ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwiośnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
Puchar Najmłodszych, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa DLŚ RJnO 2016
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:02:01

Wyniki Pucharu Wawelu 2001 zestawienie dolnośląskich zawodników z trzech dni.

 

M-12B

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

WALKOWIAK PAWEŁ

MOS WROCŁAW

32:02( 6)

43:02( 12)

27:57( 7)

103:01( 6)

6

M-14A

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

KULPA PIOTR

MKS PAULINUM JELENIA GORA

107:21( 26)

35:00( 5)

92:40( 29)

235:01( 20)

20

M-14B

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

NOWAK MICHAŁ

MKS PAULINUM JELENIA GORA

49:23( 5)

42:37( 6)

33:05( 1)

125:05( 2)

2

M-16A

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

KONIECZKO MACIEJ

MKS PAULINUM JELENIA GORA

102:19( 23)

63:55( 20)

72:16( 17)

238:30( 18)

18

LOSINSKI KRZYSZTOF

MKS PAULINUM JELENIA GORA

106:29( 25)

92:06( 35)

87:45( 26)

286:20( 27)

27

M-16B

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

SOKOL MIROSLAW

MKS PAULINUM JELENIA GORA

59:48( 4)

47:18( 3)

69:27( 11)

176:33( 2)

2

PIETKIEWICZ PRZEMYSLAW

BURZA,WROCLAW

91:15( 16)

105:56( 23)

91:56( 18)

289:07( 18)

18

K-18

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

DĘBSKA ANNA

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

76:42( 5)

51:14( 3)

55:32( 4)

183:28( 3)

3

BARANOWICZ KLAUDIA

MKS PAULINUM JELENIA GORA

73:44( 3)

65:05( 15)

62:56( 9)

201:45( 6)

6

KULPA MARTA

MKS PAULINUM JELENIA GORA

108:07( 12)

68:34( 18)

68:49( 14)

245:30( 13)

13

M-18A

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

KRAWCZYK MACIEJ

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

52:01( 1)

52:37( 5)

52:09( 1)

156:47( 2)

2

M-20

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

DWOJAK WOJCIECH

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

83:07( 4)

44:51( 1)

62:35( 1)

190:33( 1)

1

KOWALSKI WOJCIECH

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

70:55( 1)

61:04( 4)

67:34( 2)

199:33( 2)

2

KRASULAK DANIEL

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

101:50( 7)

86:21( 12)

---:--(ABS)

---:--(DIS)

--

K-21

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

WŁODARCZYK ANNA

ARTEMIS WROCŁAW

89:59( 5)

78:09( 6)

69:01( 3)

237:09( 4)

4

KAMIŃSKA IWONA

ARTEMIS WROCŁAW

119:58( 9)

97:16( 11)

85:32( 6)

302:46( 8)

8

M-21A

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

JONCZY DANIEL

MKS PAULINUM JELENIA GORA

97:14( 3)

56:30( 3)

91:21( 5)

245:05( 2)

2

DUTKIEWICZ DAMIAN

MKS PAULINUM JELENIA GORA

---:--(DIS)

---:--(DIS)

---:--(DIS)

---:--(DIS)

--

M-21B

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

PILLER SEBASTIAN

ARTEMIS,WROCŁAW

49:50( 1)

49:42( 4)

71:16( 4)

170:48( 2)

2

DMUCHOWSKI MIROSLAW

ARTEMIS,WROCŁAW

91:27( 15)

63:43( 16)

81:41( 12)

236:51( 13)

13

POLINSKI MAREK

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

101:43( 21)

66:15( 20)

82:11( 14)

250:09( 17)

17

K-21E

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

DURA MAGDALENA

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

97:57( 8)

58:27( 8)

66:12( 4)

222:36( 8)

8

M-21E

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

GRONOSTAJ GRZEGORZ

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

---:--(DIS)

96:04( 21)

---:--(DIS)

---:--(DIS)

--

KRAFCZYK RAFAŁ

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

---:--(DIS)

54:01( 6)

---:--(ABS)

---:--(DIS)

--

K-35

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

IWASZCZYSZYN ANNA

BURZA WROCŁAW

172:51( 14)

---:--(DIS)

---:--(DIS)

---:--(DIS)

--

M-35L

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

PLICH MAREK

MKS PAULINUM JELENIA GORA

148:39( 10)

69:21( 8)

154:42(LIM)

372:42( 9)

9

 

M-35S

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

IWASZCZYSZYN LESLAW

BURZA WROCŁAW

104:19( 7)

92:32( 8)

128:18( 6)

325:09( 7)

7

M-40S

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

PODSIADŁY ROBERT

ARTEMIS WROCŁAW

127:44( 10)

77:55( 8)

140:32( 10)

346:11( 10)

10

K-45

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

TRAUM BARBARA

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

80:03( 4)

69:12( 6)

81:23( 4)

230:38( 4)

4

M-45L

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

JASNOWSKI ANDRZEJ

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

72:58( 12)

57:09( 13)

74:15( 10)

204:22( 10)

10

PIETRUSINSKI MAREK

MKS PAULINUM JELENIA GORA

70:00( 10)

59:51( 15)

74:31( 11)

204:22( 10)

11

GUGA ROMUALD

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

77:20( 13)

48:53( 9)

---:--(ABS)

---:--(DIS)

--

M-45S

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

GRABARCZYK TADEUSZ

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

83:14( 9)

76:15( 10)

85:37( 7)

245:06( 7)

7

 

M-50

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

BARTKOWIAK EDWARD

POLONIA JELENIA GORA

61:06( 6)

38:00( 2)

65:29( 4)

164:35( 3)

3

GLINSKI HENRYK

MKS PAULINUM JELENIA GORA

70:56( 12)

54:37( 13)

92:08( 19)

217:41( 11)

11

WŁODARCZYK MICHAŁ

ARTEMIS WROCŁAW

76:54( 14)

66:47( 23)

100:29( 21)

244:10( 20)

20

BOGULAK ADAM

POLONIA JELENIA GORA

81:20( 17)

65:54( 21)

133:39( 23)

280:53( 22)

22

M-55

zawodnik

Klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

PIETKIEWICZ WALDEMAR

BURZA WROCŁAW

58:01( 5)

54:21( 4)

70:55( 7)

183:17( 5)

5

JAGIELSKI JAN

MKS PAULINUM JELENIA GORA

79:53( 11)

56:32( 6)

65:07( 4)

201:32( 6)

6

SOLKA SLAWOMIR

BURZA WROCŁAW

90:03( 13)

60:27( 9)

80:17( 9)

230:47( 11)

11

M-60

zawodnik

klub

Pierwszy dzień

Drugi dzień

Trzeci dzień

Czas łączny

Miejsce

NAMYSŁ STANISŁAW

INDYWIDUALNIE

47:46( 5)

32:36( 2)

48:50( 3)

129:12( 3)

3

DURA KAZIMIERZ

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

33:33( 3)

43:58( 3)

57:44( 6)

135:15( 5)

5


Artemis na facebooku

NAJBLIŻSZE IMPREZY:
10.10. 4e Zielonego Wrocławia, Akademia Wojsk Lądowych
13.10. 4e OMW bno, Park Szczytnicki
14.10. 3e OMW RJnO, Wojnowice, rjno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wyników


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym Śląsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS  Robert Podsiadły - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Eduard Kustou - webmaster, zapraszam na stronę prywatną.
  Anna Włodarczyk - pomysłodawca.
 Róża Spiliszewska - aktualizacja strony.

strony KS ARTEMIS korzystają gościnnie z serwera: WN PWN S.A. 
 

Bogini Artemis