ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:35

Mistrzostwa Polski
w Długodystansowym Bno

21.04.2002. Sobótka

 Kategoria K-18
  1.     KOŚLACZ Julia                Śląsk Wrocław            90.13  
  2.     KRAJ Anna                     Śląsk Wrocław        94.29  
  3.     KARWATKA Agata              Śląsk Wrocław              98.10  
  14.     BANAKIEWICZ Anna     Śląsk Wrocław                    126.31  
---      WIŚNIEWSKA Joanna       Paulinum Jelenia Góra                 NKL 

 Kategoria M-18
  9.     BANAKIEWICZ Adam     Śląsk Wrocław         119.24  
  12.     WALKOWICZ Michał     Śląsk Wrocław          124.53  
  14.     KONIECZKO Maciej     Paulinum Jelenia Góra         128.40  
  16.     SOKÓŁ Mirosław                   Paulinum Jelenia Góra    133.55  
---      WEBER Michał            Śląsk Wrocław                        NKL 

 Kategoria K-21
  2.     MATUSZKIEWICZ Aneta     Śląsk Wrocław                    117.37  
  6.     DURA Magdalena     Śląsk Wrocław                    165.15  
 Kategoria M-20
  2.     KRAWCZYK Maciej    Śląsk Wrocław                        121.54  
  3.     KACZMAREK Tomasz    obecnie Grunwald Poznań                      124.31  
 Kategoria M-21
  9.     KRASULAK Daniel     Śląsk Wrocław          190.43  
  14.     PILLER Sebastian     ARTEMIS Wrocław                  210.11  
---      PACIEJEWSKI Piotr         PAULINUM Jelenia Góra      NKL 

 Kategoria M-40
  6.     MULARSKI Tomasz            PAULINUM Jelenia Góra       174.39  
 Kategoria M-45
  1.     GUGA Romuald     Śląsk Wrocław                         101.16  
  5.     PIETRUSIŃSKI Marek         PAULINUM Jelenia Góra      118.48  
 Kategoria M-50
  3.     GRONOSTAJ Eugeniusz     PAULINUM Jelenia Góra      113.00  
  5.     GLIŃSKI Henryk     PAULINUM Jelenia Góra     129.30  
  9.     JĘDRYSZCZAK Edward     Indywidualnie                     148.06  
 Kategoria M-55
  6.     PIETKIEWICZ Waldemar     Indywidualnie                        128.19  
 Kategoria M-60
  1.     WOJTASIK Kazimierz     PAULINUM Jelenia Góra      115.24  


Grand Prix Polski
w Sprinterskim BnO
20.04.2002. Sobótka

 Kategoria KE
  7.     BARANOWICZ Klaudia         Paulinum Jelenia Góra          19.10  
  8.     KULPA Marta     Paulinum Jelenia Góra          25.01  
 Kategoria ME
  1.     PACIEJEWSKI Piotr              Paulinum Jelenia Góra          13.35  
  4.     JOŃCZY Daniel                 Paulinum Jelenia Góra          14.54  
  5.     DUTKIEWICZ Damian    Paulinum Jelenia Góra          15.02  
  20.     PIETKIEWICZ Waldemar     Indywidualnie                     24.34  
  21.     PIETKIEWICZ Przemysław     Indywidualnie          24.55  

Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
12.05. XXVI Puchar Paulinum, Jelenia Góra, bno
16.05. 1e Zielony Wrocław, Bartoszowice, bno
18-20.05. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint, klasyk i sztafety, Lublin, bno
19.05. II wiosenny Rajd Liczyrzepy, Kotlina Kłodzka, rajd bno
20.05. 1e OMW RJnO, Las Smoczy, RJnO
23.05. Cała Polska biega z mapą, bno
25.05. Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w RJnO, Gliwice, RJnO
26-27.05. XIV Echa Twardogóry, Sosnówka, bno
30.05.2 XII 10 Artemisu, Lasek Osobowicki, 10 km
16.06. 2e OMW BnO, Park Leśnicki, bno
16-17.06. Głuchołazy Cup, Głuchołazy, bno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis