ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
30/12/2011 22:24:30

Aktualności UKS

Gwiazdeczki Świętoszów

Nasze zdjęcia

Nasze wyniki

18.11.2010
W Drużynowym Pucharze Polski w bno 2010 nasz UKS w klasyfikacji generalnej zajmuje 42 miejsce, przy czym w klasyfikacji weteranów - 20 miejsce! wyprzedzając bardziej znane kluby jak np. Paulinum Jelenia G.
25.10.2010
Zakończyły się rozgrywki Grand Prix województwa lubuskiego 2010. Miejsca w rankingu naszych zawodników: M-12 Karol Rycerski - 1 m.! M-16 Kamil Rycerski - 2 m.! M-35 Bogdan Rycerski - 2 m.! M-50 Pietrusiński Marek - 1 m.! M-60 Gliński Henryk - 2 m.! Gratulujemy wspaniałego zakończenia sezonu!
14.9.2010
Podczas Maratonu Wrocław (12.09.) Mariusz Plesiński zajął 5 miejsce w kategorii M-35! Wystartowało ok. 2 000 zawodników. Gratulacje!
12.9.2010
Za nami 4 runda Grand Prix Lubuskiego w Nietoperku (4.09.). Było nas dużo i zajęliśmy dobre miejsca :-) Nasze wyniki: M-10N Eryk Ulbrych - 2 m.!; M-12 Karol Rycerski - 2 m.!; M-16 Kamil Rycerski - 3 m.!, Michał Królewicz - 4m.; M-21 Krzysztof Dobrucki - 12 m.; K-35 Marzena Rycerska - 1 m.!, Karina Ulbrych - 2 m.!; M-35 Bogdan Rycerski 2 m.! Zdjęcia z tego wydarzenia.
Na Pucharze Ślęży (11.09., Sobótka) wystartował tylko Henryk Gliński, za to zajął 3 miejsce w M-60! Gratulacje!
6.6.2010
5.06. na 3 rundzie Grand Prix Lubuskiego w Starym Dworku k/Skwierzyny w M-16 Kamil Rycerski zajął 2 m.!, a w M-35 Bogdan Rycerski wygrał! Gratulacje!
27.4.2010
W niedzielę 25.04. odbył się Puchar Karkonoszy w Jeleniej Górze. Wyniki Gwiazdeczek: M-21 Plesiński Mariusz 5 m.; M-55 Marek Pietrusiński 2 m.! Gratulacje!
16.4.2010
Uzupełnienie wyników zawodów Pucharu Przedwiośnia (13-14.03. Chełstów): K-35+ - Marzena Rycerska (6 m. klasyk), Karina Ulbrych (7 m. klasyk). M-10N - Eryk Ulbrych (2 m. klasyk), Patryk Ulbrych (3 m. klasyk). M-12 Karol Rycerski (7 m. klasyk). M-16 Kamil Rycerski (12 m. klasyk, NKL nocne), Michał Królikowski (NKL klasyk). M-18 Konrad Kaczmarek (10 m. klasyk). M-35 Plesiński Mariusz (1 m. klasyk, 2 m. nocne), Bogdan Rycerski (2 m. klasyk, 1 m. nocne), Mirosław Ulbrych (6 m. klasyk). M-50/55 Marek Pietrusiński (4 m. klasyk). M-60/65 Henryk Gliński (3 m. klasyk). Sztafety: MV - 2 m. (Mariusz Plesiński, Marek Pietrusiński, Bogdan Rycerski); OPEN Dream Team (Marzena Rycerska, Karina Ulbrych, Kamil Rycerski) - 3 m., OPEN PK w składzie Michał Królikowski i Mirek Ulbrych.
26.11.2009
Ukazały się wyniki X Indywidualnych Mistrzostw Skwierzyny będących jednocześnie Zakończeniem Sezonu 2009. Jedyny zawodnik Gwiazdeczek, Marek Pietrusiński w M-50 zajął 1 miejsce! Gratulacje dla zwyzięzcy!
15.11.2009
Wyniki trenerów Gwiazdeczek na rajdzie GEZNO 2009 - w kategorii MM zespół w składzie Mariusz Plesiński i Bogdan Rycerski zajął 7 miejsce.
12.10.2009
Wyniki Gwiazdeczek na Grand Prix Lubuskiego 2009 - wyniki indywidualne: K-14 Klaudia Plesińska - 1 m.!; M-10 Karol Rycerski - 1 m.!, Patryk Ulbrych - 4 m.; M-14 Kamil Kaczmarek - 3 m.; M-16 Kamil Rycerski - 2 m.; M-35 Mariusz Plesiński - 1 m.!, Bogdan Rycerski - 4 m., Mirosław Ulbrych - 7 m.; M-50 Marek Pietrusiński - 2 m.; M-55 Henryk Gliński - 2 m.
11.10.2009
Grand Prix Lubuskiego - drużynowo zajęliśmy 4 miejsce, przegrywając 3 miejsce z KOS Modrzew Skwierzyna tylko jednym punktem.
Puchar Paulinum (10-11.10.), Jelenia Góra: M-21 Mariusz Plesiński klasyk - 4 m., sprint - NKL.
5.10.2009
Wyniki Gwiazdeczek na 6 rundzie GPL (3.10.2009, Barlinek): M-35 Mariusz Plesiński - 1 m.; M-50 Marek Pietrusiński - 2 m.; M-55 Marek Gliński - 2 m. Gratulujemy! Mamy pewne kilka miejsc na podium w całości GPL :-)
27.09.2009
Wyniki Gwiazdeczek na 5 rundzie GPL (26.09.2009, Kołatka): K-21 Marzena Rycersks - 4 m.; M-10N Karol Rycerski - 1 m., Patryk Ulbrych - 3 m.,Eryk Ulbrych - 6 m.; M-14 Kamil Kaczmarek - 3 m.; M-16 Kamil Rycerski - 6 m.; M-35 Bogdan Rycerski - 2 m., Mariusz Plesiński - 3 m., Mirosław Ulbrych - 7 m.; M-50 Marek Pietrusiński - 1 m.; M-55 Marek Gliński - 1 m. Gratulujemy!
11.09.2009
Wyniki Gwiazdeczek na 4 rundzie GPL (5.09.2009, Strychy): K-14 Klaudia Plesińska - 2 m.; K-16 Karolina Jopkiewicz - 2 m.; K-18/21 Marzena Rycrska - 4 m.; M-10 Patryk Ulbrych - 2 m., Karol Rycerski - 5 m., Eryk Ulbrych - 6 m.; M-14 Kamil Kaczmarek NKL; M-16 Konrad Kaczmarek - 1 m., Kamil Rycerski NKL, Michał Osmelak NKL; M-35 Bogdan Rycerski 1 m., Mariusz Plesiński - 2 m., Mirosław Ulbrych - 9 m.; M-45/50 Marek Pietrusiński - 3 m.; M-55 Henryk Gliński - 7 m. Gratulujemy!
18.08.2009
Na Grand Prix Pomorza (28-30.08, Puck) wybierają się: Plesiński Mariusz M-21; Pietrusiński Marek M-50; Plesińska Klaudia K-14 i Gliński Henryk M-55. Powodzenia!
8.07.2009
Występy Gwiazdeczek na Advanta Cup 6-7.07.2009 w Czechach:
- łącznie za 3 etapy: D21B - Karina Ulbrych - 27 m., Marzena Rycerska - 28 m.; H-10 Karol Rycerski - 7 m., Eryk Ulbrych - 14 m., Patryk Ulbrych - 15 m.; H-16 - Kamil Rycerski - generalnie NKL (1E-12, 2E-NKL, 3E-7 m.); H-35A - Bogdan Rycerski - 3 m.!; H-35B - Mirosław Ulbrych - 18 m.
- nocne: H-16 - Kamil Rycerski - 6 m.; H-35 - Bogdan Rycerski - 1 m.!
- sprint: D21 - Marzena Rycerska - 61 m.; H-16 - Kamil Rycerski - 15 m.; H-35 - Bogdan Rycerski - 4 m.
28.06.2009