ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:44
Wyniki III etapu Otwartych Mistrzostw Wrocławia
Las Pilczycki - 9 wrzesień 2000
K-10 N
1 Hanna Wiśniewska UKS SP 107 20,40
2 Katarzyna Wrzesińska UKS Orły SP 78 27,48
3 Weronika Iwaszczyszyn UKS SP 107 28,45
4 Ewa Libner UKS SP 107 87,42
pk Agnieszka Wrzesińska UKS Orły SP 78 25,46
pk Barbara Górecka KS Burza Wrocław 45,01

K-12
1 Małgorzata Żarska MKS MOS Wrocław 22,56
2 Marta Janowska MKS MOS Wrocław 25,02
3 Karolina Jania MKS MOS Wrocław 26,53
4 Lucyna Drewniowska MKS MOS Wrocław 32,51
PK Zofia Namysł SP 82 NKL
  Marlena Smektała SP 82 NKL
  Ela Kuczborska SP 82 NKL

K-14
1 Natalia Karasek WKS Śląsk 19,45
2 Małgorzata Maciejczyk MKS MOS Wrocław 23,37
3 Marta Traum WKS Śląsk 25,45
4 Agnieszka Tyczkowska WKS Śląsk 25,50
5 Katarzyna Cygan MKS MOS Wrocław 40,20
6 Katarzyna Jaśniewska MKS MOS Wrocław 43,44
7 Joanna Terlecka MKS MOS Wrocław 51,44
8 Ewelina Dyjok UKS Orły SP 78 58,14
9 Paulina Grabarczyk MKS MOS Wrocław 58,15
10 Ilona Drelikowska UKS Orły SP 78 64,20
  Nina Gazdowicz UKS Błysk SP 19 NKL

K-18
1 Anna Banakiewicz WKS Śląsk 34,52
2 Joanna Gawlikowska WKS Olesniczanka 57,39

K-21
1 Anna Włodarczyk UKS Orły SP 78 52,14
  Iwona Kamińska UKS Orły SP 78 NKL

K-35
1 Barbara Traum WKS Śląsk 62,09

M-10 N
1 Aleksander Tybiński UKS Błysk SP 19 12,51
2 Tomasz Matej UKS Błysk SP 19 14,15
3 Michał Jarmużek UKS Błysk SP 19 15,10
4 Tomasz Kutnik UKS Orły SP 78 15,44
5 Paweł Walkowiak UKS Orły SP 78 18,02
6 Tom Gielezy UKS Orły SP 78 19,51
7 Joachim Iwaszczyszyn UKS SP 107 22,28
8 Paweł Pepłowski SP 82 45,45
9 Aleksander Solnica SP 82 55,44
10 Bartosz Rak SP 82 57,45

M-12
1 Marcin Żuraw MKS MOS Wrocław 27,16
2 Adam Rudnicki SP 82 38,23
3 Rafał Omelko MKS MOS Wrocław 39,17
4 Tomasz Iwaszczyszyn UKS SP 107 39,29
5 Michał Tybiński UKS Błysk SP 19 39,40
6 Maciej Wieczorek WKS Olesniczanka 40,54
7 Radosław Gałuszka UKS SP 107 41,28
8 Adam Teodorczuk SP 82 42,24
9 Maciej Skowroński SP 82 44,25
10 Wojciech Świątek UKS Orły SP 78 49,41
  Wojciech Wręczycki SP 82 NKL
  Arkadiusz Ołdakowski SP 82 NKL
  Grzegorz Bińczak WKS Olesniczanka NKL
  Sławomir Chojnacki WKS Olesniczanka NKL
  Michał Hamkała UKS SP 107 NKL

M-14
1 Cezary Iwański UKS Błysk SP 19 38,25
2 Jakub Filipczuk UKS Błysk SP 19 41,59
3 Bartłomiej Mroczek UKS Błysk SP 19 44,18
4 Piotr Gawor MKS MOS Wrocław 45,58
5 Miłosz Nowacki UKS Błysk SP 19 48,21
6 Piotr Rożek MKS MOS Wrocław 49,53
7 Tomasz Pancerowicz UKS SP 107 58,37
8 Marek Śliwiński UKS Błysk SP 19 59,37
9 Mateusz Jarmużek UKS Błysk SP 19 60,07
10 Wojciech Szubert UKS Błysk SP 19 62,41
11 Maciej Kamiński UKS Orły SP 78 85,30
  Paweł Krawczyk UKS Błysk SP 19 NKL
  Mariusz Kroner UKS Błysk SP 19 NKL

M-18
1 Michał Weber WKS Śląsk 29,53
2 Przemysław Lorek WKS Śląsk 30,08
3 Michał Walkowicz WKS Śląsk 34,33
4 Krzysztof Zborowski UKS SP 107 36,25
5 Jacek Frąckiewicz WKS Śląsk 39,36
6 Grzegorz Frąckiewicz WKS Śląsk 44,18
7 Wojciech Libner UKS SP 107 52,44
8 Przemysław Pietkiewicz KS Burza 79,40
9 Adrian Dudek UKS SP 107 116,24
M-21
1 Kalikst Sobczyński WKS Śląsk 39,10
2 Marcin Szczygieł MKS MOS Wrocław 46,05
3 Andrzej Bartoszuk Indywidualnie 49,17
4 Marcin Sławiński UKS Orły SP 78 52,20

M-35
1 Tadeusz Grabarczyk WKS Śląsk 48,36
2 Bogusłąw Tomaszewski WKS Olesniczanka 50,33
3 Lesław Iwaszczyszyn UKS SP 107 79,22
4 Robert Wojakowski Indywidualnie 80,49
5 Robert Podsiadły UKS Orły SP 78 87,29
6 Adam Ratajczak UKS SP 107 94,15
  Krzysztof Matziol KS Burza NKL

M-50
1 Kazimierz Dura WKS Śląsk 43,55
2 Zdzisław Dudek WKS Olesniczanka 66,34
3 Waldemar Pietkiewicz KS Burza 68,23

OPEN
1 Eduard Kustou UKS Orły SP 78 29,24
2 Aleksandra Ziemlańska UKS Orły SP 78 45,27

Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis