ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:38

Dzieciaki z Dolnośląskiego Okręgu na Pucharze Najmłodszych

KATEGORIA K-10NI dzień: 2300/3400 m 6 PK II dzień: 2200/3200 m 5 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

czas

miejsce

czas

miejsce

7

Dudzic Monika

SP-107 Wrocław

26’29

7

36’22

14

62’59

9

Jwaszczyszyn Weronika

SP-107 Wrocław

30’12

10

43’31

20

73’14

15

Barecka Kamila

SP-107 Wrocław

46’57

23

35’31

12

82’28

29

Tymiak Aleksandra

SP-107 Wrocław

51’51

30

48’22

27

99’34

36

Sokół Katarzyna

SP-107 Wrocław

57’51

37

53’47

39

111’38

37

Kurowska Justyna

SP-107 Wrocław

76’28

46

35’21

10

111’49

38

Winiarek Paulina

SP-107 Wrocław

62’27

42

49’23

29

111’50

39

Suchy Marta

SP-107 Wrocław

60’28

40

52’23

37

112’51

43

Kondratowicz Aleksandra

SP-107 Wrocław

59’21

38

58’35

45

117’56

 

KATEGORIA M-10NI dzień: 2300/3400 m  6 PK    II dzień: 2200/3200 m 5 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

czas

miejsce

czas

miejsce

31

Olbert Rafał

SP-107 Wrocław

76:12

34

39:53

24

116:05

33

Rokita Jan

SP-107 Wrocław

72:26

33

58:37

34

131:03

35

Rybacki Kamil

SP-107 Wrocław

63:58

23

72:05

36

136:03

 

KATEGORIA K-11I dzień: 2700 m 7 PK          II dzień: 2750 m 6 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

czas

miejsce

czas

miejsce

 

 

Wiśniewska Hanna

SP-107 Wrocław

22’39

7

NKL

 

NKL

 

Krzanowska Marlena

SP-107 Wrocław

38’36

21

NKL

 

NKL

KATEGORIA M-11I dzień: 2700 m  7 PK       II dzień: 2840 m  7 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

czas

Miejsce

czas

miejsce

4

Walkowiak Paweł

MOS Wrocław

28:05

17

30:02

2

58:07

11

Łuziński Marcin

MOS Wrocław

24:40

11

47:51

11

72:31

 

Murowiecki Paweł

SP-107 Wrocław

NKL

 

NKL

 

NKL

 

Ondysz Eliasz

SP-107 Wrocław

NKL

 

NKL

 

NKL

KATEGORIA K-12I dzień: 3000 m  8 PK         II dzień: 2980 m 8 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

czas

miejsce

czas

miejsce

1

Namysł Katarzyna

MOS Wrocław

22’08

1

28’26

4

50’34

10

Wrzesińska Agnieszka

MOS Wrocław

46’37

22

32’30

7

79’07

25

Czajka Sylwia

SP-107 Wrocław

98’56

30

122’29

30

221’25

26

Baraniecka Joanna

SP-107 Wrocław

137’14

31

89’49

29

227’03

 

Pałka Maria

SP-107 Wrocław

NKL

 

NKL

 

NKL

 

Libner Ewa

SP-107 Wrocław

46’52

23

NKL

 

NKL

 

Choma Katarzyna

SP-107 Wrocław

NKL

 

NKL

 

NKL

 

Podbielska Natalia

SP-107 Wrocław

NKL

 

NKL

 

NKL

 

Mazur Monika

SP-107 Wrocław

NKL

 

131’24

32

NKL

 

Zmijewska Klaudia

SP-107 Wrocław

NKL

 

NKL

 

NKL

KATEGORIA M-12I dzień: 3400 m  8 PK       II dzień: 3620 m 8 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

czas

Miejsce

czas

miejsce

19

Czaja Bartosz

MOS Wrocław

57:13

29

33:34

10

90:47

 

Szymborski Marek

SP-107 Wrocław

NKL

 

NKL

 

NKL

 

Włodyga Michał

SP-107 Wrocław

NKL

 

58:07

29

NKL

 

Piekarski Filip

SP-107 Wrocław

NKL

 

65:26

33

NKL

 

Szostak Sławomir

SP-107 Wrocław

NKL

 

NKL

 

NKL

KATEGORIA K-13I dzień: 3600 m  9 PK         II dzień: 3750 m 10 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

czas

miejsce

czas

miejsce

8

Żarska Małgorzata

MOS Wrocław

26:29

5

41"26

12

67:55

12

Jania Karolina

MOS Wrocław

36:01

22

40:52

11

76:53

14

Drewinikowska Lucyna

MOS Wrocław

35:14

20

42:47

14

78:01

30

Wasala Patrycja

SP-107 Wrocław

59:45

37

60:05

30

119:50

31

Górka Alicja

SP-107 Wrocław

43:43

31

76:20

37

120:03

34

Sieczka Paulina

SP-107 Wrocław

67:23

43

75:14

36

142:37

36

Safaryn Karolina

SP-107 Wrocław

73:27

45

73:15

35

146:42

40

Włodyga Ewelina

SP-107 Wrocław

72:54

44

162:45

44

235:39

 

Bierla Joanna

SP-107 Wrocław

64:33

41

NKL

 

NKL

 

Marcinkowska Małgorzata

SP-107 Wrocław

78:35

47

NKL

 

NKL

KATEGORIA M-13I dzień: 4100 m  10 PK      II dzień: 4200 m   9 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

czas

miejsce

czas

miejsce

1

Nowak Michał

Paulinum Jelenia Góra

23:49

2

27:48

1

51:37

2

Kulpa Piotr

Paulinum Jelenia Góra

26:36

4

30:40

4

57:16

7

Wieczorek Maciej

Oleśniczanka

29:25

9

34:05

7

63:30

19

Bińczak Grzegorz

Oleśniczanka

32:31

21

49:12

28

81:43

42

Hajdamowicz Adrian

SP-107 Wrocław

109:28

43

46:30

24

155:58

 

Żuraw Marcin

MOS Wrocław

NKL

 

40:21

18

NKL

KATEGORIA K-14I dzień: 4200 m  10 PK        II dzień: 4350 m 10 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

Czas

miejsce

czas

miejsce

2

Maciejczyk Małgorzata

MOS Wrocław

30:11

3

33:47

1

63:58

10

Jaśniewska Katarzyna

MOS Wrocław

31:49

8

41:52

17

73:41

11

Dyjok Ewelina

MOS Wrocław

32:56

13

41:56

18

74:52

KATEGORIA M-14I dzień: 4800 m  10 PK      II dzień: 4780 m  11 PK

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Dzień1

Dzień 2

Czas łączny

czas

miejsce

czas

miejsce

2

Galasiński Wojciech

MOS Wrocław

28:57

2

32:03

3

61:00

8

Teresiński Dariusz

Oleśniczanka

30:14

6

37:37

12

67:51

21

Rożek Piotr

MOS Wrocław

35:18

17

47:08

26

82:26

24

Makula Łukasz

Paulinum Jelenia Góra

45:39

27

47:48

28

93:27

 

Nowacki Miłosz

UKS Błysk Wrocław

ABS

 

71:40

34

NKL

 

Mroczek Bartłomiej

UKS Błysk Wrocław

NKL

 

38:48

16

NKL

 

Jarmużek Mateusz

UKS Błysk Wrocław

49:34

30

NKL

 

NKL


Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis