Pawe│ Koz│owskiUKS SP 93

60,33

K-16/18
1.Alicja JanowskaKS Artemis

21,17

2.Alicja WojtalaKS Artemis

23,55

3.Joanna TerleckaKS Artemis

71,40

4.Barbara SobczykUKS Heros X LO

53,17

5.Iwona FabisiakGimnazjum 32

58,28

6.Anna DŕbskaGimnazjum 32

62,46

7.Magdalena KielanUKS Heros X LO

120,05

M-16/18
1.Bartek MroczekUKS B│ysk SP 19

32,24

2.Maciej Kami˝skiKS Artemis

32,59

3.Mateusz WojtczakUKS Heros X LO

35,27

4.Piotr A│aszewskiUKS Heros X LO

36,36

5.Pawe│ KrawczykUKS B│ysk SP 19

39,54

6.Marcin Ucha˝skiUKS SP 63

40,38

7.Przemek WielŕgowskiUKS Heros X LO

45,50

8.Micha│ Wida˝skiind.

63,12

9.Piotr BartosikUKS SP 63

68,55

10.Piotr SobczykUKS Heros X LO

70,36

11.Malicki MateuszUKS SP 63

74,33

K-20/21
1.Joanna Sobczy˝skaWKS îl╣sk

27,22

2.Renata W╣do│owskaind.

53,42

M-20/21
1.Andrzej BartoszukKS Artemis

22,35

2.Sebastian PillerKS Artemis

23,22

3.Wojciech LibnerUKS SP 107

26,09

4.Marcin Szczygie│UKS SP 20

28,09

5.Przemys│aw PoloczekXXV LO

28,10

6.Robert WojakowskiREWOR Wroc│aw

28,30

7.Adam Zaparci˝skiCooltowe Wycinaki Wroc│aw

31,08

8.Pawe│ Wida˝skiUKS Heros X LO

33,12

9.Oskar RusieckiPolitechnika Wroc│awska

36,00

10.Miros│aw úukawskiPolitechnika Wroc│awska

41,18

11.Marcin StaszakBIG CACHOONA TEAM

42,19

12.úukasz JankowskiBIG CACHOONA TEAM

43,18

13.Ryszard Olczykind.

55,07

14.Marek Wysockiind.

117,58

.Rafa│ Wo│kowskiBIG CACHOONA TEAM

NKL

K-35
1.Zofia Namys│ind.

22,04

2.Barbara TraumWKS îl╣sk

23,45

3.Joanna GrzegorczykKS Burza

37,22

M-35
1.Marek Poloczekind.

27,59

2.Kazimierz DuraWKS îl╣sk

28,33

3.Micha│ W│odarczykKS Artemis

33,42

4.Andrzej CharustaREWOR Wroc│aw

34,17

5.Andrzej Pajorind.

36,57

6.S│awomir SolkaKS Burza

40,38

7.Robert Podsiad│yKS Artemis

45,47

8.Tomasz Lipskiind.

67,03

OPEN
1.Jakub MantojUKS SP 93

26,58

2.Joanna Pa│kaUKS SP 93

27,32

3.Mateusz GrŕbowiczUKS SP 93

32,41

4.Sandra RubinUKS SP 93

33,18

5.Klaudia Domaszczy˝skaUKS SP 93

37,59

6.Karolina MokrzeckaUKS SP 93

42,38

7.Julia FusieckaUKS SP 93

44,44

8.Aneta MakarewiczUKS SP 93

57,07

9.Patrycja JačwiecUKS SP 93

59,02

10.Emilia WočnicaUKS SP 93

68,01

11. Kamila Kučnik UKS SP 93

71,32


´╗┐

Artemis na fb



NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
25.02. Zimowe Zawody na Orientację, Oborniki Śl., bno scorelauf

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis